Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Pozdrowionko! ja na momencik w natłoku niedzielnych obowiazków-pomoc chłopcom w niektórych zadaniach no i swoje\'\'lekcje\'\'-az nadto.Siedze więc zarzucona zeszytami, kartkówkami, testami i przygotowaniami biezacym do szkoły.Piekny zawód! niewdzieczny, małopłatny, ciezki kawałek chleba...Pozdrawiam wszystkie i buziakuje. Witaj Marararat:)Tak trzymaj, tak mysl, tak czuj!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzen o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć! WESOŁYCH ŚWIAT .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Waszym domu. Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożysz komuś... Bóg sie rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodza, I niech uśmiech w sercu gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może odświeżymy topik, Diara, Maja, Peny, Mirinda, Bea , Jesteście tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zagubiona ja
w tym roku skonczylam 37 lat.i dopadla mnie jakas depresja,że jestem stara nic nie warta.i co ztego ,żę wyglądam młodo ,że wage mma taka jak konczylam mature.jestem po rozwodzie bylam z facetm trzy lata i ostanio zerwalam z nim bo stwierdzilam,że i tak mnie zdradzi bo stara jestem.czy wy tez tak mailyscie przed 4o stka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!! Nie mam takiego problemu!!!! Po czterdziestce jest wcale nieźle...... Ważny jest optymizm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w takim stanie gdy rodziłam 3 dziecko, a miałam 30 lat,byłam strasznie załamana,czułam się staro ,ale po 40 stce coś się odmieniło ,czuję się bardziej atrakcyjniejsza,dzieciska odchowane,przyszedł czas dla nas,aby spełnić nasze marzenia.poprostu więcej czasu poświęcam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacząć jest łatwo, wytrwać jest sztuką. Postaram się ta szybko nie rezygnować!!! Dziewczyny, gdzie jesteście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko prawdziwa miłość potrafi zaspokoić głód człowieka i tylko w takiej atmosferze człowiek może się rozwijać i być szczęśliwym. F. Blachnicki Dziewczyny czekam na Was❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnajdźcie się Diarra❤️ Maja❤️ Bea❤️ Zahir❤️ Mirinda❤️ Groszek❤️ Martyna❤️ Gruszka❤️ Mus truskawkowy❤️ Igam❤️ Flow❤️ Peny❤️ Buber❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja jeszcze jestem!!!! Z zaskoczeniem dziś odkryłam, że jeszcze ktoś tu zagląda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie od jutra zaczynam 17 dniowy urlop ,całe wakacje pracowałam.A co u mnie ? We wtorek przylatuje córka z Angli ze swoją rodzinką nie widziałam ich rok i 3 miesiące,więc będe miała gwarno .A tak to pod górkę,teściowa podała nas o alimenty bo zołza twierdzi,że za dobrze nam się powodzi a jej nie.Jutro z opieki ma przyjść pani na wywiad środowiskowy.Nie wiem co mam robic ,a ją wysłałambym w kosmos :( a dodam że od 5 lat nie utrzymujemy z nią kontaktu.Taka specyficzna osóbka ,całe życie ktoś musiał jej pomagać,takie typowe dwie lewe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To topik sie odnowił? Pozdrówki dla \"starych\"i \"nowych\" babeczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda znów
Dziś sobie przypomniałam o naszych rozmowach. Jesteście jeszcze? Kto jeszcze pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahir45
Jak ten czas leci, jest tam kto ? Co u Was ? po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×