Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dzień doberek dzisiaj paskudna u mnie pogoda i spać się chce strasznie, do tego brzuszek boli przeokropnie i przytłacza wizja spotkania z promotorką........ :(:(:( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! pogoda okropna.pada,pada ,pada. Krzysiek.jak dzis sie czujesz? Tak jak napisala Mazanek-Twoje objawy sa typowe dla nerwicy lękowej.Dla pewnosci mozesz pojsc do lekarza i nawet byloby to wskazane.Nawet w najwiekszej panice nic Ci sie nie stanie.Musisz zrozumiec swoje objawy.One tylko wymecza.Nalezy nie nakrecac sie i myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Polknelam dzis za duzo lekow pomylilan sie i cisnienie mnie wykonczy Dzwonilam do lekarza powiedziala ze nic sie nie stanie ale jestem roztrzesiona ZAWSZE musze zle zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu mam ten ucisk na uszy tak jakby bolala mnie szczeka nie przyjemne to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanek ja dzis zebow nie czuje musialam w nocy bardzo scisnac i teraz mi zle ale dzis dzien mysle ze kazda diz di dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani punca odezwij się do mnie na gg teraz, jeżeli to nie jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Rety tak sie rozpisaliscie ze chyba nigdy tego nie nadrobie w czytaniu :) Malenstwo - niestety nie wyzdrowialam tylko jestem troche zagoniona :) Ale widze, ze duzo sie tu dzialo podczas mojej nieobecnosci :) Przede wszystkim chce Ci Malenstwo GRATULOWAC dzidziusia :) zycze Ci zeby bylo sliczniutkie i przede wszystkim zdrowe i zeby Ci sie wszystko ulozylo tak jak tego sobie zapragniesz :) Mi sie zbliza kolejny termin ezgaminu na prawko (30 maja) i w zwiazku z tym juz zaycznam panikowac :( Poza tym od sierpnia zaczynam remont mieszkanka co mnie ogolnie przeraza ;) A w weekend majowy bylam nad morzem - w moim kochany Dzwirzynie - tak sie ucieszylam ze az sie poplakalam ze szczescia :D moj chlopak (teraz juz narzeczony) \"porwal\" mnie tam i oswiadczyl mi sie :) wiec teraz tez doszly sprawy zwiazane z zalatwianiem slubu :) Kochani zycze Wam duuuuuuuuuuzo ZDROWIA :) malo stresow i oby wstretna N nas zostawila w spokoju :) Witam szczegolnie wszystkie nowe osobki bo widze ze duzo ich tutaj :) no i zycze Wam radosci z kazdego dnia :D Ja jestem myslami ciagle z Wami i jak tylko mi pozwoli na to czas to bede tu do Was wpadac :) Trzymajcie sie cieplutko i nie poddawajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puca nie martw się będzie dobrze. Zdolna z Ciebie dziewczynka :):):) Wierze w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek co U Ciebie slychac dawno nie rozmawialam z Toba a zdjecia mam pokasowane i nie wiem jak je odzyskac Czesto je przegladalam i myslami bylam z Wami a teraz mam nowy komp i nie mam zdjec JEZELI KOLEZANKI MOZECIE TO BARDZO PROSZE PRZYSLIJCIE MO SWOJE FOTKI lepiej sie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Magdziapku miło widzieć Ciebie ..wypoczętą i szczęsliwą i z okazji zaręczyn przyjmij ..gratulacje ;) na nowej drodze życia ..🌼 Mazanku odwróć uwagę od tego co boli , chyba że to cos fizycznego ..bo takie uciski to mogą być też od ..ciśnienia ..pogoda teraz znów wariuje i możemy sie troszkę gorzej poczuć i mogą sie nasilić takie bolesci ..Ale jak wiesz że z ciałkiem jest wszystko ok ...to to sie odzywa ..stara znajoma N ..;) Angel witaj jak Twoja mama się czuje ? i co u Ciebie ? trzymasz się dzielnie? Pipuś chodz do Mnie :D ja mam słonko ! Krzysiek dziewczyny już napisały ...masz typowe objawy nerwicy ...podejmij decyzje i zgłos się po pomoc do specjalisty ..to nie jest wstyd że coś jest nie tak w środku , bo jak czujesz chorobę fizyczną to też szukasz pomocy i jak jest ból duszy to też trzeba sobie ulżyć bo bez sensu tracisz radość z zycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i zapomniałam dodać ;) że dziś po porannej kawie coś mnie ..trzepło ! ale zaraz zastosowałam sprawdzony sposób i zamiast sie położyć przeleciałam całe mieszkanie ...aż sie zmęczyłam :) Teraz zamiast trzepotu czuję .... zakwasy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek-gratuluje zareczyn!!! Marzenka-u mnie bez zmian-raz lepiej raz gorzej.A tych tabletek na cisnienie za duzo wzielas? na jaki adres wyslac Ci zdjecia?