Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość olka12
cześć dziewczyny jestem nowa od 15 lat lecze sie hormonalnie niedawno dowiedziałam sie że mam zespół policystycznych jajników co wiąże sie z nadmiernym owłosieniem mam już ciemne plamki na brodzie i pod czy ktos może mi powiedzieć co z tym zrobić? a może ktoś też ma tę chorobę i wie czy da sie wyleczyc te okropne włochy? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPPPP, nie wiem czy czytalas moje poprzednie posty, ale tuz przed wielkanoca wydepilowalam rece cieplym woskiem - sama, w domu. nawet nie wiesz jak mi to poprawilo humor! lapki mialam gladziutkie i milutkie jak niemowlak :) teraz zaczynaja niestety odrastac, ale nie sa jeszcze widoczne. ramion nie robilam - tylko te czesci gdzie wlosy byly dlugie i ciemne(czyli troche poza lokiec). poki co nie nosi sie krotkich rekawkow, wiec nie bylo sensu woskowac i ramion. woskowalam rece pierwszy raz i wcale nie bolalo tak bardzo. jak cie te wlosiska na rekach wkurzaja to sie ich pozbadz, zobaczysz poczujesz sie lzej ;) GROOSIA, dlaczego musisz is do szpitala??? i to jeszcze w czasie swoich urodzin :( trzymaj sie i nie daj zbywac tym glupim lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaa20
dziewczyny a jak u was jest ze zwiazkami? ja jestem zalamana juz sobie nie umiem poradzic;( chodzi o to, ze nie jestem jakas brzydka (chociaz w moim mniemaniu przez te wloski jestem okrpona..) ale ogolnie slysze czesto ze jestem ladna ;/i czasami interesuja sie mna jacys faceci a ja zawsze musze ich splawiac, bo przeciez co by bylo gdyby zobaczyli cos;( dla mnie to jest tak krepujace ze nie umiem sobie tego wyobrazic. ale ok jakos sobie radzilam i mowilam ze najwyzej bede sama. ale teraz poznalam chlopaka, ktory najwyrazniej sie mna zainteresowal, a ja go oczywiscie olalam chociaz moglabym sie w nim zakochac od razu..chlopak marzenie dla mnie. ale musialam powiedziec nie:( przez to. gdybym nie miala tego problemu na pewno byloby inaczej, ale on jest za fajny jak na mnie;/ ehhh musialm sie wyzalic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggie... musz esic bo jakiegos polipa mam :( i beda mi to usuwac :( kochana,pznalas faceta i rezygnujesz z niego??/ przestan,zapoznaj sie z nim, narazie nie musisz mu mowic o problemie,pokazywac,mozesz narazie go trzymac z daleka od cialka... ale z tego co zauwazylam... faceici sa wyrozumiali pod tym wzgedem..ja nawet spalwiam teraz prosto z mostu piszac-mam H..a oni, i co z tego...tylko ze tak psiza.ciekawe jakby na live reagolwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
dzieczynki... czy powinnam według was przejmować się większym meszkiem na ciele? Sama już nie wiem,dla mnie to duży problem,ale do tej pory każdy lekarz mówił że to normalne,problem byłby wtedy gdyby to były ciemne i mocne włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
nie przejmuj sie takim meszkiem. gorzej by bylo jakby to byly grube, krecone wlosiska. meszek zostaw w spokoju, zeby sobie dodatkowo ran nie robic. ja na rekach mam dlugie wlosy ale cieniusienkie - nie depiluje ich i nie bede tego robila, bo pewnie po pierwszej depilacji by mi sie porobilo to, co mam na nogach. nie ogladam sobie tych wlosow codziennie, zeby dodatkowo sie nie wpedzac w jakas psychoze. tak, ze ppppp nei doszukuj sie problemow tam gdzie ich nie ma. ciesz, sie ze wszystkei badania hormonalne masz w porzadku. ja bym zostawila ten meszek, no chyba ze taaak bardzo Cie irytuje. [chociaz mysle, ze Ty sie bardziej sama tak nakrecasz niegatywnie] grrosia zycze zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
