Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość PaulaPaula
bylam u ginekologa. bo porady na forum swoja droga a lekarz swoja droga. 7 dni dodatkowego zabezpieczenia mi rzekl. czyli to co wy mi babeczki radzicie:) sciskam was mociutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLEEPINGPILL
pielegniarka mi napisała ze jak bym była w ciazy np to lekarz juz przy badaniu cytologicznym móglby to podejrzewac bo narzady sa rozpulchnione i zasinione wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos...🌻 PaulaPaula...Nio to spoko:) SLEEPINGPILL...No widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
ale jaja dziewczyny :D normalnie szok dzisiaj przezylam :D po przerwie trzymiesiecznej zaczelam brac tabletki znow... :D te same ;):D no i dzisiaj wzielam ostatnia tabletke z tego o pakowania(rano) a tu prosze 17 a ja okres mam :O jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam :D ale mama mowi ze to normalne :D czyli wszystko ok! A jeszcze rano sie kochalam.... :(;) Pozdrawiam! :) PS. mowie to tak na zas... dla wszystkich ze wam tez moze sie tak zdarzyc i ze to normalne i nie trza panikowac dziewuszki;) hiiiii a humor to mam zajebistyczny dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrano mi nik jenetka
siemka dziewuchy !!!:D jak ja tu dawno nie zagladalam....to wszystko przez moja "nowa" chorobe.....stwierdzono u mnie pco :( jestem zalamana....tabsy zmienilam z yasmin na diane35....nie wiem czy dobrze...dzis pierwsza tabletke wzielam, zobaczymy ...mnam nadzieje ze swoje dzialanie anty jest rowniez takie same jak w yasmin....jednak co nowe to nowe,,,,,trzeba sie przekonac... jak tak wasze zdrowko wraz z tabsami......widze ze duuuuuuuuuuuuuuuzooooooooooooo duuuuuuuuuuzzzzzzzooooooooooo sie tu napisalo...:D pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko skromnie napisze4
zaden ciemnogrod mamy XXI wiek!!!!jakby nie bylo a w dodatku 4 czerwiec 2007 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
jeju ja bralam diane. i cieszylam sie na poczatku bo tanie i wogole. mialam takie skutki uboczne ze nie dotrzymalam do konca opakowania i dostalam 2 okres w meisiacu, potem na okres czekalam poltora miesiaca. zamieszanie ze hoho. diane35 to cholernie mocna dawka hormonow. teraz lykam yasmine, owszem jest kolosalna roznica ceny ale po nich czuje sie jakbym lykala witaminki:) owszem sa wypryski i ciut wieksze piersi (co w moim przypadku nie bylo az tak chcianym efektem:P) ale ejstem cierpliwa i wierze ze pryszcze mina. nad jednym sie tylko zastanawiam. wyejzdzam na 2 miechy i to bez chlopa. lykac przez te 2 meichy tabletki czy zaprzestac? nie chce namieszac znow w organizmie... co radzicie? pozdrawiam wszystkie zabezpieczone!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulaPaula....na twoim miejscu przestała bym brac...daj troche odpaczac organizmowi....w koncu i tak bez chłopa bedziesz....wiec... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrano mi nik jenetka
ja takze bym przestala......tez wyjezdzam ale na troche dluzej bo na 3 miechy...kurcze....nie wiem...dopiero zaczelam je brac,nie chce zeby cos z tym pco sie stalo....poradze sie jeszcze gina ale raczej jestm ZA przestaniem z anty-diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
eh troche za mocne mam upławy takie ciemniejsze...jakby braz jak by pomarancz okreslic sie tego nie da... trza bedzie w upały meczyc sie z wkładkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 solidnykopniak...Aha, no to niezłe jaja, no ja się też nie spotkałam z takim czymś:) zabrano mi nik jenetka...Witaj🌻No straaasznie Cię długo nie było:( Jeśli mogę zapytać, to co to za choroba pco!? U mnie po staremu, czyli okej:) A piszemy, piszemy... pon_de_replay...O co Ci chodzi dziewczynko!?Możesz wyjaśnić!? tylko skromnie napisze4...Ciebie też nie kumam... PaulaPaula...Ja bym brała dalej chyba, bo 2 mieszki to nie strasznie długo, a namieszać może straaasznie... americanos...Organizm w 2 mieszki nie odpocznie za bardzo, a tylko się ogólnie namiesza...Bez sensu moim zdaniem...Moja gin mi mówiła, że lepiej nie robić przerw w ogóle, niż robić bez sensu i psuć to co się już uregulowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...No ja właśnie biorę już rok(trochę ponad) i dlatego się ginki pytałam i mi właśnie powiedziała, że nie powinnam robić przerwy, bo nie ma po co, że się tylko wszystko rozreguluje i zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrano mi nik jenetka
pco to zespol policystycznych jajnikow...tzn mam tylko takie popodejrzenia,lekarz takze.....coz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindy667
Witam:) Mam dla was pytanie:) zastanawaim sie nad tabletkami antykoncepcyjnymi:) nio i chcialabym sie dowiedziec jak dlugo trzeba je brac zeby moc uprawiac sex bez innych zabezpieczen czyli np. prezerwatyw prosze o wasza odpowiedz bo to dla mnie bgardzo wazne:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindy667
