Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Amiga_Gdynia
Czesc dziewczynki. A ja sobie wlasnie wstalam. Milo was poznac dziewczyny z ktorymi nie mialam przyjemnosci jeszcze porozmawiac. Dzisiaj czuje sie dobrze po przyjeciu drugiej dawki Paxtinu 20. Boje sie tylko ze jak popoludniu wezme kolejna dawke xanaxu jak zalecil lekarz znowu bede jak przycpana a dzisiaj powinnam isc do pracy. Ciekawe jak bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga, kurcze, przecież te twoje dawki leków są po prostu końskie, wcale się nie dziwię, że chodzisz jak naćpana...A nie masz możliwości zmniejszenia dawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Punca, pewnie że idź, poszalejesz trochę :) Ja tam bym biegła na rzęsach z koleżankami....Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim :D u mnie dzisiaj strasznie cieplo i duszno ale zachmurzone hmmmm moze bedzie burza? ja sobie wlasnie wypilam cappucino i zjadlam czekoladke mmmmmniam i teraz sie biore do roboty :D Punca - smigaj na karaoke i spiewaj tak jak wczoraj :D Trzeba korzystac z zycia :D Ja dzisiaj niestety w pracy do 19 od rana wiec pewnie bede wieczorem padnieta :/ Ada trzymam kciuki :D Zycze Wam kochane udanego i spokojnego dnia :D lalalalalala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D :D :D Dzis pochmurny dzien. Glowa ciezka i ciezko sie mysli. Mam dzisiaj zebranie w szkole. Lidzia ,co u Ciebie!? Zgredek,czemu sie nie pojawiasz? Zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Pogoda faktycznie do bani :( Ada trzymam ale Ty już chyba po wszystkim ? Napisz jak wrócisz :) Punca albo 6 albo 8 :) Miłego dnia :) AAAAAAAA Gunia gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo hmm... chyba tylko 8, bo szóstka też krzywo na mnie patrzy coś ostatnio..... najlepiej by było 5, ale to za mało... dobra, idę robić z ośmiu... do odważnych świat należy, może mnie szlag nie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Ja wziełam leki i jakos dobrze się czuje, najgorsze ze miałam dziż wizyte i pech chciał ze p.doktor nie moze dzis mnie przyjąć wiec wizyte mam na 8 maja. MuSZE SOBIE jakos leki rozplanowac bo niestraczy mi do 8 maja. Troszke się tym denerwuje, ale bede ratowała sie meliską chocś meliska przy natrectwach jest słaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia no to gratulacje :D ciesze sie ze sie odwazylas pojsc na ten koncert i ze sie dobrze bawilas :D Angel trzymaj sie dzielnie - pamietaj ze tak naprawde to tylko Twoja wyobraznia i ze bez lekow tez dasz rade :D Punca - ja kupuje takie gotowe w torebce cappucino z nescafe mmmmm pyszne i przy tym nie musialabys wsypywac na lyzeczki :D a te 8 na pewno Ci nie zasszkodzi :D ja kiedys wsypalam 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku Tobie zycze powodzenia na zebraniU :D A wlasnie gdzie jest Lidzia? A Ty Malenstwo jak sie czujesz? mam nadzieje ze dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
Gunia takie przepisala mi lekarka tzn tak mam powoli odstawiac xanax. Bez niego napady mam caly czas a ten nowy lek pomaga mi go odstawic ale faktycznie dawka konska. Tak sie ostatnio zastanawialam i gdyby mieli mnie zamknac w wariatkowie na dwa tygodnie ze wyszlabym z lekiem nowym a nie xanaxem i dobrze sie czula to bym sie zgodzila. A ten xanax to mnie tak uzaleznil. Dzisiaj znowu nie poszlam do pracy... Angel ja tez mam wizyte 8 maja tylko ze musze do tego czasu walczyc z odstawieniem leku. Jestesmy wiec w podobnej sytuacji. Jestem z tobą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
Magdziapku a ty nie przyjmujesz zadnych lekow??? Ja raz juz sprobowalam wmowic sobie ze to tylko moja wyobraznia ale tak mnie zaczelo trzasc ze musialam zaraz lyknac tabletke. A najgorzej kiedy wyjde do ludzi bez leku. mma wrazenie ze wszyscy sie na mnie patrza i ze zaraz dostane ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku troszke lepiej :) Amiga nastaw się pozytywnie,jeśli coś się dzieje w Twoim organiźmie to tylko dlatego że odstawiasz xanax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga ja nei przyjmuje lekarstw jedynie w awaryjnych sytuacjach relanium a tak to staram sie sama uspokoic - ale kiedys to mialam tak czesto takie silne ataki ze bralam prawie codziennie lexotan Ale najwazniejsze to uwierzyc ze to TYLKO NERWY a potem juz jest latwiej - no ale to wlasnei jest w tym wszystkim najtrudniejsze :( bo gdy cos sie dzieje to panikujemy i przyjmujemy do wiadomosci ze nic nam nie grozi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
Wiem Malenstwo ale wiesz jak to jest. Boisz sie ze ktos to zle odbierez. Dobrze ze znalazlam tu was. Mma przynajmniej poczucie ze chociaz ktos mnie rozumie:). Pozdrawiam was nerwuski male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
Punca mniam ide sobie tez zrobic:). A ja mma dzisiaj gore prasowania i prania:). Ech ale co pewien czas zagladam tu do was. A z moja glowa dzisiaj i wczoraj wszystko wporzadku. Odziwo nie boli. Ale miesnie jakies takie dziwne mam w lydkach...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłsam z uczelni i zaraz pędzę do mamy- Hexa, ja Cie rozumiem- u mamy zawsze najlepiej. Mój narzeczony na początku też sie wkurzał, bo ja czułam potrzebe żeby codziennie jechać chociaż na chwile do domu, do mamy, no a przynajmniej co drugi dzień. Teraz jest troche lepiej, ale jak nie mam mnie u mamy przynajmniej raz w tygodniu to mnie skręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga, ja też często miewam problemy z mięśniami nóg ogólnie. Jakoś tak czuje jakby byłay nie moje, jakbym na drewnianych protezach szła. jakieś niestabilne, mam wrażenie że upadne bo nie wytrzymają mojego ciężaru. Zawsze mnie wtedy nachodzą wizje stwarnienia rozsianego, ale staram się je pognać na cztery wiatry. A moja praca dalej w polu............nie mogę się za nią porządnie zabrać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny nie martwcie sie o mnie jakos tak nie fajnie sie czuje nie chce was dołowac jeszcze pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
ratunku siedze w pracy i mnie bierze pomóżcie cala sie trzesę gorąco !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA MAZANKA W DNIU URODZIN Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
Serdeczne dzięki za życzonka jesteście kochani a cos na uspokojenie tez od was dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×