Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość yezzi7
Tabletki na skóre i paznokcie? Oczywiscie, ze Oeparol! Dla mnie jest to suplement diety polecony przez dermatologa i naprawde widac lepsza kondycje skory i mocniejsze, mniej lamliwe wlosy po stosowaniu. Regularnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zbilansowana dieta, ale jeśli juz musisz brac tabletki to polecam falvit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra3337
zdrowa dieta i zdrowe włosy, skóra i paznokcie również będą ja żadnych tabletek na cerę nie biorę tylko staram się zdrowo odżywiać i wszystko jest w należytym porządku tutaj znalazłam np dietę na piękne włosy https://adamed.expert/dieta-na-piekne-i-zdrowe-wlosy/ można poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra88ss
marka Oeparol ma bardzo dobre kosmetyki i suplementy na skórę także polecam. Ja już od jakiegoś dobrego roku używam kremu na dzień i na noc tej marki plus od jakiegoś czasu również suplementów i naprawdę zauważyłam poprawę i to dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafrunia
Sandra masz całkowitą rację ja też Oeparol każdego dnia biore profilaktycznie po jednej tabletce i to moze dlatego mam teraz piekne paznokcie i wlosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaqw
Z tego co się orientuję to Oeparol jest bardzo dobry. Sama biorę od 2 mce także widzę różnicę na cerze. Na pewno bardziej promienna i świeższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu testowałam różne suplementy z lepszym czy gorszym skutkiem.Dopiero zdrowa dieta z dużą ilością warzyw, kaszami i zdrowymi tłuszczami dały prawdziwy efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie testowałam wiele produktów i tylko Cistus Plus http://nplink.net/r5X7mBtG poprawił kondycję moich włosów i paznokci i to zaledwie w miesiąc czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę ten sklep https://www.grinday.com/pl/ kilka razy już zamawiałam suplementy. Teraz ciekawi mnie ten na wzmocnienie pamięci muszę na czasie wypróbować, bo czasami tak myślę że moja babcia ma lepszą pamięć ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamerka
Polecam suplement diety Oeparol - Piękna skóra, włosy i paznokcie przy profilaktycznym i regularnym przyjmowaniu nie będzie problemu z łamliwością włosów, paznokci i przy okazji skóra będzie odpowiednio odzywiona zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka612
Oeparol mi również służy. Po ciąży moja skóra czy też włosy były w strasznym stanie dopiero ten suplement pomógł mi je odbudować teraz już nie mam problemów z włosami czy też skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najskuteczniejszy jest Biotebal z odpowiednią ilością witaminy H, która skutecznie wzmacnia włosy. Za każdym razem, gdy mam kłopoty z włosami, potrafi doprowadzić je do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa45x
Mi też Oeparol bardzo służy na włosy, skórę czy też paznokcie. Wcześniej nie korzystałam z tego typu suplementów i teraz bardzo żałuję, bo przez swoje zaniedbanie doprowadziłam do bardzo złej kondycji organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaTu
Moje włosy bardzo wypadały i świetnie je wzmocnił biotebal w tabletkach. Ma najwyższą na rynku dawkę biotyny i już po 3 miesiącach widać, że wypadanie włosów jest zahamowane, stają się mocniejsze i zdrowsze. Z paznokciami jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graza33
mi najlepiej pomagają tabletki Biotebal. bardzo podleczyły moje włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graza345
mi najlepiej pomagają tabletki Biotebal. bardzo podleczyły moje włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Look Up suplement na bazie naturalnych składników. Oczywiście staram się zdrowo odżywiać i ruch na świeżym powietrzu. Teraz zapisałam się na basen, bo jakoś nie lubię biegać zimą. Moja skóra oczywiście tak samo jak całe ciało uległo dużej zmianie i to wszystko dzięki temu że dbam o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo o różnych rozwiązaniach (również tabletkach) na włosy, ich nadmierne wypadanie itd. znajdziecie na blogu porostwlosow.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:58, Gość kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii napisał:

merz special

przyznam się, ze ja też ich używam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×