Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co za prezent

pomysl na niedrogi prezent slubny

Polecane posty

Gość lajamwkkwiejsmkwonnna
idę do koleżanki nie jakaś bardzo bliska jest to znajomość i się właśnie zastanawiałam ile do koperty włożyć . Kiedyś to jak ktoś 300 włożył to było dobrze , a tu kryzys i trzema lekko 500 zł dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolina88
ostatnio modna jest ceramika stylizowana na postarzaną. Ja skompletowałam super zestaw dzbaneczków, filiżanek, mlecznik i kilka pojemników. Wszystko serii sweet home. Mieszkam w Katowicach i znalazłam fajny sklep internetowy z Bytomia. Zapakowali mi zakupy na gotowy prezent i ogólnie jestem mega zadowolona. Ich strona to setebos.sklep.pl ale polecam zadzwonić na telefon właściciela i się dogadać co do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają po przeczytaniu
Dając prezent trzeba mieć pewność że pm lubią tego typu prezenty, gustują w takich rzeczach mam na myśli postarzaną ceramikę. Jeśli wiesz że taki prezent na pewno im się spodoba i przyda to jak najbardziej jest to stosowne. Natomiast gdyby nam ktoś podarował tego typu prezent mielibyśmy problem bo musielibyśmy szukać kogoś komu sprzedamy tą ceramikę. Zupełnie nie gustujemy w postarzałych rzeczach. Byłoby nam niezmiernie przykro i głupio, gdyby później ta para przyszła do nas w gości i zapytała jak sprawuje prezent od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ręczny blender, przydatny w kuchni do wielu przepisów. Jest ich wiele - na rynku są tanie i drogie. czywiście znajdzię się i taki za 99z ł jak i o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawaraczka
a ja jak dostanę prezenty to oddam komuś innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfbgfb
melindaa głupio to przyjść z pustymi rękami albo z kieliszkami za 30 zł. jak nie masz kasy to siedz w domu a nie pchasz się bo darmowy obiad ważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eupeus
Ostatnio natrafiłem na firmę Bio Design www.biodesign.com.pl Produkują wspaniałe BIOKOMINKI - idealny gadget na prezent. Ceny zaczynają się już od 400 zł, a prezent będzie naprawdę baaardzo oryginalny. www.bio-kominki.com.pl Można mieć prawdziwy ogień dosłownie wszędzie - bez komina Nie ma dymu, sadzy, zapachu - NIC Tylko ogień ! Proszę spojrzeć na ich ofertę na stronie, mają też sklep, sa na youtubie http://www.youtube.com/watch?v=xamEpLpMUbs i facebook'u https://www.facebook.com/pages/Biokominki-BioDesign/365049586902109?ref=hl&bookmark_t=page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko www.taniaposciel.pl są najlepsi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa zawsze ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoo89
ja proponuję kupić coś praktycznego, ale co zapadnie w pamięci Młodym:) jako studentka często kupuję jakieś drobiazgi : fotoksiążkę, zestaw porcelanowych kubków itd. Do tego kupuję dobre wino . niektóre sklepy prowadzą outlety, gdzie mozesz kupić naprawdę dobre pozyjcje za mniej niż 40 zł. polecam http://sklep-wina.pl/category/98,wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranow
Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionymi odciskami liniami papilarnymi młodej pary. Każdy z nowozencow ma czastke swojej polowki na sercu. Zakupu dokonalam w sklepie internet. ARTESS gorąco polecam! http://www.artess.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzódka w mojej szafie
... że niezłe jaja musiały być jak brałaś od nich te odciski. A nie, przepraszam, zapomniałam, że to tylko zakamuflowana reklama, bo najwyraźniej klientów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_19
widze, ze jest tu na forum info o kraina-haftu.pl - ktora tez goraco polecam, bo skorzystalam z tego polecenia i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __tomek__
ja tez polecam kraine-haftu.pl -sprawdzilem osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izatarska
Tylko która laska będzie miała na tyle wysoki budżet żeby strzelić taki prezent swojemu facetowi? Wiadomo, fajnie jest dawać coś takiego, ale najpierw kasa misiek, kasa ;-) Swoją drogą - możecie mi śmiało takie prezenty kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy na drugiej stronie napisane jest,ze para mloda dostala mnostwo przydatnych i niedrogich marketow..ehhh i mi sie noz w kieszieni.wole dostac stowe juz do koperty niz ktos mi ma jakies bzdury kupowac.bo skad ma wiedziec kuzyn co mam w domu czego mi brak.mieszkam ze swoim narzeczonym pare lat,umeblowani jestesmy o a do z.a ktos mi ma kupoc kielszki,dwa tostery,mikrowele,albo frytkownice.jak ktos ma domyslec sie co mi jest przydatne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty głupia jesteś,prezenty są potrzebne zeby oddać innym na różne okazje,na ślub czy urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe faktycznie nie wpadlo mi do glowy,zeby szlafrok na mojego chlopa2metry 2wzrostu dac mojej babci ktora 154cm.bo h.u.j. komus trzy tostery,wrrr jakies filizanki stylizowane na starcio,albo pucharki na lody.no tak tylko,zebym nie opchqla tego badziewia komus ktos mi to wcisnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne za ile. ważne, że od serca. a młodzi i tak będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem jest porcelanowa, elegancka zastawa. To się zawsze sprawdzi. Może poszukaj na http://www.porcelana24.pl/ ? Tam jest duży wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolalbym kasę, nawet 100-200zl niz prezent... Koldre mamy 220x200 a najczęściej kupuje sie posciele 160x200, sprzęty mamy swoje i zawsze kupujemy jakies lepsze a nie marketowki, patrzymy na funkcje itp. Poza tym nawet na styl pasujący do naszego mieszkania. Nie tolerujemy kurzolapow, preferujemy nowoczesny i surowy styl wiec jakies wspomniane aniolki itp na pewno nigdzie by nie pasowały. Jakby ktos sie uparl to ewentualnie ręczniki choć to tez mamy... Każdy ma inny gust i należałoby to uszanować. Na szczęście my dostaliśmy tylko kasę i nie mieliśmy problemu z niepotrzebnymi prezentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×