Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość piękna wkrótce

GŁODÓWKA! - zapraszam

Polecane posty

ja pije mineralna kawe rano bo bardzo boli mnie glowa a soki pije 2 szklaneczki w ciagu dnia jak juz czuje ze nie wytrzymam, chcialabym na samej wodzie ale nie dam rady zwlaszcza jak robie corce jedzonko ojj ciezka sprawa ta glodowka.Najlepiej chyba starac sie zrozumiec w koncu ze to sprawi ze osiagniesz swoj cel a zjesc przeciez bedziesz mogla pozniej.Ja np obiecalam sobie ze jak skoncze glodowke pozwole sobie na jakas kanapeczke

Ja pije wode mineralna a nieraz tez przegotowana jak miner sie skonczy, pije dwie szkl soku pomidorowego dziennie na kryzysy bo wiem ze jesli tego nie zrobie nap[ewno skusze sie na jedzenie a zalezy mi zeby dokonczyc w sobote.mysle ze do piatku jesli bedziesz sie pilnowac bedzie cos widac, samo samopoczucie bedzie napewno lepsze i u mnie np po 3 dni jest zmiana na brzuchu mam plaski, tak jakos czuje sie lekko to juz duzo.Warto.

Gość Czikita200
Adiane-> oo to fajnie ;)) ja tez wlasnei kiedys glosdowalam bo zostal mi tydzien do studniowki hehe i musialam sie w kiecke wbic ;p :D i sie zawzielam i schudlam. ale bylo jojo;/ a teraz chce schudnac trwale zeby nei bylo jojo i bede odpowiedni wychodzila. Wiesz ja nie jestem mocnooo gruba tylko wystają mi troszke "boczki" i brzuch i tego sie chce pozbyc tylko obawiam sie ze mi to nie zniknie w 2 tyg. ale jak mowisz ze p o10 dniach bylo gites to chyba bd szczupla co ? :D jak myslisz? :D:D ja dzis mam 1 dzionek za soba spokojnie bez stresu, napadow glodu jak gdyby nigdy nic i to jest dziwne ;)) ale to fajnie :)) wypilam 3 l. wody i nawet na spacerek poszlam :)) a robisz lewatywy ???? bo ja nie ;/ jutro 2 dzien :D:D damy rade pawda ? :D pozdawiam:*

Gość Czikita200
Adiane-> oo to fajnie ;)) ja tez wlasnei kiedys glosdowalam bo zostal mi tydzien do studniowki hehe i musialam sie w kiecke wbic ;p :D i sie zawzielam i schudlam. ale bylo jojo;/ a teraz chce schudnac trwale zeby nei bylo jojo i bede odpowiedni wychodzila. Wiesz ja nie jestem mocnooo gruba tylko wystają mi troszke "boczki" i brzuch i tego sie chce pozbyc tylko obawiam sie ze mi to nie zniknie w 2 tyg. ale jak mowisz ze p o10 dniach bylo gites to chyba bd szczupla co ? :D jak myslisz? :D:D ja dzis mam 1 dzionek za soba spokojnie bez stresu, napadow glodu jak gdyby nigdy nic i to jest dziwne ;)) ale to fajnie :)) wypilam 3 l. wody i nawet na spacerek poszlam :)) a robisz lewatywy ???? bo ja nie ;/ jutro 2 dzien :D:D damy rade pawda ? :D pozdawiam:*

witam wszystkie głodujace; u mnie 3 dzień głodówki i naprawde czuje sie ok, mam siłe nawet na cwiczenia i brzuszki; zobaczymy jak bedzie dalej mysle ze dam rade wytrzymac 20 dni a jak nie to przynajmniej 14 to bedzie juz wielki sukces dla mnie;

hej, u mnie zaczął sie 4 dzien.Wszystko jest ok rano zawsze czuje wieksze sily.Tylko od wczoraj wieczora i dzis tezciezko mi sie oddycha tak jakby ktos lezal mi na brzuchu:) przeszkadza mi to pozdrawiam

Gość blumsien_benio
a ja zaczelam w 10 dniu zygac :? nie wiem czemu przeciez sie nei zatrułam bo nic nei jadalam podczas glodowki.. no chyba ze woda sie zatrulam ?? nie wiem.. ale nie milo sie wymiotuje zolcia :(

Gość Czikita200
witam drogie panie :D:D ja mam dzis swoj 2 dzionek ;)) nie hce mi sie jesc bo pije duzo wody ok. 3 litry dziennie. tzn mam wielka ochote na kawe ze smietanka i na wafelki (az mnei skreca) ale sie nie poddam!!! czuje sie OK tylko przeszkadza mi to uczucie pragnienia (nie glodu) i lekki bol glowy ;// ale wytrzymam pozdro ;))

NO NO TRZYMAMY SIE KOBIETKI NA GLODOWCE; ILE PLANUJECIE DNI OCZYSZCZANIA???

ja planuje do soboty 7 dni ale nie wiem jak bedzie dzis juz mnie kusilo ciasteczko i chlebek ale sie nie dalam ale wieczore bedzie okropny cos czuje

a na wadze 2,5 kg mniej ale miara pokazuje -1cm w biodrach i boczki zmniejszyly sie, udo z 52 spadlo do 51.

