Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka783
Najlepszy do wlosów przesuszonych i jednoczesnie kreconych to balsam Flexible Curls Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dermazin
gliss kur do wlosów brazowych czy jakos tak... i elseve bialy z witaminami , super są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x
Najlepszy jest szampon firmy Framesi: Harmony Framesi szampon oczyszczający :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris79_30
EVA NATURA Potrójna siła ziół Szampon do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych z czarną rzepą, szkypem polnym i łopianem. Do tego jako uzupełnienie EVA NATURA Potrójna siła ziół odżywka do włosów wypadających, łamliwych, matowych z czarną rzepą, chabrem i dziką różą. Rewelacyjny i co najważniejsze skuteczny zestawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka18
moim zdaniem najlepszy jest szampon pantene 2w1 i do tego ekspresowa maseczka rowneiz z tej samej firmy+ tabletki wzmacnaiajace wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuleczka1
najlepszy dla mnie jest szampon EVA NATURA z Ceramidami R a do tego odżywka z lnem i kaszmirem Eva Natura. Są super! Genialnie pachną, a włosy odzyskują blask i zdrowy wygląd. Do tego niska cena! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuytr
lkjhgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja00000000000
nie polecam zadnych kosmetykow z pantene:o maja strasznie duzo silikonow, ktore daja na poczatku, owszem, piekny efekt ale po dluzszym stosowaniu, wlosy zaczynaja wypadac bo sa zmeczone od tej chemi jaka jest w pantenach:o moja mama jest aptekarka i czytajac sklad tych szamponoww w drogeri zlapala sie za glowe i zdecydowanie mi odradzila:o a wy sie cieszycie bo po kilku myciach macie piekne wlosy ..:o teraz sie cieszcie, ale pozniej bedziecie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagahjajancuc
Weleda,niemiecka firma-szampony i nie tylko. Moje wlosy wreszcie nie sa nasaczone chemia. Nie sa tanie-ja za zestaw szampon+odzywka place ok.13 funtow(UK),ale naprawde warte swojej ceny. A ich komsetyki dla niemowlat-fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrekkkkkkkk22
A ja polecę tylko odżywkę. Odżywka nazywa się "WAX" można kupić w aptece, około 30zł Jest ona na bazie henny (Nie tej od farbowania) Polecają ją lekarze ludziom po chemioterapii, więc jest bardzo dobra. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandano7777
wszystko tylko nie pantene !! a ja0000000 - masz calkowita racje !! znam to z autopsji.. :o z 3 kolezankami kupislymy sobie serie pantenow.. na poczatku piekny efekt, poszedl jeden szapon i odzywka, poszlysmy i kupilysmy drugie. po drugim juz tak kolorow niebylo, ale efekt jak widzialam po 1 tubie szamponu sklonil mnie do tegoze kupilam jeszcze jeden .. :o kolezanki rowniez :o teraz wszystkie 3 walczymy z wlosami..:o ktore niemilosiernie wypadaja.. :o jedna sciela wlosy na krotko, teraz juz problemu takiego nie ma, ale ja z druga kolezanka walczymy nad odbudowaniem naszych wlosow:o dlatego: NIE POLECAM PANTENA !! MNIE I PRZYJACIOLKOM WYRZADZIL NAPRAWDE SPORE SZKODY 😡 !!!:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki najbardziej wzmacniający jaki używałam to RADICAL szampon i mgiełka. Można kupić w każdej aptece. Jest polecany nawet osobom po chemioterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Mój typ jest nietypowy:) Proponuję wam spróbować pielęgnować włosy preparatem roślinnym, naturalnym. Korzystne skutki używania takiej kosmetyki odczułam na siebie sama. Mogę wam polecić Mydlarnię Franciszka (http://www.mydlarnia.info/). Ceny są atrakcyjne, jak na takie produkty, a wszystkie mają certyfikat potwierdzający ich jakość. Dla mnie pielęgnacja podobnymi produktami jest o poziom lepsza, bardziej efektowna i przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8927186
