Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Lollipop_- głosik 24 ode mnie Hjena- wszystkie 6 zdjęć na olay opynktowane ;) Samantha- Olay 123 ode mnie. Ide doładowac motylki i czekam na listonosza, bo juz nie pamiętam kiedy coś dostałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był listonosz i dostałam próbki od yves-rocher- 9 sztuk- jupiii, w końcu coś przyszło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj z spoptu smycz na telefonik, mapka, długopis i z raciborza mapka i kalendarzyk kieszonkowy a dzisiaj pan z UPC przyniósł wygrane dvd :D :D :D poklikam wam we wszystko później, bo troszku sie spiesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam paczuszkę dla psiaczka, niestety zabawkę dzieciaczki sobie przywłaszczyły - trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z onetu wreszcie mi przysłali maila- kurcze szkoda ze negatywnego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrzynce pustki :( negatyw z Hajnówki normalnie załamka eh życie ale powysyłalam troszkę mailików do urzędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
chętenie wyślę zaproszenia do Heineken-aa osobom, które chcą zarejestrować się na stronie konkursowej! Proszę o podanie na mój e-mail imienia oraz adresu e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie ma krzyzówki :( jak sie zalogujecie na tej str - to można wygrac kosmetyki, jakby ktoś ją rozwiazał byłabym wdzieczna za podesłanie odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystkie odpowiedzi jak ktos chce sprawdzic to piszcie 9300873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Znacie może jakies adresy, gdzie moznaby zamówić bezpłatne magazyny, w kórych przesyłają próbki? Ja od jakiegos czasu dostaje katalog\"ty i twój dom\" naprawde gorąco polecam, konkursy tez tutaj sa fajne, poa tym to zalogowałam sie w firmie Walmark i pare razy na rokk dostaje od nich gazetke:) Znacie jeszcze jakies adresy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena princessa
Hejka! www.3mespe.pl wysyła gadżety:). Mi przysłali zegar na ściańę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niedawno przysłali mi z senatu (jak poprosiłam ogadżety) jakieś broszurki dotyczące sernatu, ale żadnych gadżetów nie otrzymałam... Lexcz jeżeli kogoś interesują broszurki;), to polecam, jest ich naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy ktoś może mi podpowiedzieć: to hasło z krzyżówki to jakieś słowo czy tylko zestaw liter, bo mi litery wychodzą, które nie dają jakiegoś sensownego wyrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, wyszło mi to samo, tylko nie wiedziałam o kim mowa:) myślałam że to ciąg liter... dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś ma odpowiedzi do tej krzyżówki to bardzo proszę mi przesłać je na e-maila olciapoczta1@o2.pl z góry naprawdę wielkei :* :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki milenka za odp 😘 poklikałam wam troszke na stopki :D a w temacie, wczoraj listonosz przyniósł avizo - czuje ze to paczuszka dla pieska - ale dowiem sie dopiero w pn bo dzis znalazłam karteczke w skrzynce a poczta już zamknieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
Ja również prosiłabym o odpowiedzic do konkursiku brakuje mi 6,7,9 no i co do 5 nie jestem pewna oto mail witch323@wp.pl z góry serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś by mi podesłał na gg 3161506 odpowiedź na pytanie nr 7 to będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo na maila prosze o odpowiedź na pytanie 7 z krzyżówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ostatnio nic pewnie z powodu, jak już mówiłam zacinającego się internetu. W konkursach zagłusję z pewnością, gdy będe miała więcej czasu i komputer będzie w lepszym stanie. Pozdrawiam i prosze o głosik:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×