Witam wszystkich :) Przeczytałam trochę o głodówce i cudownych efektach jakie przynosi i postanowiłam się do Was przyłączyć :) Chciałabym już od jutra ale z tego co przeczytałam, to powinno sie do głodówki przygotowywać 2 tygodnie przed nią dlatego dopiero za 14 dni będę mogła ją zacząć. Głównym moim celem jest oczywiście oczyszczenie organizmu i chciałabym schudnąć jakieś 5-7 kg. Zobaczymy czy to się uda w ciągu 10 dni głodówki którą planuje. :) Obecnie ważę 57 kg/170cm i jest to dla mnie stanowczo za dużo. Przez tą cholerną zimę sporo przytyłam i chciałabym to zrzucić :) Pozdrawiam wszystkich i będę z Wami już za 14 dni... a może nawet trochę wcześniej jak nie będę mogła wytrzymać :D Aha i mam pytanie: Czy Wy też przygotowywałyście się 2 tygodnie do głodówki? A może jest ktoś kto przygotowywał się krócej a miał równie dobre efekty ? :)

ja przygotowywalam sie przez niedziele jedzac same owoce i pijac wode i soki, ale ja zamierzamwytrzymac do soboty.Dlatego nie dluzej bo nie mam duzo do schudniecia licze raczej na to ze pomoze mi ta glodowka na boczki i uda ktore ciezko zrzucic mi, na dietce bylam od 19 stycznia cwicze biegam, schudlam 8 kg ale te boczki i uda sa ciezkie no a zauwazylam ze z uda zlecial 1 cm dobre i to a przeciez do konca zostalo mi 3 dni wiec moze cos jeszcze poleci(mam na mysli centymetry bo waga leci w dol nawet juz za duzo, bo waga mi odpowiada ale nie cm) papap

Gość Adiane
Wczoraj niestety musiałam jeszcze przekąsić trochę warzyw wieczorem (okazało się, że jeszcze porcja leku do wzięcia została), ale od dziś już czysciutko od rana :) Piję wodę źródlaną (Żywiec), bo tylko tą lubię, nie przepadam za mineralną, ale nie sądzę też, żeby była jakaś różnica, jaką wodę pijesz. Osobiscie wole nie ryzykowac i odstawic soki i kawe, a herbaty bez cukru nie lubie, wiec tez nie pije. Podczas glodowki poprzedniej czulam sie na tyle dobrze, zeby wykonywac regularnie cwiczenia na brzuch, uda i ramiona, tym razem tez mam zamiar to robic - nie zawsze glodowka poza traceniem kilogramow wiaze sie z traceniem centymetrow, a cwiczenia zdecydowanie w tym pomagaja :) Mam nadzieje, ze dzis mnie nie napadnie chec obzarstwa i o polnocy bede mogla uznac ze moje pierwsze 24 godziny na głodzie mam za sobą :)

Gość desu86
Witam. Jestem już 5 dzień na głodówce, waga spadła mi już 3 kg ale no właśnie moja głodówka nie jest tak do końca prawidłowa bo ja zawsze jak ją robię to piję kawę z mlekiem i cukrem i wodę mineralną ale nie zwykłą tylko truskawkową a waga mimo wszystko i tak mi spada. Oczywiście nie jem w tym czasie nic a nic. Mam pytanie do Was czy któraś z Was też tak ma że może pić wszystko a waga i tak spada??

ja pije kawe z mlekiem soki pomidorowe wode i herbatke waga spada ale czekam na efekt koncowy.Moja szwagierka tez robi raz na rok glodowki i ona pije to samo a w jeden dzien pije tez rosol warzywny i ta sol gorzka, dzis tez ja wzielam.

Gość Lilykoi
Zaczynam od jutra! Ktoś jeszcze? :)

Cześć Lilykoi :) A przygotowywałaś się przez dwa tygodnie do tej głodówki ? Ja też bym już jutro chciała zacząć ale nie wiem czy to dobry pomysł tak bez wcześniejszego przygotowania. Nie chcę żeby efekty były gorsze...

