Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość gość
Do "mid" wołowego to będziesz miał później pajacu nowotwora w sobie:)) Ale ten naród polski jest ogłupiony, masakra. Nabijają kabzę jakiemuś portugalskiemu żydowi, który wraz z całą rodziną moczy dupę gdzieś na kajmanach i cieszy się z głupich "poljaczków" Barany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WieszKtoKotku
Ja polecam wszystko XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odradzam czekolade allegro ta z mikolajem, czerwona i granatowa, syf jakich malo , rzyganie gwarantowane po jednej kostce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka7745
Kupuję w Biedronce duuużo różnych rzeczy , oto moja lista tego, czego używam już kilka lat i co moim zdaniem jest warte zakupu Polecam więc : - ręczniki papierowe Queen - papier toaletowy Queen - mydła Fruit Kiss ( zwłaszcza to wisniowe :) ) - krem uniwerslany BeBeauty , wersja nawilżająca ( niebieskie opakowanie) - chrupki " Na maxa" orzechowe - słonecznik łuskany Canditi - mieszanka studencka Akardo - margaryna " Wyborna extra" i " Solla" - masło Luxmilk - kefir Tola - jogurty " Fruvita" - twaróg w kostce albo klinek - oba są dobre - ser kozi w palsterkach - ser mierzwiony - ser Gouda light - serek Delikate, zwłaszcza wersja pomidor- bazylia :) - pierogi " Swojska Chata" z mąką pełnoziarnistą - papryka marynowana w słoiku - tuńczyk w puszce - pieprz czarny i papryka słodka Przyprawy świata - makaron pełnoziarnisty - jajka " Ale jaja" M,L - sliwki suszone Bakallino - mak niebieski Bakallino - żurawina suszona Canditi - ciastka Bonitki zbożowe - chałwa - czekolada Allegro deserowa - wafle Estella - sezamki - warzywa na patelnię po chińsku - truskawki mrożone - pstrąg - łosoś mleko " Prawdziwe" napój sojowy naturalny płatki kukurydziane i owsiane powidła węgierkowe dżemy - zwłaszcza te z owoców południowych chleb chrupki Pano gazeta Kropka TV Nie polecam: - kapusta kwaszona - kupilam 3 razy, za kazdym psula sie po kilku dniach od otwarcia, z innymi tak sie nie dzieje, moze to i zaleta, moze jest bardziej naturalna, ale mnie to zraziło i nie polecam, chyba, ze ktos zuzyje caly worek w ciagu 2-3 dni, wtedy ok - lody Diuna - pomijam juz fakt skladu, liczy sie przeciez smak, a ten jak dla mnie jest sztuczny i wodnisty - odradzam zakup - chleb " just fit" - dziwny smak, a skład masakra, ktos kto chce jeśc zdrowe ciemne pieczywo niech lepiej trzyma sie od niego z daleka - sos pieczarkowy Culineo - z podanej ilosci wody wyszla mi zupa a nie sos, smak tez slaby p.s. Zrobilam kiedys test wytrzymalosci produktowej - trzymalam deser mleczny Desella przez 2 lata w lodówce, po tym czasie otwarlam wieczko - choc owocowy spod podplynal woda, to gora byla nie ruszona, zero plesni, smak tez w porzadku... nie wiem co o tym myslec - znaczy albo dobrze, ze sie produkty szybko nie psuja albo zle, bo2 lata to troche czasu jak dla deseru mlecznego, zeby sie normalnie nie zepsul.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDLJESTTANI
A wedlug mnie większość Polaków kupuje w Biedronce, bo nie stać ich na nic lepszego! Dziękuję i do widzenia! PS - to prawda, w Biedronce są tanie rzeczy, ale dużo jest dziadostwa, a i ludzie często trafiają się niemili. Nie robię zakupów z Biedronce, ale nigdy nie zapomne z czasów studenckich CIASTO FRANCUSKIE (najtańsze ever) no i kasza jaglana, JEDYNA TAKA, CO JEST W PACZUSZKACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BatNaGlupote
PIEPRZYCIE i pieprzycie te głupoty a o NAJWAŻNIEJSZYM zapominacie - nie jest ważne jak co smakuje ale CO ZAWIERA! Każdy syf potraktowany GLUTAMINIANEM i innymi dodatkami będzie smakował ALE... RAK WATROBY i innych narządów murowany! SZTUCZNE dodatki, barwniki, zagęszczacze - to całe ŚWIŃSTWO które wkladacie do ust- WYSTAWI WAM FAKTURE za kilka lat! TANIE znaczy zwykle TRUJĄCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wafle ryzowe krakersy warzywa na patelnie mrożone ziarna slonecznika jogurt tola tuńczyk w puszce przyprawy KAMIS masa krówkowa waciki kosm patyczki kosm świeże warzywa i owoce To lista częstych moich zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wybrać się do innych sklepów. Naprawdę, ogarniczanie się do Biedry w momencie gdy istnieje wiele zaufanych i sprawdzonych marek - z polskich chociazby polomarket - zakrawa co najmniej o masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie czytają etykiet/w każdym sklepie mozna kupić cos z dobrym składem ale wy tu wymieniacie takie s**ty ze aż zwracać mi sie chce jak pomyśle ze swoim dzieciom także to dajecie i ogolnie ba Kafe moda na kp bo to najzdrowsze ciekawe z czego najzdrowsze skoro nażrecie sie szajsu z biedry i od małego pakujecie w te dzieciaki glutaminian barwniki i zagęszczacze! Super zdrowie! Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dink
