Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pelasiu,o jakiej probie piszesz? Bylam tylko na zebraniu i na imieninach.Zeranie w sprawie rocznicy Komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wieczorową porą wszystkie nerwuski i ciebie ROSO ja też byłam prawie pewna że już wyzdrowiałaś ale przynajmniej wiesz i zdajesz sobie sprawe z tego co cię i nas wszystkie nęka a to już połowa sukcesu . Ja nadal panikuje . Dziś dzieki Bogu szczęśliwie upłynął mi dzień ale to chyba jak mówi ROSA cisza przed burzą a może szanowna pani N....daje w końcu za wygraną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku, myślałam, że to była próba przed rocznicą :) Pogmatwałam wszystko! dziękuję za gratulacje! Bianko, a po co Ty tak negatywnie myślisz? Dlaczego miałaby być to cisza przd burzą? To na pewno znak, że będzie lepiej! Uwierz w to i myśl o tym często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!ja juz zakupy zrobilam,rybka sie rozmraza.teraz kawusie wypije i posprzatam troszke. zycze spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia ,czy juz wrocilas z wyjazdu?co slychac,jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u mnie piękna pogoda :) tylko smutno mi trochę bo z moim kochaniem dopiero się zobaczę w środę wieczorem :( Słoneczko miej na niego oko :D:D:D:D i wiesz jak jest z tymi obiadkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia36
Cześć kochani, po długiej nieobecności. Mam pilne pytanko. Zmieniono mi Asentrę na Efectin ER. Wiecie coś o tym leku. Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski co u was ,bo u mnie słoneczko świeci no i cieplutko wreszcie jest.Ja mam roboty od zarabania ,bo w piątek przyjeżdżają mi ludzie i pokoje trzeba sprzątnąć.Wczoraj mój mąż malował ,a dzisiaj ja mam krecią robote.Strasznie dokucza mi kręgosłup ,mój mąż twierdzi ,że to alergia na prace,dowcipny wielce jakiś się zrobił.Andzia nie martw się tym smierdzacym trolem,przygłupów nie brakuje na świecie.Najlepiej olej palanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Podobno wszedzei ma byc slonecznie a u nas bez slonca na niebie jest\"mleko\" ja jestem jakas trafiona w leb ,nie moge sie obudzic ,len dokladny mnie dopadl! pipek kiedy masz rocznice corci? Andzia glowa do gory ! 👄 Nasza ammmarylis jestjuz prwie w polowie turnusu ,niedlugo do nas wroci ,ciekawe jak jej sie wiedzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie podziewa iiyama? slonko utonelas w robocie?:D moj rowerek naprawiony wczoraj maz sie za niego wzial po wieczor ,pojechalismy do carrefoura tuz przed zamknieciem po dętke i kupilismy jeszcze koszyczek na moj rower teraz to nawet jajka moge transportowac rowerem :D hehe! okazalo sie ,ze ten magik od rowerow u ktorego moj syn ostatnio zostawil moje kolo wsadzil tak cienka detke niczym do kolazowki wiec dlatego tak szybko trzasnela ,tylko isc i mu dokopal do tylka za taka fuszerke! wiec dzis moge sie wreszcie przejechac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiga_gdynia
Witajcie dziewczyny!! Ciesze sie że trafilam na wasz temat bo mnie to rowniez dotyczy i nie mam z kim zabardzo o tym porozmawiac. Mam 21 lat. Chcialam opowiedziec wam moja historie... Zaczelo sie od grudnia zeszlego roku wtedy zaczelam miec dziwne sciskanie w klatce piersiowej, bardzo szybkie bicie serca, dusznosci, mdlosci, drgania rak i dreszcze oraz to co najgorsze czyli nie moglam skupic wzroku na niczym. Czulam ze ludzie na mnie patrza, ze widza jak lataja mi oczy. Bylo to dla mnie bardzo krepujace. Z dnia na dzien czulam sie coraz gorzej. Przestalam chodzic do pracy i wychodzic na ulice. Pogotowie wogle do mnie nie przyjezdzalo bo uwazali mnie za wariatke. Musialam sama roztrzesiona podczas ataku wzywac pogotowie i czekac w dlugich kolejkach na miejscu. Oczywiscie dostalam sie do lekarza dopiero po ataku i patrzyl na mnie dziwnie. Za jakims dziesiatym razem proszenia o pomoc rozplakalam sie na pogotowiu i