Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Silvia doskonale Cię rozumiem czuje dokładnie to samo... Ja siedzę przy komputerze mimo iż Iza spi w tym pokoju nie przeszkadza jej to... Napiłabym sie z Tobą, no ale nie piję alkoholu :):)moge potowarzyszyć aniutka Ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nie przejmuj sie, my kobiety tak mamy, wiekszosc obowiazkow spada na nas:)) Ja jestem 5 dniw tygodniu i tak co tydzien przez caly rok sama, ale nie narzekam, mam cisze spokoj, nie musze umyc naczyn, moge sobie bez stresu posiedzec przy kompie, bo jak chlop to chwili spokju nie mam, co usiade to wymysla mi nowe zajecie. Normalnie niewolnictwo hhiiii iga zasnela, mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojna, malo dzis jadla, tylko marcheweczke i wypila troche herbatki i piersi. zaraz pogonie starsza corke spac i ide cwiczyc swoje 6 weidera:)) dzis drugi dzien damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje lalki śpią a ja czkem na męża będzie za jakieś 3 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od wczoraj czytać :) naj, naj, naj dla solenizantek 🌻Małgosi 🌻 i 🌻 Milenki 🌻 Elizabetka miód na moje serce :) ❤️ dle Ciebie - umiesz motywować:) zdrówka dla córci mam nadzieję ze jej przeszło :) Rybka aleś temat poruszyła...ja mogę o tym Ci napisac ze 3 strony :p temat rzeka :) - niestety z tymi imprezami to racja - ja odkad pamiętam to ciagle miałam jakieś imprezy firmowe jak nie w jednej firmir to w drugiej i sie trochę napatrzyłam jak sie niektórzy zachowują...rzenada :( ale Rybka to wszystko zależy od faceta zresztą niektóre Panie gorzej sie zachowują niż panowie :( ale fakt że niektórzy to jakby ich ze smyczy kto spuścił :( mój mąż też miewa imprezy i szkolenia ale jestem w stanie to przezyć bo mu ufam i miałam to szczęście ze jeszcze jak nie byliśmy razem to zdarzyło sie nam być na kilku imprezach firmowych wspólnych i nie miałam mu nic do zarzucenia więc chyba dlatego jestem jego taka pewna i myśle że on mi tez ufa :) zawsze jednak boje się że uczepi sie go jakaś larew- kociudra-małpa i się chłopak zapomni... Asmanka tak czytam co piszesz i jak nie Ty jakas taka oficjalna jesteś ...no potem już lepiej :) to dużo przez ten tydzień sie zmieniło :) ale zastanawia mnie jak Ty Izulkę nauczyłas jeśc wszystko co Wy skoro zawsze miała odruch wymiotny na jakieś większe kawałki , miksujesz jej wszystko ? pytam bo Tośka ostatnio upodobała sobie jedzenie w słoiczkach i moich totalnie zmiksowanych zupek nie chce a jak sa kawałki to tez nie chce a te ze słoika są pycha :( Mam nadzieję z ez Natali będzie wszystko ok bo płucka to powazna sprawa :( słodka Izula :) Wera to ja nigdy nie obserwowałam że jak księżyc w pełni to może tak być...zwrócę uwagę :) dobrze ze Ci herbatka służy...ja czuję sie lekka dopóki nie zjem obiadu...potem to jak baaaloon :) Viki to fajna pani dr. z Ciebie będzie :p Kasika to wiesz co się robi \"rumjanek\" :p ja Cię bierze grypa to mocno bedziemy trzymac kciuki - o której ta rozmowa? mój Tomek był już dzisiaj w pracy...wrócił o 18.00 Silvia to Twój Kacpis gada jak moja Tośka i cześc tez robi od kilku dni :) super te nasze dzieciaczki :) a krzyczeć też potrafi :) śmiesznie śpi :) no i świetnie że już zdrowy oby tak zostało :) oj Silvia ja też miewam takie dni ... naprawdę i nie sorkuj tutaj tylko wylewaj a my pomozemy :) wiesz co mi pomogło? wieczorkiem poszłam do łazienkizrobiłam sobie kąpiel z musującą pachnąca kulką, wydepilowałam się że ho, ho a potam poleciałam całe ciałko samoopalaczem :) jak szłam spać czułam się zrelaksowana a na drugi dzien mialam ładny kolor :) a jak Ci się uda wyrwac w weekend to lec do kosmetyczki i zafunduj sobie masaz relaksacyjny choćby smej twarzy i seansik na solarium :) Asmanka mój bedzie za 15 minu :) pojechał oddać siostrze samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę pisać z Wami na bieząco bo tak to każdej chciałabymm cos napisać i płodzę takie epopeje że sie pewnie czytać nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka kochanie niczego jej nie miksuje wcina jak odkurzacz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sywestra aż się przyznac pobiłam siostre:(:( niestety sytuacja tego wymagała echhh... a Ty kiedy do pracy wracasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u cholera...jak to? do pracy wracam od marca :( nie mam jeszcze nikogo do toska i jak pomyślę że mam ją z kimś zostawić to...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh szkoda gadać:(:( Zazdroszcz Ci tego powrotu ja od wiosny zabieram się za poszukiwanie pracy.. mam dośc siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz podziwiam Cię za to że jestes tak tolerancyjna względem imprez firmowych, ja nie wiem czy bym sobie tak poradziła jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też w sumie mam dość ale z drugiej strony to trochę mi szkoda zwłaszcza tego ze wiosna będzie zaraz jak wrócę do pracy i można na spacerki dłuższe i częstsze chodzic a ja będę w pracy... :( no ale tak musi byc :( dzisiaj właczyłam sobie kasetę jak Asia miała roczek, cudowne chwile jak z nia siedziałam w domu...bezpowrotne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka dni temu zrobiłam to samo oglądałam NAtalie, alez ja sie uśmiałam ... Oczywiście porównywałam do Izy fajnie tak sobie przypomnieć... Nie wiadomo kiedy tu wiosna jak jeszcze zimy nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka no co Ty ja tolerancyjna? pisze Wam że mu ufam i on mi ale za każdym razem jak jedzie na szkolenie kilkudniowe albo na imprezę to gadam mu ile wlezie a wogóle zaczynam od tego ze nigdzie nie pojedzie i że pojadę go pilnować itd. po to żeby nie myslał sobie ze to taki light :) oczywiście musi do mnie dzwonić itd i staram sie zawsze mu wrzucic do torby jakąś niespodzianke np nasze zdjęcie z napisem z tyłu ze go kocham albo liścik miłosny :) muszę sie na to godzić bo to jedyna metoda zeby zachowac twarz bo i tak musi jechać i tak...zwłaszcza ja miał jakieś wystąpienie oficjalne :( nie wiem jakl ja to robie ale zawsze wraca z poczuciem winy ze musiałam zostać sama w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie znając moje szczęście to wrócę do pracy i bedą śniegi i mrozy brrr....pamietam w zeszłym roku minus 20 na dworzu a ja w 7 miesiącu ciązy o 7.30 mocuję sie z zamarzniętym zamkiem w samochodzie i te korki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomysły to ja zawsze miałam niekoniecznie dobre :p czasami mu wsadzałam liściki w kanapki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha papier ponoć zdrowy jest:):) A co w domu się nie przelewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka czy ja wiem- jest bez zmian. Ja taka zimna cholera jestem :( Ważne, że nie kłociliśmy się :):) Jestem już zmęczona a che na niego czekać, bo ma jakies wiadomości o swojej pracy i może w końcu pójdzie na urlop pierwszy raz od 5 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to zimna cholero czekaj :p ja zmykam bo dziewczynka starsza chce spac a siedzę jej nad głową :) jak to od 5 lat? Ty to dopiero tolerancyjna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku mam zabiegi na 11 , więc hopla rano Natalia do przedszkola potem Ize do babci i ja na zabieg potem znowu po Ize i po Natalie troche sie nabiegam.. Najgorzej we wtorek Nati ma zabawe karnawałową Mikołajowa i od 9:30-10:30 nie wiem jak ja sie wyrobie ze wszystkim...na dodatek to pora spania Izy echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykaj !!! daj dziecku spać Niestety taki zakład pracy do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czasami trzeba o sobie pomyśleć, dziewczynkom nic nie będzie a Ty dasz radę a na czym polegają te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×