Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terminatriX

blizny po tradziku

Polecane posty

Gość konwalijka999999
dziekuje bardzo za odpowiedzi a mam jeszce pytanko czy stosowanie tego acnederm wyklucza wizyte w solarium potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
ten acnederm jest na bazie jakichs kwasow?? nie mozna sie opalac uzywajac go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy acnederm wyklucza solarium na ulotce od acnedermu jest napisane żeby unikać słońca choć pamiętam jak jakaś dziewczynana necie chwaliła się że jej słońce po acne nie szkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 333
nie wolno chodzić na solarium po acne derm, grozi to powstaniem przebarwień . Nie ryzykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessaaa
jak jest z tym leczeniem laserem, czy on jest refundowany, jak nie to ile kosztuje? opowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na blizny stosuję korektor Avonu taki w pomadce w białym opakowaniu. jest naprawdę dobry bo szybciej się ranki goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserek
Hej wszystkim :-) Ja jestem trzeci dzień po laserze erbowym. Wyglądam jak bym była spalona od slońca i skóra jest bardzo napięta. Smaruje się prawie co dwie godziny wazeliną, ale pomimo tego wciąż czuję napietą skórę. Mam jednak nadzieję że jak skóra się złuszczy i dojdzie do siebie, to jakiś pozytywny efekt będzie. Czy ktoś z Was robił sobie już taki zabieg? Mnie czekają jeszcze dwa, ale dermatolog zapewnia mnie że to najlepsza alternatywa na rozszerzone pory i blizny potrądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
czesc ciekawa jak diabli! wlasnie wpadlam na wasz topik. tez mecze sie z bliznami po tradziku. robilam peeling TCA ale jest nic nie warty. mysle teraz o laserze erbowym. gdzie go robilas, moglabys mi dac jakies namiary? i czy naprawde pomaga? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLA 24
Mam na sprzedaż Retin A 0,025 i 0,5 %, moje gg 5685290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was skończone idiotki
czy wy jesteście nienormalne???? najpierw leczycie blizny i przebarwienia, a później wychodzicie na słońce??? przecież to czysta głupota, chyba macie za dużo pieniędzy, albo za mało rozumu. Jak wam opalenizna zejdzie, to odnowią się wszystkie przebarwienia, nawet te zaleczone już dawno. Jeśli macie skórę skłonną do przebarwień, to żaden super-krem wam nie pomoże na dłuższą metę, tylko więcej zdrowego rozsądku i daszek na głowę, albo kapelusz. Kiedyś kobiety były mądrzejsze i nosiły kapelusze. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że słońce jest złe, a opalona skóra tylko wygląda zdrowo (w rzeczywistości zdrową skórę mają tylko ci, którzy zawsze się zdrowo odżywiali) a wewnątrz jest zniszczona i chora, zobaczycie na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cylichowska
witajcie , dobra rada na poczatek dla osób z przebarwieniami. Jesli jużu kogoś pojawia sie przebarwienia to nie powinien on już nigdy ( czytaj:NIGDY!!!) się opalac bo bedą sie powieksza a nawet te zaleczone z pewnoscia wrócą jest tyle srodków brazujacych , także tych z wysokim filtrem że nie byc problemu z tym tematem. W sprawie blizn: zupełnie nie znikną - nie mam metody, najskuteczniej z tego co wiem spłyca je laser (polecam Fraxel) ale to metoda doś droga (choc jesli przez lata sie bładzi i testuje na sobie inne to chyba nie tak bardzo) pilingi służą raczej czasowej poprawie (odswiezeniu i rozjasnieniu) cery. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konger30o2.pl
Mam na sprzeaż retin a moje gg 8230126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaMaleńkaaa
ale Ci dobrze autorko. Ja uzywam skinorenu od ponad roku i pryszcze jak byly tak sa :( poza skinorenem uzywalam ok. 12 innych ''mazidel'' i nic. Pryszcze , co ciekawe, mam tylko na jednym policzku..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, jeżeli chodzi o blizny to polecam wszystkim laser Fraxel, dodam link od razu, gdyby ktoś nie słyszał: http://www.mediderm.com.pl/cms/news/4/15 ja tu wykonywałam, cztery zabiegi pomogły niesamowicie!!! od razu uprzedzam, że efektów nie widać od razu, bo skóra musi sie zregenerowac. na blizny- jedyne i najlepsze rozwiazanie!!! stosowałam maści, kremy, peelingi i nic... wiec polecam od razu to co działa! no i ceny w tym gabinecie ( Mediderm) są bardzo konkurencyjne, nie trzeba całej buzi robić tylko wybrane miejsca. najlepiej pójść na konsultacje i doktor dobrze ilosć zabiegów itp, bo super specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no i zdecydowanie retin a, doktor też mi go zapisał, i mikrodermabrazja z kwasami,żeby nic sie pojawiało, bo laser USUWA blizny, NIE LECZY trądziku. wiec jak ktoś ma trądzik (no ja miałam) to dobiera dodatkowo rzeczy na trądzik. mnie wyleczył, wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest na takie blizny podziałać czymś z zewnątrz, bo wtedy istnieje większa pewność, ze znikną, bądź przynajmniej sie zmniejszą. Na pewno takim dość popularnym sposobem jest mezoterapia, ale też peelingi, światło czerwone itd. Wiadomo, ze i tak jak pójdziemy do kosmetyczki, czy do lekarza to właśnie oni dobiorą najodpowiedniejszy z nich. Znam jedna panią doktor, która jest doskonałym specjalistom w tej dziedzinie - jeżeli ktoś chciałby, to chętnie mogę służyć pomocą i dać namiary. Można pisać do mnie na maila lupusik31@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
Czasem niektóre leki trochę usuwają blizny np epiduo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie kuracji używałam też kremy który miał spłycać blizny, które zaczęły się robić po trądziku ale nie wystarczyło to i skończyło się na zabiegu Harmony XL i nie żałuję, serio. Wyglądam jeszcze lepiej co mnie bardzo cieszy bo smaa kuracja + laser i moja cera wygląda naprawdę bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialnie działa żel ScarŻel, mi życie uratował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam żele...też przestałam je już stosować bo nic mi nie pomagały, a że w Clinica Cosmetologica w Gdyni są darmowe konsultacje to sobie poszłam i pani kosmetolog doradziła mi zabieg Geneo+. Skóra wygląda teraz o wiele lepiej, żaden żel nie dałby takiego efektu dlatego zachęcam do zabiegów bo dają prawdziwe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam że kosmetyki nie wszystkim pomagają ale taki medykament jak bio oil powinien pomóc, u mnie blizna po oparzeniu prawie całkowicie zniknęła po trzech miesiącach smarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×