dzięki mpp :) wiem,że to tylko meszek ale mnie denerwuje,ale depilować ramion i pleców chyba nie będę :) boję się że może się to zwiększyć :( i chyba o to najbardziej chodzi :) bardzo dużo osób ma taki meszek na twarzy. Tyle że ten na plecach i ramionach jest dość widoczny,i tak mi sterczą te włoski. I są trochę ciemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddalabym zycie zeby miec zwykly meszek dzis depilowalam nozki dziewczyny,ale chce sie podzielic jakas w miare pozytywna wiadomoscia :D biore diane od listopadna chyba,albo pazdziernika...pamietajcie jak pisalam ,ze rpzejechalam sobie brzuch depilatorem???? wlosy wyrosly,owszem,ale nie sa juz takie czarne:D a te na udach,sa moze i czarne,ale juz nie takiesztywne,am nadzieje,ze to od diane :D zaczynam wierzyc,ze chociaz 1% tego scierwa znieknie ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
załamana 20 absolutnie nie rezygnuj z tego chłopa!!! Mi tez było ciezko ujawnic swoje defekty wiec robiłam to stopniowo, mojemy chłopakowi to nie przeszkadza, chociaz ja czasami sobie popłakuje bo on to akceptuje nie to co inni przypadkowo poznani ludzie .gorzrej mi chyba z brakiem czasu na depilacje a praktycznie a ta zajmuje mi pare godzin a efekty i tak nie są rewelacyjne. takze głowa do góry mysle ze faceci sa wyrozumiali a nawet potrafia wesprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie jak poinformowałyscie swoich facetów o problemie...jak zareagowali? nie bałyscie się? jaka była ich pierwsza reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ja w sumie nie planowałam o tym mówic ale i tak wyszło w praniu. na początku to nie pozwalałam sie dotykac ale potem powoli przyzwyczajałm do tego że jak gładzi moje nogi to nigdy nie poczuje gładkości albo widzi na ramionachi plecach włoski. brzucha nadal nie pozwalam dotykac choc jemu to nie przeszkadza to mnie krepuje. choc poprzedni facet zostawił ślad na mej psychice jak sobie "zażartował" ze mam brode chocaż i tak chciął ze mną być... eh moze jestem troche nadwrazliwa na tym punkcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
a ja uwazam ze bez sensu o tym mowic facetom. ja bylam z jednym przez 4 lata i nigdy sie nie zorientowal, ze cos jest nie tak :P zawsze wloski miala wydepilowane/rozjasnione/ogolone. wiec po co mowic skoro moze i tak facet nie zwroci na to uwagi a jak powiemy to dopiero zacznie zwracac... faceci naprawde czasem tego nie zauwazaja, albo moze im to az tak bardzo nie przeszkadza jak nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DZIEWCZYNY...ale widzisz,mowisz ze bylas zawsze wydepilowana..itd.... a ja np nie moge...wczoraj depilowalam nogi i mam cale poranione;/ sa strupy i ranki,bo mam za gesto wlosy ulozone,,i musz eczekac kolejne 2 tyg,by depilwoac sie,by dac tym ranoc sie pozarastac,wiec to nie takie proste ja tez nie mowilam....i porpstu unikalam sytuacji w kotrych moglby zoabczyc moje krzaki,ale potem juz wiedzialam,ze mnie kocha,to sie nie golilam,chodzilam jak malpa przy nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
no, rozumiem... ja akurat z nogami nie mam problemu. ale zarośnięta bym sie nigdy swojemu facetowi nie pokzała ;) wiadomo, że on kocha, zrozumie itd. ale po co ma widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ja tez bym mu sie nie pokazywała ale te włochy za szybko wyrastają i gładka nigdy nie bede a na plecach sobie włosów nie zgole z reszta nawet nie śa takie tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
Wiem,że niektóre z was mają naprawdę większy problem. Ale to nie oznacza,że dla mnie moje włosy są dla mnie do zaakceptowania. Są dla mnie problemem,bo pojawiły się nagle... I mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam tyle sil,nerwow i czasu by codziennie wlosami sie ajmowac... depilwoalam teraz,i znow pochdoze zarosnieta iles tam czasu. za duzo bolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też jakoś nie powiedziałam jeszcze, nie potrafię o tym rozmawaić;(bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
idę na tory- teraz biorę tylko luteine na wywołanie miesięczki ale przez te lata byłam na bromergonie duphastonie itp. ale z PCO trzeba żyć nie da sie tego wyleczyć tylko podaje sie antykoncepcje albo luteinę. Bardzo jestem ciekawa czy te włosy w końcu przestaną odrastać mam czarne twarde włosy na brodzie i pod i już ciemne plamy chyba od depilacji czy jest na to sposób by się tego pozbyć? ziękuję że się do mnie odezwałaś przypadkiem trafiłam na to forum ale nie wiem czy jest mi z tym lżej że mogę pierwszy raz komuś tak o tym powiedziec jestem porostu załamana. Czekam na jakieś informacje. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! nie wierze wlasnym oczom,z eja tez wczesniej nie zobaczylam... siedze z ryjem w lusterku, i nagle obkrecam glowe i sozk!!!!! ta broda i baczki mi znieknely!!! baczki w sumie sa..ale tamte wlosy rozjasnialy i ubylo ich.....jestem w sozku :D normalnie chce mi sie plakac ,ze chociaz na twarzy juz tego nie mam (wasik pozostal niestety) jeszcze nie bralam andocuru,ale widze,ze ejst szansa by chcociaz to zalagodzic...jejjuuu ale sie cieeeeszeeeeeeeeeeeeee :D w koncu bede mogla chodzic w kucyku o czy mzawsze pragnelam :D ps.robie kolejny kolczyk,tym razem na szyi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po czym ci to zniknelo
??? co ci pomoglo i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
Czy mozecie poradzic jakies naturalne (i skuteczne) sposoby na rozjasnianie wlosow na ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore diane od listopada/pazdziernika,juz nie pamietam..... ale widze,efekty...najpierw zauwazylam ze na brzuchu i bikini mi nie trzymaja tak mocno cebulki... a teraz ta broda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej moglam zlapac te wlosy normalnie,a teraz jak probuje zlapac to czuje sama skore..nie wiem,ja chyba snie..... to jest piekny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
Dopiero teraz znalazlam ten watek, wiec nie znam Waszych historii... stosowalam kiedys diane, ale z nia trzba uwazac, bo po odstawieniu niestety problem nie tyle, ze nie znika, ale sie nasila :((( a androcur to tez lek sterydowy niestety (tez kiedys bralam) a cos do rozjasniania wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosia no to super
:D ma_aa nie znam sposobu na rozjasnianie ale slyszalam o kremie ktory mozna sobie samemu zrobic ktory spowalnia i hamuje wzrost wloskow. zaraz podam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza sie wzrusza
ide na tory-nie niunka to jest lek androgenwy:((( najtanszy jest sdediril :P ok.3 zl..bralam zachwalalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ten Telocapil to jest dobry, który jest w tym linku? Widze tam dwie pochlebne opinie. pppppp ja tez mam mech wkurzający ;-(. Myśle czy by go nie rozjaśnić... Ale znowu jak toto będzie rosło dłuższe to trudniej będzie to usunąć laserem... Widzicie!!?? Ja już o najgorszym myślę... :-(. szok.Ktoś kiedyś gdzieś napisał ze jak się rozjaśni to, to tylko na jakiś czas wystarcza a potem znowu wraca do wcześniejszego stanu. Jeżeli rosną dłuższe to możliew ale jak nie rosną to w jaki sposób ten rozjaśniacz by schodził..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×