Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Sulwik37
JA TEŻ MAM TAKĄ BUDOWĘ ,ALE JA UWAŻAM ,ŻE TO DOBRZE ŁATWIEJ ZRZUCIĆ Z BRZUCHA NIŻ Z DUŻEJ PUPY I GRUBYCH UD.JEŚLI CHODZI O TE MASAŻE TO SĄ NA PEWNO SKUTECZNE 2-LATA TEMU BYŁAM NA WCZASACH ODCHUDZAJĄCYCH W JASTRZĘBIEJ GÓRZE 2 TYGODNIE MEGA ĆWICZEŃ DIETA 1000 KAL I TEŻ DOKUPIŁAM SOBIE MASAŻE ODCHUDZAJĄCE W PASIE STRACIŁAM 12 CM .WIERZĘ ŻE CI SIĘ UDA WYSTĄPIĆ NA WESELU W ROZMIARZE 40 BO MY KOBIETY MAMY SILNĄ WOLE. IDZIE WIOSNA WIĘC BĘDZIE MOŻNA WIĘCEJ CZASU POŚWIĘCIĆ NA SPACERY JA UWIELBIAM JEŹDZIĆ NA ROWERZE I OBIECAŁAM SOBIE ŻE W TYM ROKU NA STAŁE WPISZE TO DO ZAJĘĆ DNIA COŚ DLA SIEBIE A NIE TYLKO OBOWIĄZKI BRAK CZASU I INNE TAM. ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
witajcie dziewczyny :) gratuluję Wam spadku wagi...ja też tak chce.. ale jeszcze 2 tygodnie i ruszam i ja z DC. trzymam za was kciuki... Beti nie patrz na wiek nie jesteś przecież stara!!! napewno ci się uda tylko musisz się pomęczyć - ja bardzo wierze w tą dietę mimo, że jeszcze nie zaczęłam. także trzeba tylko mieć silną wolę której Wam życzę. Sylwik napewno niedługo wrócisz do formy i znowu zaczniesz dietę, popieram i ja nabranie sił do dietki bo choroba nie wybiera a gorączkę miałaś naprawdę wysoką. Cieplutko Was pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
SORKI ZNOWU UCIEKŁA MI WIADOMOŚĆ .CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ ŻE JAK JA SIĘ NACZYTAŁAM O TYCH DIETACH I JAK DZIEWCZYNY SZYBKO CHUDŁY .TO TEŻ NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ .ŁATWIEJ POKONAĆ PIERWSZE DNI GŁODU JAK SIĘ MA PEWNOŚĆ ŻE TO PRZYNIESIE SKUTEK.JA SCHUDŁAM 3 KG WIEM ŻE BYĆ MOŻE TO WODA ALE CZUJE SIĘ BARDZO LEKKO I PO PROSTU SUPER .TEN SZYBKI SPADEK WAGI BARDZO MOTYWUJE DO TRZYMANIA TEJ DIETY.JEDNO WIEM NA PEWNO TA DIETA JEST SUPER!!!!!!!! POZDROWIONA ::::::::::::::::::::::}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
ESMERALDA Z JAKĄ WAGĄ STARTUJESZ W TYM MARATONIE DO "SMUKŁOŚCI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
:) z dużą wagą będę startować, bo koleżanki z pracy nie mogą uwierzyć, że tyle warzę-a mianowicie 71 kg przy wzroście 156cm :( tak, tak to przykre - mam siedzącą pracę i coróż mi dobywa. Nigdy tak nie ważyłam. Niby nie wyglądam na tyle ale takie są realia..... a jak Wam idzie z "opróżnianiem" jeśli wolno zapytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
CZEŚĆ DZIEWCZYNY: JEŚLI CHODZI O "TO"TO JA NIE MAM NA RAZIE ŻADNEGO PROBLEMU . CHCIAŁAM TEŻ DODAĆ ŻE MIMO TEGO ŻE ODSTAWIŁAM ZE WZGLĘDU NA LEKI DIETĘ DC,TO JEM BARDZO MAŁO NIE CZUJE W OGÓLE GŁODU I ZNOWU SCHUDŁAM DZISIAJ RANO MOJA WAGA POKAZAŁA 67,40 KG MOJE MARZENIE TO ZOBACZYĆ 63KG JAK BĘDZIE MNIEJ TO TEŻ SIĘ NIE OBRAŻĘ. BETI SKARBIE A CO TAM U CIEBIE JAK SIĘ TRZYMASZ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti100
