Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wioletka się obudziła i przytuptała do mnie :) Potem musiałam ją nakarmić i wykąpać , a potem utulić bo płakała z nerwów ,że nie pozwoliłam jej bawić się balsamem :-0 Karolinko ,jak tylko będziesz chciała się wyżalić to napisz Nam maile ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry że zniknęłam ale siła wyższa. Ten problem o którym pisałam dotyczy mnie , niestety.Prawdę mówiąc jestem załamana.Napisałam odwołanie do wojew.urzędu , a karę wlepił mi miejscowy inspektor.Czarno to widzę i właśnie zastanawiałam się jak mi odpiszą negatywnie gdzie wyżej moge się odwołać , na prawnika mnie nie stać , jestem na straconej pozycji.Skąd wziąść tyle kasy?? I tak siedzę w kredytach po uszy i ledwo wiążemy koniec z końcem , tylko się zabić , ale takie są nasze urzędy , bezduszne dla zwykłego człowieka.Sorry ale musiałam się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku przykra sprawa z tą karą ,ale możesz nam napisać bliżej o co chodzi? Wiesz chodzi mi o to w jaki sposób było nielegalnie użytkowane: -czy nie płacenie czynszu itp. Można odwołać się do instytucji która je wystawiła , a potem do sądu okręgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli! Chciałam podnieśc topik ale widzę, że czuwasz ;) Ja czekam aż książunio będzie zmęczony i da wyraxny znak żeby położyć go spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie zajrzysz do Nas :( Ostatnio coś same problemy walą nam się na głowy :( Ledwo co się zacząl ten Nowy Rok ,a same nieszczęścia... Słyszeliście o tym statku ?Zaginionych jest ponad 1400 osób, ocalonych 100 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka Wioletka już słodko 😴 :) Maksiu coś ostatnio póżniej chodzi spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks to Maks A późno chodzi spać bo chyba juz nie chce spać w dzień ale gdyby nie spał to by padał pewnie o 17 i co ja bym wtedy z nim zrobiła. A tak wyśpi się w dzień i wieczorem nie ma ochoty na spanie. 👄 dla Wioletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że Maks od Maksymiliana ;) Apropo to jest takie imię w polskim wykazie imion? Ja jak poszłam to się rozczarowałam:( bo nie pozwolili mi dać jej Violetta tylko Wioleta bo tak brzmi polskie imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżamki posłałam Wam mój skarbek :) Jeśli któraś nie dostała niech napisze zażalenie i się poprawimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka urocza 🌻 A jaką ma super sukieneczkę :) A co do Maks to nie ma takiego imienia ale ja sie uparła i w końcu urzędniczka skapitulowała :) To pewnie przez to, że tak marnie wyglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 👄 Wioletka śpi bardzo niespokojnie :-0 Dziąsełka ma już takie poszarpane ,a ząbka niema i niema :( Biedna tyle się musi nacierpieć żeby wyszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, ale spokój na tej cafe dziś wieczorem :) Czy Maks zdecydował sie wreszcie zasnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dziś zrobiła mi dwie niespodzianki, jedną przemiłą, drugą nieciekawą... Jak wstała, przydreptała do mnie, położyła mi rączki na kolanach i powiedziała \"buzi,buzi\" po czym wyciągnęła do mnie pyszczek :D A za chwilke złapała mnie za ręke i poprowadziła do kuchni, mówiąc \"tam, am, bamam\" i pokazując na stół, gdzie zwykle leżą banany :D Zupełnie jak Maks z jabłkami :D Wciągneła tego banana, po czym poszłam z nią na krótkie wyjście do sklepików na osiedlu Po powrocie strasznie chciała jeść, ciągle wołała am am. Zrobiłam jej zupkę, tak jak do tej pory, ale jak usadziłam ja w krzesełku i dałam pierwszą łyżke, to zaczęła pluć i rozmazywać sobie jedzenie po buzi i główce :( Próbowałam ja zagadać, to czasem działa, ale nie tym razem... Potem przyszedł Mariusz, a ja już byłam u kresu wytrzymałości, wszystko dookoła zapaćkane zupką :O Spróbowałam jej zmiksować ale to tez nie pomogło, wrzask i histeria. Wyszłam na korepetycje, z nadzieją, że zje od Mariusza. Ale nie zjadła... Dopiero skusiła się na jogurt i bulkę z masłem... No i obawiam się, że znów obudzi się o jakiejś chorej porze rano z wołaniem am am! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to jednorazowy wybryk, czy akurat dziś zaczął sie u niej brak apetytu? A może po prostu wymyślam??? Danie ze słoiczka zjadła przed drzemką w południe ze smakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pusto u nas jednak, choć liczyłam na Karolinę :) i Danti, pojawia się czasem późna porą ;) Pozdrawiam Was wszystkie, Kochane Koleżanki! ❤️ I 👄 dla Dzieci!!! A tu specjalny komunikat dla Beatki: Na pewno sprawa się rozwiąże pomyślnie dla Was, musisz byc dobrej myśli i odwoływać się do skutku, bądź silna, jak będziesz sprawę odwlekać w nieskończoność to w końcu ktoś ja rozpatrzy pozytywnie!!! Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że co sie odwlecze to i uciecze... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a jednak postanowiłam zajrzeć ;) Maks też odmawia jedzenia niektórych potraw i też tylko czasami. Nie je kaszki ani mleka jak ząbkuje :O Zupek robionych oprzeze mnie jak nie ma na nie chęci A jabłka i suszone sliwki (bo rodzynki mu zbrzydły) zawsze :) Dziś nawet podkradł mi jedną śliwke i obawiam sie jutrzejszych kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za topik
rzyg , kompociki, sliweczki ,, bleee,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie życie rodzinne dziś u Was kwitnie ;) Maiusz postanowił sam wstawić okno u nas w kuchni :P I właśnie pobiegł do sklepu po poziomicę, bo chyba się może przydać :P On wyszedł z założenia, że nie święci garnki lepią, a te chłopaki co zakładają okna w firmach to przecież są tacy sami ludzie, jak inni. No i zamówił okno bez montażu, najpierw stało w kuchni luzem bo nie było czasu go montować i wyszło na to,że dzis jest najlepszy termin... Zaraz jak tylko Martynka wstanie, zabieram ja do mamy na wygnanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rozczarowana :( Pusto tu w sobotnie popołudnie jak wieczorem o 23.30 ;) Nawet na innych topikach nie ma czego podsłuchać ;) I żadne mendy pomarańczowe nie brużdżą... Nuuuudy ;) Acha - mój mąż łaskawie zwolnił mnie dziś z gotowania obiadu!!! Bo kuchnia zajęta przez roboty remontowe :D Powiedział, że kupi jakieś zupki chińskie :D Mógłby częściej coś robić w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Loli, nie dostałam zdjęć, zrobisz coś z tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!🌻🌻🌻 Dopiero co się wyrobiłam ze sprzątaniem ,gotowaniem itp. i tak co sobotę ble😠 Loli - Wioletka ma przekute uszka, ojej , a ja się zastanawiałam kiedy będę mogła jej przekuć bo dostała od chrzestnej.Wszystkie dzieciaczki są bardzo do siebie podobne .Śliczna ta twoja córeczka Nie chcę was zamęczać swoimi sprawami ale sprawa moja przedstawia się tak : mam pobudowany nowy dom , wprowadziłam się do niego w 2003 r ,bo taką miałam sytuację że nie miałam gdzie mieszkać, w XII 2005 złożyłam wniosek o pozwolenie na użytk.budynku w Powiat.Insp.Nadzoru budowlanego , 6-01 miałam wizytację w domu z urzędu , którą uważałam za czystą formalność ,bo 80 % ludzi najpierw mieszka potem stara się o pozwolenie . Parę dni po tym przyszło pismo wlepiające ową karę . Można powiedzieć że na własną prośbę zostałam ukarana bo dalej bym mieszkała i nikt by nic nie wiedział😠 Dzieki za słowa pocieszenia !🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna uwaga - jak macie okna do wymiany to NIGDY nie zgadzajcie się, żeby Wasz mężczyzna to robił :P U nas trwało to 6 godzin (1 okno) a jeszcze duzo przed nami - cała obróbka, parapety itd, będzie to czekać do nast. soboty :O Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja mam kolejny dzień doła. Dziś pocieszłam sie sajgonkami i zjadła ich już 6 Nie moge też dać sobie rady z Maksem i chciałabym w końcu odpocząć. Nawet dzisiejsze zakupy nie pomogły w odstersowaniu sie, tylko pogorszyły sparwę Wiecie co, kończę bo nie będe Wam psuć nastrojów marudzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, wracaj! Mi nic nie zepsujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Nawet, Ty Jonko, mnie opóściłaś? Wczoraj chyba jednak miałam dobre przeczucia? Idę się kapać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×