Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julkaaaa

Microgynon 21 czy Rigevidon??POMÓŻCIE WYBRAĆ!

Polecane posty

Gość julkaaaa

Chce zmienic tabletki 3 generacji na te z 2 poniewaz wyprobowalam juz harmonet ,logest ,novynette i po wszystkich czulam sie źle:(.Napiszcie po ktorych z tych dwoch nie slabnie libido ,po ktorych mneij sie tyje a lbo wogole:)i czy wpływaja na wzrost piersi?Czekam na wszystkie wasze opinie dotyczace tych tabletek??Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala1234
moim zdaniem Microgynon jest jak najbardziej ok... Stediril też... mimo niepochlebnych opinii niektórych forumowiczek że "stare" itd., to te wszystkie tabsy są o wiele wiele bezpieczniejsze niż szeroko reklamowane Yasmin, Jeanine, czy III generacji Logest, Harmonet... Spoko bierz w ciemno Microgynon, Rigevidon to właściwie to samo chyba ma taki sam skład!! Jeszcze sprawdź w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala1234
aha zapomniałam dodać. Ja brałam tabsy II generacji i to najsilniejsze Gravistat, ale tylko dlatego że miałam znaczne niedobory hormonów. Przedtem brałam Logest i Harmonet, i Cilest. I tak: Po logeście, Harmonecie i Cileście miałam paskudne bóle głowy i zawroty głowy, w ogóle samopoczucie do kitu, a po starym niby Gravistacie było fantastycznie, czułam się jak nowo narodzona!!!! I nikt mi nie wmówi teraz że III czy IV generacja jest super. Yasmin też brałam - po Gravistacie. I było... do kitu!!! Zawroty głowy, bóle nie do wytrzymania. Libido zerowe. Po Gravistacie libido ekstra. rozmiar piersi... chm, no trochę się powiększają i po tych, i po tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
Dzięki Koala za odpowiedź .Dla mnei to ważne bo naprawde myslallam ze te nowsze beda lepsze a tu na wszystkie reagowalam prawie tak samo czyli źle:(wieć piszcie proszę jeszcze co sądzicfie o tabletkach II generacji jak się po nich czujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja brałam mikrogynon przez trzy lata i naprawde dobrze sie czułam , ani nie przytylam nie mialam tez zadnych plamien, brałam kiedys cilest ale musialam odstawic bo zaczelam miec z tego powodu problemy zdrowotne. Polecam mikrogynon dla tych dziewczyn , ktore nie chca miec zadnych problemow zwiazanych z braniem hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynkaaaa
Ja też brałam kiedyś Microgynon i czułam się super. Natomiast nie mogę tego powiedzieć o Logeście, Harmonecie czy Cileście, a nawet Yasmin... pełno tych tabletek było. Bo te pierwsze czyli Microgynon nie wiadomo czemu zmieniłam na "nowe, lepsze" Logest. I zaczęły się bóle głowy, nóg, zawroty głowy, plamienia i takie tam. A trzeba było pozostać przy starym dobrym Microgynonie!! Ale ja głupia myślałam że co drogie, nowe to lepsze... niestety nie zawsze tak jest a lekarze chętnie wciskają pacjentkom droższe reklamowane leki bo mają z tergo profity... teraz po latach to wiem i - na razie nie biorę żadnych tabletek żeby organizm odpoczął, a potem poproszę gina o receptę albo na Microgynon, albo Stediril 30 albo Rigevidon. To w sumie jedno i to samo mają taki sam skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
piszcie:)powiem jeszcze ze po tych wszystkich tabletkach dostalam takiej depresji ze chlopak zeby nie byl taki kochany dawno by mn nie zostawil,pozatym po harmonecie celulit:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
piszcie moje drogie bo to ważne dla mnie:(bo juz sama nei wiem czy warto sie truć ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie sexu bez tabletek,strach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoam
bierz Microgynon i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
jak go bierzesz to powiedz cos o nim więcej ,prosze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
wypowiadajcie się ,chyba ze nikt więcej z was nie bierze tych tabletek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
???????czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saamarka
Hej , chodzi o to że Microgynon= Stediril= Rigevidon!! Te tabsy mają identyczny skład także cokolwiek wybierzesz, będzie ok. Śmiało możesz je brać, są naprawdę ok to tylko w naszym kraju jest tak że reklamują drogie tabletki III i IV generacji jako nowoczesne, wspaniałe itd a prawda jest taka że na Zachodzie (USA,. Niemcy, Holandia, Szwecja, no we wszystkich rozwiniętych krajach) królują tabletki II generacji jako BEZPIECZNIEJSZE dla naszego zdrowia. IV generację w ogóle usuwają z USA i Holandii by były przypadki śmiertelne. Także to tak jest, nie zawsze nowe wynalazki są lepsze niż "stare". Miliony kobiet stosują Microgynon a w Holandii to tabletka najpopularniejsza jest na 1 miejscu pod względem popularności. Spokojnie możesz poprosić gina o receptę na którykolwiek z wyżej wymienionych środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
Dzieki serdeczne Samarka:)i czekam na dalsze opinie posiadaczek microgynonu lub temu podobnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
piszcie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
a mozesz napisac jak sie czujesz po nich jakie objawy itp:)dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka73
