Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pischella

sposob na helikobakter

Polecane posty

Gość ewaska619
Hp NISZCZY MI ZYCIE I NIC NIE POMAGA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejz
Nie choruje na ta chorobe i przypadkiem weszlam na to forum,ale moge poradzic zeby poczytac o zazywaniu doustnym wody utlenionej. Mozna o tym znalezc w internecie a poniewaz sa to bakterie beztlenowe to gina w tlenowym srodowisku.Sama stosowalam ta kuracja na inne schorzenie i zyje nadal. Oczywiscie to ma byc woda utleniona do celów spozywczych-która jest uzywana do konserwacji produktów zywnosciowych.rozrobiona do konsystencji 3 procent,a potem rozrobiona z woda przegotowana szukaj :woda utleniona-zródlo zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy Panów z Warszawy i okolic zmagających się z dolegliwościami spowodowanymi przez HELIKOBAKTER. Panów zainteresowanych wystąpieniem w programie i skorzystaniem z porad najlepszych specjalistów proszę o pilne przesłanie zdjęcia i numeru telefonu - m.lokaj@stars-impresariat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechupremium
Ja niby też zwalczyłem bakterię tak wykazał test! Teraz od kilku dni nie mam apetytu i nie chce mi się żyć, Lekarz zapisał mi leki przeciwgrzybiczne a ja nadal nie mam apetytu! Pojawia się na króciutko pod wieczór. Czy ktoś może mi pomóc i odpowiedzieć dlaczego mam brak apetytu!? Pozdrawiam i współczuję wszystkim zarażonym bakterią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felusia
Cześć Dzisiaj odebrałam wyniki badań na Helicobakter Pylori i test wyszedł dodatnio co wnioskuję że mam tą własnie bakterie. Moim głównym obiawem na podstawie którego zostałam skierowana na badanie jest zapalenie skóry a konkretnie od 1,5 roku borykam sie z ''trądzikiem'' (tak uważa pani dermatolog, która zadnych badań mi nie przepisała,leczyła już 3 razy antybiotykami po czym po ich odstawieniu po miesiącu wracało badania mam zlecone przez lekarza ogólnego) dokładnie są to duże boklące mijasca czerwone z ropą i krwią w środku czasem same pekają i ropa a nastepnie ropa z krwią sie z nich leje, po czym zostają ogromne blizny na buzi. Innym objawem który zauważyłam są zaparcia. Chciałam zapytać czy ktoś z was miał podobne objawy generalnie problem z cystami na twarzy. Czy tą bakterie jest bardzo trudno wyleczyć? I czy bardzo kosztowne są leki antybiotyki na tą bakterie, bo nieukrywam ze juz mase pieniędzy włozyłam na leczenie zlecane przez dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sie wyleczysz z tej bakteri to i tak z krwi wyjdzie wynik dodatni-dlatego po leczeniu najlepiej zrobić gastroskopie i pobrać z żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamann
Witam. Tak na prawdę nie ma skutecznego sposobu na bakterię. Jeśli już kogoś raz zaatakowała, to można się spodziewać, że nastąpi to ponownie. Ja gdzieś śrdenio co rok wybieram się do lekarza i dostaje serię trzech antybiotyków. Objawy są podobne jak u większości. Są to nudności, nadkwasota (tzw. zgaga), biegunka. Miałem robioną najpierw gastroskopię, a później koloanoskopię. Istnieje również takie badanie jak refluks (jednak jak jest już stwierdzona w inny sposób,to nie ma to sensu, bo wiadomo, że organizm jest "zarefluksiony")Oczywiście nieleczona bakteira może prowadzić do wrzodów lub raka. Nie można jej lekceważyć. Oczywiście należy stosować dietę zalecaną przez lekarzy lub dietetyków. Można próbować również ziołowe leczenie, np aloes lub aluminium. Pozdrawiam i życzę wszystkim chorym szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw57
A co sądzicie na temat miodu manuka? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stodwa
czy to prawda,że w aptece można dostać test na Helicobacter,słyszał coś ktoś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rykarda
