Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

Ślub 02.09.2006r.

Polecane posty

cześć wam - troszke mnie nie było ponieważ wyjechałam w delegacje. Widze że co raz więcej nas. Witaj Romona w naszym gronie. Dziewczyny jak nauki małżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co slychac? :) ja nie moge sie doczekac:) juz bym chciala wszystko kupic :) hihihihi no ale jeszcze troszke i sie rozkreci i wtedy pewnie nasz topic tez :) sciskam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia1986Lublin
ja tez sie nie moge doczekac tego dnia... jak jestem na jakims slubie to sobie wyobrazam swoj ;-) a czy ktora z was zauwazyla ze teraz jak sie swoje wesele planuje to jak sie jest na innym to wieksza uwage zwraca sie na przygotowanie, wystoj,zachowanie,mlodych,starszych... i sie mysli ze ja bym tak nie zrobila albo tego za duzo tego za malo? bo ja tak mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie mam problem..!! chcialabym sie dowiedziec w jakim wieku powinien byc mezczyzna zeby mogl wziasc slub cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba 18 lat powinien miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam. Co tak u nas pusto? Jest jeszcze sporo czasu i dopiero później się coś rozkręci wiem wiem.... Zdradzcie mi co sie robi w poradni bo ja musze sie tam niedługo udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) my mamy juz orkiestrę zaliczka wpłacona nas orkiestra po znajomości bedzie kosztowac 1100 :) za następną wypłatę czyli pod koniec listopada idziemy kupić obrączki :) jeszcze kamerzysta/fotograf :/ no ale jest ok :) a co u Was? 304 dni do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to i zastanawiam się dlaczego ludzie tak komplikują sobie zycie. Swój ślub zorganizowałam 4 tygodnie przed terminem. Ot taka decyzja, spontanicznie, po 6 latach bycia razem. Na 60 osób. I było tak: wrzesień, piekna pogoda suknia z długim trenem, z Francji, piekna, bez welonu kwiat we włosach długa ecru róża zamiast bukietu kwartet smyczkowo-wiolenczelowy w Kościele śpiewaczka operowa w Kościele piekne wesele piekne zdjęcia migdały dla gości podziekowania dla wszystkich, dla rodziców Towarzystwo, które bywa w świecie, zachwycone, wszystko tak jak marzyłam od dziecka. Każdy szczegół był dopracowany, ksiega gosci czekała na wpisy.... I tak naprawdę wszystko załatwiłam w tydzień, potem tylko szczegóły. Fakt, miałam szczęście, że restauracja miała wolny termin, bo wiem, ze juz do końca 2006 roku nie ma wolnych sobót. Kościól malutki, na uboczu, kameralny jak w sycylijskiej prowincji. Nie ma sensu nakręcac się przez rok. Sama wszystko organizowałam, bez Rodziców, Oni byli Gośćmi na naszym ślubie. Życzę Wam szczęścia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek75
Witam po dłuższej nieobecności :) I pozdrawiam szanowne forumowiczki :) Ja jak zwykle w celach komercyjnych ;) Zauważyłem, że istnieje zapotrzebowanie na stronę do której można by było wrzucić interesujące was zdjęcia, sukienek, waszych zdjęć ślubnych itd... Zerknijcie tutaj i dodajcie coś od siebie. Sam czekam na wasze inne propozycje [url=http://212.186.152.96/slubne]http://212.186.152.96/slubne Obecnie wszystko jest w fazie projektu, galeria pracuje na prv komputerze. Gdy okaże się że zapotrzebowanie jest większe zmieni się to na coś bardziej profesjonalnego :) Zapraszam :-) a to bezpośrednio do mnie na główną prv [url=http://fotografiaslubna.mzdybel.pl]http://fotografiaslubna.mzdybel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys 30 lublin
