Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co za prezent

pomysl na niedrogi prezent slubny

Polecane posty

Gość a ja myślę że gościom należy
dać wolną rękę co chcą kupić a co nie. Zawsze potem można sprzedać na allegro np jak już się bardzo nie podoba prezent. Ja będę zadowolona ze wszystkiego np. Choć u mnie w rodzinie 95% prezentów to pieniądze bo uważają, że tak najlepiej. Nawet jakby powtórzyły się np żelazka to żaden problem. Ja mam jakieś fatum do żelazek bo albo mi się spali albo kabel przepali :O pech od zawsze hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos3489
Jeśli nie macie pomysłu. To zajrzyjcie na stronę Siedmiu Mórz. Oferują spersonalizowane książki dla nowożeńców. Niesamowity prezent, wzbudzający wiele emocji. Wiem, bo sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fajnych prezentów ślubnych, które znam to np. dwie takie same eleganckie filiżanki. Na przykład takie: http://wiano.eu/view/229. Do tego zestaw herbat smakowych. Taki prezent wręczyłam mojej koleżance i bardzo im się spodobał. Oni mają tradycyjnie urządzony dom, więc byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zachować się, kiedy na wesele zaprasza koleżanka ze studiów? Powoli czekają nas obrony dyplomów, nikt się jeszcze nie dorobił fortuny. Wg mnie głupio byłoby dać jej kasę w kopercie (koleżance? :/), a jakiś drogi prezent - nie wiem czy nie czułaby się niezręcznie (i ja też). Wiadomo, że inna to sytuacja niż przy ślubie kogoś z rodziny czy bliskiej osoby. Poradźcie coś, proszę, pilne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie chcesz dużo wydać na prezent to może kupisz gustowne i eleganckie świeczki, które mogą stanowić wystrój domu, bo w sumie to nie jest zobowiązujący prezent, a młodej parze zawsze takie prezenty się podobają takie ładne świeczki widziałam ostatnio na zapachdomu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniak19927
A spróbujcie im może kupić jakąś szklaną albo gipsową ozdobę. Ja jak byłam na weselu kuzynki to kupiłam jej może nie dużego, ale średniego anioła. Nie należy też przesadzać z jakimiś wymyślnymi prezentami dlatego, że np. anioła postawią sobie na komodzie lub na półce a jak dostaną drugą krajalnicę to co z tym zrobią nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie idziesz
na wesele to spokojnie mozesz kupic taki prezent bo wiadomo idzie sie tylko do kosciola,ale jesli idziesz na wesele i stac cie na kupno sukienki,pojscie do fryzjera i takowke to nie warto robic z siebie biedaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma zaprosiła mnie
na ślub, znamy się tak sobie, z pracy, gadamy ze 4-5 razy w miesiącu, musiałam odmówić, pójdę pod kościół, w pracy będzie zrzutka i dają jej kasę a ja? w sumie nie mam kasy ale chciałam kupić coś od siebie tylko tak do 50 zł. więc taki upominek bardziej niż prezent, ale nie ręczniki bo powiedziała, że to badziewiaty prezent, to co innego? ona do domu raczej wszystko i nie chce nic. może lepiej się dołożyć do zrzutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy po ile sie skladaja
ale jak by mi osoba ,ktora zaprosila mnie powiedziala ze to badziewny prezent,to zamawiam przez internet kosz z winem i slodkosciami i tyle...a po za tym to nie wiem czy bym w ogole poszla,co to za moda ze sie mowi wprost jakiego prezentu sie nie chce...i co za kultura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma zaprosiła mnie
ona jest taką dosyć materialistką, jak powiedziałam, że chyba nie dam rady przyjść bo nie wiem ile będę miała, żeby jej włożyć do koperty to mi powiedziała, że rozumie i nie musze przychodzić ale mimo wszystko tak mi głupio bo mi dała to zaproszenie i teraz ja tylko się zrzucę z innymi, tak mi dziwnie, a zrzutka jest po 20 złotych. może jednak się zrzucę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za prezent
Wiesz co dorzuc sie " będzie i wilk syty i owca cała". Nie przejmuj sie. Ja tam bym wolała kpl ręczników czy nawet sciereczki do kuchni , czy fajna miskę na sałatkę. No ale tacy sa właśnie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nachmurce
Kupiłam szlafroki Vossena http://www.sklep.vossen.pl i przy dwóch dostałam rabat, a młodzi byli szczęśliwi, bo ich nie stać na takie cacko. W zasadzie mają tam też bajecznie kolorowe ręczniki, ale i tak to chyba praktyczniejsze niż otrzymanie 6 kieliszków tylko do wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dać prawie 4 stówy za jakieś badziewne szlafroczki to już bym wolała tą kasę do ręki. A młodzi szczęśliwi a co mieli powiedzieć że nie są zadowolenia, to nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Ja bym wolała chyba dostać jakieś prezent który przyniósłby nam niecodzienne przeżycie jak nurkowaniem, lota balonem, skok na bungee albo jakieś relaksujące zabiegi spa. Po całych tych przygotowaniach z pewnością młoda para ucieszyłaby się z przykładowo z takiego poślubnego wypoczynku http://bit.ly/o0RqQG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczcie się
rozróżniać ślub od wesela. Bo mam wrażenie że niektórzy nie widzą żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajamwkkwiejsmkwonnna
ile sie teraz daje do koperty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajamwkkwiejsmkwonnna
podnosze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle żeby młodzi zarobili
wycena na kafe średnio 250 za talerzyk,,, i nie śmiej dać mniej bo ci dupę objadą , ile to się najadlaś i natańczyłaś za ICH pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajamwkkwiejsmkwonnna
uuu no tak czyli 500 zł za dwie osoby ładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×