Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej:) Ale mała dała mi wczoraj popalić, cały czas przy piersi siedziała i nie dała sie połozyć do łozeczka:O, Ania u mnie jest to samo z kupkami- kazda pieluszka, idą jak woda płeć sie też potwierdziła,:) Dziewczyny kiedy macie zamiar sie przymierzyć do spacerków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek !! My zaczelismy spacerki jak Kuba mial tydzien.Jak mial 2 i 3 dni to msielismy jechac do lekarza wiec sila rzeczy byl na dworze i werandowanie juz nie mialo sensu.U nas tez kupki w kazdym pampersie ale to polozna powiedziala ze to dobrze , podobno sa dzieci ktore zalatwiaja sie nawet raz na tydzien.A plec potwierdzila sie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my na pierwszym spacerze bylismy jak mały miał tydzień.. poszliśmy do USC go zarejestrować... na drugi dzień też był półgodzinny spacerek... w domu wietrzymy dobrze pokoje. .śpimy przy uchylonym oknie... w szpitalu miał cała buzie w potówkach w domu ten problem zniknął a ja dalej odciągam pokarm i podaję mu z butelki.. chociaż już troszkę wyciągnęłam brodawki laktatorem to mały nie umie dobrze złapać albo ja go źle przystawiam :( i tak mi mija czas na odciąganiu, karmieniu przewijaniu... a pobudka w nocy co 2 - 2,5 godziny a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola śliczna Ta Wasza córcia i ma ma fajowa czuprynke:):):) Dowa Wasza córcia równiez urocza:):):) Dzięki za zdjęcia dziewczyny,buziaki dla Dianki i Juleczki 👄👄👄 ja juz bym tak chciała mięć swoją córcie przy sobie(2 dzień po terminie) Dobrej nocy dla WSzystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jade do lekarza. mam nadzieje, ze mnie zostawią. A jak nie to odezwę się wieczorem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika trzymam kciuki , powodzenia , mam nadzieje że wkrótce bedziesz tulic synka:) Rozpoczął sie 3 dzięn po terminie a córcia nadal dokazuje w brzuszku i ani myśli wyjść to chyba przez tę pogode bo w Gdańsku dziś zimno i pada dzeszcz;( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie odzywałam się od kilku dni. Przepraszam za milczenie szczególnie Te z Was które się o mnie martwiły. Ja jeszcze nie urodziłam. Nic nie wskazuje na to żeby to szybko nastąpiło. Czuję się rewelacja. Brzuch wysoko. Energia mnie roznosi. Ciągle kogoś odwiedzam albo chodzę po sklepach albo coś w domu robię. Ostatnio zajmuję się balkonem a dokładnie jego ukwiecaniem. Ale jestem jeszcze przed terminem więc może obędzie się bez leżenia i oczekiwania na poród w szpitalu. 28 kwietnia mam zaplanowaną ostatnią wizytę u swojej ginekolog. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom. Pozdrawiam oczekujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa - śliczną masz Córeczkę. Dzięki za zdjęcia. Serek - dobrze, że u Ciebie wszystko ok. A w którym wkońcu szpitalu będziesz rodzić? Czy decyzja już zapadła? Fajnie, że udaje Ci się zająć różnymi rzeczami i nie myślisz ciagle o porodzie. Kasika1 i Słoneczko27 - mam nadzieję, że u Was coś sie ruszy. Trzymam kciuki!! U nas przed 9 była położna. A ja i Mąż w pizamach. Jedynie Córeczki poubierane. Pępuszek podczas tej wizyty odpadł. Wczoraj przyjechali do na moi Rodzice. Moja Mama pierwszy raz zobaczyłą Wnuczkę (była w sanatorium przez 3 tygodnie). Bardzo Jej sie podobałą i także uważa, że jest zupełnie inna niż Agusia. Renola - jeszcze raz wysłałam Ci zdjęcia. Po jednym tym razem, może się uda. Miłego dnia. Mój Mąż dzisiaj idzie już do pracy i to na drugą zmianę, więc mi pozostaną wieczorne kąpiele Córeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dziękuję za zainteresowanie. Będę rodzić w Madurowiczu. Byliśmy z mężem zobaczyć jak jest na porodówce i mąż się przekonał do tego szpitala. On - tak jak już Ci mówiłam - jest bardzo przewrażliwiony. Postanowił, że będziemy mieć położna na wyłączność na czas porodu. Jesteśmy umówieni z nią na telefon jakby się zaczęło. Liczę na poród równie bezstresowy jak ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja jestem z paź, ale chce was zapytać czy czasem czułyście badz czujecie taki scisk w srodku, ja wlasnie tak mam.. to nie boli, ale to uczucie jakby w srodku cos sie napinało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też chodzimy na spacerki, przynajmniej mały śpi pózniej jak zabity, oczywiście na spacerze też. Jak ubieracie maluchy przy takiej pogodzie? U nas było 25 stopni, dziś znowu będę mieć problem. Czy body z długim rękawkiem, komplecik welurowy na wierzch wystarczy? Na nogi tylko skarpetki, no i czapka? W czwartek jedziemy na usg stawów biodrowych. Moja lekarka stwiwrdziła, że ma stulejkę i najlepiej już zrobić zabieg.Czy ona zwariowała, czy to tak ma być? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka79