> Lilykoi Hejka! Ja też zaczynam od jutra. Miałam zacząć dwa dni temu, ale musiałam wybrać leki. a sły szałyście o takim detoksie jak master cleanse?? co o tym myślicie?? pije się wodę z sokiem z cytryny, syropem klonowym i chili

dziewczyny jakie wykonujecie cwiczenia na brzuszek i talie aby zmniejszyc ich obwod; u mnie najszybciej widac spadek wagi na twarzy, ramionach i nogach natomiast najgorzej jest z brzuszkiem, co radzicie?

hej ! Ja mam dzisiaj swój pierwszy dzień na głodówce i na razie jest dobrze , własnie pije sobie czerwoną herbatkę :) Planuje być na głodówce 10 dni czyli do 21.03 (piątek). Muszę jeszcze dzisiaj porobic brzuszki po poskakać na skakance , zależy mi na tym by spadały centymetry a nie tylko kilogramy ! Od czasu do czasu bede pisać o swoich zmaganiach , ale codziennie będę czytac wasze :) Pozdrawiam

Cześć Dziewczyny! Ostatnio strasznie przytyłam ważę aż 85 kg w związku z tym jestem zdesperowana i chcę żeby moja waga zdecydowanie spadła. Dwa lata temu byłam na głodówce!!! Schudłam wtedy DUŻO!!! Dlatego zainspirowana waszymi wypowiedziami też chce zacząć od jutra!!!!!!!!!!! Było b super mieć w was wsparcie!

Gość Lilykoi
Karolcia_22 - super, zaczynamy razem i z taka sama waga :) Damy rade, najwazniejsze to byc wytrwalym, a kiedy ma sie wsparcie innych dziewczyn od razu jest latwiej :) Malaiko - gratuluje i powodzenia! Nelly86 - ja zawsze robie brzuszki, przysiady, sklony, skacze na skakance, hula hop jest ponoc dobre, jesli masz :) Ciemka - bardzo sie ciesze, mam nadzieje, ze wzajemna mobilizacja ulatwi nam dazenie do celu! Nova - juz raz mialam glodowke i wtedy zaczelam ja bez przygotowania. Tym razem tez zaczynam z grubej rury, bo jak wezme mala ilosc jedzenia do ust to od razu sie obzeram!

No to super :) W takim razie od jutra jestem z wami :) Nie chce mi się czekać tych dwóch tygodni :P A powiedzcie mi te które jutro zaczynają :) Jecie jeszcze dzisiaj coś ? Ma sens dzisiaj objedzenie się na zapas na te 10 dni ? :) Bo ja w sumie myślę, że już chyba nic nie zjem dzisiaj... I tak miałam obiad normalny, ziemniaki, kapusta, kotlet... I głodu nie czuję ale wiecie jak to jest :D

Ja o 17 zjadłam obiad, potem już nic, więc godzinę 18 rozpoczynam jako początek mojej głodówki :) Powiem Ci, ze kilka razy probowalam zaczac od rana, ale wieczorem objadalam sie bo nie wytrzymałam. Od 18 do pojscia spac latwo jest wytrzymać, a potem od rana do 15 też nie miewam problemów. Więc jak już jutro o 15 najdzie mnie ochota na coś słodkiego będę miała tą mobilizację, że jeszcze tylko 3 godziny i pierwsza doba głodówkowa za mną :D Może to głupie, ale mi pomaga. Poza tym głodówka prawdziwa zaczyna się dopiero po opróżnieniu żołądka, a na to organizm też potrzebuje trochę czasu.

Właśnie nie głupie, sprytne też tak zrobię :) Tyle, że ja od 19.00 bo wcześniej pokusiłam się o jabłko. Ja miałam podobnie kiedy zaczynałam diety od rana , też nie mogłam wytrwać. To będzie moja pierwsza głodówka i jestem ciekawa jakie będą efekty :) W sumie zazwyczaj wszelkie diety zaczynałam od poniedziałku, jakoś mi było łatwiej bo w weekend zawsze mam napad głodu:P Mam nadzieję, że tak nie będzie teraz :) Planuję jutro rano albo wieczorem wypić zaparzoną torebkę senesu na przeczyszczenie bo do lewatywy się nie zmuszę :D Co o tym sądzicie? Tak zamiast tych 2 tygodni ograniczenia jedzenia. :)

Dziewczyny a czy bierzecie jakieś witaminy, magnez, itp?? ewentualnie sok z cytryny?

Aż nawet stopkę od Ciebie odgapiłam :D Mam nadzieje, że będzie mnie mobilizowała :) Ciemka ja dopiero zaczynam więc jeszcze się dokładnie nie orientuję :) Dołączam się do Twojego pytania :)

pije wode ale mi jest zimno od niej :) ciezko jest powstrzymac sie od myslenia od jedzeniu jak tak mam, ale daje rade.Jutro moj 5 dzien.Wiecej niz 7 nie dam rady, po glodowce zaczynam zdrowe odzywianie owoce warzywa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować