Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Po jakim czasie uslyszalyscie od swojego mężczyzny ,, KOCHAM,, ???

Polecane posty

Od swojego ex uslyszalam po jakichś 2 miesiacach,a potem powtarzal to codziennie przez kilka razy. Teraz zaczynam z kimś świrowac,no i tak sie zastanawiam czy samo spotykanie sie moze oznaczac ze jest się razem zwlaszcza w naszym wieku (ja-23,on-28) ,czy powinny paśc raczej oficjalne slowa? no i kiedy uslyszalyscie po raz pierwszy magiczne ,,kocham cie\'\' i jak często to slyszycie,albo czy w ogóle... tak mnie jakos naszlo na takie dyskusje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika z daleka
od mojego eks usłyszałam to po 6 mcach razem....teraz z tym najświeższym jestem 9 m-c i na razie nic....to znaczy ja też jeszcze nie potrafiłabym Mu tego powiedzieć, sama nie wiem, jakaś blokada. Przy pierwszej miłości wszystko łatwiejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieszkkkakkk
juz dokladnie nie pamietam...ale mysle ze po ok.3 miesiacach-ale spotykalismy sie bardzo czesto;) teraz slysze to prawie codzien...jejku jak ja go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On czy Ona
A KTO pierwszy powiedział KOCHAM ???? On czy TY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiiiiiiiiiikaaaa
po 3 miesiacach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum
Po dwoch miesiacach znajomosci:-) Od tamtej pory slysze to kilka razy dziennie, w porywach pewnie kilkanascie. Czasami musze mu przypominac, zeby oszczedzil troche te slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedział kocham
jak pozwoliłam sobie nasiusiać do buzi. Powiedział, że teraz wie, że może mnie kochać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usłyszałam po ok.roku znajomości i 4 miesiącach bycia razem.ja mu to powiedziałam pierwsza-dużo wcześniej,ale jednak odwzajemnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się złożyło żę mój misio kochał już mnie 2 latka zanim się spotkaliśmy...przechodziliśmy koło siebie a on już tak mocno mnie kochał... ehh cudowna historia...:) jesteśmy ze sobą ponad pięć miesięcy, a znamy się pół roku... kiedy go pierwszy raz pocałowałam wyznał żę kocha mnie już od dawna... ja wyznałam mu miłość nad jeziorkiem jakieś dwa miesiąze temu i teraz codziennie kocham mu to powtarzać, an mi także często wyznaje miłóść, nawet przy mojej lub jego rodzinie:) teraz nie możemy żyć bez siebie, a ja nie wiem co bym zrobiła bez mojego maludy, kochanego pysiaczka.. i tak się składa że planujemy ślub. tylko trzeba te studia skończyć ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od swojego
uslyszalam po 3 miesiacach, tzn ja powiedzialam to pierwsza, a zaraz on odpowiedzial, ze tez mnie kocha. Bal sie powiedziec pierwszy ;) A teraz mowimy to sobie raz na kilka dni i tak jest najlepiej, nie lubie naduzywac tego slowa bo jest bardzo szczegolne. Mowie mu to najczesciej w bardzo intymnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w nim
A mój najpierw powiedział mi "Kocham Cie' a dopiero potem zostalismy parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłostka
po 3 miesiącach a jestesmy razem 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również się nad tym ostatnio
zastanawiałam, jestem z moim Kochaniem od 3 miesięcy i jeszcze sobie tego nie powiedzieliśmy, ja mialam ostatnio ochotę, ale się nie odważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd**
moj powiedzial mi po jakis 2 miesiacach znajomosci....ja mu po jakis 4, kiedy bylismy nad morzem, bylo tak romantycznie, ze sie przelamalam :) ostatnio nie slysze tego slowa za czasto bo przechodzimy maly kryzys :( a jestesmy juz ze soba 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golllka
zależy z którym, miałąm trochę chlopakow od każdego słyszałam w czasie krótszym niż miesiąc, ale średnio po 2-4 tygodniach zawsze mężczyzni mówili mi to pierwsi, zazwyczaj odpowiadałam tym samym, ale było kilka przypadków że nie odwzajemniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usłyszłam dokładnie 5 września 2004 r. po 7. miesiącach znajomości... On powiedział pierwszy a ja to odwzajemniłam, extra to usłyszeć od osoby szaleńczo zakochanej. Niestety teraz przechodzimy mały kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byly powiedzial mi KOCHAM po jakims miesiacu... ja Jemu po 2 z obecnym Miskiem znamy sie od 3 lat, jestesmy razem pol roku i On mi powiedzial KOCHAM po jakichs 3 miesiacach, a ja Jemu jeszcze nie powiedzialam. chce zeby to byl odpowiedni moment i zebym byla tego pewna! pza tym ktos juz napisal, ze przy pierwszej milosci wszystko jest latwiejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo jakbyscie podawaly jescze wiek (swoj i partnera), bo 16-17 latkom latwiej przychodzi wyznawanie milosci niz osobom bardziej dojrzalym emocjonalnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie chcialam tego uslyszec (nie wiem w sumie czemu,moze sie balam tego stwierdzenia)i on o tym wiedzial... wiec wymyslil maly podstep i napisal mi list ale w liscie tez doslownie tego nie napisal tylko napisal cos w stylu\"tak sobie siedze i mysle - jak ja ja kocham\". ja czyli mnie:) ale nie pamietam ile to bylo odkad zaczelismy sie spotykac na pewno mniej niz 2 miesiace moze miesiac... teraz slysze rano na dzien dobry i wieczorem na dobranoc i tez po poludniu kilka razy albo slysze albo czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariijka
Ja uslyszalam po 2 miesiacach znajomosci i to On powiedzial pierwszy i do dzis to powtarza oczywiscie nie za czesto.Ja robie to wtedy kiedy mam ochote i zdecydowanie rzdziej niz On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miesiecy po poznaniu, a zarazem po 1 prawdziwej randce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka23
a ja to uslyszalam po tygodniu:)wlasciwie to po 2 dniach:)wiem ze to krotko ale bylo cudowne bo zawsze ja 1 to mowilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ze swoim chłopakiem 5
latek( mamy po 24 lata), ja pierwsza (po 3 miesiącach) powiedziałam że go kocham, on odwzajemnił po 2 tygodniach....Teraz bardzo często mówimy sobie te bardzo ważne słowa, nie brzmią juz może tak jak na początku związku, ale na szczeście poza słowami są czyny, gesty, które mają dla mnie jeszcze większe znaczenie...I własnie dzieki nim czuje sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ja miałem dziewczynę, która powiedziała mi po kilku godzinach, że mnie kocha. Przedtem nie widzieliśmy się nigdy - tylko czat. Byliśmy razem kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z prosba, uzupelniam odpwoiedz o nasz wiek, czyli: ja 26lat moj Misiek 28. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalala
moj kochany powiedzial mi to po 8 m-ach ,ja pow to druga - 2 miesiace później:)),jesteśmy juz razem 2 latka i 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×