Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KICI2345

Problem - ZAPARCIA!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Julka

Do niedawna myślałam, że zaparcia to problem wymyślony przez producentów leków. Mam 14 lat i w zeszłym tygodniu miałam chyba po raz pierwszy zaparcie - było bardzo nieprzyjemne. Dwa dni nie mogłam zrobić kupy, a jak zrobiłam, to wyobraźcie sobie, że DWA RAZY! musiałam spłukiwać, bo za pierwszym razem nie poszło. Potem zaczęłam szukać czegoś w sieci i tak trafiłam na to forum, żeby mi się nigdy więcej coś takiego nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Żałosne są te reklamy. Każdy normalny człowiek w pierwszej kolejności stosuje naturalne sposoby. Czapki i tabletki to ostatecznośc, naduzywajac takich środków można się dopiero w zaparcia wpędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Bo zaraz uwierzę, że 14-letnia dziewczynka zrobiła taką kupę, że musiała 2 razy spłukiwać. Nawet ja takich nie robię, choć jestem dorosłym mężczyzną i ważę 100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka

W dzisiejszych czasach to można sobie ze wszystkim poradzić, także nawet i z długotrwałymi  zaparciami. Domowe sposoby owszem są dobre, ale jeśli ktoś chce zacząć na poważnie z nimi walczyć to obowiązkowo trzeba rozpocząć kurację wyrobem medycznym Intesta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrata

Oj, ile ja się bujałam z tym tematem, to aż nie chcę nawet przypominać. Byli lekarze, diety, lekarstwa, ograniczenia, a co pomogło? Chodzi  o postawę przy wypróżnianiu. Po prostu muszę teraz używać Goko, to jest właśnie urządzenie, które pomaga utrzymać odpowiednią pozycję ciała podczas wypróżnienia. Taki banał i pomogło? Kiedy pierwszego dnia i w kolejnych wszystko było OK, to nie wiedziałam, czy się śmiać, czy płakać. Bo tyle, co ja się najeździłam po lekarzach, ile się wycierpiałam... Już mniejsza o to wszystko. Mijają tygodnie, a jest OK. Inne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowiszka

ja jestem na biezaco z tematem zparć, synek na ostatnich wakacjach miesiąc temu miał zaparcia, zazwyczaj były problemy na wakacjach z biegunkami a nie z zapraciami a tu taka niespodzianka. Ale w sumie nie ma znacznenia czy biegunka czy zapracia bo na obie przypadłości działa probiotyk flostrum, który zawsze pakuję do wakacyjnej apteczki, tym razem też pomół nam uratować sytuację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaptur

Problem zaparć jest trochę bardziej skomplikowany niż: zainstaluj czopek/ weź tabletkę. Takie przypadłości nie biorą się znikąd. Jeśli temat się powtarza, lepiej odwiedzić lekarza. Częste zaparcia mogą wiązać się z różnymi chorobami, jak np. w przypadku kobiet endometriozą. Choć chyba najczęściej kłopoty z wypróżnianiem to wynik niewłaściwej diety lub trybu życia w ogóle. Być może przyjmujesz za mało płynów? A może masz siedzący tryb pracy i cierpisz na brak ruchu? To wszystko ma bardzo duży wpływ na pracę naszych jelit. Dlatego przede wszystkim trzeba zrewidować swój styl życia i dietę. Doraźne środki są ok, żeby szybko sobie ulżyć, ale na dłuższą metę nie można tego zaniedbać. Warto od czasu do czasu oczyścić organizm. Idealnie sprawdza się detoks sokowy, np. taki jaki ma dostępny Sportfood Soki. Takie rozwiązanie jest o tyle fajne, że soki zawierają optymalną ilość wartości odżywczych i błonnika, który pomaga jelitom się oczyszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brałam juz chyba wszystko na zaparcia i skutek był średni. Koleżanka mi podpowiedziała, żebym kupiła sobie biobidet uprzedzała mnie, że to nie jest mały wydatek, ale warto kupić. Kupiłam tą nakladkę na wc i powiem, że nie to niby banalny sposób na zaparcia a skuteczny. Urządzenie ma funkcję turbo i za pomocą struminia wody podmywa trudno dostępne miejsca przynosząc ogromną ulgę, walka z zapraciami teraz nie jest trudnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama mam od lat ten problem, nie pomaga nic z wymienionych wyżej rzeczy. Ale odkryłam w aptece herbatkę przeczyszczajaca Red Senea Tea koszt wzrósł bo teraz kosztuje jakieś 7-8 zł, zależy od miejsca,jest to czerwona herbata w saszetkach, pije się ją wieczorem i działa:) oraz Dulcobis. Nic innego mi nie pomaga. Spróbujcie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazka

na mnie żadne naturalne czy domowe sposoby nie działają, próbowałam różne herbatki, ziółka i nic, u mnie chyba problem jest bardziej złożony i będę musiała udać się do lekarza, póki co jak pojawia się umnie problem to sięgam po tabletki, ostatnio testuję ulgasim i sprawdza się super poza zaparciami niweluje też uczucie wzdęć i gazów które też pojawiają się u mnie po ciężkostrawnych posiłkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam i u lekarza, dostałam jakieś leki,na nic się zdały. Spróbowałam tej herbatki,przed spaniem i pomogło. Spróbuj. Albo olejek rycynowy,2-3 łyżki i popic wodą, bo uczucie dziwne,ale popijając lepiej. Rano efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszkaa

zaparcia to bardzo uciążliwa przypadłość, mi się zdarza jak najem się czegoś nieodpowiedniego, nie dość że nie mogę sie opróżnić to dodatkowo mam kiepskie samopoczucie, w takich sytuacjach zawsze sięgam po sprawdzone rozwiązania, pod ręką zawsze mam ulgasim, który pomógł mi w sytuacjach kryzysowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa

Najmłodszym pomagają kropelki acidolac. Moje dziecko nie ma roczku i po kilku dniach prania probiotyku zaczął się regularnie załatwiać. Do tego nie ma wzdęć brzuszka a więc nic go nie boli. Zdrowe jelita i pełny brzuszek oznaczają spokojny sen, bez płaczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasago

U mnie była masakra przez większość ciąży. Efekt dało dopiero wprowadzenie Goko - wtedy dopiero zrobiło się normalnie. To takie urządzenie do utrzymywania prawidłowej pozycji przy wypróżnianiu. Powiedzmy sobie szczerze - zmiana diametralna. Fakt, że jest to dziwne, że problem wynika właśnie z tego, tj z pozycji siedzącej, ale skoro działa, to widocznie tak jest. Testowałam w zasadzie wszystkie metody, jakie niby mogą być wykorzystywane przez ciężarne. I nic. A tutaj? W momencie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka

Koper włoski dla mnie jest najlepszy, kupuje ten z zielnika doz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olejek rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Ja ostatnio zamówiłam poprzez aplikację pół zielnika doz, na wszystkie okazje, uwielbiam ich herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebels

Ale to jak jest z tym Goko? Jak się zacznie, to już trzeba używać na stałe, czy jak?  A w podróży? Zabierasz to ze sobą również w drogę? Nie da się np. kilka dni bez tego normalnie funkcjonować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sames

No stale - tzn. od tamtej pory, jak to wprowadziłem, już nie próbuję wypróżniać się bez tego. Po prostu tak mi jest o wiele lepiej. Jeśli któregoś dnia zaparcia ustąpią, to zrozumiesz, o czym piszę. To jest niesamowita ulga! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek sawin

A myślałeś, że jak się używa? U mnie to samo. Jeśli widzisz, że coś ci rozwiązuje problem, to nad czym masz się zastanawiać? Nad niczym. Działa, to korzystasz, proste. Ja miałam Goko w ubiegłym roku ze sobą na wakacjach. Mogłem normalnie jeść i nic się nie działo. Kto przez to nie przechodził, ten tego nie pojmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam takie kłopoty ,brzuch wypięty jakbym miała rodzić. Teraz wszystko się zmieniło od kiedy zaczęłam brać zioła a przy tym zarabiać pieniądze.Moja rodzina zaczęła też dbać o siebie i leczyć swoje dolegliwości. Za j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam takie kłopoty, brzuch był wielki jakbym była w ciąży. Teraz już nie mam a to dzięki ziołom czuję się super, doszłam do normy a przy tym zaczęłam zarabiać. Moja rodzina też zaczęła dbać o swoje zdrowie i leczy swoje różne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drożdże Yarrowia Lapolityca mają wkroczayć na rynek. Ciekawe czy wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też niestety dotyka mnie ten problem dość często i nie jest to nic przyjemnego.. Dobrze że zainwestowałam w deskę myjącą uspa w której silny strumień wody dociera tam gdzie trzeba i przynosi ulgę. Teraz dzięki niej nie muszę tak często faszerować się lekami a to ogromny plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu piję miąższ aloesowy. On bardzo ładnie reguluje pracę organizmu, problem zaparć nie pojawia się więcej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ja mam już po problemie. Oczyszczam jelita w sposób naturalny 100 % produktami naturalnymi a nie przeczyszczam. To jest wielka różnica. W jelitach tworzą się ,, kilkuletnie złogi" kałowe, które doprowadzają do wielu, wielu chorób i do otyłości.Bez oczyszczania one nie znikną.Sprzątamy mieszkanie? Tak samo nalezy porządek zrobić w jelitach, bo śmierć i życie zaczyna się w jelicie. Tak mówią lekarze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dość męczący problem... sama zmagałam się z nim latami, do czasu, aż kolezanka poleciła mi niekonwencjonalna metodę na leczenie zaparć. 

 

Otóż, wystarczy zmieszać z wodą kilka kropel żelu WC Tornado i za pomocą gruszki zaaplikować tak przygotowany roztwór doodbytniczo. 

 

Na początku trochę szczypie i nic się nie dzieje, ale po dosłownie kilku minutach uczucie opróżnienia i ulgi daje znać. Efekt niemal natuchmiastowy! Polecam odważnym, z kolezanka zawsze stosujemy na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zła dieta powoduje zaparcia, ale życie jest życiem. Ja uwielbiam czekoladę i czasmi zjem całą, co skutkuje u mnie mega zaparciem. Ale mam sposób 🙂 Używam czopków na zaparcia Eva/qu, już kilka minut od aplikacji, przychodzi chęć wypróżnienia. Czopki są bezpieczne dla zdrowia, nie przeczyszczają, nie wchłaniają się, podczas rozpuszczania wytwarza się dwutlenek węgla, który wywołuje fizjologiczne wypróżnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam  te Wasze wposy i mi ciarki przechodzą co wypisujecie. Są naturalne środki. Napisz SMS TEL. 695864994 to wytłumaczę. Przekonasz się , że będzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×