Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

Ślub 02.09.2006r.

Polecane posty

ja pamiętam i mój przyszły małżonek również :-) nawet dzisiaj o tym rozmawialiśmy, że już nie możemy sie doczekać tego momentu ;-) i niedawno w necie znalazłam swoją wymarzoną suknie ślubną... oto link; http://www.tradera.com/auction/aid_25306399 nie wim co o niej sądzicie,ale dla mnie jest po prostu BOMBA !!! i na 90% będę szukała krawcowej ażeby mi taka uszyła... wiadomo,że identyczna nie będzie, ale te krój, rękawki i hafty muszą być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuhsia ta suknia jest przepiękna!!! Ja znalazłam podobną na innej stronie i też sie w niej zakochałam. Tylko, że w moim przypadku dekold musi być inny (noszę duże D) ale ten krój w pasie i hafty na dole są świetne. Poza tym nie jest bezowata ale również nie wygląda skromnie jak koszula nocna:D Życzę udanego szycia!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze mam poparcie:-) ta suknie mi sie podoba i juz nic na tonie poradze ;-) podoba mi sie po prostu podoba ;-) moze i suknia zbyt skromna nie jest, ale z drugiei strony przepychu tez w niej nie ma... wiec dla mnie jest sliczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANECZKA
Jestem w szoku, ja mam slub 5.08.2006 i tylko ksiadz, orkiestra i sala jest! Czyli właściwie umywam się do plamów i realizacji wszystkich panien młodych kalendarzowo bliskich mojej osobie;) Co zrobić? Ja jakos nie czuje nastroju slubnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> blaneczka najwazniejsze masz zalawione... a reszta to zalezy od Ciebie, ja wole miec wszytsko z glowy i wczesniej zapiac na ostatni guzik :-) P.S a ja juz lekki stresik mam jak sobie pomysle jak kazdy bedzie sie patrzyl na mnie i meza w kosciele ;-) bo wesele mneinie przeraza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubka młoda
a ja juz w piatek - nastepny przymeirze suknie slubna :] tzn - najpeirw przymiarka podobnej o tym samym fasonie, zebysprawdzic, cz ynadaje sie do niej (albo suknia do mnie cyz sie nadaje ;-) ). Jezeli tak, to wypozycza oryginal na przymiarke z firmy, a potem kupie, lub nie. jest jeden problem - droga ta suknia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my właśnie dzisiaj wybraliśmy sobie obrączki, będą takie: http://www.wec.com.pl/e4u.php/1,ModProducts/ShowProduct/21/694/9,26 miały być skromne, z żółtego złota, ale,że pierścionek zaręczynowy mam cześciowo z białego złota, doszliśmy do wniosku,że można coś kupić łączonego delikatnie :) powiem, wam tylko tyle,że obrączki sa dużo dużo ładniejsze w rzeczywistości :) i ciekawa jestem jakie obrączki Wy bedzieice mieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, śliczne zaproszenia, widziałam podobne-tzn utrzymane w takim zabawnym stylu-w empiku, jak masz gdzies pod ręką, to zajrzyj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez juz wczoraj zamowilam suknie :) inna niz ta co w linku wczesniej wkleilam... weszlam do salonu i zobaczylam suknie ktore mnie olsnila :) na necie nie moglam podobnej znalezc ale jak znajde podobna to obiecuje ze wkleje linka :) pierwsza miare mam 19.07 :) a jak tam wam kobitki ida przygotowania do slubu? bo my juz serwetki mamy kupione i swiece tez rozgladamy sie za zaproszeniami.... o takie nam sie podobaly: http://www.allegro.pl/item98455776_zaproszenia_slubne_zaproszenie_na_slub_0_99zl.html ale juz ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Przepraszam za tak dlugą nieobecnosc:) Nie dlugo nam zostalo 105 dni do slubu:)))) A ja nie wiem jaka ta suknia caly czas szukam musze jutro wybrac sie i kupic najpierw buty bo to podstawa ,,,:) chialabym buty z satynki ale nie wiem czy takie uda mi sie kupic;) A wy juz macie kupione sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu nikt nie zagląda??? ;) Wczoraj i dzisiaj zaczełam mierzyc suknie ślubne... ojoj aż mi sie w głowce zakrecilo .. tyle modeli.. wczesniej wiedzialam jaka chce konkretnie a teraz nie wiem sama...:( dobrze że już zaczełam bo chcialam czekac do czerwca:) a ww pewnie też suknie wybieracie bo na forum Was nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Muszę Wam wszystkim zrobić papa :( niestety ślub przełożony został na 16.06.2007 r. ;( Życzę Wam wszystkiego Najlepszego :) i milutkich przygotowań do ślubu :) sciskam gorąco papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_24---->szkoda, że nas opuszczasz. Swoją drogą ja też się zastanawiałam nad zmianą daty, przyszły mężuś zawodzi :( Jina-życzę udanych poszukiwań-ja już mam to za sobą, obrączki też już zamówione, będą 30.05. Nie wiem tylko kiedy się wysyła zaproszenia. Chyba mamy jeszcze trochę czasu? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :) u mnie suknia juz zamowiona , piewsza miara 18,07,06 :) zaproszenia kupione, zaproszenia bede rozsylalam i rozwiozila 1 miesiac przed slubem,u mnie jest taki zwyczaj... butki tez chce kupic w maju, bo kobitka z salonu w ktorym zamowiłam suknie powiedziala,zeby kupic buty wczesniej,bo pozniej wzory moga byc przebrane... 2maja bylo wesele mojej znajomej, jak stala przy tym oltarzu i zaczela wymawiac slowa przysiegi to az mnie ciarki przeszly i chlod oblecial... bo pomyslalam spobie ze za 3miesiace bede na jej miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja też 2 września:) powiem wam, że przygotowania idą pomalutku, nie spieszymy się i jak do tej pory mamy pozałatwiane najważniejsze rzeczy tj.: * salę i kucharki z innej knajpy, która słynie z pyyysznego jedzonka * orkiestrę * fotografa i kamerzystę * kosciół * wybraliśmy świadków * suknia zamówiona ach i była bym zapomniała - mamy kotyliony dla gości i plastikową parę młodą na tort:D to były nasze pierwsze weselne zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka_0023
JA tez biore ślub 2 wrzesnia:)))))) mam juz wszystko zalatwione oprocz fotografa załamie sie jak go nie znajde:((( skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek75
Moniczka_0023 a skąd jesteś :) Jeśli zainteresowana jesteś fotografem, to proszę o kontakt mailowy... Chętnie podam linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle
czy zdarze z sukienka, gdy zaczne za nia chodzic od poczatku lipca? teraz jest sesja i nie chce sobie zawracac glowy no i wyierac tak na "odczep" :( chce pochodzic za nia dlugo, ale jeszcze nie teraz... myslicie, ze starcza mi 2 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
Witam!!! JA tez mam ślub 02 wrzesnia PRZYGOTOWANIA TRWAJA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
do poprzedniczki: i któż cię chciał z takim słownictwem kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
do tak sobie myślę: DO KOGO BYŁ TEN TEKST???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_s
Witam!! Ja też wychodzę za mąż 02.09.2006 i jestem z tego powodu baaardzo szczęsliwa. Mamy już prawie wszystko załatwione. Lokal, orkiestra, kamerzysta, fotograf, suknia.... Teraz jestesmy na topie zakupu garnituru. No i wbrew pozorom... nic prostego :P Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe pary które powiedzą sobie TAK tego własnie dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlaśnie dzisaj zamowilam suknie ślubną no i pora na garniturek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jina-gratuluje postępóww przygotowaniach :-) Jak masz możliwość pochwal się nowym nabytkiem... Ja dzisiaj omawiałam szczegóły z kamerzystą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że sie pochwale ta sukienka jest z płaszczykiem z koronki firmy MsModa i niestety nie ma jej w necie :( ale bardzo podobna znlazlam firmy Margarett http://www.margarett.pl/ mozesz sobie wiejsc i ocenic :-) Jest to kolekcja Colezione Arcade model Allegro A ty justi_25 co ustalalas z tym kamerzysta ? ja mam sie zglosic na poczatku lipca ale nie wiem jak ułozyc scenariusz mej uroczystości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jina piekna ta suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia26
Witam wszystkie Panny młode zebrane na tym topicu. Ja tez wychodze za maz 2 wrzesnia... i jestem bardzo bardzo bardzo szczesliwa z tego powodu!!:-) Duzo spraw mielismy pozalatwiane wczesniej tzn juz w styczniu byl kamerzysta, fotograf, sala, orkiestra, sukienka.... co do sukni dlugo sie nie zastanawialam i nie zaluje wyboru ani troszke:-) a jak Wasi "mezczyzni" beda wygladali w tym dniu?? zakladaja surduty czy klasyczne garnitury?? a moze frak??:-) my osobiscie szukamy czegos w brazach ale ciezka sprawa z tym kolorem!! Teraz na glowie mamy dekoracje sali i kosciola, jeszcze auto, zaproszenia, transport gosci, zaplanowanie drugiego dnia (poprawin), ustalenie menu, kupno garnitura, wybor wiazanki.... o mamo!!!!:-( pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×