Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

Ślub 02.09.2006r.

Polecane posty

Gość
kurcze, ze ja nie wpadlam wczesniej na ten topic! przez to ze dwie godziny z malymi przerwami czytalam go od poczatku ;) ja tez mam slub 02.09.2006 :) wiekszosc juz dawno zalatwione: - sale, zespol, termin w kosciele i kamerzyste zalatwialismy jakos na poczatku pazdziernika; - fotografa niewiele pozniej - teraz chodzimy na nauki przedmalzenskie - reszta jeszcze przed nami w tej chwili zaczynam sie rozgladac za sukniami- poki co w internecie, bo kupic planuje gdzies za 3-4 miesiace poki co moj typ to bardzo podobna do tej, prawie taka sama, ale ladniejsza ;), z tej samej kolekcji- mam jej zdjecie na kompie, ale w internecie juz nie znalazlam po zmianie kolekcji z 2005 na 2006 :0: http://www.panayotis.dk/viskjole_tilbud_odense.asp?ID=20051007&ID2=200510 kurcze, z tego co czytalam to my za wszystko placimy duzo drozej niz wiekszosc z Was, ale to pewnie kwestia tego, gdzie mieszkamy :( ech, ale to w koncu taki wyczekiwany dzien, najwazniejszy :) mam takie pytanko- czy ktoras z Was myslala juz o piosence na pierwszy taniec? pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"no to co\":) Ja jestem z okolic Wrocławia, moze ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :) a ja juz znalazlam fotografa za 300 pln niestety nie wiem co bedzie z naszym slubem :( ale mam nadzieje ze bedzie dobrze :) pozdrawiam wszystkich bardzo goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulKa82
Hejka! Ja jestem z Bydgoszczy!Slub mam 02.09.2006 a załatwione mam niewiele: salę, kościół,niedługo nauki no i kamerę. Mam problem z zespołem muzycznym - albo juz zajęte,albo zbyt drogie,albo grają beznadziejnie :( Wesele będę miała malutkie góra 37 osób, bo budżecik nie za duży :( A z suknią ... to lepiej nie mówić....tyle jest pięknych sukienek,że ciężko się zdecydować Pozdrawiam wszystkie panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczyny i mam do was prośbę o poradę. Już prawie luty a ja jeszcze nie zajęłam się nawet rozglądaniem za sukniami. Myślę, że powoli trzeba się rozejrzeć, tym bardziej, że nie kupuję gotowej tylko chcę pozbierać różne pomysły i pójść z nimi do krawcowej. Nie wiem tylko jak się zabrać za taką wyprawę po salonach. Boję się, że będę miała problem z rozmiarem (noszę 40, do tego wzrost 178cm i duży biust). I jak o tym myślę, że większość egzemplarzy do przymierzenia to rozmiar 36, 38, to po prostu odechciewa mi się gdziekolwiek jechać. Może macie jakieś uwagi dotyczące wizyty w salonach? Jeśli tak byłabym wdzięczna za rady i słowa otuchy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulKa82
Hejka! Nie przejmuj się,ja też mam podobny temat z tym,że ja mam 165 cm wzrostu i też mam 40 rozmiar z dużym biustem.W niektórych salonach panie mają krawcowe i one mogą poszerzyć Twoją sukienkę (np. rozmiar 38 na 40-42) i wypożyczysz sobie spokojnie ją. Chciałam też szyć,ale dla mnie to by był zbyt duzy wydatek jak na jedną (chociaż wyjątkową) noc.Później są problemy ze sprzedaniem sukni, no chyba że bys chciała zostawić ją dla potpmstwa ;) Ja jak na razie przymierzałam suknie w różnych salonach i tak mi tam babki mówiły. Ewentualnie, jak Ci sie spodoba fason sukni 36-38 - zawsze mogą Ci uszyć taką samą,ale na Twój rozmiar,ale to juz się wiąże z zakupem sukienki :D Pozdrawiam, życzę powodzenia w szkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki AnulKa82 za słowa otuchy:) Postanowiłam wyjście odroczyć jeszcze o tydzień żeby mieć z głowy sesję. Potem na pewno zacznę poszukiwania i chyba trzeba będzie już sie skontaktować z salonem, który będzie mi szył. Ja też na pewno nie wydałabym kupy pieniędzy na suknię w takim salonie jak są we Wrocławiu, dlatego znalazłam jeden w małej miejscowości. Tam szyła suknię moja znajoma i jest w 100% zadowolona. Uszyli jej dokładnie to co chciała a w sumie całe ubranie, czyli suknia+welon+buty i dodatki wyszło jej za 1500zł. Róznica jej diametralna, bo normalnie zapłaciłaby ok.3000zł. I w takiej sytuacji nie ma sensu też pożyczać sukni, bo musiałabym zapłacić za taką w dobrym stanie ok.1000zł. Więc wolę dołożyć. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ślubka młoda :-) nicka mam - z takiego bardzo milego opowiadania - jakby co ;-) chyba \"wygrywam\" zawody przedslubne w najwiekszym opoznieniu :D wiec ja mam: termin u ksiedza zarezerwwany na razie i wztepna rezerwacje w przemilym motelu - na wesele i noclegi dla gosci. podoba mi sie tam, poniewaz z sali weselnej jest wyjscie bezposrednio na ogrod, gdzie tez mozna tanczyc :D a usytuawanie - daleko od ulicy. bardzo przyjemnie :-) no i jeszcze w amrcu jedziemy na weekendowe nauki przedmalzenskie. no u wstepnie mamy kwartet smyczkowo - wiolaczelowy umowiony :-) koniec przygotowan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - suknia ze zdjecia, ktore pokazalas jest na prawde sliczna... taka w moim stylu :-) bede sie musiala za podobna rozejrzec :D Odliczamy do: 2. September 2006, 16:00 Pozostało: 216 dni 21 godzin 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny! Była któraś z was na targach we Wrocławiu wczoraj w hali ludowej? Ja byłam i uważam że niepotrzebnie straciłam 10zł na wstęp. Miało być tyle niby firm a tak naprawdę to było bardzo niewiele. A tak z innej beczki to właściciele mojej sali zrobili stronę internetową i jeśli mogę to chciałabym się wam pochwalić:) http://www.wesele.pop.pl/wesela/filaryd.jpg Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wesoła prostytutka-- dzieki, jak pisalam tam, ta, do ktorej podalam link jest bardzo podobna do wybranej przeze mnie, ale troszke inna. W koncu znalazlam link do tej mojej upatrzonej: http://askepot-brudekjoler.sykel.pil.dk/index.php?pag=product_view&product_id=54 moze nie za dobrze ja widac, ale jak sie powiekszy zdjecie, to mozna cos zobaczyc jest podobna do tamtej, ale moim zdaniem jednak ciekawsza- szczegolnie dol Goja23 --> ladna sala, najfajniejsze w niej jest to sklepienie- baardzo mi sie podoba taki styl :) spora sie ta sala wydaje- duze robicie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulKa82
Uffffff.... Mam już zespół :) takich tzech fajnych chłopaków z Wlocławka :D Mili i utalentowani,bo studiują na akademii muzycznej :D Zaprezentowali swoje granie,akkurat w naszym klimacie :P jazzzzzz i bluzzzzzz Jestem zadowolona :) pokaże wam moją sale: http://www.jermir.bydgoszcz.pl/polski/rekreacja.htm http://www.jermir.bydgoszcz.pl/polski/restauracja.htm oraz suknie,którą bym chciała dorwać :) http://www.bazafirm.pl/kuciejczyk/zdjecia/z3651514522.JPG Ja jestem szczęśliwa :D Pozdrawiam,dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane. Jak dobrze widzieć że robi się nas co raz więcej. Już myślałam że tylko kilka osób ratuje co jakiś czas ten topik przed śmiercią. Ostatnio mało pisałam. Fajny pomysł z tymi miejscowościami. Ja mieszkam niedaleko Warszawy i ceny u mnie iście warszawskie. Więc jest tak: Martushia1986Lublin - LUBLIN, Goja23 - okolice WROCŁAWIA, AnulKa82 - BYDGOSZCZ, młody feniks - okolice WARSZAWY prosze wpisujcie się 02.09.2006 THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi_25