Dziewczyny mam pytanie! Licze, że mi doradzicie, bo juz jestescie specjalistkami jeśli chodzi o poród. Jestem w 30 tyg. ciązy i powoli myśle o porodzie! strasznie sie boje! Powiedzcie mi, czy trzeba wydepilować miejsca intymne do porodu? Czy tylko okolice bikini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapanda - niestety Ci nie potrafie odpowiedziec bo nie kojarze takich odczuc - ja miałam trudną pierwszą połowe ciąży, inne dolegliwosci wiec na to mogłam nie zwracac uwagi. Zycze powodzenia! RRR ja tez zastanawiam sie nad tym ubieraniem - najpierw to ubrałam małą w body, kaftanik, śpiochy i lekki wdzianko. Przykryta lekko betem no i czapka. Nastepnego dnia ubrałam body, welurowy pajac czapka i lekkim kocykiem przykryłam. Dzis jest chłodniej wiec ubiore jej kurteczke z polarku. Joasia - wreszcie fotka doszła i moge zobaczyc Twoją Juleczke - imienniczke mojego maleństwa. Słodziutka!!! I jaka pogodna! Moja Julia dzis znowu ma problem z kupkami - tak sie prężyła od rana a wczoraj był spokój. Zastanawiam sie nad kropelkami Espumisan lub Esputikon - na wzdecia. Czy ma któras z Was taki problem jak ja??? A czy pijecie plantex lub Hip na trawienie? I w jakich ilosciach dziennie? No a w tym tygodniu to już na pewno dolna tabelka sie sporo powiekszy! Oby jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Ja raczej mało zaglądam, ale staram się czytać na bierząco. Olek zostawia mi mało czasu dla siebie, ale mi to nie przeszkadza. ;-) Pytałyście o kolor oczu. Olek urodził się z niebieskimi oczami i nie przewidujemy żeby coś się zmieniło. Oboje z Adamem mamy niebieskie, tylko może trochę jaśniejsze będą. Kupki są prawie w każdej pieluszce a jak nie ma to w następnej Mały odrabia z nawiązką. Weranduję Olka codziennie i liczę na spacer pod koniec tygodnia, chociaż pogody faktycznie trochę szkoda, ale ja się trochę boję. Strachliwa jestem trochę... Serek, gratuluję wyboru! Ja nie narzekałam a położna na wyłączność to super pomysł! Nie wiem jak Dowa, ale jakbym ja miała rodzić drugi raz czy to przez CC czy naturalnie to zdecydowałabym się na Madurowicza. Asiapanda co to znaczy ściskanie i w którym miejscu? Może to lekkie skurcze i wystraczy magnez? Jak jesteś z październikówek to znacz, że to ok. 15 tyg.? Porozmawiaj o tym z lekarzem. Julka79 To zależy jak będziesz rodzić. Jeśli naturalnie to ogolone muszą być okolice intymne - czyli \"podwozie\" a jeśli przez CC to całe bikini. Proponuję teraz zrobić próbę golenia przez męża tak żebyś do szpitala szła ogolona a jeśli w szpitalu coś nie będzie tak z tym miejscem to tylko poprawią. Renola ja nic nie piję na trawienie. Tylko pokrzywę na poprawę laktacji. Próbowałaś masować Małej brzuszek? To czasem pomaga. Tylko dzidzia nie może płakać i masowanie musi być ruchami okrężnymi w stronę ruchu wskazówek zegara, albo na brzuszku masowanie plecków tak samo, ale na twardej powierzchni - np. na przewijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maleństwo na twarzy ma czerwone krostki z białą wydzieliną - nie wiecie co to takiego- czy jakies uczulenie czy tak mogą wygląśdac potówki. Czym to smarowac??? Do pediatry idziemy dopiero pod koniec tygodnia a może Wy wiecie cos w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej postarałam sie wysłac trochę zdjęc, i mam prośbę o przesłanie tym kobitkom ktorym nie wysłałam. Ja pije hipp herbatkę z kopru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za podane informacje, wszystkie są mi bardzo cenne! No grudniowa mamo - dobrze ze piszesz o tym zeby nie smarowac niczym - bo ja własnie zaczełam smarowac sudocremem ale wiecej nie bede. Gdzies w czasopismie tez pisali ze tosamo znika. ale ja chciałam zeby było szybciej - a jest cała buzinka obsypana (myslałam też ze to moze od nabialu - podobno powinno sie nie jesc nabiału jak sie karmi no i teraz przestałam tez jesc nabiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Kasika1