-chetnie Ci wysle. Corcia moja wyjechala na Zieloma Szkole i jest mi smutno.W piatek wraca.Mam niskie cisnienie 108/50 po tabletkach,bo tez biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia-u mnie juz nie pada,ale jest chlodno 13 st. Witaj Angel!!!gdzie bylas jak Cie nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani MADZIAPKU gratulacje hi hi nastepne wirtualne weselisko mamy nio jestesmy twoimi druchnami jakby co Pozdrowienia dla wszystkich Hejka Angel I krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moi mili Ja dzisiaj miałam wolny dzień i go bardzo pracowicie spożytkowałam: rano pobiegłam do serwisu naprawić misiaczkowi telefon, wróciłam, ugotowałam obiad i aż do teraz bazgrałam pracę magisterską. Uffffffff....ale już koniec bo bolą mnie plecy i oczy.... A końca i tak nie widać bo musze na uczelni badania skończyć, a mój opiekun jest nieuchwytny :( buuuuu, ja go kiedyś zabiję, albo przynajmniej jajka ukręcę... Punca, jak Twoja rozmowa z promotorką?? Masz poprawki? Trzymam kciuki, żeby Twoja praca ją olśniła i nie było żadnych poprawek. Maleństwo- nie denerwuj sie pobolewaniem brzucha- tak często się dzieje na początku bo łożysko sie rozrasta. Na pewno wszystko jest w jak najlepszym początku, ale idź do gina. Na pewno będziesz spokojniejsza, a przez to i dzidzia będzie spokojna :) Magdziapku, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] No proszę, już po zaręczynach, wkrótce ślub a niedługo pewnie będzie następna nasza kafeteryjkowo-nerwuskowa dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludula, jak tam Twoje stworzonko?? Buszuje? A twoje zdrówko jak???Masz już to grypsko całkiem za sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Sloneczko wlasnie wróciłam ze spacerku byłam chwilke choc brzydka pogoda Zdrówko wraca juz po mału Koszatniczka jest super hi hi spi teraz w domku padnieta po buszowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem pierwszy raz na tym topiku mam pytanie -jak czesto sie zdarza ze NERWICA LEKOWA powraca?mialam ok 18m-cy spokoju(ciaza i pozniej tez bylo ok)a teraz znow sie zaczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afobam masz taknick jak lek? u mnie tez w ciazy i po bylo w maire ok nawet wiej bo prawie 4 lata + ciaza raz lepiej raz gorzejale w sumie na plus a teraz od jeseni powrociło niestety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Spotkanie z promotorką trwało .... chwilkę... a przygotowałam się na godzinne orędzie :) I o dziwo poprawek jest malutko, głównie błędy stylistyczne, bo promotorka jest profesorem zwyczajnym doktorem habilitowanym dwóch filologii, więc na tym punkcie ma bzika. muszę tylko jeszcze uzupełnić jedno zagadnienie i tyle :D w przyszłym tygodniu oddaję i chyba uda mi się obronić 30-go maja :D:D hehe ale jaja były... pamiętacie, że ostatni rozdział pisałam w nocy do wpół do czwartej nad ranem i uważałam, że jest daremny... heheh pani profesor stwierdziła, że jest bardzo dobry buahaha, jak zwróciłam jej uwagę, że jest trochę przykrótkawy to powiedziała, a to nic... to nie będzie to ostatni rozdział tylko ZAKOŃCZENIE :D:D a zakończenie nie musi być tak wybujałe jak rozdziały. A co jeszcze dziwniejsze to z jednego rozdziału byłam bardzo zadowolona, można powiedzieć, że dumna, a tam mam najwięcej poprawek i muszę go uzupełnić hehe. czyli jak mnie się coś nie podoba to pani profesor mówi, że jest dobre i na odwrót heheh i jak tu się dogadać? pozdrawiam Was gorąco Angel61 - przepraszam, że nie zagadałam na gg ale w ogóle tu nie zaglądałam, bo w pracy miałam urwanie głowy buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazanek zazywalam afobam przed ciaza- bralam tez ale bardzo krotko coaxil i efectin er ale te leki sie u mnie nie sprawdzily,natomiast afobam byl ok - bralam 4 lata z tym ze minimalne dawki-i dobrze ze zaciazylam to sie wyzwolilam z tego leku ale teraz znow zaczelam sie nakrecac(strach przed omdleniem etc)i gdyby nie to ze nadal karmie piersia chetnie bym do niego wrocila-teraz pozostaje mi jedynie valerin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puncia fajnie widzisz nie na darmo poszło twoje siedzenie po nockach pozdrawiam buziolki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepresjonowany
ja mam depresje i swój sposób na walkę z nią-jak wiadomo w trakcie depresji przedewszystkim -nic sie nie chce robic (pomojam lęk ,płaczliwośc i inną nadbudowe)doszłem do wniosku ze w zyciu o to chodzi aby isc pod prąd-tak wiec jak miałem depresje (i uwiezcie nie chcialo mi sie chwilami nawet myślec) w chwili "zwiększonej motywacji "w trudnym położeniu przecież się znajdując powiedziałem sobie -dośc tego ide pod prąd i zacząłem na przekur sobie i całemu światu "coś robic na siłe,cwiczyłem,biegałem,sprzatałem(na siłe ") ) nawet zmusiłem sie do czytania i uwiezcie mi z czasem POCZUŁEM SIE NAPRADE LEPIEJ-DEPRESJA NIE LECZONA CZĘSTO SAMA PRZECHODZI UWIEZCIE MI WIEM TO NA SWOIM PRZYKŁADZIE MUSICIE TYLKO POMÓC SOBIE SAMYM -na siłe na przekur chorobie i wszystkkim znakom na niebie działajcie ,róbcie cś bowiem stagnacja to śmierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maanek
afobamka ja na poczatku nerwicy bralam leki miedzy innymi afpbam anafranil i cos jescze ale od 6 lat jestem bez rzadnych lekow tylko doraznie jak lek staje sie nie do wytrzymania biore ziolowy Kalms Tez mam leki ze zaraz zemdleje ale postaraj sie nie wracac do lekow to problemow nie rozwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mazanek anie maanek cos mi sie poprzestawialy literki Liduszka ja mam kolezanke ktora pochodzi z jaworzna moze znasz Odrzywolek ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×