Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość piękna wkrótce

GŁODÓWKA! - zapraszam

Polecane posty

Gość milusia.
witam juztro zaczynam glodowke a dzsiaj mam takie mini przygotowanie czyli same wazrywa i owoce na glodowce bardzo chcialbym wytzrymac 7dni:) moze....sieuda a potem dieta wazrywno owocowa

Gość milusia.
witam juztro zaczynam glodowke a dzsiaj mam takie mini przygotowanie czyli same wazrywa i owoce na glodowce bardzo chcialbym wytzrymac 7dni:) moze....sieuda a potem dieta wazrywno owocowa

Gość pola18
hej dziewczyny jak sadzicie czy trzydniowa glodowka przyniesie jakies efekty,sporo czytalam pisza cos o 10 dniacha le tyle to ja raczej nie wytrzymam..to jak beda jakies efekty.??od miesiaca jestem na owocowo-warzywnej

Gość Natasha256
Hej wszystkim!! Wczoraj postanowilam ze podejme ryzyko i zastosuje głodówke dzisiaj mam pierwszy dzien i jak narazie jest ok!! MAM NADZIEJE ZE SIE UDA A WY CO SADZICIE??

Gość kerro
ja Wam powiem tak, miesiac temu bylam na 3-dniowej glodowce i chyba srednio to przeszlam.chcialam ostrzec ze nie kazdemu to sluzy.u mnie to wygladalo tak ,ze przez 2 pierwsze dni czulam sie swietnie ale pod koniec trzeciego mialam jakis atak.mialam okropne dusznosci, nie moglam oddychac! i na zmiane pocilam sie i dygotalam z zimna.generalnie moj chlopak chcial mnie zawiezc do szpitala bo byl przerazony, musialam kilka razy brac w nocy prysznic bo co chwila bylam zalana potem.serio w zyciu jeszcze sie tak nie spocilam! czulam sie jak na jakims mega detoksie.po tym doswiadczeniu stwierdzilam ze nie podoba mi sie reakcja mojego organizmu na glodowke i nie zamierzam tego powtarzac!

Gość martakaminari1
Witam wszystkich! Od dziś GŁODÓWKA!!! Myślę o jedzeniu, ale piję tylko wodę i herbatki oczyszczające. Co myślicie żeby na takiej głodówce brać również tabletki np BioSlim? Z L karnityną i chromem? Czy to nie będzie przesada? Czekam na odpowiedź:) Pozdrawiam

Gość Kaane
Hej dziewczyny! Witam wszystkich, też od kilku dni planowałam głodówkę, dziś wstałam, trafiłam na tą stronę i stwierdziłam, że będzie mi łatwiej przetrwać, dzieląc się z Wami i czytając Wasze relacje i spostrzeżenia :) Ważę dość dużo za dużo, dlatego muszę szybko zrzucić zbędne kilogramy. Kiedyś, dawno, byłam już na głodówce - wytrzymałam 5 dni, ale tym razem mam zamiar przeprowadzić to racjonalniej i wytrwać dłużej, albo robić po prostu kilkudniowe przerwy. Mam miesiąc, podczas którego chcę stracić jak najwięcej. A więc dziś zaczynam! Zacznę może od rady dla wszystkich, którzy mają problemy z rodzicami na tle głodówki. Ja mam ten plus, że do 14 oboje rodzice są w pracy. Tato do 18. Poza tym mam psa - zawsze mogę powiedzieć, że jadłam, jak mama była na spacerze, lub w pracy, cokolwiek. Czasem mówię, że po prostu boli mnie żołądek i nie mam ochoty na jedzenie. W ostateczności po prostu jasno powiedzcie, co planujecie, pokażcie jakąś stronę w racjonalny sposób opisującą zalety głodówki. To zdrowe i myślę, że rodzice powinni zrozumieć. I pamiętajcie o szklance wody z cytryną na początek dnia! Mam też kilka pytań: Planowałam ćwiczenia - co z nimi w trakcie głodówki? Prowadzić, zrezygnować? Może troszkę lżejszy program? Co ze specyfikami pomocniczymi? Mam dietę kapuścianą w tabletkach - brać czy na czas głodówki odstawić?

Gość DZIUMBELEK
Witaj Kaane Powiedz ile wtedy schudlas jak bylas na tej 5 cio dniowej glowowce?

Gość princessa26
Glodowka...hmmmm nie polecam bo uzaleznia...moja trwala miesiac...zero jedzenia sama woda i...walka po tym z anoreksja 6 dlugich lat... Ale kazdy robi jak uwaza..ja odradzam...