Polecam Microgynon. Biorę je już bardzo długo i czuję się świetnie. Ginekolog przepisał mi je "na próbę" po bezskutecznym poszukiwaniu tabsów odpowiednich dla mnie. Brałam sporo: Minulet, Femoden, Cilest, Mercilon ... i po wszystkich czułam się po prostu fatalnie. Bóle głowy nie do zniesienia, drętwienie rąk, problemy z ciśnieniem itp. Myślałam już, że przyjdzie mi zrezygnować z tego rodzaju antykoncepcji albo przywyknąć i męczyć się dalej. A tu nagle niespodzianka... Microgynon nie spowodował żadnych skutków ubocznych. Jest super - czuję się dobrze, nie tyję i do tego w takiej cenie! Czego chcieć więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
a jak jest jesli chodzi o łydki czy nei puchana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
Julka, z tego co słyszałam to Microgynon jest takim środkiem, który u bardzo bardzo wielu dziewczyn jest naprawdę świetnie tolerowany. Osobiście nie znam osoby która by go źle znosiła. Jest po prostu dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
no mam nadzieje ze u mnie tez sie sprawdzi:)tak wogole tpoo bralam tez steridil 30 przez 3miesiace i tak mi tylek i cycki urosly ze szok to byly pierwsze tabletki bralamn je by zatrzymac okres ,słyszalam ze maja ten sam sklad co microgynon wiec jesli po nim ma mi sie znowu wszystko urosnac to raczej podziekuje:)piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
niby ten sam skład a słyszałam że dziewczyny mają rózne odczucia... na przykład po Stedirilu częściej się miewa nudności i wymioty, bóle brzucha i takie tam, a po Micro - nie. Może to kwestia substancji pomocniczych jakie są w tych tabletkach. Ja na przykład kiedyś brałam Logest i miałam potworne bóle głowy, a potem brałam Harmonet o identycznym składzie i nic takiego się nie działo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg najnowszych badan
(a nawet nie najnowszych) zaleca sie ginekologom zapisywac w pierwszej kolejnosci tablety II generacji. I w szczegolnosci dla mlodych dziewczat. Jesli nie przypasuja to dopiero wtedy tablety III badz IV generacji. W powaznych pismach medycznych sa takie zalecenia, ale wiekszosc uzytkowniczek kafe czyta tendencyjne, sponsorowane artykuliki (stad ten poglad o "zlych" tabletach II generacji). A z drugiej strony ginekolodzy omamieni kasa wciskaja kity mlodym dziewczynom. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole sie zastanawiam,jakie mogą byc długofalowe skutki uboczne brania tabletek..Jutro wybieram sie do ginekologa,domyslam sie,ze skonczy sie na wypisaniu recepty,a ja bede miec dylemat,czy wykupic tabletki czy nie...Ostatnio słyszałam opinie znanego profesora onkologii,ktory stwierdzil,ze naprawde dziwi go,ze tyle mlodych dziewczat bierze tabletki antykoncepcyjne,bo hormony jednak wpływają negatywnie na zdrowie.I jesli nawet teraz nie ma skutkow ubocznych,to one predzej czy pozniej bedą....I teraz juz zupelnie nie wiem,czy brac je czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaa
ja teraz juz drugoi miesiac nie biore adnych i czuje sie rewelacyjnie nei dosc ze chudne w oczach mimo ze jem tyle co pzredtem poprostu jest super no i libido takei jak powinno:)ale wlasnei zastanawiam sie nad tym microgynonem moze on bedzie taki jak powinien a nei jak wszystkie te z III generacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaa
a ja znowu z tym samym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam
zmieniłam lekarza i zapytał czy nie stac mnie na lepsze tabletki jak mu powiedziałam że biorę microgynon! pierwsze jakie miałam to cilest, ale fatalnie sie po nich czułam! microgynon ani nie zmieniał mojego samppoczucia na gorsze, ani nic z tych rzeczy, natomiast po wypróbowaniu novynette jest tak, że sama ze soba nie wytrzymuję - zmiany nastrojów, wszystko mnie denerwuje (mój facet jeszcze to znosi, ale nie wiem jak długo oboje damy radę), stałam się płaczliwa, często boli mnie głowa, brzuch... po cileste przytyłam, bo ciągle chciało mi sie jeść, a że mam tendencje do tycia, to przybyło mi 6 dobrych kilogramów... przez trzy miesiące! po micro waga się ustabilizowała. nie wiem co ci lekarze sbie myslą, eksperymentują na nas jakies nowinki twierdząc, że sa lepsze! a one nie dośc, że są gorszę to jeszcze droższe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołębica_pocztowa
Biore micrygynon juz ponad rok i musze przyznac, ze dla mnie jest swietny. W przeciwienstwie do ciletu, ktory byl horrorem! Ale kazdy reaguje inaczej, trzeba samemu poszukac, ktore najodpowiedniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw
Witam. Ja biore Rigevidon i jestem zadowolona. Ale widze,ze niektore z was pisza o tym, iz nie ktore tabletki anty moga powodowac jakies depresje. Czy to prawda? Bo tak sie sklada,ze tabletki antykoncepcyjne biore juz ponad 3 lata i faktycznie jestem nerwowa ale nie wiem dokonca z jakiego powodu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana
czy z Pcos MOGLABYM BRAC KTORES Z TYCH TABLETEK ?moze ktos wie????bo po dianie czuje sie fatalnie.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×