Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

dziewczynki ja brałam diane ponad 2 lata do tego później jeszcze włączyli mi jakieś inne leki...i niestety nic...to było kilka lat temu...nie wierze już w leczenie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkxd
Błagam napiszcie co myślicie o tej stronie. Oto link: http://www.epilar.pl/index.php Nie chodzi mi o sam produkt(epilar) ale o ten sklep. Boje sie że moga mnie oszukać. Nie podali żadnego adresu. Kurcze mam straszliwą ochote na epilar nie wiem czy ryzykować. Zapytałam ich przez mail ile kosztuje odpisali że 254 zł. Jak myślicie można im zaufać(nie chodzi mi o jakość tego epilaru ale o to czy mi przyśla to co zamawiałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie bylo..wpadlam w cos przyominajacego depresje..ale to przez moj rozpadajacy sie zwiazek ktory teraz juz nie istnieje..Co do wloskow - leczenie pomaga - nie poddawajcie sie dziewczynki - to moj juz 4 rak..i ciagne to dalej..Coz z tego ze wloski sa jasniejsze..mam depilator skoro moje nozki sa cale w rankach:( jedna przy drugiej..:( ostatnio zrobily sie jakies wieksze..az sa fioletowe:( Poznalam nowego faceta..zdarza sie ze nocuje u niego - rano jest koszmar..bo jest juz jasno i wszystko widac:( wieczorem sie nie krepuje..wszystko jest ok - tymbardziej ze on jest krotkowidzem tak jak ja - wiec nie dowidzi tych plamek az tak bardzo:) no ale niedawno zachcialo nam sie pobaraszkowac nad ranem..nie moglam sie wyluzowac bo ciagle myslalam o tych szpetnych nogach..ze zobaczy..itd. itd. czasem mam juz naprawde dosc..nie uwazam ze jestem brzydka dziewczyna..ale te kudly naprawde psuja mi zycie..te blizy..ehhh..nigdy nie pokaze sie facetowi w krotkich spodenkach - kazdy moze miec taak ktora bedzie miala normalne nozki:( pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo mówć...faceci to wzrokowcy..mój nowy niby jest bardzo za mną...ale gdyby wiedział, gdyby zobaczył jak to jest nie wiem co byłoby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ja ciale zaladam na nasze forum ale czasem tylko pisze nawet gladka jestem teraz wywoskowalam wiekszosc ciala:D, zreszta uwazam ze te wlochy to tylko dodatek do wszystkich problemow, poczyalam troche watkow, ja Diana leczylam sie 3 lata troszeczke przytylam po niej co do efektow leczenia to coz zalezy czego sie spodziewac, wloski zaczely wypadac ale potem ten proces sie zatrzymal, no ale te wszystkie tabletki one hamuja nadprodukcjie zbednych hormonow wiec albo brac to przez cale zycie albo zarosnac jak malpka, no po prostu zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaggggggggaaaaaaaaaa
Witajcie kochane, czy któraś z Was korzystała z Olejku z krokosza? Ja niedawno kupiłam, zastosowałam 3 razy na twarz i trzeba przyznać, że włoski odrastają wolniej. Jednak kupiłam 2 buteleczki, a teraz widze, że nie zużyje tego przez długi czas, dlatego mogę odsprzedać jedną. Jeśli jest któraś chętna to zapraszam na maila molly_@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie towarzyszki:)powiedzcie mi tak szczerze co sądzicie o tym oleju z krokosza? tak sobie popatrzyłam dziś w lustro...jaką ja mam podrażnioną twarz przez wiadomo co:/nawet do kosmetyczki nie pojdę bo co tu dużo mówić trochę wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaśna
Hej.Ja tez mam pewien proble.Mam meszek nad górna wargą.Zawsze sie ukrywam bo jak spojrze w swiatlo to mi widac ale mi to nie przeszkadzał.Ale ostatnio moj kolega powiedział mi:o ku**a ty masz wąsy,idzje lepiej wydepiluj :(( To mnie dobilo.Chciałabym ich sie pozbyc.Tylko nie wiem jak?Moje pomysły to: 1.isc na laser i sie pozbyc ale nie wiem czy to na stale i czy po tym mi sie nie pojawia krostki? 2.depilowc woskiem ale nie wiem czy warto.słyszałam ze jak sie czesto uzywaq wosku to wloski staja sie ciensze i słabsze.czy to prawda? Wezcie doradzcie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki :) to znow ja , mam prosbe piszcie jak tam efekty stosowania oleju z krokosza czy to dzila mi sie wydaje ze to kolejny bubel ktory wciskaja byle by tylko zarobic na ludzisch chcacych pozbyc sie kiz, wiem ze kilka z was stosuje go od dluzszego czasu piszcie czy to pomaga. Pozdroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kobietki piszcie:)bo ja już sama nie wiem czy zamawiać go czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam ten olej..szczerze, zauwazylam poprawe skory - co do wloskow nie zdazylam..zwyczajnie zapomnialam o nim..mialam zbyt duzo na glowie zeby pamietac o cudownym olejku..wydaje mi sie ze lepsze efekty sa po depilacji niz po goleniu z tym krokoszem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaggggggggaaaaaaaaaa
Jesli ktoras jest chetna na ten olejek, to zapraszam na gg 695887. Poprzednio podalam zlego maila i nie mialam mozliwosci edycji ;/ Jesli chodzi o stosowanie, to wloski rosna wolniej.. Oczywiscie zapewne u kazdej beda inne objawy stosowania, czesc bedzie zadowolona, a druga znow nie ;) Ale warto sprobowac, bo cena nie jest kosmiczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaśna
idę na tory ja nie tylko mam nad górna warga :(( mam owlosione posladki,rece,palce u rak i nog,linia brzucha i sutki:(( ja mysle ze wlasnie jestem jaedna z was.Wasika chce sie pozbyc boi widac go najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zdalam sobie sprawe ze moim problemem nie sa juz wlosy..na nogach sa juz bardzo oslabione przez 3letnia depilacje..rece da sie przezyc choc wlsoki tez rzucaja sie w oczy-przezyje..na twarzy tez sobie jakos radze - obeszlo sie bez blizn..ale robia sie kroski na policzkach:( moim problemem sa ranki..blizny..eh po prostu przepaskudna skora nog..brzuch jest ok - choc tez depiluje..okolice bikini gole - tez nie jest najgorzej..ale nogi to masakra..nie da sie z tym zyc..najpierw wybiore sie na solariumpotem zainwestuje z ogromna ilosc masci na blizny..i zaczne chyba golic nogi bo nie chce wpasc przez to w totalna depresje.. Trzymajcie sie wszystkie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Hej dziewczyny... :) Jak jest jakas fajna dziewczyna z okolic Bielska-Białej i chciała by poklikac to zapraszam na moje gg 5631560 pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KkAaFfEeTtEeRrIiAaNnKkAa
Dziewczyny a używacie rozjaśniaczy do tych włosków, nie robią się później żółte albo świecące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co czasami tu wchodzę, ale chyba przestanę bo to mi nic nie daje pozytywnego. Ciągle ktoś zadaje te same pytania o to samo bo mu się nie chce przeczytać wcześniejszych wypowiedzi i to mnie wkurza coraz bardziej. Pisałam już jak się robi pastę cukrową i że mi bardzo pomaga, o oleju też pisałam, a tu ciągle te same pytania czy to dobre? czy ktoś używał? Jak to się robi itd .Pokuście się (szczególnie nowe dziewczyny) o przejrzenie kilku poprzednich stron a może nawet trochę więcej. Ja zanim zaczęłam tu pisać najpierw trochę poczytałam zanim zaczęłam zadawać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Hej dziewczyny... Jak jest jakas fajna dziewczyna z okolic Bielska-Białej i chciała by poklikac to zapraszam na moje gg 5631560 pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina0708
wiecie co obserwuje to forum juz od dluzszego czasu i mma pare slow do powiedzenia dizewczynie o pseudonimie Kika4: tych stron jest tutaj ponad 120 powiedz mi komu chce sie czytac tyle stron gdzie polowa tak naprawde nie dotyczy tematu? nie chcesz pomagac nie pomagaj ja tez mam ten problem moze nie na taka skale jak wiekszosc tych dziewczyn ale mam problem z nogami bikini i posladkami mam chlopaka ktoremu to nie przeszkadza jak mu powiedzialam ze chce cos z tym zrobic isc na depilacje to powiedzial ze nic z tego bo on nie chce zeby jakikolwiek zabieg z tym zwiazany sprawial mi bol wiedzial ze to dla niego ale wiesz co, zrobilam to dla siebie i zaczelam o to dbac depilowac smarowac skore balsamami zeby zlagodzic wszystko i uwierz mi ze wiele tych dziewczyn zmobilizowalo mnie do tego abym o to zadbala tylko ze wiesz co? one chca pomoc nie raz sie powtarzaja mowiac o jakis terapiach i im to nie przeszkadza bo wiedza co to za bol i chca pomoc dziewczyna ktora tak jak ja byly z boku wolnymi sluchaczkami ale jak zobaczylam Twoj wpis zasmialam sie glosno a wiesz dlaczego? bo nie przypuszczalam ze mozna byc takim egoista ja nie mam zadnych receptur ale uwierz mi ze gdybym miala nie byloby dla mnie problemem aby napisac ja pare razy dla przypomnienia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina0708
