Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość gaga26
Ja włąśnie piję pyszną kawę 3 w 1 bardzo pomaga na te moje bóle głowy. mam niskie ciśnienie 95/60 albo 100/60 i prawdopodobie dlatego boli mnie głowa. Chyba kawą nie zaszkodze dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gaga. Jedna kawka i to w dodatku taka słaba dzidzi nie zaszkodzi , ale na Twoim miejscu zrobiłabym sobie normalna z mleczkiem bo w tym co pijesz jest sama chemia. Ja zanim zaszłam w ciąże piłam po 3-4 takie 3w1 ale i chyba po tym zaczęłam podejrzewać ciąże momentalnie straciłam na nie ochotę . Przestały mi smakować. Ale to i tak lepiej bo przy 1-ej ciąży jak tylko poczułam smak kawy to od razu było mi niedobrze. Mi tez sie marzy kawka ale z ciśnieniowego ekspresu z mnóstwem puszystej pianki. Ale bym wypiła. Siedzę od tygodnia w domu na L4 . Takie tam przeziębienie. Tyle tylko że jutro wracam do pracy a nie za bardzo czuję żeby mi przeszło. Można się w domku rozleniwić. Oj można! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber-ania
witaj gaga26! w kołobrzegu jest pieknie ale zima jest pusto...:( jest mi tu troche pusto bo wszystkich znajmuych i rodzine mam w poznaniu a znajomi mojego piotrusia maja swoje zycie... chciałabym miec znajoma ktora by tez była w ciazy,razem bysmy chodziły na sacerki pózniej itd. pozdrawiam cie i twój brzuszek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber-ania
...a co do kawki to równiez pije jedna dziennie oczywiscie z mleczkiem i mysle ze nie zaszkodzi mojej dzidzi...:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja24
Cześć ja narazie tylko oglądam ubranka dla maluszków .Poczekam aż bede wiedziała czy to chłopiec czy dziewczynka mam madzieje ze na świeta wszystko bedzie jasne .Wtedy rusze na zakupowe szalenstwo dla mojego maluszka :).Jeśli chodzi o pieluszki to ja też jestem zdania że w domu tetrowe a na noc i wyjście jednorazowe..Podobno te Lidla są dobre wiele osób je poleca. Naszczeście mdłości już ustąpiły :).Pozdrowienia dla wszystkich mamuś i brzuszków papa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ja też nie mam nikogo kto byłby teraz w ciąży w moim otoczeniu (ach jest kuzynka ale jej nie liczę bo jest to osoba z któraąnie można się dogadać). Była koleżanka, ale poroniła. Bardzo mnie zaskoczyła swoją ciąża strasznie się cieszyłam ale cóż... na szczęście mam kuzynkę która mieszka w pobliżu i jej maluszek będzie miał 14 miesięcy jak urodzi się moja dzidzia więc będę miała z kim chodzić na spacerki. Wypatruję brzuszków w okolicy ale na razie nie widać okaże się po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga ...przykro mi z powodu kolezanki mi niestety tez sie to przytrafiło:( to jest nasze drugie podejscie... naszczeście jest wszystko dobrze i napewno bedzie:) powiem wam szczerze ze nie jest tak prosto zrobic sobie dzidziusia:), my staralismy sie dwa lata... jestem bardzo szczesliwa ze zostane mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Mi się wydawało że uda się nam za pierwszym razem ale udało się dopiro po trzch miesiącach w sumie dość szybko ale było to bardzo stresujące. Bardzo mi przykro że musialaś doświadczyć takiego przykrego zdarzenia, ale z pwenościa obecna ciąża pozwala stłumić poprzednie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
witam!widzę ,że wiekszość z was juz zaopatruje się w ubranka dla maluszków,ja jakoś jeszcze o tym nie mysle za bardzo ,ale łóżeczko i wózek już mamy z mężem upatrzony:) byłam wczoraj u gina i powiedział ,że to 14 tydzień ,robił badanie i powiedział ,że wszystko w porządku,wyniki badań też:) a ja jakoś ostatnio dziwnie sie czuję,nie mam apetytu ,a miałam przez te pierwsze miesiące...powinno byc raczej odwrotnie...sama nie wiem... przytyłam już 2 kilo,w pasie na wysokości pępka już 80 cm i musiałam zakupić nowe spodnie ale jeszcze nie ciążowe ,bo wszystkie były za duże ,a że mieszkam gdzie mieszkam to nie ma wyboru. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej dziewczyny! Widzę że tu nadal pustki. U nas nie zły przymrozek ale później zapowiada się super pogoda. Dobrze że jutro wolne trochę poleniuchuję z mężem bo on w końcu nie idzie do pracy. A jak wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
A co to wszystkie Majóweczki jeszcze śpią a tu taka ładna pogoda. Wstajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie:) u nas to znaczy w kołobrzegu jest pochmurno ale naszczęście nie pada... my czujemy sie dzisiaj dobrze i nawet mnie głowa nie boli. Ja mam plan dzisiaj nie wstawac z łóżka ale bede pisac papierkowa robote, dobrze ze mam biuro w domu i nigdzie sie nie musimy ruszać :) gaga co ty robisz o 6:50 rano pracujesz czy nie mozesz dospac??? :):):) miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! ja o 6:50 jestem już w pracy pracę zaczynam o 7 ale jakośc w pracy jestem już o 6:25 ale później nie mam problemu z urywaniem się wcześniej jak potrzebuję Pozdrawiam i zazdroszczę ciepłego łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...juz wszystko rozumiem :) no ja mam troszke lepiej pracuje u mojego męża a firme mamy w domu wiec moge spać do której chce ;) ale i tak codziennie budzimy sie około 8-8:30 no ale za nim wstaniemy zjemy sniadanie to juz jest 9:30... jak masz ochote poklikac to mój numer GG 7760812 zapraszam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
za bardzo nie mogę poklikać bo mam internet podłączony przez modem więc wpadam tylko na chwilkę odpiszę i się rozłączam a na GG raczej trzeba byc na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie. Nie pisałam długo bo miałam okropny wstręt do kompa. Od paru dni nieustannie boli mnie głowa, nawet dzwoniłam do lekarza zapytac czy moge coś brac i pozwoliła jedną pastylke paracetamolu rano i jedna wieczorem, to pozwala mi jakos funkcjonować. Idę we wtorek na wizyte to z nią pogadam o tych bólach głowy, bo nie wiem czy to przez tą pogodę czy nie od luteiny przypadkiem. Gdzieś słyszałam, ze może wywoływac bóle głowy. Może wy cos na ten temat wiecie. Jak tak to dajcie znać. Wczoraj miałam robione usg na przezierność karku maleństwa. Ale się pani doktor nagimnastykowała, by go złapać w odpowiedniej pozycji, takie fikołki strzelał. Na szczęście miałam robione przez brzuch, bo jak juz wcześniej pisałam ostatnie dopochwowe było dla mnie bardzo bolesne i sie trochę obawiałam, że sytuacja sie powtórzy. Mały zdrowy ma juz 6,8 cm. Brzuszek mi już powoli rośnie, w stare spodnie już się nie mieszczę, musiałam wybrac się na zakupy i połowa wypłaty poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaka
witam was! Dośc pózno dołaczam do waszego grona ale lepiej pózno niż wcale!Ja też ma termin na maj 2006! Dopiszecie mnie do swojego grona? Długo czekałam na tą ciąże nie wierzyłam ze wogóle kiedyś zostane mama!!! Obecnie ejstem w 13 tygodniu! Któraś jest z Wawy? to prosze o kontkat np numer gg a ja sie odezwe!Nie ma z kim pogadac spotkac sie .Fajnie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witamy nową Majóweczkę. ja niestetey jestem z okolic Jeleniej Góry więc za daleko. Ale zawsze możemy pogadać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majówki ..:) Ja jestem czerwcówka ..ale mam pytanie . W ktorym tygodniu zauwazylyscie przybieranie w talii ..??? Wiem ze to zalezy od budowy ogolnie ..ja jestem chyba szczupla za zawsze mialam wcięta talie a teraz jestem w 8 -mym tygodniu i jestem równa ..bez żadnego wcięcia ..:) Pozdrawiam wszystkie mamusie z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawika
no to fajnie ze mozemy pogadac na kafe mzoe podasz mi swoje gg cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawika
jestem w 13 tygodniu a wygladam jak ciezarowka od dawna w nic sie nie mieszcze bo nosilam rozmiar 38 przecietnej budowy byłam.Biust tez ogromniasty sie zrobil i podobno jeszcze ma rosnac.Jedynie sznurowane dresy mi zostaly i malo co z gornej garderoby.wczesnie mnie brzuszek zaskoczyl ze nosze to co mam obszerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
w tym problem że nie posiadam bo mam modem i tylko wpadam na chwilę żeby nie blokowac linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawika
szkoda droga gaga! chetnie pogadalabym z bratnia ciezarna ktora jest w podobnym terminie co ja! do tego mam maly problem bo w grudniu biore ślub cywilny i nie wiem w co sie ubrac,tym bardziej ze z kasiora krucho bo nie pracuje! Ma byc b.skromnie! Moze ktoras poradzi mi w co? bo ogolnie to sie orientuje ale no nie ma tanich sukienkek eleganckich i do tego ciazowych i tu jest problem!POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Myślę że jak poszukasz jeszczególnie w warszawie to coś znajdziesz. Ale narazie nie kupuj bo nie wiadomo jak to będzie z rozmiarem. Ja też mam duży brzuszek. Ostanio przed ciążą przytyłam i nosiłam 40. Teraz też już się nie mieszczę w spodnie i noszę ciążowe są trochę za duże ale wygodnie a w domu obszerne ogrodniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
A termin z pewnością mamy podobny bo ja włąśnie zaczęłam 13 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawika
fajnie ja tez zaczelma 13 tydzien akurat dzis! super! a na kiedy masz termin ciekawe jak ci gin obliczyl? Wiem ze nie ma potrzeby jeszcze nic kupowac bo termin ma na dzien przed wigilia a do tego czasu jeszcze mi urosnie brzuchol ale buty czy inne tam moge troszke wczesniej bo wyszykowac sie u fryca czy dodatki mozna wczesniej a moj men moze wczesniej hihihi on to ma fajnie!Ale tez nie mamy jak bo jest oddelegowany i stara sie byc czesto w domu by byc ze mna! bo pol ciazy prawie bede sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
ja mam na 25 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
To chyba smutno ci będzie tak samej ja na szczęście często widuję się z mężem bo on pracuje do 14 a ja do 15 później praktycznie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Uciekam do domku miłego weekendu życzę do usłyszenia w poniedziałek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×