Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość piękna wkrótce

GŁODÓWKA! - zapraszam

Polecane posty

Gość tatypiaratakma
hey laski ! :* mi pierwszy dzien zleciał bbb. szybko, nie zjadłam nic i nie czuje głodu ! miałam bardzo nerwowy dzien, poniewaz zwialiśmy całą klasą z dwóch ostatnich lekcji. kiedy przyszłam do domu, to dzwonili do mojej mamy ze szkoły, wszyscy musieliśmy wracać, policja nas szukała po mieście... ale nie jest zle. prawdopodobnie bedziemy musiały zapłacic 1500zł za to wezwanie policji :( czyli po ok. 70zł za osobe. mama była zła, ale juz przeszło. okazałam skruchę i wybaczyła ;) jutro rodzice ( i my) mają spotkanie z wychowawcą i z dyrektorem. denewuje sie i nic nie jem. czuje sie bardzo dobrze jak na pierwszy dzień. jutro hadrkor w szkole, ale co tam, dam rade, mam fajną klase, bardzo zgraną, więc sobie poradzimy :) a Wy jak tam laski sie czujecie ? buziaki :*:*:*

Gość tatypiaratakma
hardkor* miało byc :)) papa:*:*

Gość Czikita200
tatyparatakma -> hahahah ale jazda :D:D:D tez tak chce xD mega wypas odlot bombowiec :D:D heheh wagary ohh kiedy to bylo xD teraz na uniwerku nie ma takich akcji xD nioo ja mam dzis dzionek na owockach a jutro lecim 14 dni na wodziiiiiiiiiiiii buzii :*

hej ile schudne na 13 dniowej głodówce ? dodam ze waze 62 kg i mam 164cm

Gość Czikita200
malaiko -> roznie, zalezy od organizmu mozesz zrzucic 13 kg w 13 dni mozesz 10 albo 8kg... azalezy.. i tez efekty beda lepsze jesli bd poila TYLKOOOO WODE ;]] zrob z nami od jutra 14 dniowa ;]] pozdrawiam:*

Gość Ciemka
Hejka Wszystkim! Jestem nowa i od jutra chcę zacząć głodówką. Mam takie pytanie: ile pijecie wody dziennie?? i może jeszcze jedno, bierzecie jakieś suplementy, witaminy itp??

Gość miss cheeky
i juz pierwszy dzien prawie za nami :) u mnie nie bylo tak zle,mimo ze do 18 bylam na nogach non stop, bo pracowalam w pubie.. teraz nasilajacy sie bol glowy i znurzenie trwajace caly dzien kaze mi isc spac. Ciekawe co przyniesie nowy dzien... Trzymajcie sie dziewczynki bo warto!!

zaczynam 3 dzien wczoraj bralam sol gorzka a oczyszczenie na wadze mniej dwa kg ale nie zwracam na nia uwagi bo mierze sie miara i miara nie pokazuje narazie roznicy.Wizualnie mam plaski brzuch az sama sie dziwie ale odczowam juz zmeczenie i jak wstaje jest mi slabo ale powtarzam sobie ze ile wytrzymam tyle bedzie oraz to ze chce aby moje cialo odpoczelo od tej calej pracy ktora wykonuje.:) nie wiem ile wytzrymam chce tydzien czyli do soboty ale ledwie chodze zobaczymy .Dziewczyny w 3 dniu glod to juz nie jest najgorsze ale ta slabosc.papa

Gość gassolina
witam wszystkich:) ja od dzis zaczynam moja przygode z glodowka:) mam zamiar ja pociagnac do swiat czyli lacznie z dzisiejszym dniem 12 dni,bo w swieta to juz nie ma rady ,nie wymigam sie od jedzenia.....ale bede bardzo na siebie uwazac i jesc naprawde mikroskopijnie:)zreszta w swieta to zawsze przyjezdza rodzinka,mozna wyjsc na spacer czy zajac sie czyms ,wiec niekoniecznie trzeba siedziec tak przy tym stole......mam nadzieje ze swieta nie beda dla mnie okresem wpieprzania na okraglo,a po swietach znow zarzuce sobie jakas glodowke,by do poczatku kwietnia jakos w miare przyzwoicie wygladac...pozdrawiam