Ja niedawno kupiłam miód manuka, ten o wysokiej zawartości methylogloxalu (MGO400+). Jeśli chodzi o smak to jest dobry taki lekko aksamitny. Jem go co dzień. Ale leków nie odstawiłam - miód tak jak mi lekarz powiedział ma wspomagać leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM PYTANIE CZY KTOS PROBOWAL LECZENIA NALEWKA Z LUPIN ORZECHA CZARNEGO NA PASOZYTY KTORA PROPONUJE DR. CLARK W SWOJEJ KSIAZCE ,BO JA ZACZELAM TO ZAZYWAC CO O TYM MYSLICIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WIDZE ZE WSZYSCY SIE CHYBA WYLECZYLI Z HELIOB BO NIE MA Z KIM POROZMAWIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik:)
Ja tez mam to świństwo..masakra:(( Wszystko zaczęło się rok temu. Bolał mnie żoładek dość mocno no i do tego wymioty;/ Męczyłam się aż w końcu trafiłam do szpitala i tak zdiagnozowali bakterie i zapalenie przewodu pokarmowego czynne cos takiego. Dali mi leki i bylo lepiej. Teraz biore doraznie serie polprazolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM .JA TEZ MAM HELIO ALE ANTYBIOTYK MI NIE POMOGL STOSUJE DIETE BEZ MIESA KAWY ALKOHOLU I INNYCH OSTRYCH RZECZY A TAK NAPRAWDE TO ZASTOSOWALAM KURACJE NALEWKA Z ORZECHA CZARNEGO .MOGE JA POLECIC Z CZYSTYM SUMIENIEM BO SAMA JA WYPROBOWALAM .JEST TO PRODUKT POLECANY PRZEZ DR. CLARK NAMAWIAM DO PRZECZYTANIA KSIAZKI . JESLI KOGOS INTERESUJE MOGE PODAC SPOSOB JAK TEGO UZYWAC U MNIE JEST PO 4 TYGODNIACH DUZO LEPIEJ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mav111
witam, jakie testy powino się zrobić aby wykryć ta bakterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JA WYKRYLAM HELIO PRZEZ BADANIE KRWI NA OECNOSC TEJ BAKTERII A TAKZE WYSZLO MI NA GASTROSKOPI TEST UREAZOWY DODATNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamaraska
Ja zaczęłam jeść ten miód manuka. Cholewka drogi on ale koledze pomogło więc czemu nie mnie. Dopiero jestem w połowie słoiczka a podobno najlepszy efekt uzyskuje się po dwóch miesiącach stosowania, czyli tak minimum te 2 słoiki należałoby zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DAGAMARASKA MOIDU MANUKA NIE STOSOWALAM ALE SLYSZALAM O NIM . JA NIESTETY PO OSTATNIEJ GASTROSKOPI TEST NA OBECNOSC BAKTERII MAM DODATNI A NA DODATEK MAM ZOLC W ZOLADKU I NIE WIEM JAKA TEGO PRZYCZYNA DO LEKARZA IDE 06.05 11.BYC MOZE PRZYCZYNA SA BAKTERIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mógłby mi ktoś podać codokładnie wolno jeść i pić a czego nie bo różne rzeczy piszą lekarz mnie o tym nie poinformował i jestem w kropce mówią dieta nic smażonego ,tłustego mocno przyprawionego , a co z owocami warzywami jakimiś sokami , nabiałem chlebem czym kolwiek a chce mi się jeść wczoraj jadłam gotowane warzywa jajka gotowane ale co jeszcze , dobrze by było gdyby ktoś odpowiedział co się wyleczył i podał swoją dietkę ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamaraska
Hej hulda, dzięki za odpowiedź. No właśnie u mnie też wiedza o Manuce, głównie z artykułów i for. Pytałam nawet lekarza. Co fajne wiedział o co chodzi, jednak od razu zaznaczył, że mogę zastosować ten miód w diecie ale jako środek wspomagający leczenie. Więc chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DAGAMARASKA! POWIEM CI TAK JA JUZ NIE WIEM KOGO SLUCHAC KAŻDY MÓWI CO INNEGO .ALE MUSZE PRZYZNAĆ ZE CZYJE SIE LEPIEJ .TYLKO CZY TO ZASŁUGA ANTYBIOTYKÓW CZY TEJ NALEWKI Z ORZECHA CZARNEGO BO STOSOWAŁAM JA DOSYĆ DŁUGO TAK JAK KAZE DR. CLARK W SWOJEJ KSIĄŻCE . NIE WIEM CZY CZYTAŁAŚ TA KSIĄŻKĘ POLECAM.ALE SUMUJĄC TO JEM WSZYSTKO BO TE DIETY TAK MNIE JUŻ WKURZAŁY A PRZY TYM SCHUDŁAM OK.6KG.A I TAK JESTEM SZCZUPŁA.TERAZ IDE DO GASTROLOGA NIE WIEM CO MI MĄDREGO POWIE.BAKTERIE DALEJ MAM TYLKO MOŻE JEST JEJ MNIEJ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa88