Hej:) No to piąty dzien rozpoczęty:) Waga znów 0,5 kg mniej. To juz nie jest woda - zaczynam spalać tłuszcz. Wczoraj caly dzien nawadniałam organizm- wreszcie przestało mi sie kręcić w głowie i juz nie jestem taka slaba. Na tej diecie naprawde trzeba duzo pić. Sulwik - :) w jakim ośrodku bylaś w Jastrzębiej Górze? Byłam w tym miasteczku 2 razy na wczasach odchudzających w Balturze. Polecam wszystkim- wycisk nam dawali od 7 rano nie schudłam może spektakularnie dużo bo w tydzien 3,5 kg ale przez ogromną ilośc ćwiczeń i zajęć ruchowych efekty wizualne były bardzo duże. Ja niestety mialam takiego "pecha" ze trafialam na super ekipe rozrywkowych dziewczyn i coprawda nie dojadałysmy ale co wieczór lądowałyśmy albo na dyskotece albo w słynnym pubie Haineken no i te drinki przecudowne , kolorowe , owocowe- napewno wiesz o czym mowię:) Esmeraldo - no cóz jeśli chodzi o wypróżnienia to róznie z tym bywa- generalnie jest z tym trochę problem, ale u konsultantów można kupic błonnik w proszku, ktory sie dodaje do zup czy napoji , i mozna tez lekkie herbatki przeczyszczjące wypijac. Poza tym problem pojawia sie tylko na początku diety, poxniej się to samo reguluje. Wiekszym problem sa wiatry hihi:) Dziewczyny uwierzcie mi , że po 40-tce sie gorzej chudnie. Zwalnia metabolizm, organizm odklada ile może i trzeba mieć duzo samozaparcia zeby schudnąc i już nie przytyć. Ja musze zrzucić 30 kg- wiec nawet nie długa droga przede mna ale cała autostrada:) Tymczasem:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
WITAM BETI JA BYŁAM W HUTNIKU ,TO JEST CHYBA KOŁO TWOJEGO OŚRODKA TAK MI SIĘ WYDAJE JA TAM CHYBA CHODZIŁAM DO KOSMETYCZKI NA PARTERZE 2 KOBIETKI MATKA Z CÓRKĄ ŁADNA BLONDYNKA NA DOLE MIAŁY SOLARIUM A OJCIEC ROBIŁ MASAŻE KAMIENIAMI CZY TO TAM BYŁAŚ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
TO ŻE Z WIEKIEM JEST GORZEJ Z ODCHUDZANIEM TO PRZEKONAŁAM SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE .KIEDYŚ WYSTARCZYŁO ŻE PARĘ DNI PRZYSTOPOWAŁAM Z JEDZENIEM I WAGA LECIAŁA W DÓŁ,A TERAZ PO MIESIĄCU OGRANICZANIA JEDZENIA 1-RAZ W TYGODNIU BASEN +SAUNA DO TEGO TROSZKĘ ĆWICZEŃ I SKAKANKA I SCHUDŁAM 1,3 KG MASAKRA. A NA DIECIE DC OD SOBOTY Z PRZERWA NA CHOROBĘ DOKŁADNIE 3,3KG WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE JAK TO JEST MOŻLIWE I W DODATKU ZERO ĆWICZEŃ .A PROPOS "WIATRÓW" ZAPACH KONIA BY ZABIŁ A Z UST TO TAKI SMRÓD PO TYM JEDZENIU, ZE JA CIĄGLE MYJE ZĘBY COŚ OKROPNEGO. BETI JA WYKAPOWAŁAM ŻE JAK WODY SIĘ PIJE BARDZO DUŻO TO SIĘ BARDZO DOBRZE CZUJE WIĘC PIJ CAŁY CZESZ ZAWROTY GŁOWY MOGĄ BYĆ PRZYCZYNĄ BRAKU WODY O ORGANIZMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
hi hi.... dziewczyny moje ale się uśmiałam jak przeczytałam o tych "skutkach ubocznych" dietki ;) pewnie macie racje z tym wiekiem. Ja mam 25 lat i mi też trudno schudnąć :( Ale wierzę tak bardzo w tą dietę,że nawet dobre "bąki" mnie nie odstraszą. Beti faktycznie masz długawą tą drogę ale jak już wjechałaś na "autostradę" to jedź i nie zwalniaj bo wiesz, że prędkość jest tam spora - życzę powodzenia... a Sylwik jak tam zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
