Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość cukierek kopiko
dodam jeszcze, ze te bóle nie sa jakies silne. pracy to nawet nie zwracam na nie uwagi, ale w domu juz tak. Nie da się ukryć, że są. Mam powód do obaw, czy już przewrazliwiona jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia8585
Drogie panie pomożcie albo chociaż doradźcie...przez 5 lat(bez przerwy) brałam tabsy poczatkowo Logest potem Stediril, czułam się znakomicie, libido jakie takie, okres super regularny, żadnych bóli, żadnych stanów do niepokoju, wszystko jak w zegarku.Ale w końcu z moim TŻ doszliśmy do wniosku, że czas dać organizmowi odpocząć.Zaraz po odstawieniu @ przyszedł jak w zegarku, kolejny wg.moich wyliczeń miał sie pojawić 24 października, jest 8 listopada, czuje jajniki, teoretycznie nic mnie nie boli, piersi w porządku, zrobiłam test- negatywny, jedna kreska pokazała mi się w zasadzie od razu:)(test zrobiłam po południu, ponoć rano się robi przed spodziewanym @, a ja robiłam już po terminie w którym miałam dostać @) mineły już 2 tyg. od czasu kiedy miał się pojawić, uważacie że to norma po tylu latach brania tabsów....co robić??czekać??do gin. pojdę dopiero za tydzień...poradźcie!!nie chce panikowac....ale jednak boje sie ze cos jest nie w porzadku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
Cukiereczku nie martw się bo to jest poprostu stan odstawienia tabletek organizm różnie to przyjmuje i nie ma co sie stresowac bo to już zakodowane w organizmie przez hormony,żeby tak było co do bóli tez takie miałam i miewam okres miałam ten juz normalny pierwszy po odstawieniu bolesny prawie jak skurcze porodowe:[makabra ,ale to sa skutki brania tabsów jeszcze dodam ,że mam powiekszonu jajnik dlatego brałam tabsy,ale nieszczególnie mi to pomogło skoro ból trwa nadal ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
dziękuję za odpowiedzi:). Wiecie co- wczoraj gdy ścisnęłam pierś zauwazyłam, ze wyciekła z niej taka minimalna kropelka przezroczystej cieczy. Spanikowałam, że to siara i natychmiast zrobiłam test ciążowy. Pani w aptece dała mi najczulszy z możliwych. Test robiłam wieczorem, ale od ostatniego stosunku minęły ponad 4 tygodnie, więc chyba wynik jest wiarygodny pawda? Wyszedł negatywnie. To juz drugi negatywny test, pierwszy 2 tygodnie od stosunku. Zresztą nie było wytrysku we mnie tylko w prezerwatywie, więc mam nadzieję, ze już moge być spokojna, co? Ale skąd ten płyn? Chyba mam jakies zaburzenia hormonane po tych tabletkach, bo włosy tez mi wychodzą:(. Ale czemu te skutki przyszły dopiero po 4 miesiacach od odstawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
cukiereczku to właśnie wszystko skutki hormonów nie martw sie w ciąży niejesteś bo ja tez 2 testy robiłam i niemiałam pozytywnego później dostałam okres i normalnie bóle porodowe makabra-a po odstawieniu tabletek to juz wogóle zamieniamy sie w postacie z horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia8585
Dziewczyny co myslicie o moim "przypadku"??Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.Dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia to się można zdarzyć....organizm potrzebuje czasu na powrót do równowagi po przyjmowaniu przez Ciebie hormonow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia8585
Uspokojona:)))) zrobiłam wczoraj drugi test-negatywny, chyba wmawiałam sobie jakies pseudo-objawy-ciazy:D na szczescie byłam dzisiaj u gina wykluczył ciążę, zlecił badanie prolaktyny, zapisał tabsy na wywołanie @ a więc spokojnie czekam na efekty.Pozdrawiam wszystkie panie borykajace sie z problemem odstawienia tabsów.Moj gin bardzo mnie chwalil, ze podjełam dobra decyzje odstawiajac tabsy po tylu latach, stwierdzil"lepiej pozno niz wcale":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
A co po odstawieniu stosujecie? znaczy postanowiłyście stosowac? ja gumeczki bo innej rady nie ma hormonów nie bedę wbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janda
Hello....ja odstawiłam tablety 16.10. Brałam je (Yasminn) przez 9miesiecy. Krwawienie z odstawienia dostałam tak jak zwykle..a teraz powoli wpadam w panike bo normalny okres do dziś sie mi nie pojawił..od 4 dni mam bole jak przy okresie tyle ze bardziej niż zwykle bolą mnie jajniki:( Z moim chłopakiem współżyłam tydzień temu w dniu gdy niby powinnam dostać okres..zrobiłam wczoraj test-wynik ujemny tylko ze nie wiem czy w tak krotkim czasie ten test wyszedł prawidłowo...jestem przerażona bo to jest juz moja druga przerwa w braniu tabletek, a za pierwszym razem nie mialam takich problemów..proszę o pomoc...błagam bo już wychodzę z siebie......:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janda
Hello....ja odstawiłam tablety 16.10. Brałam je (Yasminn) przez 9miesiecy. Krwawienie z odstawienia dostałam tak jak zwykle..a teraz powoli wpadam w panike bo normalny okres do dziś sie mi nie pojawił..od 4 dni mam bole jak przy okresie tyle ze bardziej niż zwykle bolą mnie jajniki:( Z moim chłopakiem współżyłam tydzień temu w dniu gdy niby powinnam dostać okres..zrobiłam wczoraj test-wynik ujemny tylko ze nie wiem czy w tak krotkim czasie ten test wyszedł prawidłowo...jestem przerażona bo to jest juz moja druga przerwa w braniu tabletek, a za pierwszym razem nie mialam takich problemów..proszę o pomoc...błagam bo już wychodzę z siebie......:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janda
