Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Ja też mam dużą stopę. To mało powiedziane moja stopa jest ogroomna! mam 162 cm wzrostu i nr buta 43 ;/ ciężko było znaleźć jakieś buty na mój rozmiar, ale znalazłam na to sposób :) po prostu kupuje buty w sportowych sklepach, zdarza mi się też zaglądać na męskie działy:) wystarczy trochę poszperać, pooglądać, po przymierzać i się znajdzie. często zaglądam na stronkę centersport.pl gdzie jest duuuzy wybór butów i czasem fajne promocje. Dla 'wielkich stópek' zawsze się tam coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara97
Ja mam 12 lat 168 cm wzrostu i numer buta 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpatix12
ja nosze 42/43.nawet w daichmannie ciezko mi jest znalesc buty o tak duzym numerze.u mnie w miescie nie ma takich sklepow z tak duzymi numerami i musze jechac az do bialegostoku co jakies 3miesiace po nowe.ja mam dopiero 12 lat i az 174 cm wzrostu i 43 rozmiar buta! TO SE POMYSLCIE JAKI MAM PROBLEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntli 89
cześć jestem nowa.Pezepraszam za błędy jestem dyslektyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntli 89
mam ten sam problem co wy. Mam 13 lat 176,5 cm. i nr buta 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEGAZANNA
Witajcie :) Od kilku dni jestem obecna na forum Duże buty! ale widzę, że Wy tutaj tez borykacie się z problemem nietypowej stopy. Pracuję w firmie, która zajmuje się projektowaniem i konstruowaniem obuwia damskiego i w związku z ogromnymi potrzebami w dziedzinie obuwia o dużych rozmiarach, nasza firma chce teraz zająć się właśnie butami dla nietypowych stóp. Sądzę, że możemy być lekiem na Wasze bolączki :) alepotrzebujemy Waszej pomocy. Chodzi nam głównie o Wasze wskazówki jakie miały by to być buty, na co przy projektowaniu powinniśmy zwrócić uwagę, bo przecież kto jak kto ale Wy najlepiej znacie swoje stopy i ich potrzeby :) Widzę, że na tym forum dominują głównie nastolatki, a więc macie zapewne inne uwagni niż osoby po 20 :) Zapewne obuwie dla Was musi oddawać Wasz młodzieńczy temperament... Piszcie, proszę o jakich butach marzycie, jakich szukacie. Proszę również o informacje odnośnie Waszego wieku, wzrostu, że o numerze butów nie wspomnę, potrzebach kolorystycznych i materiałowych, cenna będzie informacja dotycząca tego na jakich projektantach się wzorujecie lub kogo styl podpatrujecie, po poprostu potrzebana i cenna będzie każda informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo_von_kasper83
Wiec! Ja mam problem z butami droga Pegazanno taki iz, wiekrzosc butow w moim rozmiarze (43) jest po prostsu brzydkich. Konstrukcja obuwia o wiekrzym rozmiarze jest projektowana bez wgladu na jego efekt koncowy. Duza stopa poprzez konstrukcje zastosowana w wiekrzosci modeli wydaje sie jeszcze bardziej potezna. Moimi sugestiami dla ciebie sa: - dostosowanie konstrukcji i proporcji obuwia do duzej stopy - wziecie pod uwage ewentualnej wady stopy, gdyz stopa z np plaskostopiem wymaga twardszej podeszwy i wyprofilowanej wkladki - wyeliminowanie modeli niesprzyjajacym duzej stopie (np. balerinki-gdzie linia brzegowa tego modelu rowniez wydluza juz dluga stope) To tak po krotce! Sama zajmuje sie projektowaniem ubioru! Z checia ci pomoge w stworzeniu odpowiednich modeli! Jesli jestes zainteresowana to zapraszam na maila :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli 89
hi hi ale sobie wymyśliłam rozmiar 75 (pomyłka ) mój rozmiar buta 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli 89
Pegazanno chciała bym ,żeby buty o dużych rozmiarach były: -takie jak noszą dziewczyny z małymi stopami tzn.młodzieżowe. -nie dość ,że jest mało butów z dużymi rozmiarami,to są one dla kobiet w podeszłym wieku. -mam 13 lat 176 cm. i rozmiar buta 44/45:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli 89
daruj sobie ironię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntli 89
powinnaś być zadowolona, masz buty jakie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli89
jest duża ma 29cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli89
jak dobrze poszukam, to znajduję rozmiar 44, który pasuje na moją stopę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli89
pytaj śmiało nie mam nic do ukrycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntli89
pytaj na forum , obiecuję odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
mam 14 lat i 173cm.mam numer 42/44 to duzo jak na ten wiek? co mam zrobic zeby nie rosla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkinga
wiecie co? 40/41 to jeszcze nie tak źle. 42 ? już gorzej, ale da się znaleźć rozmiar. u mnie w najlepiej dopasowanych butach rozmiar to 43 i wkładka w bucie musi dla mnie mieć co najmniej 27,5 cm. Jasne, że się rozejdą, ale niektóre. Nie wszystkie. Nie lubię ryzykować rozchodzenia, kiedy po miesiącu buty się nie rozejdą, a są przechodzone i nie mogę ich zwrócić. Znam ten ból/problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieksa
pozdro dla wszystkich! mam taka sprawe moja laska ma dl stopy 25cm i szer10,5 zalozyla sie ze nie znajde dziewczyny ktora ma szersza stope zaklad o 200zl podziele sie wygrana a tak na marginesie to ma z powodu szerokosci kompleksy?osoba z katowic lub okolic narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×