DZIĘKUJE BARDZO JUŻ LEPIEJ TYLKO BARDZO MNIE BOLI GARDŁO I MAM KATAR ,ALE TO DA SIĘ PRZEŻYĆ.A PROS WIEKU SKARBIE TY JESTEŚ JESZCZE MŁODZIUTKA JA W TYM ROKU SKOŃCZĘ 37 LAT ,ALE MIMO WSZYSTKO CZUJE SIĘ MŁODO I MYŚLĘ,ŻE NASZA BETI TEŻ TAK CZUJE .WIEK KOBIETY JEST W JEJ UMYŚLE WYSTARCZY ,ŻE SCHUDNIEMY PARĘ KG I JUŻ CZUJEMY SIĘ MŁODSZE ,JAK MÓWI STARE PRZYSŁOWIE "JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ" WIĘC JEŚLI POKAZUJEMY ŻE JESTEŚMY PEWNE SWOJEGO "JA" TO LUDZIE SPOSTRZEGAJĄ NAS JAKO OSOBĘ ATRAKCYJNA I PEWNĄ SIEBIE TO ŻE SIĘ MA PARĘ KG ZA DUŻO O NICZYM NIE ŚWIADCZY.ZNAM KOBIETY SZCZUPŁE KTÓRYM CZEGOŚ BRAKUJE,ALE ZNAM TEŻ TAKĄ KTÓRA WAŻY PONAD 100 KG ,ALE MA TYLE W SOBIE SEKSAPILU ŻE PANÓW ZMIENIA JAK RĘKAWICZKI JEST PEWNA SWEGO WDZIĘKU I TU MA PRZEWAGĘ . WIĘC DZIEWCZYNY PIERŚ DO PRZODU DUŻY UŚMIECH I ŚWIAT JEST NASZ.:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
Sylwik potrafisz mądrze mówić :) (pisać) Masz rację!! coś w tym jest. w pracy spotkałam się z różną opinią na temat tej diety ale mam to gdzieś bo i tak spróbuję. Wiadomo, ze są różne organizmy i różne reakcję ale Wam się udaje to i mi się uda :) W sobotę kończy się aukcja na allegro - muszę ją wygrać - i zacząć dietkę. Ale mnie to kręci...heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
WITAM WAS SERDECZNIE MOJE DROGIE KOLEŻANKI WAGA OD WCZORAJ STOI 67,40 KG OBLICZYŁAM SOBIE BMI DZISIAJ RANO I WYNIK WYSZEDŁ 18,5-24,9 wartość prawidłowa.WIĘC SZCZERZE MÓWIĄC SAMA NIE WIEM CZY JA W DALSZYM CIĄGU POWINNAM WRACAĆ DO DIETY DC.W SUMIE W BARDZO KRÓTKIM CZASIE PRZED DIETĄ + 5 DNI DIETY+3 DNI JEDZENIA NORMALNEGO W MAŁYCH ILOŚCIACH {ŻOŁĄDEK SKURCZONY} SCHUDŁAM Z 72 KG DO 67,40 KG UWAŻAM ŻE JEST TO WYNIK ZADOWALAJĄCY 4,60KG .POSIŁKÓW DC MAM JESZCE SPORO WIĘC JE SOBIE SCHOWAM A BĘDE JADŁA NORMALNIE ALE MAŁO + ĆWICZENIA BO SKÓRA NA BRZUCHU JEST NIE CIEKAWA I ZOBACZĘ CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO JAK BYM ZACZĘŁA TYĆ TO WRÓCĘ TO DC. A CO TAM U WAS SYMPATYCZNE KOBIETKI ???? ####### W S T A W A J **** S Z K O D A **** D N I A #######

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
ESMERALDA MOŻNA KUPIĆ NA ALEGO POSIŁKI DC.???? JAK WYGRASZ TO NAPISZ ILE POSIŁKÓW I ZA ILE ???? I CZY MUSIAŁAŚ WYPEŁNIAĆ KARTĘ ZDROWIA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issabell
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issabell
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issabell
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issabell
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifek
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Ja zaczynam we wtorek Dziewczyny, moge liczyc na wasze wsparcie, wiem, ze bedzie mi bardzo potrzebne. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
