Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hej słońca🌻 Nie chorować dziewczyny no co Wy:( Ogrodnicy i Zośka były zimne to fakt ale dzisiaj to już tak troszkę lepiej. Aby do końca miesiąca ma być w wekend prawdopodobnie około 30 stopni to będzie mozna powygrzewać kostki:) Mam nadzieję ze dzieciątka już lepiej bo piszecie, że chorują. Beatko Zahir??? Szymciu🌻 coś na rozgrzewkę jakiś soczek malinkowy;) i kocyk nie będzie potrzebny. Alija to Ty juz pewnie na dwóch nóżkach kicasz,dzielna dziewczynka🌻 Diarra gdzie Ty skarbie się podziewasz???🌻 Basia magistrantka 🌻 🌻🌻🌻 dla reszty pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie obecne ...nie obecne zresztą też. Pogoda pod psem...z całym szacunkiem do psiego rodu....ale ja nie lubię deszczu. Wiem, że potrzebny, że wiosenny, ale mnie to nie rozczula. Poczytałam sobie troszeczkę o Was w wolnej chwili i widzę, że tu przyjaźnie się zdąrzyły nawiązać. Nie siedziałm jeszcze na czatach nigdy więc nie wiem czy to tak prosto. Zwierzacie się sobie, próbujecie wzajemnie rozwiązywać problemy. Fajnie. I pewnie łatwiej uzewnętrzniać się tu niż w realu. Może i mnie będzie kiedyś łatwiej? Pomysł z odświerzeniem informacji o Was jest świetny mogę Was bliżej poznać i nie pomylę już w przyszłości nogi Alji i Szymci ( swoją drogą życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia) . Dziękuję za Szymciu za przepis na buźki .....:) Oj widzę słonko za oknem ....Pozdrawiam i jeszczę chwilkę tu pobędę.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja....czy któraś z Was mieszka w Bydgoszczy lub pochodzi z tego miasta? Sam spędziłąm tam swoją młodość i wspominam często zresztą często Bydgoszcz odwiedzam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌻 ja też jestem, ale nie mam czasu pisać :( może troszkę później pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu 🌻 ja jestem a kataru sie nie boję bo rzadko mnie dopada:) Fakt Wroclawianki opanowały ten topic a ja tu samotna ..........[siedzi i ociera łzę] Bydgoszcz piękne miasto i niedaleko jezioro Koronowskie wspaniałe wspomniena ......młodość i pierwsze miłości kolonijne[znowu łzę ociera] Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria dziś ,,zbuntowana,, nie mozna wyświetlić strony, nie mozna wyswietlić strony jak zdarta płyta:( Basiu trzymaj się serduszko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę truskawkę, należy mi się za rehabilitacyjne skoki na trampolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę truskawkę- też mi się należy ;) rozwiązuję akurat skomplikowane \"zadanie\" finansowe- już mi się wyć chce :( Alja- fajna rehabilitacja- trampolina ohohoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- już biegnę- jeszcze w tym roku nie jadłam truskawek :( a uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu biorę ze sobą bitą śmietanę i sos czekoladowy.[kubki smakowe dały jej sie we znaki] Alja a z jakiej wysokości słoneczko skaczesz mój Boże a dla mnie wanna to już ogrom wody...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez te truskawki zrobiłam się strasznnnnniiiieeeeee głodna idę gotować jakiś obiadek....... no i niestety przed oczami będę miec te truskawy buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu na miłość boską miej litość nad nami.........ja już zamiast gałek ocznych mam 2 truskawki [idzie do kuchni ze zwieszoną głową]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- litości- już czuję zapach truskawkowy.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ślinianki na słuch o truskawach produkują tyle śliny,że kapie aż na klawiaturę:) U nas to jeszcze nawet w sklepach ich nie widziałam a w ogródku dopiero kwitną.Pogoda u nas jest marna ,od rana pada rzęsisty deszcz,jest pochmurno. Z Julką byliśmy u lekarza bo miała 40 stopni gorączki i okazało się jednak,że angina i bez antybiotyku się nie obyło,ale to dopiero jej pierwszy antybiotyk w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...az mi slinka pociekla
mmmmmmmmmmmm......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Troszke zaniedbalam ,ale juz jestem na nogach wstalam o 13.tak pózno ponieważ cały tydzień mam nocki Dziękuje za pozdrowienia moja Julka też miala wysoką temperature ale antybiotyków nie miala wirus z powietrza.Wczoraj bylam na kontroli gardelka i znow jestem zalamana Julka była już 2razy operowana na trkani wyrasta jej cysta już mam skierowanie do szpitala w poniedziałek bedę wiedziała kiedy ją przyjmną.ale jestem dobrej nadziej ponieważ wyniki histopatologiczne są dobre nie ma komórek rakotwórczych. Alja jak noga ,ale wygląda że wszystko ok.Szyncia dziękuje za fotki .Jeżeli chodzi otruskawki apetyt zrobiliście,ale jutro ch yba kupie ponieważ na konto wpłynie troszke kasy roczna premia .Dobrze że mamy musa truskawkowego pozdrawiam .Oj chłopcy ze szkoły obiad wołaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia i Zahir dziękuję za zdjęcia ! 🌼 🌼 🌼 Szymcia możesz mnie cały czas zasypywać zdjęciami, a jeszcze z takimi kwiatami...! Nawet mój bez w ogrodzie wygląda jakoś blado... A małe Julki i Martynki to sama radość dla duszy... Tylko to kuszenie truskawkami było okrutne ! :D U mnie tylko zagraniczne, czyli bez smaku i zapachu... Chyba zaraz pójdę spać, huśtawka pogodowa zwala mnie z nóg. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia i Zahir {kwiat]ki za fotki. Czy ostała sie może 1 truskawka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!! wszystkim co wstali, śpią lub dopiero poszli spać🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ode mnie całkiem duża :D Choć jestem w kiepskim stanie fizyczno- psychicznym (jak to brzmi !). Spać po nocach nie umiem- rozwiązuję problemy prawne. Zakręciłam się totalnie, już nic nie wiem, czy to co robię- robię dobrze... Nic wam więcej nie powiem, niestety... sama się zamartwiam, muszę rozsupłać to sama... I po co mi to było... Chyba się wykończę, bo serce mnie uwiera ostatnio... Przepraszam za marudzenie, ale muszę się przed kimś wyżalić... Wiem, że wszystko będzie dobrze, ale po co mi teraz tyle nerwów i niepewności...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu- dziękuję za podtrzymanie na duchu i kwiatki... Szkoda, że jesteś tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważ, zanim wyjechałaś mieszkałyśmy całkiem blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeezu nawet nie mam czasu was poczytać.... To na świeżo tylko, Basiu trzymam piąstki za prawnicze sprawy... I dołączam się do szymciowego \"oko w oko\"... Z nadzieją to tak właśnie jest, że jest...ta nadzieja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alja 🌻 Tak to ze mną dzisiaj jest, zamiast coś robić, siedzę na kafeterii ;) Pieprzę to wszystko, jakoś będzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×