witam czy znacie jakis lokal w okolicy Lublina w w Lublinie ktory pomiesci okolo 250 osób i jest wolny w sylwestra? z gory dzieki za pomocne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po baaardzo długiej przerwie! U nas zrobił się taki zastój w organizacji, ponieważ wszystko co pilne już mamy z głowy. Nauki zrobine, orkiestra jest, sala jest i kamerzysta również. W tą sobotę mamy spotkanie u mnie przyszłych teściów i trochę się denerwuję czy wszystko będzie dobrze. Boje się, żeby nie było jakiejś takiej ciszy przy stole albo skrepowania. Może ktoś z was juz to przechodził i mógłby mi napisać przebieg takiego wydarzenia? Byłabym wdzięczna:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 2 tygodnie temu. Szok co do strachu!!! a później luz - sprawy wesela poruszyli 2 razy na całe spotkanie. Mieli byc 2 godz a siedzieli 5!!!! :) CIESZE SIE ŻE MAM TO JUŻ ZA SOBĄ. Głowa do góry i więcej wiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki młody feniksie za słowa otuchy:) Po wszystkim napiszę jak poszło. Pozdrawiam i dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jestem swieżo po spotkaniu przyszłych teściów i twierdze, że staruszkowie stanęli na wysokości zadania! Było bardzo elegancko a zarazem rozmowa szła tak gładko i przyjemnie, że impreza skończyła się dopiero o północy. Poszły toasty, był bruderschaft a o weselu ledwo wspomnieli pod koniec. Ale chodziło o to, aby się poznać a nie juz zaplanowac całe wesele! Spotkanie było wczoraj a ja do dziś jeszcze to przeżywam! Polecam takie spotkania, bo bardzo zblizaja ludzi. Młody feniksie - gdzieś był topic o poradni więc może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Myśmy mieli kilka wykładów nauk w kościele a na ostatnim była pani z poradni. Ale tylko nam poopowiadałam o róznych problemach w małżeństwie i na tym był koniec. Życzę powodzenia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim. Co sie dzieje? Nikt nie chce niczym sie pochwalić? Ja byłam ostatnio na targach w Wa-wie i szczerze mówie - nic ciekawego nie znalazłam. Jedynie to (o dziwo) tanie i orginalne zaproszenia ślubne. Inne bo orginalne, nie z tych katalagów co są wszędzie, tylko z drukarni wg ich pomysłów. Reszta to - szkoda gadać. Sukienek od metra ale żeby wybrać coś dla siebie to trzeba zapomnieć albo być wyjątkowo odwżnym. A może ktoś był i ma coś czym mógłby się pochwalić że znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co slychac? U nas targi będą jakoś w marcu wieć też się wybiorę :) a narazie spokoj i cisza niedlugo zaczniemy szukac kamerzysty ale w sumie jeszcze czas :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia1986Lublin
faktycznie jakos cicho na naszym temacie ;-) ja teraz jestem zaganiana bo szukam razem z przyszlym mezem jakiegos napoju % dobrej jakosci i w przyzwoitej cenie, no albo z jakims dodakiem- sokiem czy czyms.... moze ktos taka promocje znalazl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jak chcesz
to masz problem, pojedz do makro i kup - bolsa czy coś. jak dla mnie góra 2 godziny roboty. z dowozem do knajpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore ślub 22.09.2006 r. I oto co mamy: - zrobione nauki - sale - kucharki - kamerzyste - fotografa - orkiestre - zrobione zaproszenia i zawiadomienia - cukiernika, który upiecze nam tort - fryzjerkę - dekoratorkę - i jeżeli nic sie nie zmieni to samochód Na początku stycznia czekają nas targi ślubne, i rozglądanie sie za strojami :) Jeżeli byłybyście zainteresowane wiekszymi pogaduszkami na temat ślubu to zapraszam na temat : \"Przygotowania do ślubu - cz.2 kontynuacja\". Są tam dziewczyny które juz w tym roku przeżywały swój slub, które doradzają i dziewczyny takie jak ja, które się dopiero przygotowują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Goja23 ja tez nosze okularki ale perspektywa noszenia na wlsanym weselu okularów niezbyt mi odpowiada i bede miala soczewki!! Dodam jeszcze ze nosilam dwa lata temu soczewki i tez powiedzialm wtedy ze nigddy nie zaloże ich po prostu nie dam rady cos wkladac do oka, a jednak...trzeba spróbowac to nie jest takie straszne jak sie mi wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zarezerwowana sale i muzyke ot wszystko co najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×