pisze za siostre bo pierwsze jej slowa skierowala ze mam wam napisac!! Kasia miala cesarke urodzila synka Kacperka maly wazyl 3.590 wszyscy jestesmy bardzo szczesliwi jak szczesliwa mama wroci ze szpitala to sie odezwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka79
Irlandia dziekuje bardzo za odpowiedz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratuluje Kaceprka🌻❤️ dopisuje Was do tabelki urodzeń❤️ Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** witch 3...........01.04.06......19,5kg …….114cm……..córcia.... Przyszła Mama..05.04.06……..2kg............63cm........?...... Sylwia_76........06.04.06.....20kg..............?.......synek....... Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66...........07.04.06.....13kg..............?.......synek....... Ostrowiec Czekolada_29….08.04.06…...0,5kg..........82cm.........?....... macieja8.........09.04.06.....15kg..............?.......córcia..... Gdynia Gabrysia*........11.04.06.......17kg............?.......synek..... Wrocław. Sineqanone......13.04.06......17kg............?......córeczka…. Białystok asmana..........15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.. Olsztyn marta771........15.04.06……..20 kg………….119cm……..synek….. Warszawa marta771@op.pl anette1111......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka.. Mielec krystyna_100 ...18.04.06......22kg ........116cm ......córcia.... Warszawa rybka25..........19.04.06.......14kg........107cm.......synek.... Rakoniewice er.................20.04.06.......10kg...........?............synek.....okolice Łodzi ola23.............20.04.06.......12kg.......103cm...... córeczka Agnes78_Bdg....21.04.06......18kg.............?.........córeczka.. Bydgoszcz agnes78@op.pl słoneczko27.....21.04.06......9,5kg.......108cm......córeczka. Gdańsk mr_adam@wp.pl Lolcia............23.04.06.......11,5kg.....100cm.......synek...... Viki2.............26.04.06......18kg. ……….109cm......córeczka Krosno ndorota1@o2.pl Silvia27..........26.04.06......1,5kg........117cm......synek ..... Wrocław Kasika1..........27.04.06........17kg......109cm........synek... Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek.............27.04.06........8,5kg …...98 cm.......córeczka. Łódź Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06.........2300......47cm.......Poznań......Krzyś Leonekęgial@o2.pl Kasia27.......19.03.06.........2100......51cm...........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ............Iga RRR...........26.03.06.........3460......56cm............................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów.......Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200......51cm.......Bremen............Jakub Madelaine....03.04.06.........3730.......57cm.............Szczecin........Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900......56cm.......Szamotuły.....Roksana kriwas@poczta.tp.pl Kizia..........04.04.06.........3180.......53cm............................Julia ANNA80.......05.04.06........3400......55cm.........................Milena melania26@op.pl Monikaa_.....05.04.06.........2570.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06 ........4060 .....60cm ..... Łódź ...........Diana Milena dowa1@o2.pl Renola.........08.04.06........3100......55cm.......śląskie.........Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie.........09.04.06........3900......58cm..............................Maciek Marteczka77.10.04.06.........4350......62cm......Lublin................Damianek Lolonek.......10.04.06.................................Sucha Beskidzka....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06.........3400......55cm......mazowieckie…………Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250…....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79.......12.04.06.........3200....56cm.......Łódź............Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia....12.04.06......3450......53cm....Aleksandrów Łódzki..Olek..olakrowka@tlen.pl Agneska.pop..14.04.06.....3800......61cm.... Chełm.....Aleks.....agneska.pop@op.p Róża............17.04.06.......2650...........53cm.........Olsztyn......Majka Kasika1.........24.04.06.......3590........................Rzeszów...Kacperek.... kasiapodolec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala poprawka Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** witch 3...........01.04.06......19,5kg …….114cm……..córcia.... Przyszła Mama..05.04.06……..2kg............63cm........?...... Sylwia_76........06.04.06.....20kg..............?.......synek....... Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66...........07.04.06.....13kg..............?.......synek....... Ostrowiec Czekolada_29….08.04.06…...0,5kg..........82cm.........?....... macieja8.........09.04.06.....15kg..............?.......córcia..... Gdynia Gabrysia*........11.04.06.......17kg............?.......synek..... Wrocław. Sineqanone......13.04.06......17kg............?......córeczka…. Białystok asmana..........15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.. Olsztyn marta771........15.04.06……..20 kg………….119cm……..synek….. Warszawa marta771@op.pl anette1111......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka.. Mielec krystyna_100 ...18.04.06......22kg ........116cm ......córcia.... Warszawa rybka25..........19.04.06.......14kg........107cm.......synek.... Rakoniewice er.................20.04.06.......10kg...........?............synek.....okolice Łodzi ola23.............20.04.06.......12kg.......103cm...... córeczka Agnes78_Bdg....21.04.06......18kg.............?.........córeczka.. Bydgoszcz agnes78@op.pl słoneczko27.....21.04.06......9,5kg.......108cm......córeczka. Gdańsk mr_adam@wp.pl Lolcia............23.04.06.......11,5kg.....100cm.......synek...... Viki2.............26.04.06......18kg. ……….109cm......córeczka Krosno ndorota1@o2.pl Silvia27..........26.04.06......1,5kg........117cm......synek ..... Wrocław serek.............27.04.06.....8,5kg..........98cm....córeczka....Łódż Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06.........2300......47cm.......Poznań......Krzyś Leonekęgial@o2.pl Kasia27.......19.03.06.........2100......51cm...........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ............Iga RRR...........26.03.06.........3460......56cm............................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów.......Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200......51cm.......Bremen............Jakub Madelaine....03.04.06.........3730.......57cm.............Szczecin........Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900......56cm.......Szamotuły.....Roksana kriwas@poczta.tp.pl Kizia..........04.04.06.........3180.......53cm............................Julia ANNA80.......05.04.06........3400......55cm.........................Milena melania26@op.pl Monikaa_.....05.04.06.........2570.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06 ........4060 .....60cm ..... Łódź ...........Diana Milena dowa1@o2.pl Renola.........08.04.06........3100......55cm.......śląskie.........Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie.........09.04.06........3900......58cm..............................Maciek Marteczka77.10.04.06.........4350......62cm......Lublin................Damianek Lolonek.......10.04.06.................................Sucha Beskidzka....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06.........3400......55cm......mazowieckie…………Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250…....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79.......12.04.06.........3200....56cm.......Łódź............Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia....12.04.06......3450......53cm....Aleksandrów Łódzki..Olek..olakrowka@tlen.pl Agneska.pop..14.04.06.....3800......61cm.... Chełm.....Aleks.....agneska.pop@op.p Róża............17.04.06.......2650...........53cm.........Olsztyn......Majka Kasika1....24.04.06.....3590..............Rzeszów...Kacperek..kasiapodolec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała tez ma te krostki i pani pediatra powiedziała ze to zmiany hormonalne ktore moga byc do 6 tyg. tez mam niczym nie smarowac. wlasnie usypiamy sie na reku - bo ta moja terrorystka inaczej płacze. a najlepiej to jak sie z nia chodzi. jesli chodzi o spacerki to nie werandowalam jaj. przez 2 dni spala przy otwartm oknie i teraz codziennie przynajmniej godzinke spacerujemy. irlandio pozdrawiam ciebie i oleczka i na 1000% nast. raz bede rodzic w madurowiczu. serek super ze masz swoja polozna - od niej b.duzo zalezy. a mozna wiedzec która to? przy mnie byla dorota linczewska - nie zamienilabym ja na zadna inna! przepraszam ze bez polskich znakow ale druga reke mam zajeta przez dianke. my teraz nabawilysmy sie plesniawek i pedzlujemy cala buzke aphtinem. irlandio na laktacje pijesz pokrzywe? nie slyszalam ze pomaga. a w jakich ilosciach pijesz? tez bym chciala miec wiecej mleczka.... czy dopajacie swoje maluchy? my krmimy sie mieszanie wiec nie wiem czy nie powinnam jeszcze czegos jej podawac. KASIKA GRATULACJE - WRACAJ SZYBKO I UCALUJ MALUSZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Olek tez na reku! Jutro idziemy na spacer bo szkoda pogody! O pokrzywie powiedzial mi jeden lekarz. Piłam na poczatku po dwa takie mega kubki z dwóch torebek, ale potem nie mogłam dac rady z iloscia pokarmu a teraz codziennie rano jeden taki kubek i oczywiscie duuuuzo płymów. W nocy tez pamietam o piciu. I jeszcze jesc trzeba koniecznie! Mama mnie pilnuje zebym jadła. Aaa! i u Olka tez sa te krostki i same znikaja bo w szpitalu było ich znacznie wiecej. To moze byc ten tradzik niemowlecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, wpadlam na chwilke bo nie mam zbyt duzo czasu, wiadomo dlaczego:). Mala jest super bardzo ladnie przybiera w 4 tygodnie ponad 1 kg, ale tez sie robi mala terorystka caly czas na raczkach, ale w wozku ladnie spi i w nocy tez, budzi sie tylko na karmienie. Biore ja do lozka i reszte nocy przesypia juz przy mojej piersi i tak spimy dwie wtulone w siebie. Nie mam tego problemu kolek, jem racjonalnie i przede wszystkim nabial, bo za miesem nie przepadam, ale mala nie ma zadnych wysypek, zreszta przy pierwszym dziecku bylo podobnie. codziennie wprowadzam cos nowego do jadlospisu. pozdrawiam i lece bo mala spi!!! wiec mam chwile dla starszej corki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 - gratuluję z całego ❤️!! My wczoraj wyjechalismy na ogródek na 30 min, dzisiaj na 45 minut. A jutro idziemy na godzinny spacerek. Ja także poprosiłabym o zdjęcia Majeczki. Jeśli chodzi o laktację, to znowu mam bardzo dużo mleka. Ciagle mi leci!! No ale już to przerabiałam z Agusią. Ja karmie tylko piersią i nie dopajam Juleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE PO DŁUGIEJ NIEOBECNOŚI Właśnie dziś wyszłam ze szpitala pomimo,że urodziłam 14.04 .Moja Karolinka miała po urodzeniu zapalenie dróg moczowych i musiałyśmy zostać w szitalu-ale z małą wszystko OKI.Ma przepisany tylko antybiotyk,który bedzie brała w domu. Ja jak narazie strasznie wyczerpana jestem-po pobycie w szpitalu.Poród był dla mnie prawdziwym koszmarem.Bóle dopadły mnie 2 doby wcześniej a cały poród był 13 dni po terminie wywołany.Nacierpialam się strasznie czekając na skórcze porodowe i rozwarcie szyjki macicy.Leżałam pod kroplówką a połozna masowała mi szyjkę macicy.W ostatniej fazie porodu przyszedł mi z pomocą lekarz-który wypychał małą od góry a położna rozszerzała rękoma wejście do pochwy by główka mogła wejść w kanał rodny. Najgorsze jest to ,ze miałam pród rodzinny i na wszystko patrzył mo chłopak. Jednak dziś patrząc na małą bólu już nie pamiętam jedynie co dokucza mi opuchnięte krocze.Mała jak narazie ma się dobrze chociaz bardzo płaczliwa jest i niestey muszę ją dokarmiać ponieważ odpycha się od piersi. W chwili wolnej jeszcze się odezwę POZDRAWIAM I LEKKICH PORODÓW ŻYCZĘ TYM MAMUSIĄ PRZED KTÓRYMI WSZYSTKO JESZCZE PRZED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch gratulacje🌻❤️ Duzo zdrówka Wam życzę , w szczególności Karolince🌻 Dopisuje Was do tabelki urodzeń, w wolnej chwili podaj jeszcze wymiary córci:) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** Przyszła Mama..05.04.06……..2kg............63cm........?...... Sylwia_76........06.04.06.....20kg..............?.......synek....... Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66...........07.04.06.....13kg..............?.......synek....... Ostrowiec Czekolada_29….08.04.06…...0,5kg..........82cm.........?....... macieja8.........09.04.06.....15kg..............?.......córcia..... Gdynia Gabrysia*........11.04.06.......17kg............?.......synek..... Wrocław. Sineqanone......13.04.06......17kg............?......córeczka…. Białystok asmana..........15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.. Olsztyn marta771........15.04.06……..20 kg………….119cm……..synek….. Warszawa marta771@op.pl anette1111......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka.. Mielec krystyna_100 ...18.04.06......22kg ........116cm ......córcia.... Warszawa rybka25..........19.04.06.......14kg........107cm.......synek.... Rakoniewice er.................20.04.06.......10kg...........?............synek.....okolice Łodzi ola23.............20.04.06.......12kg.......103cm...... córeczka Agnes78_Bdg....21.04.06......18kg.............?.........córeczka.. Bydgoszcz agnes78@op.pl słoneczko27.....21.04.06......9,5kg.......108cm......córeczka. Gdańsk mr_adam@wp.pl Lolcia............23.04.06.......11,5kg.....100cm.......synek...... Viki2.............26.04.06......18kg. ……….109cm......córeczka Krosno ndorota1@o2.pl Silvia27..........26.04.06......1,5kg........117cm......synek ..... Wrocław serek.............27.04.06.....8,5kg..........98cm....córeczka....Łódż 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06.........2300......47cm.......Poznań......Krzyś Leonekęgial@o2.pl Kasia27.......19.03.06.........2100......51cm...........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ............Iga RRR...........26.03.06.........3460......56cm............................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów.......Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200......51cm.......Bremen............Jakub Madelaine....03.04.06.........3730.......57cm.............Szczecin........Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900......56cm.......Szamotuły.....Roksana kriwas@poczta.tp.pl Kizia..........04.04.06.........3180.......53cm............................Julia ANNA80.......05.04.06........3400......55cm.........................Milena melania26@op.pl Monikaa_.....05.04.06.........2570.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06 ........4060 .....60cm ..... Łódź ...........Diana Milena dowa1@o2.pl Renola.........08.04.06........3100......55cm.......śląskie.........Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie.........09.04.06........3900......58cm..............................Maciek Marteczka77.10.04.06.........4350......62cm......Lublin................Damianek Lolonek.......10.04.06.................................Sucha Beskidzka....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06.........3400......55cm......mazowieckie…………Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250…....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79.......12.04.06.........3200....56cm.......Łódź............Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia....12.04.06......3450......53cm....Aleksandrów Łódzki..Olek..olakrowka@tlen.pl Agneska.pop..14.04.06.....3800......61cm.... Chełm.....Aleks.....agneska.pop@op.p Witch3....14.04.06............................................Karolinka Róża............17.04.06.......2650...........53cm.........Olsztyn......Majka Kasika1....24.04.06.....3590..............Rzeszów...Kacperek..kasiapodolec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa – no właśnie Panią Dorotę chcielibyśmy mieć przy porodzie. Teraz tak sobie myślę, że ja chyba właśnie 6 kwietnia czyli w dniu kiedy urodziłaś Diankę byłam na oddziale i rozmawiałam z położną. Przypomniały mi się dobre rady ze szkoły rodzenia to się podzielę: Przy kolce u dziecka dobrze jest odciągnąć odrobinę pokarmu przed przystawieniem do piersi. W sytuacji nadmiaru pokarmu dobrze jest pić szałwię bo hamuje trochę laktację. Przy karmieniu piersią nie dopajać maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×