Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ppppp
cześć dziewczynki :) co myślicie o rozjaśnianiu włosków na rękach rozjaśniaczem? Może być zwykły rozjaśniacz do rozjaśniania włosów na głowie,czy musi być specjalny np ten Hally Hansen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś rozjaśniłam kilka razy wąsik,ale podrażniło mi to skóre a poza tym jasne włosy też widać na twarzy,więc depiluje woskiem wąsik a na ręcach mam takie włosy że depiluje pastą cukrową,bo rozjaśnianie wogóle nie pomogłoby. Wiecie co,kiedyś uczyłam się z jednym gościem,który też miał problem z owłosieniem,było to widać jak cholera,bo włosy miał wszędzie nawet caluśką szyje miał zarośniętą,widać było że nie nadanża z goleniem,większość osób śmiała się z niego i docinała mu,natomiast ja w takich momentach myślałam sobie,że jeśli z niego się śmieją czyli z faceta,to co by było gdyby zobaczyli mnie owłosioną,bo przecież jestem dziewczyną i nie powinnam mieć problemu z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonkoo ja niedawno usłyszałam od jednej Pani dr, że w Polsce sa tylko 2 miejsca, gdzie można wykonać w mierę solidą depilację laserową, choć i tak ona jej nie do końca wierzy...wiec te wszystki inne też nie pomogą tym bardziej:( Ja tez sporo kasy wydałam na nią, niby mniej było,a już zaczynają odrastać;(a zabiegów dużo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u endo po raz n-ty z kolei..i co? cytologia zrobiona..badania krwi zlecone - juz nie hormonow ale odnosnie watroby..cilest zapisane na pol roku i do domu..hm..Pani doktor stwierdzila ze skoro dobrze znosze cilest to nie ma potrzeby zmieniania tego..a ze jesem mloda i nie mowimy na razie o ciazy - to moge nadal faszerowac sie tymi tabletkami..nie rozmawialysmy o tym ale ja tak to rozumiem..I tak jestem zadowolona ze jestem pod kontrola lekarska..moglo by byc gorzej.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydotka a gdzie Ty mieszkasz?? bo takie mam pytanie wlasnie o ten salon?? Ja mam podejrzenie PCO i chcę coś ze sobą zrobić bo mnie dobijaja te wloski.. Mam miec teraz badania hormonalne i wtedy może coś wiecej bedzie wiadomo o moim PCO.. praktycznie mam wszystkie objawy PCO a najgorsze jest owłosienie i niestety za duża wagaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ppppp dawno Cie tu nie było :-). pppppp ja mysle ze lepiej ten Sally Hansen uzyc, choc ja depiluje kremem do depilacji.Sonia to w takim razie juz by zadnego wyjscia nie było a ta laserowa troche dawała nadzieji na to :-( . Dawno groosi nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
znalazłam dzs na jakims portalu zdjecie reki Małgorzaty Sochy i to jest straszne jak ludzie w swoich komentarzach po niej jadą a wcale nei ma mocno zarosnietych rak oni chyba nie widzieli na oczy zarosnietch rąk. a to wszystko dzieki naszym kochanym mediom które same promója kult gładkiego ciała http://www.pudelek.pl/artykul/9713/kto_ma_tak_owlosiona_reke/ a Wy co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
cześc słonko :) zamieniam się w brzoskwinkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
Ewuska czytalam to i zalamalam sie :/ i nei chce tego juz komentowac:( sonia81 powiedz, czy Ty masz zdiagnozowany hirsutyzm? ja tam wszystkie badania porobilam za wlasna kase ale nic sie z nich ciekawgo nei dowiedzialam:( a widze, ze tego dziadostwa jakby wiecej:( szczegolnei na brzuchu:( o zesz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety:(Mnie badanie w szpitalu zrobili, ale wcześniej też na własną rękę robiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weter.anka