kika4: zadalam sobie ten trud i poszlam 30 stron wstecz nie ma ani slowa jak zrobic ta paste... tyle co mam do powiedzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam nikogo obrazić, a jeśli tak się stało to przepraszam, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie. Pisałam o paście całkiem niedawno, doszłam do wprawy w przygotowywaniu jej po wielu nieudanych próbach, ale mi się chciało poszukać we wcześniejszych postach, a przeczytałam ich naprawdę sporo. Bardzo chciałabym pomóc moimi radami i zawsze dzielę się swoimi spostrzeżeniami i nowymi odkryciami . Niestety wydaje mi że nikt nie traktuje tego poważnie. Pisałam przecież o tej paście że mi bardzo pomaga, a moje włosy nie są takie słabiutkie. Trzeba czasami samemu popróbować a nie czekać na gotowe, niezawodne recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina0708: mój post o paście jest na stronie 121 pod pseudonimem Kika4!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jeszce jakieś szczegółowe pytania do mnie to chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizzo
a czym usuwac wlosy moce i ciemne wokol brodawek i na piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina0708
ja tez nie chcialam nikogo obrazic tylko Twoj post mnie bardzo zaskoczyl powiem szczerze ze sie zdenerwowalam czytajac go ale ok nie chce tutaj walczyc bo nie o to chodzi przeczytalam wszystkie strony przejzalam z ciekawosci 30 wtecz czy czegos nie pominelam i z tego co pamietam nie podalas tam receptury tej pasty a ja bylabym nia zainteresowana bo czytam na ten temat bardzo duzo i ludzie mowia mi o bardzo komercyjnych srodkach jak depilacja czy laser jesli chodzi o depilacje wszystko ok posladki i nogi wydepiluje ale jesli chodzi o o okolice bikini hmm myslalam o tej pascie mam nadzieje ze mi pomozesz i podasz mi przepis na ta paste moze bedzie lepsza od depilacj bo szczerze mowiac wydepilowac moje nogi to nie lada wyczyn ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina0708
o jej zwracam honor musialam tego posta pominac hmm ale mi glupio :) to teraz powiedz mi jak to stosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na toryu: jestem ;* Bylam w Irlandii i jakis czas temu wrocilam, ale nie pisalam bo szczerze przyznam że po wejsciu na kafeteria zobaczylam posty które dotyczą czegoś co było juz wczesniej omawiane, wiec zrezygnowalam. :) Co u Ciebie Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na wakacjach :) miałam czas, dzieki Bogu i warunki też :) Ogolnie u mnie w porządfku, zdystansowalam sie do problemu, chyba nawet to zaakceptowalam, tylko wciąż szkoda mi tego czasu jaki zabiera depilacja... i martwię się że teraz keidy zaczęły się studia będzie go brakować by wypindrować się tak aby czuć się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina0708: Nie wiem czy o to ci chodzi: Pastę po ugotowaniu odstawiam do naczynia z zimną wodą i jak ostygnie na tyle że mogę wziąć trochę w rękę formuję kulkę trochę mniejszą od orzecha włoskiego(jeśli chodzi o bikini) i ugniatam aż będzie jak plastelina i dobrze się rozsmarowuje. Włosy muszą być nie dłuższe niż 5mm. Rozsmarowuję pod włos i po chwili odklejam. Ja uważam że to rewelacja, robię ten zabieg co jakieś 3 tygodnie. Po depilacji wcieram olej z krokosza i z czasem zauważyłam, że włosy są coraz słabsze. Po depilacji skóra jest trochę czerwona ale po godzinie jest czyściutko i gładziutko. Wcześniej w tych miejscach używałam maszynki (bo wosk strasznie boli) ale włosy odrastały już następnego dnia a skura była nie miła w dotyku. Dzięki tej paście usuwam prawie wszystko i to naprawdę prawie nic nie boli.Można przecież kupić tę pastę i podobno jest lepsza od tej \"domowej\". Jak wypróbujesz to podziel się wrażeniami : ). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×