Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

Ślub 02.09.2006r.

Polecane posty

Gość kasia25
a moj narzeczony dzis wyjeżdza do finlandii,wczoraj sie pozegnalismy i troszke mi smutno. Tak wogóle troszke zaszaleliśmy i jeszcze się okaże ,żę nam sie rodzina powiekszy.:) Tak się zastanawiam ze jesli nawet bede w ciazy, to i tak nie przestawie daty slubu trzy miesiące po urodzeniu to dosc by schunąc do kiecki,teraz czekam na wynik za 12 dni:), i nie moge cholera znieczulenia u dentysty wziaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe panny młode i panów młodych... ja tez najprawdopodobnie wyjde za mąż w przyszłym roku i moze to bedzie data 2 wrzesień...(bo ja zastanawiam sie nad sierpniem, ale zobaczymy).. pisze ze prawdopodobnie poniewaz nic jesszcze nie jest pewnego, ale moze na dniach sie wyjasni.. podrawiam i moze niedługo do Was dołącze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My też planujemy
ślub w przyszłym roku,a le mój Pan uwaza ze na wszystko jest jeszcze czas, nawet mi sie nie oswiadczyl jeszcze, twierdzi ze to wszystko da sie zalatwic w tydzien i po co tyle pospiechu. Nie wiem jak mam mu to wytłumaczyć, ze z takim podejsciem to i za 5 lat nie zdązymy... ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie planujecie slubu, skoro ci sie nawet nie oswiadczyl :( Od tego sie zaczyna... Ps nie odpisalabym, gdybys nie napisala \"mój Pan\"... Strasznie mnie take gadanie wkurza... Z panem i wladca mi sie kojarzy !!! PS Ale zycze ci wszystkiego najlepszego i tego, ze ci sie w koncu oswaidczy, skoro tego chcesz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam Kochani :) mlody feniks - ja tu jestem cały czas :) i czekam az cos napiszecie :) jak tam u Was jakies posuniecia ? my narazie spokoj cisza :) domenka - jesli bedziesz miala ochote to zagladnij czasami do nas :) Kasia 25 - no cos nie wiem czy juz moge gratulowac ;) okaze sie :) a tak jak teraz o tym myslisz to Twoje odczucia jakie sa chcialabys miec teraz dzidziusia czy jeszcze nie ? no to powodzenia mam nadzieje ze sie podzielisz z nami wynikami testu :) :) madafi - witam Cie :) i w imieniu mam nadzieje ze wszyscy sie ze mna zgodza zaprszamy serdecznie :) a co do daty slubu to pomyslelismy ze we wrzesniu bedzie jeszcze cieplo bynajmniej na poczatku i ludzie z wakacji juz pozjezdzaja wiec nie odmowia przyjscia na nasz slub :) My też planujemy - wiesz moze to glupie ale po prostu z nim porozmawiaj moze powiedz ze skoro on taki nie pewny to moze Ty tracisz czas bo co bedzie jak za 2 lata nagle sie rozmysli i wtedy Tobie bedzie juz ciezej sobie od nowa wszystko ułożyć musisz powiedziec czego chcesz musicie sie zrozumiec Moje Szczescie tez nie byl zbyt za planowaniem ale jak wreszcie dal sie namowic do Kosciola o rady od czego zaczac to gdy siostra powiedziala ze najpierw sala bo niewiadomo czy w ogole beda jeszcze wolne to wzielismy sie do zalatwiania :) a teraz widze ze coraz bardziej sie cieszy :) bardzo nas ta decyzja do siebie zblizyla i choc powiem ze wczesniej czasami sie poklocilimy to teraz od momentu ustalenia daty nie bylo ani jednej klotni deglezja - oswiadczyc sie moze w kazdej chwili przeciez nawet jak ustala date i wszystko a on bedzie chcial sie osiwadczac na 3 m-ce przed slubem to nic zlego tak tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia86Lublin
kapela jest zamowiona :-) graja w sobote do momentu kiedy wszyscy sie rozejda a w niedziele od14-21. biora za to 1700zł. robia przerwy 15min co godzinei w tym czasie sa podawane gorace dania:) sala zarezerwowana :-) 1000zł wynajecie sali+oplaty licznikowe wesele bedzie poza Lublinem poniewaz nie znalezlimy w Lublinie sali na 250os z wolnym terminem na 2wrzesnia2006 wynajelismy kucharke + 5os do obslugi. kucharka robi wszystko (ciasta,torty,gorace dania,przekaski) bierze 7zł/os, a osoba z obslugi bierze 250zł za dwa dni. slub o godz 15 :-) tylko nie wiemy jeszcze ile kosztuje :-) a ubran jeszce nie kupoilismy- zaczniemy po nowym roku szukac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia86Lublin
