Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Mam do przekazania piekną wiadomośc od Grazie;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DZIS O 8.30 NA ŚWIAT PRZYSZEDL MACIUS WAŻY 3900 I MA 58 CM. DOSTAŁ 10 PUNKTÓW Cała trójka jest bardzo szczęsliwa:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Renola! Kasika1 sorki, ze dopiero dziś, no ale trudno znależć czas na pisanie. Moje wrażenia z cesarki: jak mi powiedzieli, ze bede miec cesarke to bardzo sie zdenerwowałam, zastosowali znieczulenie zewnatrzoponowe, ale byłam tak roztrzęsiona (potwierdził to moj mąż, któremu pozwolono patrzeć przez szybkę i to on jako pierwszy powitał naszą córunie), że anastazjolog zaproponował mi cos na uspokojenie, bo musieli mi ręce przywiązać żebym lekarza w tych nerwach nie pacnęła, ale juz mi wtedy było wszystko jedno. Dlatego zaraz na początku dosłownie \"odleciałam\". Pamiętam, ze cos mi sie śniło no i pod koniec juz jak mnie wybudzali, to lekarzy, którzy się śmiali i cos tam opowiadali. Pozniej pamietam jak wywozlili mnie z sali i mojego męża jak do mnie mówił, że mamy duzą córe. Potem powoli dochodziłam do siebie, powiem szczerze, że myślałam o wiekszym bólu po cesarce, ale dawali duzo środków przeciwbólowych. I jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. A co do kg, to sama nie wiem jak poleciały, myślę, ze karmienie piersia duzo daje, a poza tym po cesarce, daja marne jedzonko dopiero w 3 dobie, wiec od wtorku do piątku poza kroplówką nie jadłam nic. Dziś zmieściłąm sie w jedne spodnie sprzed ciąży, co mi od razu poprawiło humor. A, zdecydowałam sie na ten pas poporodowy, bo mi troche brzucha zostało, i jestem z niego zadowolona. Wszystko by było w miare ok, tylko rana sie nie goi, i troche mnie depresja dopada. A moja Milenka to sobie noc z dniem pomyliła i w dzień spi, a w nocy figluje. Ale jest taka słodziutka, żebym ja schrupała. Trzymajcie sie Mamusie te rozdwojone i te jeszcze w całości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna Mamusia Grazie serdeczne gratulacje🌼 Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub ANNA80........05.04.06..........3400......55cm................córeczka....melania26@op.pl Dowa .........06.04.06 ......4060 .....60cm ........ Łódź .......córeczka .....dowa1@o2.pl Renola.......08.04.06........3100.......55cm.........śląskie.......Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie......09.04.06.........3900.......58cm.......................Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazi Gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 Ania dzięki za opis, sama mam mieć ceasarke i mam troche stracha, ale z tego co piszesz to da się przeżyć. Ucałowania dla Milenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasika. Nie ma sie czego bać, gdybym miała jeszcze w życiu raz rodzić, to tylko i wyłącznie przez cesarke, za naturalny poród serdecznie dziękuje, męczyłam sie przez 8 godzin i wiecej nie chce. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM GRAZIE WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!! U mnie w końcu coś sie ruszyło.Jakieś 2 godzinki temu odszedl mi czo śluzowy.Myślalam,że to cos co przypomina śluz taki jak w dni płodne-ale nie.wygląda to jak taka galareta i faktycznei nie da sie tego nie zauważyć.Teraz tylko miejszymi kawałkami odchodzi-także pewnie już niedługo.ale w sumie z lekarzem jestem umówiona ,że jesli do dziś nie urodzę to jutro i tak do szpitala idę. POZDRAWIAM I MIŁEGO NIEDZIELNEGO POPOŁUDNIA WAM ŻYCZĘ. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka i od razu na samym początku XOXOXOXOX [caluski i uściski] dla nowych MAM - grazie i renoli - ich pociech i kochań :) GRATULUJĘ wpadłam na chwilę by się przypomnieć, a tu dzieje się a dzieje :) jutro obchodzimy \"zerowe urodzinki\" Krzyśka Leonka, wpadniemy w ramach drugiego spacerku do przychodni skontrolować wagę. było dziś u nas parę osób i usłyszeliśmy coś przemiłego: \"widać, że to dziecko jest szczęśliwe\" - czego oczywiście życzę wszystkim rodzicom wymiary USG - trudno porównywać jak się nie wie jakim programem szła czyja maszyna, i czy za każdym razem miałyście usg w tym samym miejscu? bo jak nie to rozbieżności mogą też wynikać z różnych założeń programistów.. miałam kiedyś stronkę gdzie pewien prof. to tłumaczył, ale, że się już rozdwoiłam to pewien dział linków poszedł do kosza ..widzę teraz, ze to był błąd.. padło pytanie o kosmetyki: DO PUPY używam sudokremu , czasem też alantanu z tubki,bo od S. troszkę małemu schodziła skórka, tak przesuszył! kupiłam też tubkę bepanthenu i użyłam go max 2x do piersiątek, tak więc przesadziłam z zakupami ;) a! i chusteczki cleanic sensitive - bez zapachowe DO CIAŁKA oliwka bambino - ładnie pachnie i ponoć nie uczula [oliwkuję włoski przed kąpielą], krem pielęgnacyjny bambino[duże opakowanie, nawilża] i ziajkę [małe pudełeczko, natłuszcza] DO KĄPIELI na zmianę Oilatum i płyn do kąpieli ziajka DO BUŹKI przemywam ją rumiankiem, krosteczki traktuję sudokremem Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub ANNA80........05.04.06..........3400......55cm................córeczka....melania26@op.pl Dowa .........06.04.06 ......4060 .....60cm ........ Łódź .......córeczka .....dowa1@o2.pl Renola.......08.04.06........3100.......55cm.........śląskie.......Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie......09.04.06.........3900.......58cm.......................Maciek pzdr [po 3 tyg. pozostało +9kg, ale już zaczynam ćwiczyć burzucho i pupę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie gratulacje i wszystkiego najlepszego dla całej Rodzinki :) a ja po spacerku i to 4 godzinnym z moimi chlopakami, a brzuch mi już opadła że ho ho , ale i tak cc będzie najpóźniej po świetach. Deszczyk pokropił i super powietrze, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola i grzie gratulacje dla was i waszych męzów.To super ze juz tulicie wasze dzieciaczki w ramionach. Ania26 piszesz ze o wiele bardziej wolisz cesarke od naturalnego bo sie meczylas pierwszym razem 8 godz.ja meczylam sie 16 godz ale jakoś nie bardzo chcialabym cesarke,dziekuje Bogu ze moja corcia obrócila sie glowka w dol i bede rodzic naturalnie.Caly czas licze na to ze urodze bez naciecia.Mam nadzieje ze mi sie uda. Ale mala szalwje w brzuszku chyba gra w pilke nozna,jednoczesnie kopie w zebra i boksuje w pecherz,auć jak boli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMUSIE :) wielkie gratulacje. Fajnie że już macie swoje skarby w ramionach i że wszystko jest OK. Ja jutro znowu do szpitala, gin. wcześniej coś wspominał,że czeka tylko tydzień po terminie i będzie wywoływać czyli wychodzi że to właśnie jutro, chociaż po ostatnim pobycie w szpitalu nic o tym nie wspominał może to i dobrze bo jak bym wiedziała na 100% że to jutro to dzisiejsza noc--- nie przespana.Synek w ogóle nie szykuje się do porodu nie wszedł w kanał, czopa też nie widać. A z tym wywoływaniem to jest różnie ja już wypytałam koleżanki no i u większości decyzja o wywołaniu była słuszna, bo z łożyskiem to już było kiepsko nie funkcjonowało prawidłowo. Boję się strasznie tego wywoływania no ale cóż jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska🌻 ty jesteś z Chełma na lubelszczyźnie czy tego Gdańskiego?? a u mnie jutro termin i tak jak u ciebie.. ani skurczy, ani czopa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina- z Chełma na lubelszczyźnie. Czopa nie widać, a skurcze jak byłam dobę w szpitalu to sie pojawiły na ktg tak wieczorkiem i coś mnie tak przez całą noc bolało ale cóż--przeszło. A teraz czasami poczuję \"delikatny\" skurcz tak co 20 min. przez godzinkę i później długo długo nic. Lekarz badając mnie twierdzi że dzidziuś jest wysoko i brzuch jest miękki.Już normalnie sama nie wiem dlaczego tak jest, trochę smutno że mój zegar biologiczny coś szwankuje. Moja koleżanka opowiadała mi swoją historię ciąży i porodu. Prawie wszystko było tak jak u mnie zero objawów zbliżającego się porodu, no i lekarz zadecydował wywoływać poród. Dzieki Bogu zrobił to wcześniej niż ona chciała,bo po porodzie okazało się że łożysko było już zainfekowane i była na nim dziwna narośl i dlatego nic się nie działo.Ale teraz ma śliczną 5mies. córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratulacje dla kolejnej mamusi 🌼 🌼 🌼 Agneska wystraszyłaś mnie troche tą naroślą :( Pójdę dziś do lekarza i przekonam się co powie po badaniu, mam nadzieję że nie trzeba będzie wywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska 🌻 ja też jestem z Chełma tylko teraz mieszkam pod warszawą .:) a dzisiaj mam termin.. a tu nic a nic nie zapowiada porodu dzisiaj po południu jeszcze do okulisty pochmurno u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki te co jestescie juz po terminie napiszcie mi co ile dni mialyscie miesiaczke przed ciaza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny ranek:) Renola i Grazie wielkie gratulacje dla Was i waszych mężów🌻 i dużo zdrówka dla maluszków oraz szybkiego powtotu do domku:) Moje łóżyszko jest też w pełni dojrzałe, gotowe do porodu ale córcia coś się nie śpieszy, w każdym razie czekamy do 20-stego a potem ani dnia dłużej tylko szpital i wywołanie, mam nadzieje że jednak córcia się zdecyduje:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia a mamusią z terminem na dziś szczęsliwych rozwiążań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki 🌻 ja miałam @ bardzo regularnie co 28 dni.. a zaszłam w ciążę 14dnia cyklu .. wiem bo stosowałam testy owulacyjne żeby sprawdzić kiedy dokładnie mam owulację .. i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja Pysiu Krzyś ma zniewalający uśmiech:) Renola twoja córcia jest jak dotychczas największym dzieciątkiem w tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Zdechł mi ukochany kotek:( Jestem z tego powodu bardzo smutna. Na dodatek brzydka pogoda i wogóle nic mi sie nie chce. Pyśka śliczny ten twoj Krzyś,ale jaki malutki. Ciekawe czy witch już po wszystkim?? Ja jade jutro na ktg to zobaczymy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ❤️ tak mi przykro z powodu Twojego kotka :( ja mam 2 rozrabiaki i nie wyobrażam sobie żeby ich teraz miało zabraknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola i Grazie gratulacje dla was wreście macie swoje dzidzie przy sobie. Zyczę szybkiego powrotu do formy. Pysia 77 śliczny ten twój chłopczyk i taki malutki,ale teraz pewno szybciutko nadrabia. U mnie nic się nie dzieje pomyłam okna powiesiłam firanki i nic. Trzeba czekać widocznie synkowi nie spieszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina ❤️ dzięki.Widziałam twoje zdjęcia w necie. Ślicznie wyglądasz w ciązy, a brzuszek masz wyżej niż ja. Ciekawe ile z nas się rozdwoi w tym tygodniu?? Ja mówię do brzuszka, że jak chce wychodzić, to albo teraz, albo dopiero po świętach. Ciekawe czy posłucha. 13 kwietnia urodził sie mój mąż i wszyscy sie zastanawiają, czy Kacper pójdzie w ślady taty. Bardzo źle mi się śpi, tzn,. niewygodnie. Jak chce sie podnieść to łapę się Karlosa i hop do góry. Mój biedny mąż nie może się przez to wyspać,bo do ubikacji to wstaję kilka razy w nocy. Er pozostaje nam cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ-ja jeszcze 2 w 1 ale za jakąś godzinke do szpitala jadę bo to już po terminie a do wczoraj dostałam ostateczny termin.Jeszcze nie wiem co mnie czeka czy wywołanie porodu czy cc -ale myślę,ze nie bedzie tak źle. TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witch ja myślałam, że ty już po. Ale to już pewnie kwestia godzin. 🌻 Kacper balansuje w brzuszku i kopie w dziwne miejsca. Ciekawe czy jeszcze może sie przekręcic? Juz sie psychicznie nastawiłam na cesarkę, ale jeśli charakterek ma po tatusiu to jeszcze wiele może się zdarzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witch to życzę szczęśliwego rozwiązania i jak już będzie po wszystkim to daj znać :) Grazie i Renola gratulacje dla Was, dla Tatusiów i oczywiście buziaki dla Waszych Maluszków🌼❤️ Fajnie że macie to już za sobą :) U nas jak na razie cisza i niech tak zostanie co najmniej do czwartku bo dziś w nocy mój mąż wyjeżdza na konferencję do Wa-wy i wróci dopiero w środę w nocy. Rozmawiał już wczoraj z naszym synkiem że ma poczekać co najmniej do czwartku do rana ;) Mam nadzieję ze Kacper posłucha prośby tatusia i poczeka jeszcze troszkę w brzuszku u mamusi :) W końcu tam jest ciepło i przyjemnie :) a za oknem szaro i ponuro a do tego pada deszcz :( Przez ostatnie dni byłam taka pełna energii i radości a dziś rano obudziłam się taka jakaś nie do życia. Chyba coraz bardziej boję się tego wszystkiego. A na dodatek 3 dzień bolą mnie wszystkie zęby i dziąsła i nie wiem co robić :( Tabletek nie chcę brać, bo wiadomo że to na Małego też źle wpływa więc płuczę buzię szałwią ale jak na razie nie widzę poprawy :( Kacper od rana też dziś prawie się nie rusza. Nie wiem, może śpi ... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelkę wrzucam
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub ANNA80........05.04.06..........3400......55cm................córeczka....melania26@op.pl Dowa .........06.04.06 ......4060 .....60cm ........ Łódź .......córeczka .....dowa1@o2.pl Renola.......08.04.06........3100.......55cm.........śląskie.......Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie......09.04.06.........3900.......58cm.......................Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwietniówki! Ja jestem 1 dzień po terminie a miesiączkę miałam co 28-31 dni, z tego wychodzi mi termin 9 kwietnia+ 3 dni i mam nadzieję się doczekac w tym czasie naszego Maluszka :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×