tutaj podaje jeszczce moj e-mail zebyscie mogli kierowac do mnie odpowiedzi buziak 2wioleta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenetka...witaj :) rzeczywiscie dawno Cie nie bylo...u mnie tez lekarz podejrzewal PCO ale narazie zazywam tabsy a podobno wtedy USG moze byc bledne,wiec lekarz mi niewiele powie... Paulapaula...no wlasnie ja tez mysle zebys nie przerywala tabletek,tym bardziej jesli jest wszystko ok.Ja wyjezdzalam na miesiac to tez mi lekarz powiedzial ze nie ma sensu przerywac,bo moze sie ogranizm kompletnie rozlegulowac... Moim zdaniem tabsy powinno sie przerywac tylko i wylacznie gdy zagraza to zdrowiu lub kobieta zle sie po nich czuje,no i oczywiscie gdy juz ich nie potrzebuje :) cindy667...rozne sa tutaj opinie na ten temat :) niby pisze na ulotce,ze jestes zabezpieczona juz po 3 godz od pierwszej tabletki,ale wiele dziewczyn (i takze lekarzy,np.moj) jest zdania ze to pierwsze opakowanie nie jest takie 100% pewne...Mi lekarz powiedzial przynamniej 2 tygodnie z dodatkowym zabezpieczeniem. Takze nic innego z mojej strony nie moge Ci poradzic,jak tylko sie troche wstrzymac i miec pewnosc potem ze jest wszystko ok :) od 7.06. zaczynam juz taka bardziej stala prace (tzn.stala w sensie ze nie co jakis czas tylko mam grafik hehe :P ).Chce sobie troszke dorobic na te moje wakacje z Miskiem :) Milego dnia Kochaniutkie :*:* aaaaaa,solidny kopniak,anulka156,cleo84 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
jej nawet nie pytajcie...moj brzuch dzis wygladal jak na dobry 3 nawet 4 miesiac ciazy... :(:(:( to moze byc od tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...No właśnie dlatego nie wiem od czego to zależy... No właśnie, ten Twój 2 lekarz mówił tak jak moja pani gin...Ja jej ufam, więc wiesz:)... zabrano mi nik jenetka...Policystycznych jajnikow!?Przepraszam, ale dalej nie wiem co to za choroba... cindy667...Po 1 tabletce podobno jesteś zabezpieczona... gosienka2809...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka111
Czesc Dziewczyny orietujecie sie po ile sa tabletki antkoncepsujne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 jenetka witaj spowrotem, mam nadzieje że to tylko przypuszczenia tej choroby, trzeba być dobrej mysli 🌻 ceny tabetek są różne najtańsze są i nawet po 3 zeta, 7, 10 zł, potem idą w góre ja jem Cilest place 15 zł za opakowanie, ale np Harmonet jest ok 30 zł, a Yasmin(czy jakoś tak ) 40 zl tak ok. także przedział cenowuy jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka111...No musimy się orientować skoro je zażywamy...Ja zażywam Cilest i on kosztuje w jednej aptece 15 zeta, a w innych u mnie w mieście są po 22-23!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie przynajmniej jest dzwine z tymi trójpakami, w tej najtanszej aptece jeden listek jest po 15 zeta, ale nie ma trójpaków czyli moge wykupić trzy listki za 45 zeta normalnie,albo poprostu co miesiąc jeden, ale w innych aptekach trójpak kosztuje 50 zł........ 5 zl różnicy, ale ja zawsze ten za 50 biore bo ta apteka jest akurat przy mojej pani ginekolog :D a ta tansza pare kilometrow dalej,także. . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko 14 zl ;) a powiedzcie czy mozna pic alkohol oczywiscie umiarkowanie biorac tabletki ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_lodz
Blagam dziewczyny odpowiedzcie mi na jedno pytanko. Biore tabletki (mercilon) od poltora miesiaca. Nie jestem obeznana za bardzo w tych sprawach i d;atego chce sie was zapytac czy kazdy antybiptyk oslabia tabletki? Jestem teraz chora i zazywam antybiotyk Forcid. Czy moze to oslabiac ich dzialanie? I jeszcze jedno pytanko: czy skutecznosc tabletek jest taka sama w przerwie miedzy opakowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnawolga...Można pić, tylko nie można się zatruć:) milena_lodz...Musisz sprawdzić w ulotce(przecież my nie znamy składu Twoich tabsów, a tym bardziej antybiotyku)... Tak ,jest taka sama...A jak sobie wyobrażasz, jakby było inaczej...!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
wiecie dziewczynki a u mnie pani gin rozpoznala ta chorobe tzn Zespól Policystycznych Jajnikow.. na poczatku tym sie nie przejelam bo myslalam ze to tylko brak okresu tzn ze jest albe bardzoz zadko....a wczoraj poczytalam sobie cos na ten temat w necie i sie troszke zalamalam, bo to moze doprowadzic do bezplodnosci:( nio nic.. na razie biore tabsy.. a co bedzie pozniej czas pokaze z tym ze na pewno gdy bede chciala zajsc w ciaze bede musiala nadal jakimis tabsami sie leczyc.... taki urok kobiety:( ale za to teraz mam pewnosc ze nic mi nie bedzie.. bo skoro moje jajeczko nie dojrzewalo wczesniej ( potrwierdzone u lekarza), to teraz jak biore tabsy to nie musze sie niczym martwic....za toi problem zostaje na pozniej... jak bede chciala miec baby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×