Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

Ślub 02.09.2006r.

Polecane posty

Gość Marta Obdarta .
goja23 to kupa, jest ze swoim okrutnikiem 6lat bo nikt inny ich nie chciał :o czytałam towj topik o zdradach :o a teraz wychodzisz za mąż :o psss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja23
Do Marta Obdarta - chyba coś ci się moja droga pomyliło! Nigdy nie zakładałam tu topiku a na pewno nie o zdradach!!! Być może to zbieżność nicków ale bardzo mi przykro, że tu sie ocenia ludzi nie pytając ich uprzednio czy to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
nie wal sciem goja i sie nie usprawiedliwiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
goja to kupa,bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja23
Jednak nawet na takim topiku można spotkać chamskie zachowanie. Zamiast dzielic się wrażeniami związanymi z ważnym życiowym wydarzeniam człowiek naczyta się wrednych opinii kogoś, kto poprostu nam zazdrości. Nie martw się Marta, może kiedyś ciebie też ktoś zechce i będziesz mogła napisać tu cos więcej niż tylko "goja to kupa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:):):) Ktoś się za mnie podszywał:(:(:(:( Nie znosze takich zachowań.Gratuluję Wam decyzji o slubie i zyczę wszystkiego naj naj naj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) wczoraj nie pisalam bo po pracy szybko do domq zjesc i poszlismy z moim lubym na dyskoteke a dzis mnie wszystko boli ;) co to slubu o wczesnej godzinie (do Goja23) to przyznam szczerze ze faktycznie o tym nie pomyslalam. Po prostu dawno nie bylam na zadnym slubie i po prostu wydawalo mi sie ze fotograf jest przed msza :/ w takim razie teraz juz wiem ze idzie sie na sale gdzie sie bawi zaczyna zabawe a poniej myka na sesje zdjeciowa :) mam nadzieje ze jakos to pogodzimy :) a co do linku to dziekuje :) bede ogoladac :) ----------- do mlody feniks - no to witamy kolejna osobe :) widze ze zaczyna sie tu robic coraz lepiej i tloczniej :) jak widze to juz nawazniejsze masz juz za soba my jeszcze nie mamy fotografa i kamerzysty ale z tym to chyba spokojnie:) najwazniejsze ze sala jest :) a co do pogody to niech tylko sprobuje nie byc ładna ;) oby tylko deszczu nie bylo :) --------- _Kicia no to gratulacje z zaczecia nauk :) nasze trwały tylko godzinkę ale Ksiądz naprawdę mówił świetne rzeczy. Potrafił sprawić żebyśmy na małżeństwo popatrzeli z każdej strony. Przyznam że takie nauki dużo mi dały. Naprawdę jestem zadowolona :) Życzę także i tego Tobie :) Goja23 ja dni licze bo na stronie: http://www.infoslub.pl/engine.php?path=zapowiedzi same dni sie liczą :) to fakt ze zabawa musi byc udana dzieki jedzeniu orkiestrze a takze i wodeczce ;) włąśniejaka Wy będziecie kupować wódkę ? dzis oglądałam obrączki i przynam, że tak w cenie do 750 można kupić naprawdę niepowtarzalne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety szkoda ze nie mozemy niektorych wypowiedzi powycinac zawsze na kazdym topicu znajdzie sie ktos kto brzydko o kims napisze czy cos takiego ale nie martwcie sie niczym przeciez cos takiego nam nie przeszkodzi :) no to pozdrowionka smigam podpisac umowe i wpłącic pierwszy 1000 zł :) a dzis po południu spotkanie naszych mam :) sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeetam podszywcze są wszedzie :P My wczoraj wpłaicismy 500zł-za sale,daliśmy dole księdzu, później jeszcze trzeba dac organiście 150zł/niecała 1h grania :( Oglądamy już wpoli obrączki :D A jak z tym u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja23
Hej juz mi przeszła złość na podszywaczy i postanowiłam do was powrócić:) Do Miśka 24 - wiesz, ja nie wiem czy fotograf jest obowiazkowo po mszy ale tak było na weselu przyszłej szwagierki i polecam taki harmonogram. Dziś mamy pierwsze spotkanie na naukach i mam nadzieje ze nie bedzie nudno. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) _Kicia no to przygotowania na calego :) juz nie ma odwrotu ;) my zapłacilismy jak narazie tylko księdzu za zaklepanie daty 50 zl sądzę ze reszta tj za ustojenie, roganiscie i oczywiście księdzowi to dopiero może jakoś w czerwcu przyszłego roku. Choć może sie myle :) co fakt to fakt w Kościele sporo pieniążków się zostawia jak na tą 1 h :/ no ale cóż takie czasy ze niby \" co łaska \" ;) ja dziś oglądałam obrączki i powiem szczerze że aż mnie tak zdziwiło te o których do tej pory myślałam to wydawały mi się dziś takie zwykłe w porównaniu do tego wszystkiego co dziś mi kobieta pokazała są takie różne przeróżne że naprawdę będzie trzeba się zdecydować wspólnie. Bynajmniej jak dotąd to podobały mi sie takie proste 5mm. No ale to jeszcze jest czas. Tak po tej dzisiejej wizycie w restauracji, w której będziemy się bawić jakoś przyszło mi żeby tak z miesiąc było spokoju. Bo u nas z tymi salami to naprawdę co lepsze było pozajmowane więc ten taki stres. No ale skończyło się tak, że wszystko dograne :) Więc teraz można spać spokojnie :) Goja23 Tak, dziś rozmawialiśmy i to jest tak, że opuszcza się salę na chwilę i jedzie do tego fotografa :) I jak było na naukach? :) Cieszę się ze sobie tu tak dyskutujemy :) mam nadzieję, że razem wytrwamy te 300 pare dni :) pozdrówka :) I jeszcze dodam, że dziś odbyło sie spotkanie naszych mam :) na relacje będę czekać jutro jak sie z moim Kochaniem jutro zobacze :) ale mi sie podobało :) I\'m so happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam Kochane. Nie pisałam chwile bo tyle teraz tego biegania że SZOK :( Nie przejmujcie się wcinkami \"miłych\" osób. Trzeba olewać to sobie pójdą. Kicia - zazdroszcze wam. Powiedziałaś że 150 organiście. U nas ksiądz to impreza na miare 500zł, organisat 200zł i KOŚCIELNY (kpina totalna) chce 300zł za rozwinięcie dywanu i dzwonienie bo stroić musimy sami. Ile płacićie za zapowiedzi bo nie mam pojęcia? Co do nauk to my mieliśmy kiedyś w szkole a poradnia nas czeka i tak. Miśka _24 - U nas Obrączki to jeszcze długa droga bo około maja zawsze są promocje na czas wakacji dla młodych par i są jakieś upusty. Spotkanie dwóch rodzin będzie 22 pażdziernika u mnie na uroczystej kolacji. Ale najważniejsze - ja i mój Misio znamy się od 3,5 roku a jesteśmy razem 1 rok i 6 mscy. Ale jeszcze nie jesteśmy zaręczeni. Nie chce żeby to było publiczne, chce Zebyśmy byli sami tak intymnie ... Ale kiedy to będzie - nie wiem i nie moge wydusić tego od mojego ukochanego. Z drugiej strony to fajnie bo będzie niespodzianka. Napiszcie coś o waszych połówkach, czy już macie pierścionki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) młody feniks - masakra jak Wy dużo będziecie im płacić. Powiedz to jest jakiś wyjątkowy Kościółek czy taki zwykły. Ja mam nadzieje, że u nas tyle nie będzie trzeba płacić. Nawet nie wiem kiedy się idzie i spotyka z nimi aby ustalić co i jak. Tak myślałam, że takie sprawy to na 3 m-ce przed ślubem. Przecież Wam wyjdzie 1000 zl za sam Kościól :/ z tego co wiem to u nas za zaklepanie daty płaci sie 50 zł bo tyle zapłaciliśmy, za kursy przedmałżeńskie też po 50 zł i za zapowiedzi też 50 zł. Natomiast organiście, Księdzu i siostrze za wystrojenie to nie mam pojęcia mam nadzieje ze nie zawołaja zbyt wiele. Ja się cieszę, że mam za sobą już pierwsze spotkanie :) Ja z moim Misiem jesteśmy ze sobą rok i 3 m-ce. Ale to było tak, że poznaliśmy sie w 2003r. przez jakiś czas byliśmy razem, potem się rozeszliśmy i po 8 m-cach nasze drogi sie znów zeszły. Oboje mamy pokończone studia, pracę, niedługo będzie i mieszkanko więc nie ma co czekać. Ja mam 24 lata a Moje Kochanie 25. Zaręczyliśmy sie po 13 m-cach. Dobrze wiedzieć, że w maju są promocje obrączek :) napewno skorzystamy :) Mój pierścionek jest z brylancikiem. Był z kolekcji zaręczynowej. Jest taki malutki ale ma w sobie bardzo dużo uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody feniks- z tego co wiem u nas za nauki biorą 50zł.Przyznam, ze was kosciól zdziera full :/ Co do zaręczyn ja miałam podwójne- pierw takie intymne nad morzem w zeszłym roku, a dwa tyg.temu oficjalne :P Przed naszymi rodzicami :PWtedy własnie wszyscy konkretnie sie zaponzali ;) Ja z moim lubym jestem prawie dwa lata, a znamy sie sporo dłużej :P pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy bawić się w restauracji. Orkiestra i dzieci do lat 12 - za nich sie nie płaci. To o tyle będzie nas kosztowało mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Powiem wam, ze jestem zdziwiona, ze musicie płacic za nauki przedmałżeńskie! U nas są za darmo a wczoraj, jak już