Hello....ja odstawiłam tablety 16.10. Brałam je (Yasminn) przez 9miesiecy. Krwawienie z odstawienia dostałam tak jak zwykle..a teraz powoli wpadam w panike bo normalny okres do dziś sie mi nie pojawił..od 4 dni mam bole jak przy okresie tyle ze bardziej niż zwykle bolą mnie jajniki:( Z moim chłopakiem współżyłam tydzień temu w dniu gdy niby powinnam dostać okres..zrobiłam wczoraj test-wynik ujemny tylko ze nie wiem czy w tak krotkim czasie ten test wyszedł prawidłowo...jestem przerażona bo to jest juz moja druga przerwa w braniu tabletek, a za pierwszym razem nie mialam takich problemów..proszę o pomoc...błagam bo już wychodzę z siebie......:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
Nie jestes w ciązy test wykazuje juz po 3 dniach nawet teraz sa rózne testy ja ostatnio tez jak czekalam na okres po tabletkach to miałam bóle jajników.,brzucha i wszystkie mozliwe objawy ciązy histeria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janda
Dzięki za odpowiedź shorty:) bardzo mi pomogłaś....wczoraj wieczorem sie zrelaksowalam, wzięłam gorącą kąpiel i dalam odpocząć tysiącom mysli...dzis zrobilam jeszcze jeden test-ujemny:) no i przed chwilką dostałam okres:) myślę że ten relaks bardzo mi pomógł... gorąco was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janda
Dzięki za odpowiedź shorty:) bardzo mi pomogłaś....wczoraj wieczorem sie zrelaksowalam, wzięłam gorącą kąpiel i dalam odpocząć tysiącom mysli...dzis zrobilam jeszcze jeden test-ujemny:) no i przed chwilką dostałam okres:) myślę że ten relaks bardzo mi pomógł... gorąco was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
nie ma za co taka juz natura stresowa kobiety zamknąć nas całe w prezerwatywie a my i tak wiemy swoje i histeryzujemy,ale w sumie nie bez powodu;D pozdrawiam jakby co piszcie tutaj to bedziemy działać wspólnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
dziewczyny to znowu ja- chyba zagoszczę tu na stałe:). Wiem, ze juz nie powinnam sie martwić- okres, 2 testy negatywne, wszystko bez wytrysku we mnie. Ale wciaz sie boję- teraz jestem w 24 dniu cyklu i od kilku dni mam tak jakoś dużo śluzu mleczno- żóltego, całyc zas czuje, ze mam mokro. Co to znowu jest? brzuch czasem pobolewa, brodawki pzy dotyku też troszke:(. Wsłuchuję się w swój organizm jak nigdy dotąd:(. I juz się martwię, czy okres przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek weź sie odpręż, spedź miło popołudnie, od tego stresu na pewno okres Ci sie przesunie...Skoro miałaś już okres a dwa testy zrobione w odpowiednim czasie wyszły negatywnie to chyba nie ma się co martwic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
Przez hormony tak jest ,że ta wydzielina jest obfita i miesza w głowie czy to śluz płodny czy normalny-w twoim przypadku dłuższy brak okresu może oznaczać tylko jedno ,albo jeszcze hormony ci powywracały sytuacje w organizmie albo poprostu masz jakiegos torbielika ,ale napewno niejestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
a od czego to pobolewanie brodawek? :( jestem wykończona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
a od czego moze byc ten ból brodawek? jestem wykonczona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
a od czego moze byc ten ból brodawek? jestem wykonczona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
wiesz jak mnie bolały zanim dostałam okres ja warjowałam cała kasa szła na testy ciążowe niewiem dlaczego tak jest ,ale te wstretne objawy sa zbliżone do ciąży i kobieta warjuje a myslicie ,że jak sie ma dzien płodny i zabezpieczy sie prezerwatywa i niepekła to mozna zajśc w ciążę mimo wszystko/?bo czytałam ,że i tu było pisane ,że sie zabezpieczały prezerwatywa a później panikowały ,że cos jest nie tak co miesiąć to samo sie przechodzi warjacja:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
no u mnie to już celibat do kwietnia:) skutecznie mi się odechciało seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
jeszcze mam jakieś takie białe kropki na brodawkach, które da się zeskrobać :_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez odstawiłam
ja tez odstawiłam, ostatnie krwawienei z odstawienia mialam 14 października. od tamtej pory takiego naturalnego okresu nie dostałam. W tym czasie uprawiałam tylko sex oralny i raz w prezerwatywie, ale jednak gumy sa do niczego;/ teraz zaczynam shizowac i wmawiać sobie ciąże i inne dziwne rzeczy. powiem tylko ze tabletki przerwałam po 2 latach regularnego brania. Robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez odstawiłam
po 2 latach regularnego brania Cilestu. ostatnie krwawienie z odstawienia miałam 14 października. od tamtej pory naturalnego okresu nic :( kolka razy sex oralny, raz w gumie, ale nam nie wygodnie było. Nie wiem czy tak aż sie rozregulowało? zastanawiam sie czy nie robic testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
jak sie zadreczasz to mozesz zrobic test ale jak gumka była cała to niemasz co sie schizowac czyli hormony zamiast wyregulowac to pieprza cała sprawę;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1111
czesc mam pytanie czy to mozliwe ze odtawilam tabletki i dwa okresy dostalam normalnie co 29dni a ten trzeci mi sie spoznia minelo juz 31 dni.czytalam ze po odstawieniu tabletek pierwszy okres sie spoznia a ja mialam normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×