Gość nelly86
2 dzień mojej głodówki. Planuje głodować przez 20 dni jesli oczywiscie bede dobrze sie czuła i wytrzymam. Jak narazie wszystko przebiego doskonale,wiem ze 3 pierwsze dni sa krytyczne i najogrzej je przejsc ale mysle ze dam radę. piję tylko wode mineralną i zielona herbatkę

Gość Adiane
Witam wszystkich! Dzis od godziny 14:00 rozpoczelam glodowke. Rano musialam jeszcze cos przekasic bo bralam ostatnia tabletke antybiotyku, ale teraz juz tylko woda. W pazdzierniku bylam na glodowce 11 dniowej, na ktorej stracilam 12 kg, czulam sie swietnie, efekty byly wyraznie widoczne, tym razem mam zamiar wytrzymac dluzej. Pierwszy cel to 28 marca, mam wtedy rodzinna impreze i chce zaskoczyc wszystkich :) Pozdrawiam wszystkich, zwlaszcza Panie, ktore rowniez zaczynaja dzis - damy rade!

u mnie idzie dobrze jak na ten 3 krytyczny dzien pije wode ale coraz czesciej mysle o jedzeniu, musze wytrwac ale licze po cichu ze juz jutro bedzie lepiej jesli chodzi o glod papap

Gość Czikita200
Adiane -> hejjj ja tez gloduje od dzis do 28 marca ;p :D vo wtedy moj chlopak przyjezdza i chce bosko wygladac ;p :D a powiedzm i na poprzedniej glodowce jak pisalas ze schudlas bylo to bardzo widoczne ??? splaszczyl ci sie brzuch ??? bo mi zalezy na tym zeby stracic z bioder i brzucha do tego czasu ;// da rade ??? kiedys juz glodowalam i schudlam 5 kg w 5 dni :D czulam sie po tym mega fantastycznie! ale bylo jojo bo sie rzucilam na ptasie mleczko odrazu hehe :D;p teraz owockiii odp. ;)) KAMIKADZE -> Stara a Ty co ??? gdzie Cie wywailo ? :D;p pisz jak Ci idzie bo dzis mialysmy zaczynac wkoncu nie ? :D;p mi dobrzeeee rano wstalam szklaneczka wodzi z sokiem z cytrynki i 1,5 litra wody juz we mnie ;p :D narazie czuje sie Ok ale zobaczymy jak do wieczora czy bd jakis bol glowy lub cos innego ;/ mam nadzieje ze nie ;/ i wogole nie chce mi sie jesc ;p :D chce byc juz chudaaaaa buzzziaki wariatki :D; p :D

Gość tatypiaratakma
hey ! mi w sumie dobrze idzie. mozna powiedziec, ze juz drugi dzien :) czuje sie ok. jezeli boli mnie brzuch i naprawde czuje ze musze cos zjesc to pije hertabe zwykłą... :))) jest good! ps. w szkole tez juz luz. nagana od wychowawcy tylko... nie bedzie trzeba płacic za policje :) sprawa powinna isc do gdańska, ale sie zlitowali ;) dobrze jest !!! buziaki :*

Gość kiitkka2
czesc moj juz 9 dzien glodowki jest ok ale zjadlam 3 czekoladki lindt ale pije wieczorem codzinnie senes fix na przeczyszczanie jest ok wiec pomimo tego ze zjadlam

Gość Czikita200
kittkaa-> ale ile juz schudlas ???? i czy to widoczne??? nie łam sie laska!!! pomysl ze jeszcze kilka dni !!! dasz rade wierzymy w Ciebie ! :D

tez chcialabym dowiedziec sie iel schudlas na glodowce czy to jest widoczne bo u mnie waga leci w dol a jak sie mierze to nie widze zadnej roznicy