teraz posluchajcie. kazdfy mysli ze jak ma zniszczone wlosy to im bedzie uzywal wiecej produktow gleboko dzialajacych-regenerujacych-tym lepiej. otoz nie!!! mowila mi to fryzjerka i przekonalam sie sama. otoz bylam maniaczka kupowania produktow zawsze do wlosow zniszczonych od tych najzwyklejszych po te najdrozsze-profesjonalne..myslalam ze robie moim wlosom przysluge..ze to dla nich lepsz-bo sa przesuszone i ze po takich rekonstruujacych seriach-beda lepsze.. BLAD. jesli uzywasz ciagle kosmetykow do wlosoe suchych-uzalezniasz swoje wlosy..traca one mozliwosc-samonawilzania sie-podobnie jak uzalenic mozesz rece od kremu,twarz badz usta.. to jeden blad..drugi: kosmetyki regenerujace-otiweraja luske wlosa-by w niego gleboko wniknac i go reperowac.wyplukuja ci kolor-to jedno-drugie-po zastosowaniu kosm regen. musisz zastosowac produkt ktory zamnknie luske. jesli tego nie zrobisz-wlosy beda gorsze niz przed zastosowaniem.dlatego czsem czytam opinie ze po waxie,po absolut repair-po deep penetrating-ktos miala siano//a no wlasnie dlatego. nieumiejetne stosowanie!! poza tym-takiego deep repearing-nalezy uzywac nie czesciej jak raz w tygodniu. i zawsze-zawsze z nawilzaczem-moistuaizerem. ja probowala mase kosmetykow. ale polecam wam serie JOICO (brazowa to wlasnie ta gleboko regen) ale niezastapiona jest niebieska.jest CUDOWNA,seria nawilzajaca-bo wlasnie to powinnyscie robic z suchymi lub zniszczonymi wlosami-NAWILZAC JE!! takze stosujcie serie nawilzajace a nie do wlosow suchych!!(jak juz to bardzo zadko). i stosujcie kosmetyki profesjonalne i naprawde wyprobujcie joico-niebieska serie nawilzajaca..jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziusiaa96
Dziewczyny pantene pro-v program odnowy jest dobry i ta sama odżywka ?? Jaki jest po nim efekt??? Czy mam go sobie kupić ???Mam krótsze włosy niż do ramion i strasznie wywijają się w różne strony.. :/ Jak nie ten szampon i odżywka to jaki ?? Podajcie od razu cenę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka20
Ja osobiście polecam PANTENE pełnia blasku. To jest szampon dla mnie, włosy są po nim miękkie w dotyku, dobrze się rozczesują i układają. Wcześniej musiałam dodatkowo stosować odżywki albo jedwab, a teraz moje włosy są lśniące i milutkie bez żadnych "dodatków".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca ; dd
Szampon Bioslik . Najlepszy . - bo włosy kochają jedwab . ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z was korzystał z szamponu Energic? Widziałam coś takiego na kalamis.pl, drogi nie był, a zdarzyło mi się słyszeć o nim dobre opinie. Z racji tego, że moje włosy są pozbawione witalności, coś takiego by mi się przydało. Czy ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabku
wiecie co, a ja przetestowałam tysiące różnych szamponów i włosy wciąż były okropne. mam cienkie i poniszczone. popytałam zaufanej fryzjerki i ona powiedziała żebym najpierw wzmocniła je czymś od środka, poleciła dromin(łykam cały czas, bo niedrogo więc jakoś specjalnie nie nadwyrężam budżetu) a do tego kupuję zwykły ziołowy szampon. i włosy są w bardzo dobrej formie. oczywiście cud to się nie zdarzy, ale ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaczek
Ce-Ce Med z jedwabiem - rewelacja zarówno szampon jak i odżywka (a najlepiej razem;) super nawilżają włosy i dobrze się potem układają. Firma może średnio znana ale naprawdę dobra jakość (parę dobrych salonów w Warszawie ich używa), kupić można np na stoiskach Belisoshop w paru galeriach handlowych albo przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peson
a co myslicie o dove?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blik77
Hi! Ja bardzo polecam do włosów suchych odżywke lub masło karite firmy RENE FURTERER,szampony John Frieda, produkty do włosów Fekkai przede wszystkim serum proteinowe i szampon do włosów z proteinami Rx.Dobrze mi służył szampon Klorane do suchych z olejkiem oraz Ducray extra doux.biosilk chyba nie muszę zachwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostygn
Używamy całą rodzinką szamponów i odżywek intensywna pielęgnacja. A na zniszczone włosy ja konkretnie polecam szampon z ceramidami R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja luka
szampon - head&shoulders 2 in 1 miętowy odżywka - kallos z proteinami mleka a po umyciu parę kropel jedwabiu:P polecam do włosów grubych i puszących się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukierek
Zdecydowanie Pantene Pro V, ewentualnie gliss kur, no i obowiazkowo odżywka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×