Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam po obiadku . Już nic więcej na temat jedzonka dzisiaj nie powiem , bo ledwo oddycham , było mniam, mniam ... 🌻 Miałam też niespodziewanego gościa , ale gościa z typy wpada i wypada , więc całkiem spoko .... I dzięki temu moge nadal buszowac w necie. Moja córcia dzisiaj ma jakiś wypad na urodziny, więć nawet wieczór jest mój :) Oczywiście oglądałam koncert , Wiśnia dał popis - w swoim stylu zresztą ... bez komentarza. Ja wytypowałam 5 piosenek , które mi się podobały i 4 z nich przeszły dalej. Chyba najbardziej podobał mi się facet z Irlandii z taka nastrojowa piosenka - ubrany był na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wy się na wekend szykujecie a ja jutro do pracy,tydzień temu balowałam to trzeba teraz odrobić. Basia gratulacje dla syna ,oby tak dalej! Diarra ty przy Mickiewiczu taka malutka,dzięki za zdjęcie. Mania ja z laryngologii słaba jestem, specjalizuję się w chirurgii i wiem tylko o polipach odbytu,ale obie te dolegliwości są dla pacjentów bardzo nieprzyjemne i mogą się przerodzić w coś gorszego,dobrze ,że u twojego dziecka nie ma komórek rakowych. Szymciu,tyle komplementów od pomarańczowej to aż dziw,zawsze drwiła a teraz chora czy co?Ale ma rację. Dla pozostałych👄♪☻♪♪👄 Ostatnio nie najlepiej się czułam,bolała mnie głowa,miałam totalnego doła,dopiero dzisiaj pod wieczór się ożywiłam.Ale widzę ,że wy nie jesteście meteopatkami,bo trajkotacie cały dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie załozyłam nowa skrzynkę na wirtualnej zeby wreszcie wam coś przesłac. Ja widze udało sie , ale nie uwierzycie ile czasu ładowało się to jedno zdjęcie .... 40 minut ! Teraz próbuje znowu i poznaje tę nową skrzynkę , narazie ma dla mnie mnóstwo niespodzianek i czasami mnie zadziwia. Ciekawa jestem czy dotarła wiadomoścz nazwiskiem \"Kowalska\" - nie mam pojęcia skąd ono się wzieło w tej poczcie - kiedyś zakładając pocztę chyba na tlenie musiałam wpisać jakieś nazwisko i wpisałam - oczywiscie fikcyjne - i nie wiem jakim cudem przy założeniu nowej skrzynki tamte dane same wskoczyły domyslnie. Nie wiedziałam , ze Tlen , jest częścią wirtualnej ! Moje dziecko juz poszło na imprezę , więc mam chate wolną.... :P może coś by tu zbroic ... Zahir - ale masz super specjalizację - ojejku - jejku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir - kotek jest bezbłędny , nie sposób nie popłakać się ze smiechu .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie powtórzyła się wpadla jak z imieninami Buberka - przypominam , ze jutro mamy na topiku imprezę i 23-ciego też ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dopóki córcia nie wróci do domciu ja będę cała w nerwach. Ale taki już nasz los :( Popijam winko z winogron ( te wląsnej roboty ) szkoda tylko ,że sama ..... i może mi trochę ulży ... Zaraz chyba zaczyna się eurowizja , będę biegać od TV do kompa ... Wysyłam wam kolejne fotki , tym razem fotka szła 27 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja niedawno z pracy wróciłam, zdązyłam się wykąpać i pizzę dla córci wsadzić do piekarnika. Nalałam sobie lampeczkę białego winka i zaraz wyruszyłam sprawdzić co dzisiaj napisałyście. Eurowizji niestety nie oglądałam i przyznam , że nie lubię a popis Ich Troje w postaci łączenia żon ex, aktualnych czy przyszłych absolutnie mnie nie bawi. Zresztą muzyka i styl zespołu tez nie. Gotowanie dzisiaj mnie ominęło, zostawiłam w lodówce garnek zupki koperkowej i to dziecięciu starczyć musiało. Mąż też w pracy więc w mieście coś zajada a następne gotowanie koło poniedziału bo jutro też pracuję. Ale taki kalafiorek z bułeczką... mniam, mniam.. Ostatnio przyrządziłam rodzince szparagi, obierałam, gotowałam a wszyscy stwierdzili, że fuj.... A moim zdaniem były całkiem, całkiem... Dziś Wrocław deszczowy i pochmurny, ale siedząc w pracy przynajmniej nie było mi żal, że trace jakis piekny dzionek. Zaraz wracam do waszych wpisów. Całuski gorące. Haneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaaaaaaaaaaaaa, najlepsze życzenia urodzinoweeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maja? Tak zniknęłaś, ale na urodziny, to chyba się pojawisz? 