Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nana_aaa

Prezent dla faceta

Polecane posty

Gość gość
ja mysle wlasnie ze zegarek to jest dobry pomysl. na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor, ostatnio dla siebie kupowalam w tym sklepie i ciezko sie zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadka8
A ktoś myslał tak kolokwialnie ptosto ? Facet = duże dziecko. Ja swojego teraz zabieram na tor w warszawie , 15 maja już do 10 rano firma motoprezent organizuje event. Wykupię mu tak szybką jazde z instruktorem lub kurs driftingu. Takie prezenty z pompą aco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaN
A tu się zgadzam, to duże dzieci i lubią gadżety. Swojemu kupiłam alkomat (alkohit x50). Na poczatku sporo się nim bawił, teraz już mniej. Na szczęście alkomat przydaje się przy różnych okazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ostatnio odzież patriotyczna z https://patrioty.pl/ świeci triumfy. Mój TŻ strasznie się tym jara więc przy każdej okazji staram mu się coś zamówić ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż bardzo się ucieszył z pióra Parkera. Jemu się wydaję, że wydałam na nie fortunę, a znalazłam po taniości w sklepie http://papiernozyce.pl no i obie strony zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupować zegarek, to coś wyjątkowego. Np w stylu vintage albo jakiś militarny - bardzo męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos z elektroniki, tablet czy czytnik do ebookow, to moze byc fajny prezent. Na www.dziobacz.pl spróbuj kupić, moze byc taniej nawet kilka % jak bedzie kilku chetnych na ten sam sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam rację osobom, które polecają różne gadżety :) Dostałem ostatnio takiego stworka, którego się przyczepia do lodówki - ma mikrofon, głośnik i jakąś tam niewielką pamięć. Teraz zamiast pisać karteczki, zostawiamy sobie wiadomości przez to cudo. Głupia rzecz, a cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko mój facet nie lubi gadżetów? jakoś wgl go ten temat nie kręci! za to wszystko co stanowi rozkosz dla podniebienia jak najbardziej więc jak mu ostatnio sprezentowałam kosz z różnymi smakołykami to był zachwycony a w koszeniekosze bardzo trafnie dobierają te zestawy i są super zapakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka45
Mój facet uwielbia gadżety szczególnie militarne. Kiedyś kompletnie nie wiedziałam co mu kupić, więc wybrałam coś z Demobilu bodajże militaria.pl i był zachwycony :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilisa
Mój też lubi gadżety związane z militaria ale i gadżety patriotyczne. Może nie każdego to kręci ale jak macie faceta z takimi zainteresowaniami to w artykulypropagandowe.pl jest cała masa takich gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu ostatnio na imieniny kupiłam stojak na alkohol. Był bardzo zadowolony i z dumą wystawia do gdy tylko znajomi nas odwiedzają. Koszt ok. 130 zł --> http://pearl24.pl/pl/p/Obrotowy-stojak-na-alkohol-z-dozownikami-/693 :) albo postaw na coś sprawdzonego np. gra komputerowa, komiks, książka, płyta z ulubnionym zespołem! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
no ale co on by miał z takim wykrywaczem robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossila
jak to mówią dziewczyny i się z nimi zgadzam że facet to małe dziecko więc lubi męskie zabawki. Na avans.pl jest sporo gadzetów które teraz są modne i nadają się na prezent, GPS, rejestratory, tablety, drony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka90
Ja swojemu chłopakowi sprezentowałam ostatnio super portfel rfid, bo bardzo popularne zrobiły sie w ostatnim czasie. Był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektro99
Świetnym pomysłem jest faktycznie tablet, ale taki pancerny ^^ niby nic, ale jeśli lubi przebywać często poza domem, jakieś biwaki, to na bank sie przyda takie urządzenie! A pieniądze wydane będą raz i gwarancja, że sprzęt bedzie dziala dlugie lata, bo upadki mu niestraszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Jak tablet to zdecydowanie Allview Wi1001N od razu z klawiaturą i Windows 10, na pewno będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
Prezent powinien być dostosowany do potrzeb, dobrze jest wiedzieć o czym marzy dana osoba. Ja nie mam z tym problemów, ponieważ mój facet od kilku miesięcy mówi, że marzy się mu kino domowe- http://kino-domowe.sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanka_B
@maxitaxi Akurat na ich fanpejdżu zgarnąłem ten tablet za free w pakiecie z telefonem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimix
Pochodz po galerii moze wpadnie ci cos w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcinka
Naprawdę dobry prezent to taki, który chcielibyśmy kupić sobie, kierując się tą myślą, kupiłam dla mojego facet wizytę w spa. O dziwo, kiedy ten przyjrzał się, co wybrałam i co oferuje Samui Spa w Novotelu w Warszawie, nie kręcił noskiem, tylko od razu umówił się na wizytę! Stresująca praca, to coś co chyba trochę go wykańcza, więc myślę, że odprężenie jakie mu tym zafundowałam jest bezcenne... Myślę, że warto sprawdzić ich stronę, mają dwa pakiety skierowane tylko do mężczyzn, oba w niezłych cenach ;) http://pakiety.samui-spa.pl/pakiet-spa-dla-panow/ Może i wasi Panowie potrzebują relaksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z poczciwymi grami komputerowymi czy tam na play station? chyba wszyscy faceci to lubią a mój na pewno! zamawiam mu zawsze albo jakieś wyścigi albo strzelanki w http://konsoleigry.pl/ i nie wychodzi drogo a zawsze jest zadowolony, ściąga potem kolegów i testują nowe gry więc mają niezłą zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Nanka_B a mogę wiedzieć jak to zrobiłeś? Poproszę o full info, bo też chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×