Gość inka9997
wlasnie przegladam sobie wszystkie posty zwiazane z glodowkami ,bo sama zastanawiam sie czy nie zaczac glodowki,w moim przypadku to chyba jedyny sposob na pozbycie sie kg....bo od kiedy przybralam na wadze i zaczelam stosowac rozne diety,to rowniez zaczely sie moje problemy z jedzeniem,odchudzanie -obzeranie i tak w kolko od pol roku....po prostu na zadnej diecie nie moge dlugo wytrzymac,wole juz chyba nie jesc nic,wtedy po prostu nie mysle o kaloriach,o tym co i kiedy musze zjesc(a to dopiero jest katorga-byc niewolnica jedzenia:/),po prostu zapominam o tym ze musze jesc.kiedys w wakacje troche mi sie przytylo i po powrocie na uczelnie na poczatku pazdziernika postanowilam do moich urodzi n troche zrzucic,zeby zmiescic sie w ulubione dziny ,w ktorych nie moglam sie dopiac...Po 18 dniach glodowania z woda i guma do zucia ,jak zalozylam te spodnie ,to spadly mi z tylka,nie wiem ile dokladnie mi ubylo bo nie mialam mozliwosci zwazenia sie ,ale wszystkie ciuchy byly za luzne....potem jadlam malo i ostroznie i gzdies tak 3 miechy 3malam wage,az do momentu jak z pewnych przykrych powodow wpadlam w totaklna depre,jedzenie stalo sie lekiem i w ciagu miesiaca przybylo mi 15 kilosow...ale wtedy nie ograniczalam sie absolutnie z iloscia jezenia,potrafilam caly dzien wpieprzac tylko slodycze......W chwili obecnej ,niezadowolona ze swojego wygladu i skutecznosci diet postanowilam zaczac glodowac......Zalozenie-17 dni.Za was tez 3 mam kciuki:)))

Gość inka9997
aha-zaczynam od jutra.Moze ktos chce sie do mnie od jutra przylaczyc,bedzie anm razniej?pozdrawiam wszystkie glodujace:)

Ja mam podobny problem- nie potrafię jeść. Całe zyce się odchudzam :( Najpierw jako nastolatka chowana w rodzinie nie mającej pojęcia o zdrowym odżywianiu (aby tłusto i dużo), później jako młoda matka, póżniej po pracy dyplomowej kiedy to odałam kilka miesiecy swojego zycia za wyróżnienie i przzesiedziałam ten czas nieruchomo za biurkiem, teraz imigrant żyjacy w kraku grubasów. Jedzenie już mnie nie cieszy, ja nie jem, ja albo sie odchudzam i przyjmuje konkretne składniki albo się obżeram. Metabolizm mam już tak wyniszczony że działa na mnie tylko kopenchaska, kapuściana, 500 kcal. Planuję drugie dziecko ale wiem, ze jeśli teraz nie doprowadzę sie do ładu, to nie bedę miała mobilizacji w ciazy, a po niej znowu wyglądajac jak słoń chyba się załamię... Nie waże dużo, 65 kg/ 176 ale jestem drobnokoścista i mam potworny cellulit który nasila się wraz z waga. MAM dosyććććć 😭 rok temu 3 miesiące głodowałam do tego stopnia że schudłam z 67 kg na 51 a później żarłam jak opętana cały rok. Wszystko wróciło. Tym razem będzie inaczej!!!

Gość cztery4
Hej, moja waga, to jakies 68 kg 173.W porywach mge dojac do 70. W ciagu ostatnich kilku lat mialam kilkumiesieczne okresy kiedy wazylam ok 62kg i wygladam wtedy juz dobrze, choc nie powiem, troche tluszczyku jest, ale nei zalezy mi na jakiejs super chudosci tylko zeby w miare doprowadzic do ladnego ksztaltu sylwetke.Stosowalam south beach, ale po pierwszej fazie ( schudlam moze z 3 kg ) dalam sobie spokoj...Teraz zwaly na brzuchu i mysle czy przetrzymam 10dniowa glodowke..brzmi to cudownie- w 10 dni miec swoja upragniona wage..ale czy ja to wytrzymam?Moze zaczne od jutra..czy ktos tu jest?

ja jestem :) ja również zaczynam od rana. Najpierw tydzien przygotowania- same owoce, później tydzień głodówki a nastepnie tydzien wyjścia również na owocach. Liczę że 5 kg zrzucę ;)

Gość DZIUMBELEK
Witam Ja jestem juz na głodówce drugi dzien a juz zjechalam 2 kg oby tak dalej trzymajcie kciuki za mnie.:)

Cześć laski :D Dziumbelek-----> super, gartulacje!! Ja zjadłam sobie pól grapefruta i piję słaba kawę, bo inaczej oczu nie odkleję- dosłownie!!

powodzenia dziewczyny.. ja nie wytrzymam 2 godz bez zjedzenia czegoś a mimo to nie mam problemów większych niż 5cm na plusie ;)...