30 minut po dwunastej. Świętujemy.... Glamur, a ty się przygotowuj, ciasto, alkohole, tylko dwa dni masz na to... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - dzięki za Wilno, wszystkiego jeszcze nie otworzyłam, ale ten Mickiewicz, to prawie chyba się wskrzesił, jak tam obok taka blond stałaś...No nie dziwię się... Musie - podeślij a skutecznie fotę i do mnie... Ja to dopiero pójdę na polowanie czegoś w kadr, jak z nogą będzie stabilniej... Beon - pewnie \"fengszujowo\" ogarniasz dom, ale chyba na moment, to możesz zajrzeć tutaj? Szymcia - wszystkiego naj... z okazji \"niespodziewanych\" urodzin, ciekawe, co znalazłaś w tych dokumentach, jak je tak w popłochu poruszyłaś...??? Bera - kalafior wygrał z karkówką, ale jeszcze zmierzę się z tym tematem i... pozawijam małe co-nie-co w kapustę... Zahir - chirurgia... mówisz, nooooooo, nie chcę wracać na ortopedię... Mania - buźka, po takich nockach pracowitych, to już tylko koniec świata, podziwiam...(a Zahir też na dyżur i co tu o weekendzie prawić...) Haneczka - piwo było zimne pewnie pod \"parasolem\" ? Eeeeeeeee, pewnie nie-ciepło na łikendowanie się takie akurat... Basia - jako ta dzielna, to i może już po... tych trudnych, tajemniczych sprawach prawniczych jesteś Glamur - ty wiesz, co masz robić za dwa dni... A, nie podziękowałam za zdjęcia jeszcze. Macie z Zahir podobne fryzury... Maja - świętuje Mirinda - zamilkła, a gadała jeszcze przed kilkoma dniami... Senda - oj, milczy na całego Peny - nie wspomnę Buber - kończy mi się wena na komentarze, ale już chyba po egzaminach, stąd domniemane z mojej strony gratulacje dla syna... Tak poplotłam na dobranoc. Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dołączam do tych patek meteo, wiatru też nie lubię... Z czym mi się kojarzy nie będę już pisać, bo przy niedzieli cokolwiek \"wisielczo\" by się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja.....🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻... wszystkie dla Ciebie:) Alija, toż to już nie śpię i w kuchni szaleję:) :) :) żeby tylko zdążyć do wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra... dzięki za zdjęcia:) Dla Wszystkich duży 👄 Tak jeszcze odnośnie Eurowizji... oglądałam jednym okiem eliminacje, chciałam zobaczyc, co nasi zaprezentują, powaliło mnie już zupełnie to całowanie w brzuch:( pogoda pokrzyżowała mi totalnie dzisiejsze plany. Miał byc Powsin, karkóweczka i kaszanka z grila, piwko i słońce , a mam deszcz , zimno w mieszkaniu i telewizor:) oj ironio losu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia---sprawdzam kaloryfery....- zimne:) jedyne ciepło roznosi się z palników gazu pod obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może od wewnątrz trochę ciepła przesyłam... Glamur, Szymcia... Szafa spadła, szafka mała, a właściwa Mała z taboretu... Eh, tylko policzek obtłuczony... Próbowała dosięgnąć słodyczy... Kamikadze Mały nie mierzył sił na zamiary, a ja .... adrenaliny poziom najwyższy. Już dobrze, dobrze się skończyło...Uff....