WITAM SERDECZNIE NOWĄ KOLEŻANKĘ. KAŻDA NOWA OSOBA TO NOWE ŹRÓDŁO INFORMACJI .POWODZENIA****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
siemanko :) witam nową "forumowiczkę" Izkę - jasne, ze możesz liczyć na wsparcie, ile chcesz się pozbyć kg?? Można kupić na allegro ale mnie przelicytowali i stwierdziłam, że więcej nie dam bo wychodziły drożej niż po 7 zł - no to odpuściłam. Ale znajoma znajomej :) kupowała na allegro tylko, że trafiała na niedrogie aukcje. Sylwik faktycznie dobry wynik i jeśli ci się skurczył żołądek to nie ma co narazie się znęcać nad sobą dietką, zresztą ty miałaś bardzo mało do zrzucenia. Tak myślałam, że brzuszek może być "nieciekawy" ale poćwiczysz i myślę, że będzie po kłopocie. No i napewno trzeba troszki mniej jeść niż jak zawsze :) Gratuluje wyniku. buziaki dla całej ekipy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholec25
Czytam o Waszych zmaganiach i postanowiłam i ja napisać kilka słów. Na wstępie (kobieta:D): wiek: 25 lat wzrost 162cm waga początkowa: 68kg obecnie: 64,8kg cel: 54kg Dziś mój trzeci dzień na DC (już kiedyś byłam na DC kilkanaście dni, schudłam fajnie i utrzymałam wage bez probelmów przez ponad rok). Chciałabym do wakacji schudnąć te 10 kg:) Moim największym problemem jest wmuszenie w siebie 3ech porcji. W ogóle nie czuję głodu, do tego smaki mnie nieco odpychają hehe:) Ale wiem, ze trzeba, więc spróbuję. Pozdrowienia dla wszystkich 'walczących'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholec25
Czytam o Waszych zmaganiach i postanowiłam i ja napisać kilka słów. Na wstępie (kobieta:D): wiek: 25 lat wzrost 162cm waga początkowa: 68kg obecnie: 64,8kg cel: 54kg Dziś mój trzeci dzień na DC (już kiedyś byłam na DC kilkanaście dni, schudłam fajnie i utrzymałam wage bez probelmów przez ponad rok). Chciałabym do wakacji schudnąć te 10 kg:) Moim największym problemem jest wmuszenie w siebie 3ech porcji. W ogóle nie czuję głodu, do tego smaki mnie nieco odpychają hehe:) Ale wiem, ze trzeba, więc spróbuję. Pozdrowienia dla wszystkich 'walczących'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholec25
Witam wszystkich:) Na wstępie (kobieta:D): wiek: 25 lat wzrost 162cm waga początkowa: 68kg obecnie: 64,8kg cel: 54kg Dziś mój trzeci dzień na DC (już kiedyś byłam na DC kilkanaście dni, schudłam fajnie i utrzymałam wage bez probelmów przez ponad rok). Chciałabym do wakacji schudnąć te 10 kg:) Moim największym problemem jest wmuszenie w siebie 3ech porcji. W ogóle nie czuję głodu, do tego smaki mnie nieco odpychają hehe:) Ale wiem, ze trzeba, więc spróbuję. Pozdrowienia dla wszystkich 'walczących'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholec25
Witam wszystkich:) Na wstępie (kobieta:D): wiek: 25 lat wzrost 162cm waga początkowa: 68kg obecnie: 64,8kg cel: 54kg Dziś mój trzeci dzień na DC (już kiedyś byłam na DC kilkanaście dni, schudłam fajnie i utrzymałam wage bez probelmów przez ponad rok). Chciałabym do wakacji schudnąć te 10 kg:) Moim największym problemem jest wmuszenie w siebie 3ech porcji. W ogóle nie czuję głodu, do tego smaki mnie nieco odpychają hehe:) Ale wiem, ze trzeba, więc spróbuję. Pozdrowienia dla wszystkich 'walczących'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholec25