Cześć wszystkim! Przyłaczam się do Was, bo też mam ślub 2.09. Jestem z Bydgoszczy, jak zauważyłam nie jedyna :-) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! Stałych bywalców oczywiście też :P No to co --- my robimy wesele na 100 osób ale wejdzie tam maxymalnie 120. Ale już wtedy robi się ciut ciasno. Powiem szczerze, że oglądałam tylko tą jedną salę, bo od razu się w niej zakochałam. Zresztą to była niespodzianka od mojego lubego. Po kryjomu znalazł ten dworek i bardzo pozytywnie zaskoczył całą rodzinę. Zresztą jak na takie miejsce i cena nie jest zbyt wygórowana: 80-100zł/os. w zalezności ile będzie dań ciepłych. AnulKa82 --- sala bardzo elegancka :) Ale ta sukienka bardzo mi się podoba. W ogóle pięknie jest uszyta i świetnie leży na tej dziewczynie. Życzę powodzenia w poszukiwaniu takiej samej :P A tak poza tym, czy jest ktoś z Wrocławia? Chyba każda z nas klika z różnych miejsc Polski. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulKa82
Justi 25 Gdzie macie ślub? Masz już suknie i kapele? A fotografa? Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi_25
Hej Anulka_82! Slub mamy w kościele pw.śś. Apostołów Piotra i Pawła na Pl.Wolności , sala zaklepana, mamy dj-bo taniej i to zaufana osoba,więc mam nadzieję, że nie zawiedzie. Sukienki póki co oglądam w internecie ale jeszcze nie wiem czy kupię czy wypożyczę. Nie mam jeszcze fotografa i troche mnie to martwi :( Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulKa82
Witaj, Justi_25! Ja też jeszcze nie mam fotografa :( i tez się martwie,o chciałabym ładne fotki,lae profesjinaliści są byt drodzy :( Więc szukam. My many w Garnizonowym,ale weselisko będzie malutkie :) Pozdrawiam gorąco!!! Powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bywalczynie. Czy wiecie który dziś jest? 2 luty!!! Za 7 miesięcy ślub. Ja nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko \"zleciał\". Dopiero było planowanie, dopiero był rok do ślubu a teraz?? Widze że przygotowania zaczynają nabierać \"tempa\". Miśka_24 podobają mi się wasze obrączki. Znacie już cene? Bo podobno w maju ruszają duże promocje (zniżki) u nich dla przyszłych małżonków. Wiecie mam problem i prosze was o rade. Mam problem z wyborem sukni. jak widze nie jedyna. Ale u mnie jest inna kwestia. Mieszkam \"prawie\" w Warszawie, a ceny sukienek są - lepiej nie mówić. Czy któraś z was zastanawiała się nad uszyciem? macie może swoje już upatrzone na stronkach modele? Ja sama nie wiem co juz mam robic. Poratujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
młody feniks- jestem z Warszawy i rozumiem co masz na mysli mowic o tych cenach nie tylko sukni to sie tyczy, ale i sali, zespolu, kamerzysty itp :o ja wlasnie zamierzam szyc suknie, tyle, ze krawcowa, do ktorej dostalam namiar (i zgubilam ;), musze jeszcze raz od kolezanki wziac) jest z sochaczewa, ale szyje ponoc super- kolezanka byla swiadkowa na slubie, gdzie mloda sobie tam szyla suknie i zaplacila bodajze w zeszlym roku 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulKa82
Witam, dziewczyny! Mam pytanko - jakie obrączki wybrałyście/wybieracie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze ze temat powoli rusza:) chyba przed samym wrzesniem bedzie najgorecej:) co do obraczek to mi tez sie te podobaja... ale...no wlasnie jest jedno male ale... moj kochany dostal na 18stke obraczki od babci... i teraz chce abysmy je mieli... a ja nie wiem jak mu powiedziec ze mi sie nie podobaja... mysle o ich przerobieniu... nie chce ani jego urazic ani babci... ale z drugiej strony nie chce nosic cale zycie czegos co mi sie nie podoba.... co mi radzicie? jak podejsc do tej sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się osobiście wydaje że zawsze możecie to przedyskutować, jednak pewnie będzie ciężko te obrączki pewnie wiele dla niego znaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobny problem mają moi znajomi-dostali obrączki od ciotki, która zatrzegła, żeby nie poddawać ich żadnym przeróbkom... Nie wiem dlaczego ludzie chcą uszczęśliwić kogoś na siłę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny (i nie tylko;-) Czy wiecie, że już za pół roku nasz WAŻNY dzień? Jak Wasze przygotowania? Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×