cd... nauki zaczniemy w listopadzie. beda 4 indywidualne spotkania. nauki u zaprzyjaznionego brata zakonnego:) a i zostalo nam jeszce cos- KAMERZYSTA. KTO POLECI KOGOS DOBREGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska 24 to nie tak jak myślisz:):):)...jestesmy ponad 5 lat ze soba i planujemy.....problem w tym że moj narzeczony jest za granica(tam pracuje teraz) i trudno o takich sprawach rozmawiac przez telefon, a poza tym data jest nieustalona ze wzgledu na sale..Mieszkam w miasteczku turystycznym i tam gdzie chcemy zrobic wesele moze sie okazac ze wlasciciel bedzie miał wczasowiczów i dlatego prawdopodobny termin bedzie na 2 wrzesnia..... na szczescie moj chlopak przyjedzie prawdopodobnie w sobote i wtedy razem pojedziemy do tego osrodka wczasowego i wstepnie uzgodnimy date:):):) więc moze w przyszłym tygodniu napisze: NAPEWNO:):):) A poza tym dzieki za takie miłe przyjecie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a !! i rozmowa na temat ślubu i wesela za rok wyszła od niego:):):)..Ja cierpliwie czekalam i nic nie wspominałam....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka 24 upsss....to chyba nie bylo do mnie tylko do My tez planujemy...:):):) ale to nic....usprawiedliwilam sie na zasap:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
podziele się. Pewnie ze bym chciała,ale jak nie bedzie to też dobrze, płaczące niemowle nie pozwoliłoby mi sie skupić na gościach weselnych,hehehehe. Dobrze jest:),tylko mam przeziębienie i nie moge nic brać zadnych tabletek zdeczko to uciązliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Martushi86Lublin - Witamy nowa osobke :) jest juz nas troszke wiecej :) hurrrra :) na 250 osob to strasznie duzo :) my bedziemy robic gdzies na 60 bo wiadomo koszty:/ my tez nie mamy jeszcze fotografa ale z tym sie nie spieszymy w przyszlym tyg trzeba bedzie spotkac sie z orkiestra i 200 zl wplacic na zaliczke my oplaty mamy takie 130 zl od osoby plus ciasto i napoje i wodka :/ no ale skoro rodzina mojego narzeczonego nalegala to ok tez sie ciesze bo to w hotelu i bedziemy miec noc poslubna ze sniadaniem i w rocznice za darmo uroczysta kolacje :) dobrze ze napisalas bede wiedziec jak spytac orkiestre co ile robia przerwy :) tak podumowujac wszystko co napisalas to Twoj slub bedzie pewnie ogromnym przyjeciem :) madafi - 5 lat to sporo :) no to mam nadzieje ze zalatwianie spraw w weekend sie powiedzie :) trzymam kciuki za Was:) fajnie by bylo gdybys z nami juz zostala :))) Kasia25 - :) zobaczymy co Ci los sprawi :) no to jak bys byla to data byla by na czerwca :) Dziewczynki i Chłopcy :) do ślubu zostało 333 dni :) hihihihihi cholipka to prawie 11 m-cy a ja juz sie nie moge doczekac :) ja tez jestem chora i Kasiu dobrym ponoc sposobem jest czosnek wiec wrzucilam na patelnie usmazylam i zjadlam i nosek mi sie wreszcie przetkal :) zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia! :) a Wam całej Kochanej reszcie Piszcie tu :) uścicski :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- narzeczony jest - kosciol jest 18.00 - sala jest - kucharka jest - zespol jest - fotograf jest - kamerzysta jest - lista gości prawie gotowa - zaproszenia brak - auto brak - obraczki brak - kwiaty brak - nauki, poradnia brak - dekoracja sali (jej wizja) brak - sukienka + dodatki brak - garnitur + dodatki brak - koncepcja makeup i fryzury brak jak na dziś chyba nie jest żle ale na resztę brak mi koncepcji zwłaszcza dekaracja sali i zaproszenia. Teraz wasza kolej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi
w jaki sposub sie najlepiej oswiadczyc dziewczynie ???? Pomocy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest tak: -narzeczony jest - kosciol jest 16:00 - sala jest - kucharka jest - zespol no jest tylko trzeba sie z nimi spotkac - fotograf nie ma - kamerzysta nie ma - lista gości prawie gotowa - zaproszenia brak - auto brak - obraczki brak - kwiaty brak - nauki, poradnia brak - dekoracja sali (jej wizja) brak - sukienka + dodatki brak - garnitur + dodatki brak - koncepcja makeup i fryzury brak no wiec bardzo podobnie u mnie :) ale mamy jeszcze sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi : to od Ciebie zależy jak sie oświadczysz Napewno wrto swojej wybrance zrobić niespodzianke :) no wiec wez sie w garsc biegnij po pierscionek i spraw by poczula sie najwspanialsza i nawjazniejsza istotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uashahdbafhudahf9ednbkfldafypo
Do My tez planujemy: Twój facet ma 100% racji!!! Ja juz jestem po:)wiem, co piszę:) wsio załatwilismy w 2 miesiące:) Bez paniku dziewczęta!! Życzę szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia86Lublin
nom u mnie sie duze przyjecie szykuje, ale to a tacy gosciem,ze nie wypada ich zaprosic... bliska rodzina... u mnie jeszcze z nowosci jest to ze wczoraj podpisalismy z kamerzysta umowe- wzial 200zł zaliczki 9100zl zdjecia+100zł kamerowanie) kamerzysta bedzie pierwszego jak i drugiego dnia. za 1dzien bierze 700zł a za drugi 200zł. za 60 ujec w plenerze (z caego 20 nalezy wybrac) format 13/18 bierze 240żł za zdjecia w kosciele tak samo. czyli lacznie kamerzysta wynosi nas 1380zł. ale jak ogladalismy kilka jego kaset i zdjec to naprawde warto zaplacic bo robi swietne kasety np na poczatku sa zdjecia z mlodych lat pozniej fiolmik retro krecony gdzies na skwerku badz w innym miejscu z mlodymi dalej kreci blogoslawienstwo slub po slubie jedzie samochodem i kameruje samochod mlodych dalej wesele a na zakonczenie jest w krzywym zwierciadle czyli najsmieszniejsze sceny z wesela:) menu juz mamy ustalone z kucharka, nauki rozpoczynamy na poczatku listopada, czyli pozostalo nam wybrac wzor zaproszen i zbierac kaske na wesele... mam pytanko- tort podany bedzie u was przed oczepinami czy po oczepinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam :) ja niestety nie orientuje sie co do tortu :/ bynajmniej jeszcze nie;) jak narazie z niecierpliwoscia odliczam dni :) jeszcze 326 :) no i z moim narzeczonym zbieramy na maxa kase byłam pytac sie o to jak wyjdzie zrobienie samemu kotylionu i okazalo sie ze taniej niz by kupic w tej pasmanterii co byłam to są śliczne i serduszka i kwiatki i wstazeczki i postanowilam ze bede robic kotyliony sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wczesniej planowales feniksie slub bez narzeczonego ? ? ? :P troszke mnie zaskoczyl ten wpis :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzielismy ze chcemy sie pobrac ale mialo byc z zaskoczenia i było. W zyciu sie nie spodziewałam. Jak ktoś jest razem i wie ze to TEN jedyny to pierścionek jest jednym z etapów do szczęśliwego bycia razem. Nie musi być początkiem. Oto on: http://sklepjubilerski.com/sklep/d/2632br?PHPSESSID=f3adc2cac6d34085ad7084bd02ceea3c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje :)))))))))))))) Bardzo się z Tobą cieszę. No a teraz możesz sie zabrać za przygotowania :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_23
Witam Was serdecznie. Nasz ślub również 02-09-2006 Jak narazie mamy zaklepaną tylko salę (zaliczka 500PLN) Jesteśmy razem pięć latek (minęło 20-go września :))) Zaręczyny były w święta wielkanocne w 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) faktycznie sliczny ten pierścionek Moj tez ma tylko jednego brylancika no ale lepsze to niz nic ;) Witaj Ramono :) Tak mysle kiedy zaczniecie cos robic powazniejszego typu przymiezanie sukien slubnych obraczki zaproszenia ? bo u mnie na razie cisza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_23
Cześć dziewczyny. Ja mieszkam w małej miejscowości. Nie muszę się z niczym spieszyć specjalnie. Najważniejsze żebyśy jakiś zespół jeszcze znaleźli fajny. Kamerzyste mamy znajomego. Z resztą poczekam gdzieś do maja czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×