chyba wywarlo to wspolczucie na starym lekarzu. Powiedzial ze to nerwica na 100% i przepisal mi Xanax 1mg SR. Mialam brac jedna tabletke rano i druga wieczorem. Tak tez zrobilam. O dziwo po tym leku wrocilam do poprzedniego zycia. Znow cieszylam sie ze moge wyjsc do ludzi powrocic do tego co lubilam. Xanax biore od stycznia. Jednak lekarz nie powiadomil mnie w jaka pulapke sie wpakuje... Uzaleznilam sie. Lek mial coraz krotsze dzialanie. Kiedy schodzilo dzialanie leku czulam ze nadchodzi atak. Pare dni temu bylam u psychiatry i przepisal mi nowy lek Paxtin 20. Mam brac jedna tabletke rano i pol miligrama Xanaxu i jeden miligram Xanaxu popoludniu przez pierwszy tydzien a potem zmniejszac po polowce. Na 8 maja mam nastepna wizyte. Przedemna majowka wyjazd z chlopakiem nad jezioro. Boje sie ze nie wytrzymam. Dzisiaj czuje sie dziwnie. Jestem senna i na poczatku mialam mdlosci i lekkie zgąbczenie miesni. teraz mam lekkie dusznosci w klatce piersiowej ale musze wytrzymac do 14.00. Wtedy biore 1mg Xanaxu zbawiennego leku pulapki ktory sprawia ze zapominam o chorobie. Pozdrawiam was dziewczyny i jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja w domu bo choroba cały czas siedzi we mnie ale dostaje już cholery od tego leżenia :( Amiga ja też biore Xanax od 5 lat ale 1.5 mg.Tzn tyle brałam bo też z niego schodze i już jestem na 0.75.Dostałam od mojego lekarza seroxat na złagodzenie wszystkiego.Ale mi lekarz odstawia po 0.25.Początki są trudniejsze ja moge się źle czuć przez pierwsze dwa dni a potem jest tak samo jak było wcześniej czyli dobrze.Trzymam kciuki bo na pewno uda się :) Andziusia a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Widze ze duzo sie tu dzialo przez weekend :) zaraz sobie wszystko poczytam dokladnie bo narazie tylko tak na szybko przelecialam :) Sloneczko - u stylisty .... jak dla mnie to oczywiscie znowu klapa :) mam grzywe i pocieniowane wlosy mocno ale ja jakos nie potrafie tego ulozyc :) ech .... chyba musze sie nauczyc zaakceptowac siebie taka jaka jestem :D U mnie dzisiaj sloneczko swieci a ja mam pelno pracy :) ale tylko do czwartku a potem urlop :) Gunia a jak tam Twoj urlop - udal sie? mam nadzieje ze sie swietnie bawilas :D Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i goraco i zycze spokojnego i udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga ja miałam straszne bóle głowy,miękkie nog też mnie mdliło i taka mała telepawka.Ale pamiętaj że to wszystko normalne przy odstawieniu xanaxu.Teraz jak już zeszłam z 1 mg na O.75 nic nie miałam,bardzo dobrze się czuje.Chyba seroxat wreszcie działa tak jak powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magdziapku :) Nie stresuj się urlopem w objęciach mężczyzny spędzisz cudowne chwile a N wykop gdzieś po drodze. A ja na majówke prawdopodobnie w domku bo musze pilnować psa.Więc z moim przyszłym mężem będziemy mieć dużo czasu dla siebie:) A z fryzurką to pokombinuj w domku,pianka szczotka i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiga_gdynia
Maleństwo jak narazie czuje sie dziwnie. Mam takie dziwne uczucie w glowie. Nie poszlam dzis do pracy bo mialabym leki ze cos mi sie stanie. Jak narazie jest si. Slyszalam o fatalnych skutkach odstawiania xanaxu. Boje sie tego. Pozdrawiam was dziewczynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiga_gdynia
Dziewczyny a jakie wy leki bierzecie??? Zna ktos ten Paxtin 20??? Czuje sie po nim taka przytlumiona. Jeszcze nie wychodzilam dzis na ulice, ciekawe co bedzie dalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Malenstwo :) Co do urlopu - to moze z pieskiem i przyszlym mezem gdzies wyjedziecie? a jesli nie to pamietaj - nie wazne gdzie tylko wazne z Kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Malenstwo :) Co do urlopu - to moze z pieskiem i przyszlym mezem gdzies wyjedziecie? a jesli nie to pamietaj - nie wazne gdzie tylko wazne z Kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×