Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ma_aa
i wszystko pod kontrola lekarza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
dziewczyny a co myslicie o tym kremie ktory mozna kupic w sprzedazy wysylkowej bon prixa?? ponoc hamuje porost wlosow... no ciekawa jestem, kosztuje 29zl plus koszty przesylki czyli razem 42zl.. nie tak duzo... a czlowiek zdesperowany sproboiwalby chyba wszystkiego... ktoras z was to uzywala?? mi zostalo jeszcze do wyprobowania wlasnie to, jeszcze ten co ostatnio ktos podeslal linka za 19.90 i ten kalo inhibitor... kurde! moze cos w koncu pomoze chociaz troche... mam taka nadzieje... czasami mysle ze moze te tansze kosmetyki beda skuteczniejsza bo moze zawieraja jakies mocniejsze substancje... nie wiem, ale cos musi MUSI nam pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej kup te składniki
i zrób sama. ma__aa podałą linki na poprzedniej stronie. te gotowe kremy to sama chemia i napewno nie działają tak jak to obiecują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Sylwia
HEJ DZIEWCZYNY:) Mam podobny problem jak Wy.. jestem na tej stronie pierwszy raz i niestety nie mam czasu czytac wszystkich stron. opisze Wam moj problem. Jestem ladna, wysoka brunetka i... niestety mam problem z nadmiernym owlosieniem.. moje ponadprogramowe wlosy rosna mi: 1.na brzuszku-taki pasek 2. wkolo sutkow 3. wasik 4. pod zuchwa wloski z sutkow wyrywam, wasik tez. na brzuchu wyrywam tylko w lecie. najgorzej z tymi wloskami pod zuchwa:( boje sie je wyrywac bo boje sie ze bedzie ich coraz wiecej az urosnie mi cala broda... mam kochanego chlopaka-on wie ze mam tu i owdzie wloski. mam 23lata ale glupio mi o tym jakos gadac z mama. u lekarza tez jeszcze z tym problemem nie bylam. szczerze mowiaac nie wiem co robic. chyba zostanie mi depilacja laserowa... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
idę na tory- dziewczyno przed czy po schudnięciu tyle wazyłaś?! A teraz ile ważysz? Ja czułam się dobrze w czasie ciązy z pierwszą ciążą leżałam 3 ostatnie miesiące w szpitalu bo raz zanikało tętno dziecka a raz było strasznie wysokie nie wiem czym to było spowodowane a z drugą ciążą miałam cukrzyce i dziecko urodziło się duże 4290. także to chyba nic strasznego. ma_aa- dzięki za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
ma_aa- a czy którys lekarz powiedział ci coś o leczeniu PCO inną metodą niż antykoncepcją? mi przepisał tylko luteinę na wywołanie miesiączki. Tak się zastanawiałam nad antykoncepcją skoro nie staram się juz o dzieci ale też nie wiem już co mam robić ci lekarze poprostu chyba sobie olewają ja leczę się prywatnie u siedleckich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie tu przez pare dni...coś w nienajlepszej kondycji jestem, tak ciepło za oknem się robi:( mnie tez zaczynają wypadać włosy z głowy,możliwe że po sioforze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Powiedzcie co można zażywac zeby obnizyc poziom testosteronu?? dzis odebralam wyniki i mam 130 ng/dl a norma to 30-80 Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek witam Was oczywiście wszystkie :-). ma_aa mam takie pytanie czy ci lekarze sz tej przychodni przy szp.Św. Zofii są dobrzy? Chodziłaś do nich? Czy są mili i czy to kobiety...? Nie bardzo dobrze czułabym się u mężczyzny z takim problemem ;(. Możesz podać imiona i nazwiska tych lekarzy ginekologów-endokrynologów i jaka cena wizyty. Ja szukam własnie kogos z Warszawy.. Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek witam Was oczywiście wszystkie :-). ma_aa mam takie pytanie czy ci lekarze sz tej przychodni przy szp.Św. Zofii są dobrzy? Chodziłaś do nich? Czy są mili i czy to kobiety...? Nie bardzo dobrze czułabym się u mężczyzny z takim problemem ;(. Możesz podać imiona i nazwiska tych lekarzy ginekologów-endokrynologów i jaka cena wizyty. Ja szukam własnie kogos z Warszawy.. Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek witam Was oczywiście wszystkie :-). ma_aa mam takie pytanie czy ci lekarze sz tej przychodni przy szp.Św. Zofii są dobrzy? Chodziłaś do nich? Czy są mili i czy to kobiety...? Nie bardzo dobrze czułabym się u mężczyzny z takim problemem ;(. Możesz podać imiona i nazwiska tych lekarzy ginekologów-endokrynologów i jaka cena wizyty. Ja szukam własnie kogos z Warszawy.. Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie moze takich lekarzy z Warszawy : Małgorzata Walewska-Wolf na al.Wyzwolenia przyjmuje w W-wie. i Elzbieta Niklewicz-Szczęsna ul. Nowy Świat tez W-wa. ???? Znalazłam i do którejś sie udam z tych. No chyba ze ci z tej przychodni sa epsi co ma_aa podałas Ty... kurde niewiem ;/ Ciagne sobie ten meszek z brody ;/ mam jasny ale dłuzszy jakby i mam dosyc....boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh i co ja mam począć? niedawno rozstalam sie z moim mezczyna:( teraz juz nic mi sie nie chce.a co dopiero mam miec sily na te kudly i te pecherzyki..sadzilam ze skoro trafilam do szpitala to mnie tam beda leczyc..[nawet nie wydepilowalam drugiej lydki;) chodze tak z jedna wydepilowana a reszta zarosniela;) heh ale zwyczajnie mi sie nie chce poza tym nie musze sie juz przed nikim obnazac..ale musze w koncu wyrwac te wlochy;P] nie wiem jednak czy podawanie juz 5 rok srodka antykoncepcyjnego ma wiekszy sens niz jakies konkretne leczenie..moze sie myle..przeciez sie nie znam..bylabym spokojniejsza gdybym brala cos o innej nazwie.. Poza tym ja zawsze mialam wszelkie badania w trakcie brania tabsow;/ i pecherzyki takie jak byly pozostaly..zadnej roznicy - a pewnie gdybymodstawila na jakis czas to by sie powieszyly - zreszta raz o ile pamietam próba taka miała miejsce.. dobra mam \"dopiero\" 21 lat..mam jeszcze czas na leczenie..a moze to jest tylko takie \"usypianie\" tych pecherzykow? hmm..ale kurde skoro od tylu lat one nadal sa to po jakiego grzyba tyle zjadlam tych tabletek? ehh..ale z nimi dobrze sie czuje..i nie chce ich odstawiac..nie chce zeby cos mi jeszcze wyroslo..gdzies.. Buziaczki dla wszystkich:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia i co z tym listem do czasopism? Jesteś w trakcie pisania czy odpuściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
ja nie chce Wam mieszac w glowkach, ale chodzi o to, ze przez ladnych kilka lat bralam hormony w przekonaniu, ze to jedyna i sluszna metoda leczenia. no i poszlam do innego lekarza i okazalo sie, ze hormony moge odstawic :) no, ale kazdy przypadek jest indywidualny. ciesze sie niezmiernie, bo teraz znowu moge poczuc sie jak 100% kobieta:) i nie narazac sie na skutki uboczne preparatow hormonalnych: pekanie naczynek na nogach, obnizenie libido, brak owulacji, itp. u niektorych jest to tez tycie, obnizenie nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
ola12 - na PCO tak dobrze sie nie znam, bede miec dopiero kolejne badania za jakis czas w tym kierunku, ale PCO ma rozne objawy i przyczyny. moja kolezanka np. ma PCO insulinozalezne (dlatego przy diagnostyce robi sie badania na poziom insuliny) i przy braku wlasnych miesiaczek zaszla dosc szybko w ciaze. skoro nie chcesz wiecej dzieci (a moze jednak ;)))))??) i do tej pory jakos obywalas sie bez anty, to moze nie ma sensu zaczynac? ja tak mysle. o skutkach ubocznych pisalam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
slonkoo - w przychodni przy szp sw. Zofii gin-endo to kobiety :)), wizyta nie kosztuje, bo to w ramach NFZ, tylko trzeba miec skierowanie od ginekologa (moze byc tez od prywatnego). najlepiej jakbys zadzwonila do przychodni, powiedziala ile masz lat (domyslam sie, ze mlodziutka jestes :), a nie wiem, czy akurat tam wszystkich przyjmuja) i zapytala, czy mozesz sie zapisac wlasnie do gin-endo. ja lecze sie u jednej z nich (ona przyjmuje takze prywatnie, wtedy nie trzeba miec skierowania). jakbys chciala, moglabym Ci wyslac na Twojego maila namiary do niej (daj znac!), to jakbys tam nie mogla sie zapisac, to bez zadnych juz przeszkod moglabys skorzystac z wizyty prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
slonkoo - jeszcze do Ciebie - nie masz sie czego bac, tylko trzeba do dobrego lekarza, a potem juz bedzie dobrze :)) moze akurat u Ciebie jest wszystko ok.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
ma_aa- nie są mi niezbędne te proszki anty. tylko chodzi mi o to że może one zadziałają na moją bródkę jakoś to do mnie nie dociera że tego nie można się w żaden sposób pozbyć!!!! To co to się będzie nasilać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziewczynki straszna jakaś deprecha złapała ostatnio;( czuję sie w ogóle niekobieca, bardzo mi źle...i chyba przez to wszystko mi sie źle układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znow sie zalamalam... depilwoalam wczoraj nogi,dzis juz 1 cm odrostow :( i tak osbie mysle, kiedys bralam leki na gruzlice...cz to mogloby byc przyczyna moich dzisiejszych wlosow?? bo szukam wszystkiego co moze byc rpzyczyna :( a list jest w trakcie pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
jestem załamana wydepilowałam brzuch i dekold i zamiast jedwabistej gładkosci mam pełno czerwonych krostek i nici z randki ehh marzenie ze w wakacje załoze strój kompielowy albo chociaz spódniczke....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
boze a co to bedzie jak przyjdzie mi jechac na wakacje zamiast sie z nich cieszyc to sie zastanawiam czy bede miała warunki do depilacji a namity to juz na pewno odpadają albo jakis zaludniony ośrodek wypoczynkowy gdzie roznegliżowane babki będa mnie dołowac eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci ma_aa za te słowa otuchy :-) . Mam 24 lata :-). Ale moze lepiej isc prywatnie bo chyba bardziej sie przyłoza Ci lekarze a tak to mi powiedza ze nie jest tak zle jeszcze albo co i znowu bede miec doła bo nie wykarzą checi by mi pomóc z tym z czym przyszłam. Boje sie tez ze bede miec problem z zajsciem w ciąze a chciałabym tak za rok-półtora miec dzidzie. Ale dzisiaj sie przeraziłam jak na dworze spojrzałam w lusterko !!! Boze widać mi małe czarne cienkie... SZOK !!! a na szyi cienkie jasne jak narazie.. Ja nie wiem co to będzie pózniej. Dzisiaj byłam w solarium troche mniej je będzie widać te meszki. Ale juz wiem ze mi sie to nie wydaje i naprawde one urosły mi ;-(. załamka!!! A tu juz 20 stopni ciepła na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przeszkadzają takie długie na kręgosłupie ale strach je ruszac ;/ ale wstyd też tak wyjść w kostiumie kąpielowym ;/ i tak źle i tak nie dobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem tu nowa mam taki sam problem jak Wy :( i bardzo mnie martwi bo z roku na rok jest coraz gorzej w tym roku przechodze cale lato w golfie :( niestety nie bede mogla wlozyc niczego innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hirsutyzm jest dla mnie goromnym problemem :( mam za duzo androstendoionu :( nie wiem jak sobie z tym radzic mam te wloski porpsotu wszedzie: na brodzie, baki geste :(, wasik, ramiona, brzuch caly, piersi cale grube czarne wlsoy :( 😭, nogi to szczegol :( pomozcie mi jak na t zaradzic :( na nogach, brzuchu, gole na brodzie wyrywam pesetą ale jest ich coraz wiecej, baki zostawilam :9 piersi tez :( odechciewa mi sie zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×