hej. Ja męczyłam sie bardzo przez ostatnie pół roku, ale analizując to juz od roku miałam różne objawy. Do najbardziej przykrych należały: bóle po posiłku, wzdęcia, osłabienie, uczucie mdlości, chęć wymiotów, a także biegunki. W zeszłym tygodniu poszłam do lekarza, zrobiłam podstawowe wyniki krwi plus płatny (32 zł) test na Heli Pylori. Wyszedł dodatni. Doktor zapytała czy chcę antybiotyk od razu czy decyduję się iść na gastroskopię celem zbadania ewentualnych szkód wyrządzonych przez tę cholerną bakterię. Podjęłam decyzję, że bez gastroskopii nie będe się leczyła i tak właśnie za 3 dni mam gastroskopię w szpitalu. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok bo mam dość swojego samopoczucia i brzucha jak balon. Napiszę po wizycie u lekarza co mi przepisał itp. Pozdrawiam wszytskich. Nosiciele Helico- łączmy się :-)))) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamaraska
Hulda ja od miesiąc wspomagam się tym miodem. Spektakularnych efektów nie ma ale moje samopoczucie lepsze. Nie wiem czy to zasługa miodu czy może już moja psychika tak mnie leczy. Ale mniej objawów, bóli żołądka i pieczenia. Dieta oczywiście nadal trzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie tylko Kochani jak jest z pocałunkami i z seksem jeśli ma się HP? Czytałam już w internecie chyba wszystko... Jestem na początku leczenia. Za 2 tyg. wraca mój mąż... Jak mam go przywitać po miesięcznej rozłące?? Cmok w policzek i koniec?? Jestem załamana... Raz czytam, że nie udowodniono, by przenosiło się ze śliną, innym razem czytam, że jednak... Badania przeprowadzano na małżonkach i okazało się, że wielu z nich miało HP ale inny szczep, więc tłumaczyli to tak, jakby nie przenosiło się drogą usta-usta. Prezerwatywa...no rozumiem, ale co z tymi pocałunkami. Napiszcie coś Kochani, proszę... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkich helio!! Ja mysle ze to diabelstwo jest upierdliwe ale nie dajmy sie zwariowac .Seks czy pocalunki nie sa problemem .Ludzie to nie dzuma. Najwazniejsze to sie tak bardzo nie martwic i troche dieta troche lekami walczyc z tym.Obecnie 2 raz biore antybiotyk polecony przez gastrologa.zobacze jakie beda efekty ,ale bylam na urlopie i wcale nie myslalam o bekterii,a nawet bardzo nie trzymalm diety.Takze glowa do gory!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceras
wizyta u gastrologa jest po prostu konieczna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ACERAS wizyta u gastrologa jest wskazana bo pewnie każdy ma inny stopień nasilenia choroby i wtedy wiadomo co dalej robić.Mozna stosować przy tym inne metody leczenia .Gastroskopia jest okropna ale raczej konieczna tak jak mówisz.U mnie stwierdzono żółć w żołądku ale jest to podobno od jak to określiła dr.zbyt niechlujnego jedzenie. Ale można z tym jakoś żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... tylko jeśli zaraziłam męża drogą kropelkową-przez pocałunek lub płciowo, to będziemy się nawzajem zarażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCRA
Proszę koniecznie spróbować miodu Manuka. do dostania w dobrym sklepie www.edumed.com.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oker128
Witam proszę o pomoc 2 miesiące temu bylem w szpitalu, lecz na podejrzenie wyrostka (oczywiście tak niebylo) dali mi jakiś antybiotyk i dużo kroplówek podobno sie przytrulem i odwodnilem teraz wiem ze to bakteria heli.. moj ojciec ja miał i ciocia (to chyba geny) zaczol sie rok szkolny niecce zawalić proszę pomurzcie jak ma się wyleczyć? Dolegliwości: -mdłości,biegunka nadmierne gazy po posiłku, osłabienie Stosuje: dietę, pije tylko wodę niegazowana, uzupełniam potas ( po biegunce) niechce iść do szpitala czy komuś to pomogło http://www.pylox.pl/dlaczegopylox.html ? proszę o pomoc i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×