Gość lindzia
Witam wszystkie odważne dziewczyny:)Jestem tu pierwszy raz i bardzo mi się to forum podoba.Ja też od jutra zaczynam głodówke.Nie zaplanowałam jak długo, bo wyjdzie w praniu. Ile wytrzymam to wyttrzymam.Mam nadzieje że nie będzie trudno bo cały czas łykam LIDE.Pigułki skutecznie ograniczają uczucie głodu.Wszystkie Was wspieram i gratuluję .

dla mnie glod da sie wytrzymac nawet nie burczy mi w brzuszku ale najgorsza jest ta ochota na cos tam np na warzywka batona hihi

Gość lindzia
A wiesz? Ja to nawet lubię jak mi troszkę poburczy.Wtedy jetem z siebie dumna:)

Gość Adiane
Czikita200 - no to sie niezmiernie ciesze, bedziemy porownywac nasze rezultaty :) Poprzednim razem jak mowilam glodowalam 10 dni, przez ktore zrzucilam 12 kg. Szczerze mowiac mialam wtedy plany na 3tygodniowa glodowke, ale ciagle zaczynalam rano, a wieczorem konczylo sie obzarstwem i dopiero jak zostalo 11 dni do imprezy, a ja wciaz nie moglam wcisnac sie w wybrana kiecke zawzielam sie i przeglodowalam. Nie mialam zadnych problemow, bolow glowy itp, tylko slodycze, ktore zawsze sa w domu kusily :) Brzuszka sporo ubylo, spodnie zmienilam na o rozmiar mniejsze!

Gość lindzia
Czy to prawda że najgorsze są pierwsze 3 dni, a potem już łatwiej?

ja mam dzis 3 dzien i jest gorzej niz wczoraj, wciaz mysle o jedzeniu, mam nadzieje ze sie nie poddam.Moze wyjsc na spacer byloby lepiej.

Gość lindzia
Napewno się nie poddasz! Dużo już osiągnęłaś- 3 dni. Niektórzy jednego nie przetrzymują.Będzie dobrze.

Ok godz 18 bylo zle juz chcialam cos zjesc ale jestem taka ciekawa jak to jest po tych 7 dniach glodowki ze ciekawosc zwyciezyla, na taka wielka ochote(bo glod raczej nie) zaczelam biegac sobie po domu hihi i ochota mi przeszla.Dzis juz mi przeszedl kryzys ale jeszcze 4 dni.

Gość miss cheeky
ja tez mam ochote...chociaz na obrazkach poogladac takie pysznosci... ale lepiej tego nie robic ;) ja rano czulam ze chyba nie wstane z lozka caly dzien, ale po kapieli i lewatywie posprzatalam pokoj i zrobilam pranie poscieli i nawet to reczne :D potem musialam znowu sie przespac. Ale jest i tak o wiele lepiej niz za pierwszym razem, kiedy to pilam soki warzywne, lepiej pic tylko wode,bo tak jest nawet latwiej... polecial mi 1 kg :] mimo ze tego nie widze..ale wierze mojej wadze ;) a wy jak sie czujecie dziewczyny?

Gość miss cheeky
ah a mam jeszcze takie pytanie, jaka wode pijecie? bo ja gdzies przeczytalam ze nie wolno pic mineralnej, ale ja wlasnie taka pije...

Gość tatypiaratakma
kurde :( jakis dół mnie dopadł :( w piatek jest to ognisko, a ja sie czuje taka grubaaa... fakt, ze drugi dzien ale nic nie widac :( myślicie, ze do piątku bedzie jakas zmiana ? :(

Gość tatypiaratakma
kurde :( jakis dół mnie dopadł :( w piatek jest to ognisko, a ja sie czuje taka grubaaa... fakt, ze drugi dzien ale nic nie widac :( myślicie, ze do piątku bedzie jakas zmiana ? :(

Gość tatypiaratakma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować