Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aggie

Kosmetyki MAC - kto zna i używa?

Polecane posty

Wiem, że ta firma jest w Polsce niedostępna. Ja poznałam te kosmetyki dzięki cioci, która na stałe mieszka w Stanach i przywiozła mi kiedyś lakier, błyszczyk-szminkę oraz cień do oczu. Powiedzcie mi, czy któraś z Was zna może te kosmetyki, uzywa ich? Osobicie polecam gorąco cień do powiek, lakier tak na 3+,4, a szminka-błyszczyk nosi w oryginale nazwę "lip-lacquer" i trudno mi sprecyzowac, co to jest. Jest jednak bardziej trwała od zwykłej szminki i wcale się nie klei. DLACZEGO W POLSCE NIKT NIE RACZY ZOSTAĆ DYSTRYBUTOREM MAC'A???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaki
Tez uzywam kosmetykow Mac.Rewelacyjne sa tusze do rzes.A co do dostepu do nich w Polsce-to nie jedyne produkty,ktorych brakuje na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
o ile sie orientuje to butik Mac-a jest w Złotych tarasach. Byałam tam jakiś czas temu i w zasadzie było wszystko tzn podkłady, tusze , cienie itd. Tez przymierzam sie do tej firmy, ponoć dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie jakis sklep
internetowy gdzie bylaby baza pod makijaz tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give a chick a hand
znam, uzywam i poleca sa swietne. testowalam wiekszosc kosmetykow tej firmy i sa warte swojej ceny. W Krakowie jest sklep Mac w Galerii krakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka.G
Wiem, że we Wrocławiu jest M.A.C. w Magnolii, jeśli któraś kobietka w stolicy Dolnego Śląska zaopatrywać się ma wolę. Słyszałam o nic dużo dobrego, a co dla mnie najważniejsze nie testują swoich kosmetyków na zwierzętach. Niestety jak na razie pozostają poza moim zakresie cenowym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asteroida 25
mac - świetny, polecam podkłady i krem pod oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dory1
MAC-rewelacja. Kosmetyki tej firmy są bardzo trwałe i wydajne. Polecam szczególnie podkłady, puder mineralny i róż do powiek. Teraz nowy punkt także w Arkadii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suswillo
ja kupuje odsypki z allegro, uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annu
Chciałam sie dowiedziec czy w sklepach mac mozna dostac odsypki pigmentów do powiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssdf
Tusze z Maca sa beznadziejen akurat. Lakiery raczej srednie Ale cienie, roze, podklady, bronzery, szminki itd rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manow
wlasnie się wybieram po puder w kompakcie, używałyscie? mam nadzieję,że wreszcie moje ciężko zarobione pieniądze zostaną zainwestowane trafnie( bo ostatnio to cos marniutko, mam na myśli astor, rimmla,maxfaktor i lorea'la- zaden nie spełnił moich oczekiwan. albo czułam,ze na mojej twarzy jest jakis brud albo wszystko spływało i wygladałam raczej gorzej niz bez podkładu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimanka76197
Kosmetyki są zachwalane http://www.makijaz.net.pl/mac-cosmetics Ja dostałam cień do powiek tej firmy ale nie jestem jakoś super zadowolona wcale dłużej się nie utrzymywał niż inne cienie tańszych firm. Uważam że lepiej zakupić cienie Inglot bo są lepsze jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisis0
ja powiem tak, mam oryginał cieniu Vanilla ze sklepu MACA, kiedys kupowałam na allegro odsypki pare lat temu i było b.dobre , teraz kupiłam kilka u FARKAS i musiałam odesłać, Pan sie ze mną kłócił ze prawdziwe natomiast zdjecie i rozmazanie na ręce pokazuje ze to nie jest wogóle to, więc strzeżcie się odsypek z Serocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlbertBat

Hello. And Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×