Gość katy83
hej dziewczyny, od jutra zaczynam głodówkę bez okresu przygotowawczego, bo zdaję sobie sprawę że nie wytrzymam na samych warzywach i owocach, wolę już nic nie jeść.... warzywka i owoce zostawię sobie na wychodzenie z głodówki... Ważę ok70kg przy wzroście 160cm... i dzisiaj postanowiłam że muszę się ostro wziąć za siebie. Chciałabym wżyć ok 57kg-tyle co przed ciążą Mam nadzieje że razem będzie nam raźniej

Gość katy83
hej dziewczyny, od jutra zaczynam głodówkę bez okresu przygotowawczego, bo zdaję sobie sprawę że nie wytrzymam na samych warzywach i owocach, wolę już nic nie jeść.... warzywka i owoce zostawię sobie na wychodzenie z głodówki... Ważę ok70kg przy wzroście 160cm... i dzisiaj postanowiłam że muszę się ostro wziąć za siebie. Chciałabym wżyć ok 57kg-tyle co przed ciążą Mam nadzieje że razem będzie nam raźniej

Gość adgam22
hej od dzis zaczynam glodowke waze 89kg przy wzroscie 173 chce zrzucic 30 kg...czeka mnie chyba 30 dniowy post hehe zyczcie powodzenia....

Gość adgam22
czekam na wskazowki i rady od doswiadczonych" glodowiczek"

ja od jutra ja mam glodoweczke bulionowa na obiadek kubeczek i na kolacje przed 18 i tak przez tydzien:\") a potem 500-800 kcal

Gość adgam
pierwszy dzien juz za mna ....ufff

Gość doSherrr
hej dziewczyny!widze ze na tym forum spotkalam pokrewne dusze.tak jak wy usiluje schudnac,niestety bez wiekszych rezultatow.......Stosowalam juz chyba wszystkie mozliwe diety i co?po tygodniu dietowania rzucalam Sie na jedzenie i znow 2 kg do przodu...ta sytuacja trwa juz 1,5 roku,z 45 kg przy 163 doszlam do 60 kg,bardzo chcialabym te 10 kg zrzucic...Czulabym sie lepiej,nie mowiac o wygladzie...Chcialabym te glodowke zastosowac i marzy mi sie ubytek w posytaci 1kg dziennei przez 10 dni ,ale nie wiem jak to bezdie potem,czy znw sie nie rzuce na zarcie..Jak narazie jestem dobrej mysli i od jutra zaczynam glodowac.13,fajnay dzien na takie postanowienia,mam nadzieje -nie pechowy:P

Gość doSherrr
jest ktos kto tez od jutra zaczyna?a jak tam rezultaty dziewczyn ktore wczesniej zaczely?napiszcie cos,potrzebuje motywacji:)))

Gość Sheene
Ja zaczynam od jutra! To chyba jedyny sposób, mam 3 tygodnie i chcę schudnąć najwięcej, jak się da! Ktoś startuje lub jest w trakcie? :D

Gość karma
hej! mam zamiar zacząć od jutra Trochę się obawiam, że nie wytrzymam, ale mam nadzieję, że będziecie trzymać za mnie kciuki . Ja za Wami na pewno;))

Gość misiaczek85
hejka! jA TEZ startuje od jutra:)jestem studentka i mam straszna ochote troche schudnac do powrotu na uczelnie....szczerze mowiac w wakacje troche sobie odpuscilam i brzusio urosl...ehh,wiadomo,grille,dobre jedzonka w domku..a teraz wracam do akademika i musze znow sie przyzwyczaic do studenckiego menu:)Tak wiec mam 2 tygodnie by zeszczuplec i wlasciwei tylko w glodowce widze ratunek:P a wiec Karma-zaczynam z toba od jutra:)mam nadzieje ze sie bedziemy wzajemnie dopingowac:)pzdr dla ciebie i innych forum-owiczek:)

chciałabym znowu zacząć głodówkę, bo czuję się strasznie ociężała i tłusta, a w czasie glodówki jestem taka cudownie leciutka... Problem w tym, że moi rodzice chyba by mnie zabili. już pare razy robiłam głodówkę ale to zazwyczaj na wakacjach na wyjezdzie itp. macie jakieś sposoby na to?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować