Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Właśnie zauważyłam, że moja stopka znowu się nie otwiera :O Kończę, bo Maks sie obudził. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figowa to musi byćciekawy smak, a ja piłam kiedyś kawe kokosową pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam tę figową, ale jakoś mi nie zasmakowała. Jednak \"prawdziwa\" kawa ma najfajniejszy smak. Kupiłam kiedyś taka Nescafe z czerwonym wieczkiem, bezkofeinową i muszę przyznać, że smakowała jak taka z kofeiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Leonek śpi już prawie 2 godziny,chyba odsypia nocke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie bezkofeinowych,piłam u brata też Nescafe(niepamiętam kolory słoika) ale tylko raz ,jestem za kofeinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołki :D Już lecę na pocztę pooglądać zdjęcia Urwisków :D A ja dalej nie mam żadnych :( Chyba muszę poszukać jakiegos taniego aparatu, o!!! A do picia to ostatnio uzalezniłam się od herbaty Lipton green tea orient, pyyyycha!!! A kawka ma swoje stałe pory - rano zaraz po obudzeniu, żeby wyłączyć autopilota A następna około 13, żeby wieczorem nie paść razem z Martynką Najbardziej ostatnio smakuje mi nescafe espresso, ale właśnie się skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D W pracy wypijam 2 kubki (spore) z rana, a jak wracam do domu, to żeby nabrac sił na zajmowanie się Martusią, wypijam jeszcze jedną filiżankę. Dla mnie świat bez kawy jest szary, senny i nie mam siły na niego patrzeć, bo mi się oczka zamykają. Moje średnie ciśnienie, to 90 (górne) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejejejeeee! Ale śliczne te Maleństwa!!! Danti - uchwyciłas piękny brzuszek :D I ta mina na tapczanie :D mistrzostwo świata!!! Ninko - Martusia jest prześliczna i taka smukła!!! Ma proste nózki! I super wyszło to zdjęcie \"taka duża!!!\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam fotki i porównywałam z wcześniejszymi, ale te Dzieciaki rosną!!! A Martynie wyszły wszystkie trójki naraz, tak mi się przypomniało... Nic dziwnego, że miała takie niespokojne noce... A ja na to nie wpadłam, bo do tej pory ząbkowanie przebiegało bezboleśnie, a przynajmniej nie zgłaszała bólu ;) Teraz tylko piatki i po krzyku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego zdjęcia \"taka duża\" doszło przypadkówo. Ona nie chciała grzecznie stać, tylko ciągle do mnie przybiegała. No i nie mogłam zrobic zdjęcia. Więc powiedziałam \"Martusi, pokaz jaka jestes duża\" i wtedy strzeliłam fotkę :) Dziewczyny, musze kończyc, bo pracy mam ogrom. Pa! I 👄 dla maluszkow. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonkowi wychodzą dopiero 4, do tej pory było łagodnie,ale 4... teraz wiem co to ząbkujące dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Ninko! ❤️ Martynka tez ma zdjęcie \"taka duża\" , ale tradycyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja też cuda wymyślam żeby zrobić jedną dobrą fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Danti, nie pogadamy dzisiaj :( Przynajmniej nie teraz :( MArtynka się obudziła i nie można jej znów uspić, juz sie naspała... Buziaki dla Leonka 👄 I oczywiście dla Ciebie 👄 Ja też jestem kafeterioholikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Leo też sie obudził buziaczki dla urwisków i ich mamuś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie uwierzycie! Chyba mam złamanego dużego palca od stopy !!! 😭 A przynajmniej mocno stłuczonego Właśnie czekam na ratunek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ale z niego siłacz ;) Wiola też wszystko dzwiga ,a potem rzuca :-0 No musiałaś mu zajść za skórę skoro wiedział gdzie zrzucić ;) Wiola jest baardzo marudna więc będę doskakiwać ;) i sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄 dla ślicznych bobasków , zdjęcia prześliczne , dzięki za nie :) , niestety nie mogę się zrewanżować ,bo nie jestem w posiadaniu odpowiedniego aparatu (narazie)😠,wybaczcie .Ja kolejny dzień na urlopiku , jestem :D. Strasznie dużo napisałyście .....Jeszcze raz dużo 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć👄 Karolina jak palec?Maks się pewnie wystraszył jak oberwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecię poszło spać o 19, byłam w szoku:) , już po 17 chodził jakiś taki myślałam że zaśnie przed 18 ale jakoś go przetrzymałam do 19.zobaczymy ile pośpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem ! Danti - Maks wył prawie tak samo głośno jak ja :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie, ale Leo jest przyzwyczajony że chlap chlap może być o kazdej porze ,więc jest ok. może nawet iść spać bez kąpieli,nadrobi to rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×