Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość Mama 21
Male dzieci sa slodkie ale jak czasem wytrzymac ich cigle marudzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
moja coreczka skonczy za pare dni roczek,jest kochana ,choc czasem naprawde potrafi zagrac na moich nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Moja Martusia jutro kończy roczek. Czasami daje nam popalić, ale i tak kochamy ją nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
dziewczynki sa slodkie moja nazywa sie Wioletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
23 sierpnia bedzie miala swoje pierwsze urodzinki.Kupilismy juz sliczna biala sukienke na roczek,wyglada jak panna mloda:) ile ma zabkow twoja Martusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
Moja ma dopiero 6,ale wlasnie przez to zabkowanie nie spalismy przez 2 tydodnie,nonstop placz i noszenie na rekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
W tej chwili ma 8, ale widzę, że idą następne 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze monolog prowadzisz
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
czasem wydaje mi sie ze starsze matki maja wiecej cierpliwosci do swoich szkrabow,ile mialas jak zaszlas w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli to monolog to ja wam i tak zazdrroszcze moja siostrzenica ma 1,5 roku i cholera z niej taka ze hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
:))no wiesz powoli strasznie pisze:) synus kolezanki tez ma juz 8,a jak tam wloski ? moja chyba odziedziczyla po tatusiu ich ilosc sa malutkie,ale i tak jest najkochansza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Jak zaszłam miałam (jeszcze) 34, urodziłam w wieku 35. To pierwsze i chyba ostatnia dzidzia. Cierpliwości mi rzeczywiście nie brakuje. Z tym nie ma problemu. Ale ja za tym moim szkrabem nie nadążam! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Włoski ma po dziadku. Czyli ogólnie łysolek. Ale zaczynają się zagęszczać. Tylko są dość długie (grzywka powoli sięga do oczków). Mam trochę wyrzuty sumienia, bo niczego nie kupiłam dla niej na urodzinki. Ale z drugiej strony, ona ma wszystko, a idzie zima i w związku z tym niezłe wydatki na ubranka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22sierpniamoj Tymus bedzie mial rok wloskow ma duzo juz 2 razy obcinalam to po ojcu a co dostanie?? auto bo lubi majedno to jezdzi caly dzien po domu robiac brum brum no i pianinko takie co gra i swieci pozdrawiam wszystkie maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maks dzisiaj skończył rok. jest kochany ale ma swoje przyzwyczajenia, których nie da się zmienić. Wczoraj zaczął sam chodzić. Śpi jeszcze trzy razy dziennie po 1-2 godziny, chociaż to chyba własnie zaczyna się zmieniać. Nienawidzi brokułów i dźwięku miksera. Jak czegoś chce to tak długo muczy aż dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 21
Co tu kupic gdy dziecko ma wszystko?macie jakies oryginalne pomysly na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
wszystkiego naj naj dla Maksia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ma bardzo bujną fryzurę, chyba po tacie. byliśmy już dwa razy u fryzjera a teraz szykuje siętrzeci raz. Ale za to ma tylko pięć zebów, które wybijają mu się od drugiego miesiąca życia. Ja kupiłam mu na urodziny takie plastikowe klocki z bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
fajnie:)moja mala niestety ma malo wloskow a ja marze zeby robic jej fryzurki:)i kupowac spineczki-wlasciwie to juz kupuje ale nie ma do czego ich przypiac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 21
myslalam zeby kupic jej pileczki plastikowe ,mam basenik i fajnie by to pasowalo ale jak pomysle ze potem bede musiec je zbierac po mieszkaniu...:)no nic moze cos zobacze fajnego.tylko dzieci fascynuja sie wszystkim co zakazane-uwielbia bawic sie telefonem i faksem...moze kupie jej fajny telefon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks uwielbia garnki, patelnie i butelki po lekach. Jakiś czas temu interesował go telefon komórkowy i pilot ale chyba zrozumiał, że to nie zabawki bo teraz jak sięga po telefon to przykłada do ucha, a pilota wyciąga w stronę telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 21
WITAM moja coreczka tez uwielbia przybory kuchenne:) jak podnosi sluchawke przyklada ja do ucha i mowi tata tata:) ona widzi jak czesto rozmawiam z jej tatusiem zastepczem:) co by bylo jakbysmy go nie mialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 21
ciagle tez zastanawiam sie kiedy odwazy sie sama chodzic tzn zawsze musi miec moj palec:)boi sie chyba?wlasnie ucina sobie drzemke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 21
karolinko ile masz lat?czy Maks jest jedynakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks od trzech dni stara się chodzić sam ale tylko po domu. Są sytuacje, że woli złapać się reki ale rwie się do samodzielności.Daje mu to dużo frajdy. Niestety Maks jeszcze nic nie mówi, tzn. nic co możnaby zrozumieć i nie naśladuje żadnych dźwięków. A na dodatek zaczął się uwsteczniać :D bo bardzo usilnie stara się raczkować czego do tej pory nie robił. Ja mam 26 lat a Maks jest jedynakiem. I pewnie tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i o topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama WIkii
Moja Wiktoria 25 sierpnia skonczy roczek, straszny z niej lobuz i urwias, nic tylko w ksiazkach i gazetach by siedziala no i oczywiscie telefon komorkowy - to jej zabawki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
No i już! zdiecko wczoraj ukończyło rok! Pzestało być niemowlakiem, ale dla mnie jeszcze długo będzie "słodkim bobaskiem". Martusia jak miała 11 miesięcy (czyli niedawno) w pewnej chwili wstała z podłogi i poszła. W ciągu 3 dni nauczyła się chodzić bez problemu. Oczywiście zdarza się, że się przewróci. Zwykle jest na tyle sprytna, że klapnie na pupę. Ale.... bez guzów i tak się nie obyło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×