wspominałam, było pierwsze spotkanie. Są to 3 weekendy, czyli 6 spotkań i każde z nich prowadzi inny ksiądz. Ten wczoraj był bardzo sympatyczny ale mówił bez ładu i składu i w ogóle nie wiem co to miało wspólnego z małżeństwem:) Dzisiaj znów na 19 jedziemy więc może dowiem się czegoś ciekawszego. Dowiedziałam się jak to jest u nas z zaklepaniem daty. Ksiądz powiedział, że w ciągu roku jest zaledwie kilka ślubów zięc nie ma o co się martwić i may przyjść 3 miesiące przed ślubem. Dodam, że pochodzę z bardzo małej miejscowości. Organistę na szczęście będę miała gratis. To znajomy moich rodziców i zagra z przyjemnością na moim ślubie i to co sobie zażyczymy. Wcześniej chciałam zmówić skrzypka ale to ponad 200zł kosztuje. A spotkanie rodziców mamy 15 października i najbardziej denerwuje się moja mama, bo będzie ono u nas. A ona chce wypaść jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Parafii jest co sobota pare ślubów więc my zaklepaliśmy już od razu. Co do tych opłat to niestety faktycznie szkoda, że są. W dzisiejszych czasach wszystko kosztuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
wiecie co dziewczyny, w zeszłym tygodniu kupiłam kreację slubną a już dzis złozona mi propozycje odkupienia jej:), chyba nie będę miała problemów z jej odsprzedaża:). Trochę martwi mnie fakt ze muszą ją zwierząc i to wcale nie mało bo gorset 4cm i spudniczka w pasie 4cm:), ale zaniosę wszystko do zwięrzenia do salonu gdzie krwcowe szyją tylko suknie wieczorowe i slubne:), wiec profesjonalnie. Zwężać bedę miesiac przed slubem:), ech sliczna ta sukienka. Po przeróbkach u krawcowych pewnie bede musiała oddać do pralni chemicznej:),nie wiecie ile może kosztuje pralnia chemiczna suknie ślubnej? Zyć nie umierać:). Moj narzeczony jedzie do Finlandii do sierpnia kurcze załamka straszna,ale pocieszam się ze na wesele chociaż będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu25 to super teraz jesteś super, że jak będziesz chciała ją sprzedać to większych kłopotów nie będzie :) co do zwężania to napewno krawcowe sie z tym spokojnie uporają JAk sie nie myle to ważne zeby ja zaniesc na tyle szybciej do krawcowej żeby ona zdążyła ja przeszyc :) no chyba że do ślubu przytyjesz to wtedy nie będzie trzeba :) Ciekawe ile kosztuje pralnia chemiczna takich sukien, bo ja w ogóle nie orientuje się w tych cenach. Twój narzeczony wyjężdża to pewnie będziesz za nim tęsknić :( może uda Ci się do niego pojechać :) musisz to wytrwać. Dasz rade. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
bardzo ładna sukienka. NIestety nie uda mi się wyjechać do Finlandii,ale co trzy miesiące będzie do mnie przyjeżdżał na 2 tygodnie. Więc jakoś wytrwam ten rok Pralnia chemiczna 79zł kosztuje. Jesli przy przeróbkach mi sie pobrudzi poprostu oddam ją do pralni,troszke szkoda bo to juz koszt welonu. Hmmm od wtorku zaczynam robić zęby, chce mieć sliczne zdrowe białe ząbki, ale najpierw musze wszystkie wyleczyć. Spokojnie raz w miesiacu wyladuje u dentystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Goja23 suknia jest śliczna :) ja właśnie taka podobną będę sobie szukała. Tylko nie wiem co do koloru jakie sa teraz modne białe czy beżowe? i czy z ciagnacym sie ogonem czy nie Bo jak tańczyc jak kazdy będzie nadeptywał Pralnia tez troszke kosztuje niby nic ale tu 100 tam stówka i sie sporo uzbiera Kasia25 a Twój Misiek to na stałe tak będzie pracował cyz czasowo? bo chyba na dłuższa mete zycie takie raz na 3 m-ce to pewnie ciezkie bedzie :( ale dobrze ze jest internet maile gg :) Dobrze ze wspomnialas o zobakach Ja wybiore sie jak bede miala urlop ciekawe ile kosztuje wybielenie zabków a jak tam z zaproszeniami ? mi z tych co ogladalam na necie to podobaja sie same takie drogie ok 5 zl te tansze po 2 zl niezabardzo mi w oko wpadly A z 40 takich po 4 zl to spora kwota za same zaproszenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
a moj Łukasz będzie tak pracował 4 razy po trzy miesiace z 2 tygodniowymi przerwami na dom. Osobiscie wole być biedna i szczesliwa niż bogata i samotna. Zezwoliłam mu ostani raz jechać po ślubie. Planujemy dziecko zaraz po ślubie,a nie wyobrażam sobie bycia w ciązy bez faceta obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×