Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Moja Małgosia też coraz silniejsza. Raczkuje do tyłu i czuję ze za niedługo będzie brykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika super, ja musze cały czas miec małą na oku:) Kasika skubancu wyprzedziłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsikam Monika, Roza , elizabetta Wróciłam jak sie obrobię to sie odezwe i tak nie zrobiłam wszystkich zakupów. Byłam w Rossmanie i chciałam wybrac mydło i wąchałam i Natalia mówi o to ładnie pachnie- ale mi sie nie podobało i wstałam i poszłam a ta krzyczy mamusiu to jest ładne i mówie jej ze śmierdzi a ona na cąły głos \"Śmierdzi bo Iza kupe zrobiła\" wszyscy zaczęli się śmiać. u lekarza oczywiście gdybym sie nie upomniała wyszłabym z gabinetu z diagnozą \"wszystko dobrze\" ale ja tak łatwo zbyć się nie dam... Od razu zrobiliśmy zdjęcie migdałków zarejestrowałam ja do poradni audiologicznej, ale dopiero na luty... Wścikła byłam, że znowu musialam sama z dwoma latać od drzwi do drzwi na zdjecie musiałam wejść przytrzymać NAtalie i musiałam oddać IZe jakiejś babie wrrrrrrrrrr KAsika może Ty mi w końcu odpowiesz jakie te herbatki pijesz? Szła teraz są sąsiada i z ciekawości zapytałam co zrobiła bo taka szczuplutka się zrobiła a tak na mpje oko ma 10 kg mniej a ona "poprostu zero słodyczy i mniej żarła) aż miło popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, ale Natalka palnęła:D:D:D Poczucie humoru po mamusi:P pije te wstrętne slim figura i czerwoną Pu-erh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana dobry zartowniś z Natalki ha ha a z lekarzami to niestety jak sie nie upomnisz to... lipa Luty za pasem wiec nie obejzysz sie jak zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka pewnie, że spi inaczej musiałabym za nim latać:P Asmana jak się kapnęłaś, że izka ma trzeci migdał? Bo kacp ciąglę śpiz otwartą buzią i czaserm w dzień też ma niedomkniętą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez:P Dlatego sie obijam, ale pewnie zaraz wstanie Wczoraj pierwszy raz raczkowała:D ale przy mamie wiec nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to nie Iza a Natalia strasznie chrapie w nocy jak stary dziad czesto oddycha przez otwartą buzie i ma czeste infekcje gardła. Ja sobie kupiłam jakies herbatki Vitax ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża mój też zaraz wstanie. Asmana sorki, niedoczytałam:P Mi lekarka powiedziała, że mały może miec 3 migdał, aleradziła jeszcze poczekać. Daj znać czy dobre (w smaku) te herbatki, bo ta slim to wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik slim figura wcale taka zla nie jest, ja koncze 4 opakowanie spalania i zaczne oczysczanie, a dzis 17 dzien weidera {czesc} asmanka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczne ;) picie herbatek ja na sama myśl, że to jakieś ziołowe to mam ciarki W czwartek mamy kolęde ... Kasika a niby czemu poczkać?????? i na co masz czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabeta ja nie mogę tego smaku:O Śmierdzi mi to:O Ale wytrwam... Róża chudzielcu, ty nie musisz:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetta Ty to normalnie zboczona jestes jak takie herbatki mogą smakować??:P Kasika a Tyś to gruba się znalazła weź normalnie bo Cię zaraz zleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dojrzewania czyli 13-14 lat?? Kobieto im wcześniej to sie usunie tym lepiej dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana no dawaj...:) Pożyczyłam sobie dzis sukienki od koleżanki i w cycach nie wlazłam:O:(:(:( Więc pije!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho koper tez lubie haha moze to być dobre:) Nawet wam zazdroszcze:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mówisz Asmana?! Zapytam innego lekarza, bo mam mieć z nim kontrolę w lutym i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik wyobraz sobie ze to twoj ulubiony drink:)))) ja tam miete lubie inne zola tez, wlasnie zakupilam nasiona i ziemie i bede jak co roku sadzic bazylie w doniczkach na oknie:))) mniam bazykia i lubczyk pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża to ja ci chętnie podrzuce moje opakowanie, w zamian chce widziec efekty;) U siebie oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×