Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

To ja też uciekam do łazienki i spać bo nasz naturalny budzik wstanie między 6-7 ;) i potem lecimy z Wiolą na roraty ... u Nas też zimno w Kościele , ręce mam zawsze jak lody brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie nieciekawie masz z tym spaniem...ale dziwi mnie ,że ta klinika nie podziałała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki , napewno zajrze jeszcze w wolnej chwili i może na kogoś trafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss przegapiłam pogaduchy :o a pamiętałam codziennie oprócz wczoraj ..:o starość...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooo :) Mi łatwiej pojawiać się tu w czasie pracy-wiadomo mam martwy okres w pracy, ale postaram sie zajrzeć w piątkowy wieczór o ile atmosfera w domu będzie lepsza. Niestety ostatnio jest nie najlepsza. Za to ja zrobiłam postepy - poszłam do terapeuty, ale szczegóły opowiem Wam jak będziemy tu na żywo ;) Maciuś chodzi do 2 klasy jako, ze urodzony 30 grudnia. Kuba też pójdzie jako siedmiolatek, teraz jest w zerówce w przedszkolu. Obaj do klasy integracyjnej. Maciuś dlatego, że zdiagnozowano u niego okołoporodowy wylew do mózgu i w związku z tym mikrouszkodzenie. Ma problemy z wyraźną mową, ale w szkole ma 3 razy w tygodniu neurologopedę i zajęcia pedagogiczne. Gorszy problem to uszkodzenie słuchu fonematycznego i lateralizacja skrzyżowana, więc dyktanda odpadają. Na szczęście okazał się geniuszem matematycznym :D Kuba już po mału próbuje pisać i czytać i nawet to lubi. Mam zupełnie różnych tych chłopców :D Pozdrowienia dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Rozumiem, że wszystkie siedzicie w kuchni :( ale będe tu chwilę jakby któraś się pojawiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH śWIĄT dziewczęta! wszystkiego dobrego ,dużo ciepła , miłości i zdrówka :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Taki test na Waszą pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×