Witam dziewczyny, zagladałam na to forum w 2005 roku. Teraz nie mogę uwierzyć, że tak się rozrosło i dalej żyje. Jest nas naprawdę bardzo dużo. To choroba cywilizacyjna. Przeczytałam prawie cały wątek. Chciałabym się skontaktować z dziewczyną o nicku ide na tory, jestem podobnym przypadkiem, po odchudzaniu w wieku młodzieńczym pojawiło się to paskudztwo, były pęcherzyki na jajnikach. Po latach walki i wielu badaniach wiem co mi dolega i czym to leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppppp kurcze tzn? :-) A ja Wam powiem Dziewczęta, ze na tym głupim pudelku była tez kiedys ręka Nelly Furtado i tak samo było... Ja to mam coraz bardziej odstające na twarzy ;-(. Jeszcze jakby tak te niektóre dłuzsze nie odstawały to by nie było tak widać pod słońce ;-(. Na brodzie tez mi przybyło ;-(. Zaczyna sie od jasnych, cienkich... Jezu ;-(. Wiecie co, ja to wczoraj az ryczałam, ze to mi jednak rośnie.. ;-(. Zawsze mówie ze kiełkuje. Dobrze, ze z moja mama pogadac o tym moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
na twarzy mam mech,na plech tez mi sterczą te włosy :( nie chce na siebie patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka000
Boże, widzę, że nie tylko ja zmagam się z tym problemem. U mnie jest najgorzej na rękach...nie wiem, mama zabroniła mi golić, ale nie mogę na to patrzeć, szczególnie, że faceci mają mniej ode mnie. Inny problem to brzuch, plecy i pośladki. Na nogach jest normlanie, jeżeli chodzi o bikini to jest tego sporo, i lekkie wąsiki... Nie wiem co mam robić, niedługo jadę do Hiszpanii i chciałabym wyglądać ładnie w stroju kąpielowym :(, zawsze się tylko dołuję. Jak mam bluzkę na ramiączkach i jakiś fajny facet na mnie spojrzy to od razu sobie wkręcam, że chodzi o włosy na rękach, a brzydką osobą nie jestem Czemu takie coś nam się przytrafia?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
pppppp, ja rozjasniam kremem sally hansen, jest ok przez kilka dni ale potem wlosy zaczynaja znowu ciemniec wiec to trzeba powtarzac tak co tydzien... pewnie lepiej by bylo depilowac, ale to strasznie boli, i potem wlosy wrastaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja tam nie moge na siebie patrzec. raz jest lepiej a teraz znowu gorzej:( jak widze te wszystkie piekne dziewczyny na ulicy, to mi sie plakac chce:( czuje sie obrzydliwa fuuuuj😭😭 nie dosc, ze dokuczaja mi wlosy to jeszcze mam rogowacenie mieszkow na ramionach, tylku i udach - wiec dodatkowo cale w krostach sa, ze juz o tym koszmarnym poceniu nei wspomne. masakra!!!! wstydzesie do ludzi wychodzic:( a musze:(:( wywale wszystkei lustra z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna400
ja mam 13 lat i mam włosy na dłoniach rekach plecach brzuchu i oczywiscie nogach nawet nad gorna warga.nie wiem co z tym zrobic jeszcze nie byłam u zadnego lekaza włoski co prawda nie sa twarde ale i tak okropnie wygladaja nie moge zniesc kometarzy w szkole typy goryl itp bardzo zie sie z tym czuje i che sie ich pozbyc raz na zawsze.mozecie mi poradzic do jakigo lekarzam mam sie zgłosic jak mam sie leczy i w ogule jakos mi pomu c prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda77