Witam wszystkich:) Na wstępie (kobieta:D): wiek: 25 lat wzrost 162cm waga początkowa: 68kg obecnie: 64,8kg cel: 54kg Dziś mój trzeci dzień na DC (już kiedyś byłam na DC kilkanaście dni, schudłam fajnie i utrzymałam wage bez probelmów przez ponad rok). Chciałabym do wakacji schudnąć te 10 kg:) Moim największym problemem jest wmuszenie w siebie 3ech porcji. W ogóle nie czuję głodu, do tego smaki mnie nieco odpychają hehe:) Ale wiem, ze trzeba, więc spróbuję. Pozdrowienia dla wszystkich 'walczących'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
WITAM SERDECZNIE JUŻ DRUGĄ W DZISIEJSZYM DNIU KOLEŻANKĘ. ROBI SIĘ TU NAPRAWDĘ FAJNIE. DZIEWCZYNY TA DIETA NAPRAWDĘ DZIAŁA. CHCIAŁAM DZIEWCZYNY WAM POWIEDZIEĆ ,ŻE DZISIAJ NA WADZE BYŁO -0,10KG WIEC WAGA POKAZUJE 67,30 KG .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PO DIECIE DC NAPRAWDĘ ŻOŁĄDEK SIĘ KURCZY JA W SUMIE BRAŁAM JĄ 5 DNI ,ALE MOJE NAWYKI ŻYWIENIOWE ULEGŁY DRASTYCZNEJ ZMIANIE .PRAWDA JEST TAKA ,ŻE JA PRAWIE NIC NIE JEM .ZJADŁAM NA ŚNIADANIE 2 KROMKI CHLEBKA WASSA I ŁYŻKA JAJECZNICY W POŁUDNIE JEDNO CIASTKO NA KOLACJE JABŁKO DWIE MANDARYNKI.CAŁY CZAS CZUJE DUŻĄ GULE W ŻOŁĄDKU MAM OCHOTĘ TO WSZYSTKO ZWRÓCIĆ WCZORAJ TEŻ TAK MIAŁAM.JAKIŚ JADŁOWSTRĘT DZIWNE JEST TO BO ZUPKI DC BARDZO MI SMAKOWAŁY.MAM WRAŻENIE JAK BY MÓJ ŻOŁĄDEK STANĄŁ W MIEJSCU .BYĆ MOŻE TO PRZEZ ANTYBIOTYKI NIE BRAŁAM NIC OSŁONOWO. ŻYCZĘ WSZYSTKIM DZIEWCZYNĄ DOŻO SILNEJ WOLI I MIŁEGO PONIEDZIAŁKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem weteranką DC ;) startowałam 2 lata temu z wagi 106kg przy wzroście 170cm, miałam 21 lat. Byłam na Cambridge ścisłej całej 21 dniowej w sumie 2 razy - schudłam jakieś 15kg, w ciągu 2 lat zrzuciłam łącznie 30kg... był taki piękny okres kiedy ważyłam 76kg, cóż był. Związałam się z kimś kto jest amatorem fast foodów i co tu dużo mówić, wieczory pełne frytek i kebabów zaowocowały tym, że obecnie wążę 86kg! Mimo wszystko jestem pod sporym wrażeniem, bo nie wróciłam do wagi 106kg już nigdy. Dzisiaj mi mija 2 dzień na diecie, jeszcze 19. Uwierzcie mi ta dieta naprawdę działa, najważniejsze to się nie poddawać i wytrwać do końca, a potem nie przyzwyczajać organizmu do słodyczy i złego jedzenie - da się, naprawde się da. Ja za każdym razem po Cambridge mialam autentyczny wstręt do niezdrowego jedzenia i jadłam bardzo mało, po fast foody i słodycze nie sięgałam w ogóle, aż pewnego razu się skusiłam i potem już łatwo poszło. Dlatego dziewczyny trzymajmy się razem a na pewno kilogramy będą pięknie spadać. Jakbyście miały jakieś pytania chętnie odpowiem bo wiem chyba wszystko na temat ewentualnych skutków ubocznych i tej diety. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×