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż z meczu wróciwszy, biorąc w nim czynny udział, głowę sobie rozbił, ale zszywać nie było trzeba... Na dalszy rozwój wypadków nie czekam...Mała nawet się ucieszyła, że łączy się z nią w niedoli...Tja... Miłeeeej niedzieli, spoooooooooooooookojneej, bo u mnie jednak tak bardziej zaskakująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Dla Majeczki - duzo słońca, usmiechu i miłości , spełnienia wszelkich marzeń i słońca każdego dnia 🌻👄🌻 Ja dopiero dostałam mozliwość dostępu do neta ... U mnie deszczowo , wietrznie i strasznie smutno , nawet sunia cały dzień lezy pod kocykiem i na podwórko nie chce wychodzić ... Markotno .... ale przyda się i taki dzionek na odpoczynek. Jak widze mój sąsiad ma dużo nadziei związanej z pogodą, bo własnie poszedł rozwiesić pranie !!! A dopiero godzinkę temu przestało padać ... Ciekawa jestem czy dotarły do was fotki , już widze, że jakieś mam zwroty , alejeszcze nie umiem w tej poczcie się poruszac i nie wiem kto ich nie dostał , a wysyłałam je hurtowo ... Jak ustalę albo mi powiecie, to zaraz się poprawię ... Czego wam tu zyczyć , chyba mimo wszystko miłej niedzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - spod Twoich paluszków wyszedł 9000 wpis na 300 stronie - super !!! Gratulacje .... Oby tak dalej. Czasami powoli , ale skutecznie idziemy ku 10.000- cznemu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu 🌻 już własnie szykuje do ciebie pocztę , ale tak jak mówie, ładowanie fotektrwa ...... z tego co widzę to jeszcze jakieś pół godziny !!!! niestety , ale jest nadzieja :) Tak , tak Alja stawia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - koniaczek jak najbardziej tak , cygaro już troszkę mniej . Ale może , właściwie trzeba w zyciu wszystkiego spróbowac. Mnie zawsze korciło zeby spróbować jak to jest popykac fajeczkę. Znacie palaczy fajeczek ? U mnie jest taki sklepik , gdzie zachodze po totka i tak pan sprzedaje rózne rodzaje tytoniu - ach jak tam pachnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, a ja dostałam teraz to zdjęcie \"w drodze do Wilna\", hahaha, fajne, wszyscy tacy rozbawieni, paszcze się śmieją, ale chyba nie tylko to był przystanek na papieroska, hahaha, jakieś dwie butelki walają się po ziemi, jak widzę, weeeeeesoła wycieczka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam onegdaj cygara, ummmmmmmm...., smakowało właśnie z koniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - własnie obawiałam się , że błędny będzie odbiór tej fotki .... Jak się okazało , po Litewskiej stronie zajazdów z toaletami nie uświadczysz , więc nie było innego wyjścia tylko lasek i niestety jak się zatrzymalismy , problemem było nawet wejście do tego lasku - z wiadomych przyczyn. A te buteleczki nie nasze :P Nasza grupa była zbyt \"bułke przez bibułkę\" żeby do nas miały nalezeć ... ( niektóre z naszych pań nawet niedopałki od papierosków ze sobą zabierały .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, porządna, patriotyczna wycieczka zatem, z wieszczem w tle...hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację , żeby nie moja ciekawość Wilna - to na 100% procent z tym towarzystwem bym nie pojechała . Za duzo fałszu ... wystarczy tego na miejscu ( czyt. w pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę wesoło tu mimo pochmurnej pogody.cygarka, winko..święto jak widzę. Ranek powalił mnie zupełnie z nóg ...takie plany, a pogoda nie dopisała chyba też jestem meteo....po obiadku drzemka i to postawiło mnie dopiero na nogi.....teraz praca na komp. i troszeczkę z Wami. Maju..... buziaczki co prawda pod koniec dnia ale zawsze... Zahir ..bidulka zapracowana....ale kotek suuuuper.. dziewczyny ja też chcę zdjęcia....buu (to miał być płacz nie wycie krówska),... Glamur.....ciepłe kaloryferki? aż tak powiało zimą? Alja ...cygarka ...kobietka z cygarem w ustach? ale jeśli z koniaczkiem to super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×