Mam 17 lat. Żałuje że się urodzilam. Chyba miałam być chłopakiem, już różnie to sobie tłumacze. Mam to samo, ale nie wiedziałam że jest nas tyle. Nie moge pisać bo trzęsą mi się ręce, cały czas ryczałam jak czytałam wasze wpisy, wcale nie jest mi lepiej. Czuje dokładnie to samo co wy. Nie mam pojęcia czy moge sobie jakoś pomóc. Od czego mam zacząć, nigdy nie byłam z tym u lekarza, za bardzo się wstydze. Chciała bym żeby ktoś mi poradzil, ale moja matka nie widzi problemu. Twierdzi ża taka poprostu jestem, łatwo jej mówić, nienawidze jej! Powina zareagować pare lat temu jak tylko zauważyła że coś jest nie tak. Ale jej to chyba to jes na ręke, liczy na to że później strace dziewictwo, tylko że jaz tym dziewictwem zdechne!!!!!! Najgorsze jest to że zauważyłam podobne włoski u mojej siedmioletniej siostrzenicy, chciałabym pomóc jej wcześniej żeby mała nie przechodziła tego co ja. Ale jej matka też nie reaguje, może nie widzi. Ja od razu zauważyłam, może jestem przewrażliwiona ale tak mam że jak poznam kogos nowego to od razu lustruje jego skóre przy okazji obciągajac rękawy żeby ten ktos nie zauważył co mam. Zazdroszcze wam dziewczyny ze macie taki dystans do tego, czasami nawet z tego żartujecie, ja tak nie potrafie. Mam wszystkiego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
Justyna400 i Mloda77 - idzcie koniecznie do lekarza o specjalnosci ginekolog-endokrynolog. Nie macie sie czego wstydzic, bo dla lekarzy to nie jest nic nadzwyczajnego. Powinien wam zlecic badania hormonalne, bez tego nie powinien podawac zadnych lekow. Nie martwcie sie, jestescie bardzo mlode, wiec nie jest wcale za pozno na leczenie - jesli oczywiscie wyniki badan beda wskazywac na taka potrzebe. Jak widzicie - nie jestescie same z tym problemem :)) Uszy do gory :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia878
dziewczynki ja też sie poce,tylko że u mnie to sie objawia bardziej na twarzy wyglądam wtedy jak bym była wysmarowana czymś tłustym,do tego czuje że mam podwyższone ciśnienie i wogóle jest mi gorąco.Te objawy nasilają sie szczególnie wtedy gdy na dworze jest coraz cieplej,od razu mówie że nie mam tu na mysli wysokich temperatur(upały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka 13 i 17 latka
chyba same nie moga pojsc do lekarza, no nie? musza byc pelnoletnie chyba? a jak rodzice maja takie podejscie to nie wiem czy pojda z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zamowilam na
mazidlach skladniki i bede robic serum opozniajace odrost i niszczace coniektore wloski. zdam relacje jak i co. robilam juz ze skladnikow z mazidel rozne inne sera, nawilzajace, regenerujace to faktycznie fajnie to dziala. skora robi sie gladka, bez zaskornikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjecia na Pudelku
Obejrzałam sobie zdjecie ręki Malgorzaty Sochy we wklejonym tu linku i był to mój pierwszy raz kiedy weszłam na tę stronę (Pudelek). Skądinąd to chamskie nagłaśniać taką sprawę, ale wiecie co pomyślałam? Że problem H nie jest jednoznaczny. Mnie zawsze kojarzył się z babochłopem otyłość, gruby głos, męskie rysy...a tutaj prześliczna dziewczyna, szczuplutka o buzi elfa, może mieć takie ręce. I sądzę że 90% facetów wolałoby taką piękność nawet z włosami na rękach niż przecietną albo brzydką dziewczynę bez jednego włosa na rękach. Sama miałam włosy, jestem cztery lata po laserze. Robilam: nogi, pchy bikini(wbrew obawom nie było tu bólu ani podrażnień) ręce (ale ręce to właściwie była moja fobia) Nie miałam włosów na piersiach, dekolcie, twarzy, szyi, nie miałam na brzuchu, plecach... więc nie wiem czy to był taki kompletny H ale wiecie że każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka000
ja zamierzam użyć depilatora na rękach..ale sie boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