kupuję wina portugalskie, bo tanie i dają się wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja list ;-) - papier melodia - ręczniki papierowe Queen - april po 2,99 do pomieszczeń - keczup pudliszki - jogurt typu greckiego - worki na śmieci - oliwki czarne - papryka marynowana w słoiku - przyprawy Kamis - tuńczyk w puszczce - patyczki kosmetyczne - ogórki konserwowe w słoiku - olej rzepakowy - makron pełnoziarnisty i kasze oraz ryż - sól -cukier - herbata Lipton - Inka kawa zbożowa - bagieta z czosnkiem - fantasia jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe co gadanie bzdur że w Niemczech lu Uk mniej chemii jak więcej niż u nas chyba kogoś pogięło albo tam nigdy nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki tam chleb dobry co ja się pytam jaki rzekomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naiwni są niektórzy myśląc że kupując w osiedlowych sklepach kupują inne żarcie niż to co serwuje biedronka. U mnie 2 sklepiki w razie braku pieczywa cy owoców śmiga do biedronki po uzupełnienie brakującego towaru ;-). Ile musi być takich cwaniaków ??? A głupi się cieszą ze do biedry nie jeżdżą ;-). Ach mieszkam obok mega renomowanej piekarni odbiorcy ok 180 sklepów w Polsce a jakie bajery w chlebie ... ale ciiiiicho grunt ze reklama dobrze działa ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego co pisało o złym składzie a co niby ma teraz super skład i niby co z listy co ja wymieniłam np papier melodia jest szkodliwe . Produkty bez tego składnia są dużo droższe oraz są dla diety bez glutaminianu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze słodkości w stonce kupuję no i oczywiście piwko, na pewno nie kupiłabym mebli lub elektroniki, nie jestem jakoś przekonana do produktów niskobudżetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odplamiacz specjalistyczny OXY w takiej butelce ze szczoteczką , spiera każdą plame praktycznie ;) daje rade jak niemieckie odplamiacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć często zdarza mi się robić zakupy w Biedronce, ale nie mam jakiejś stałej listy produktów, kupuję na bieżąco. Zwykle do koszyka wrzucam gotowe dania, niektóre mam już sprawdzone, wiem że smakują dobrze i mają w porządku skład. Nie mam niestety czasu na samodzielne gotowanie, ale w sumie te pyzy z mięsem z Amigos z Biedronki są pyszne, więc nie ubolewam :) Nie wiem czy one są wszędzie czy to produkt regionalny, ale wydaje mi się, że wszędzie. Ja je kupowałem w Zabrzu na Wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpunk
amarena oczywiście!!punks not dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
pepsi, swietna jakosc mikrocena i co wazne swieza a nie na granicy terminu przydat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam pizzerek i zapiekanek z pieczarkami, 2 razy moja rodzina przechodziła ostre zatrucie. teraz przynajmniej jestem pewna, że to po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaRoux55
polecam : croissant maślany , soki vitanella , mleko , serki wiejskie , warzywa , owoce , kawy ( zawsze są w dobrych cenach ) , mięsa są okay. chemię gospodarczą ( również dobra cena persilu czy ariela ) . Ze słodyczy zawsze kupowałam ciastka paryskie -delicje . Najczęściej o smaku morelowym ( były przepyszne , ale .... no własnie ale . Nie wiem jak Waszych biedronkach , ale np we Wrocławiu , te ciastka znacznie się zmieniły . Nie tylko smak , ale równiez konsystencja . Nie dość ,ze smacznej galaretki zrobił się jakiś chemiczny żel , to w dodatku biszkopt jest twardszy i przesuszony . A jak to u Was wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost1116
Ciastko portugalskie. W biedronce przy al. Jerozolimskich / smyk. Ostre zatrucie pokarmowe. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie warto kupować żywność ekologiczną. Ciekawe producent takie żywność jest tu https://polbioeco.pl/produkty/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×