hirsutyzm ma to do siebie ze i po laserach włosy odrastaja :/ a jesli chodzi o to zdjecie na pudelku to gdybym miała tylko takie włoski tez bym ich nie ruszała bardziej bolą mnie te paskudne komentarze ludzie strasznie to wyolbrzymiaja az sie z domu nie chce wyjść . ja używam depilatora do rąk ale nie zawsze czasami zwykłej maszynki bo mi slady zostaja i tak a propo wrastania włosków mój brzuch to tragedia mam włoski głeboko pod skóra wrośniete takie grube około 1 cm jest ich kilka ale nie wiem jak sie do nich dobrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zapytać dziewczynę która pisała o zdjęciach na pudelku-czy u ciebie te włosy nie odrosły po tak długim czasie. Ja zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, ale z tego co czytam na forach wynika że jeszcze nikomu ten laser nie pomógł na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tej stronki o mazidłam...wysłałam im kiedyś maila z zapytaniem i cisza, nikt mi nie odp:(Też tak miałyście? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjecia na Pudelku
A wiec u mnie nic nie odrosło, ale ja nie wiem czy miałam h...czy po prostu taka uroda. Powiem tak ręce miałam identycznie jak te na Pudelku i uważałam, że to przesada...u kobiety. Jak dla mnie (podkreślam jak dla mnie) to było za dużo włosów, jeszcze mam jasną karnację i było je widać. Co do lasera...jest to jednak najskuteczniejsza jak dotąd metoda usuwania. Żaden wosk nie może się z tym równać. Mysle że część kosmetyczek robiących wosk zniechęca kobiety do lasera żeby...zarabiać na wosku. Z drugiej strony łatwiej mówić że metoda jest droga i nieskuteczna niż, że droga ale skuteczna. To jakby takie pocieszanie się. A tak naprawdę lekarze polecaja laser kobietom u których stwierdzono h...tak jest na świecie. Myślę że laser nie pomoże do końca przy sytuacji kiedy kobieta ma dużą nadwyżkę hormonów męskich, ale to cżesto wiąze się nawet z brodą, włosami na piersiach, dekolcie, plecach, otyłością, łyiseniem typu męskiego. I to już jest choroba nie defekt. Podkreślam, że ja mialam troche za dużo włosów, ale nie bedę kłamać Wam że miałam np. brodę i poważne wahania hormonalne. Po prostu polceam laser tym które mają: -hormony w normie -trochę za dużo włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka000
do IDĘ NA TORY: na jak długo starcza? przez ile ręce są gładki, wyrasta potem mniej czy więcej?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie problem wygląda w ten sposób że mam włosy na linii do pępka, wokół brodawek, na dole pleców i trzy włoski na brodzie i reszta trochę za dużo jak dla mnie w miejscach gdzie zwykle kobiety je mają, o dziwo z rękami jest w porządku bo nie są widoczne, choć od czasu do czasu usuwam je pastą cukrową i jest gladko bardzo długo. Hormony mam w porządku jak wynika z badań które robiłam jakiś rok temu, pocieszające jest to że mi tych włosów nie przybywa, więc to może nie jest h... Dlatego właśnie zastanawiam się nad laserem. Najbardziej zależy mi na usunięciu włosów z brzucha i piersi , bo to one sprawiają że nie czuję się kobieca, z resztą jakoś sobie radzę dzięki paśce. Może to paradoks ale najgorsze jest to że to da się ukryć tak na codzień i nikomu by nie przyszło do głowy że mam taki problem, a to mnie bardzo ogranicza, i niszczy życie. Unikam facetów, a jeśli któryś sę mną zainteresuje skutecznie go do siebie zrażam. Mogłabym tak pisać i pisać ale jest tego tyle że powstała by powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×