Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość racja racja racja racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
Latoya czujesz sie atrakcyjna i faceci to wyczuwają. Inaczej wygląda rozmowa z pewna siebie kobieta, uśmiechniętą niż z ta co ciągle poprawia sobie bluzkę ze stanikiem i zerka czy facet patrzy na jej biust..stajecie sie w tedy spięte i nie naturalne..a my głupiejemy i zastanawiamy sie czy wam sie nie podobamy ,ze tak sztywno idzie rozmowa czy cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajato
Sorki że podejmuję temat może nie mam racji. Piersi są wtedy piękne gdy się podobają menowi wraz z otoczeniem. Nie ważne jest czy są duże czy małe, najważniejsze jest że kocha sie osobę reszta to tylko ozdoba dla duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Unitra specjalnie dla Ciebie jeszcze raz cytuję mojego eks..: \"tak. wole wieksze. tylko nie chciałem cię ranić\" poza tym już mu sie kiedys wyrwało ze lubi \'na hiszpana\', tylko ja nie wiedziąlm co to za pozycja...no to się na kafe dowiedziałam i podpytałam co nie co.... :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
a ja pewnie nie wiem co pisze bo rozmawiam tylko z kobietami z rozm.D przepraszam ,ze przechodzę w ironie ale to naprawdę śmieszne..kobiety weźcie sie w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
moim zdaniem dziewczyna powinna siebie zaakceptowac, swoje cialo, i moze nie zawsze jest tak jakbysmy sobie to wymarzyly ale nie powinnyscie skupiac sie na swoich wagach ale na eksponowaniu zalet. no i co ze niemacie duzych biustow.... tyle slyszycie tu wypowiedzi chlopakow ze lubia male biusty, ze nie biust jest najwazniejszy, tylko wnetrze i ogol dziewczyny. i losiu ma racje- wyglada to komicznie gdy chlopak patrzy jej w oczy i mowi cos a ta ciagle patrzy sobie za bluzke i ma skwaszona mine bo wstydzi sie samej siebie. Male biusty tez maja swoje plusy, tylko jesli niechce sie ich widziec to sie ich nie widzi... co tu duzo mowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale on ci nie powiedzial ze jemu sie twoje piersi nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
na Hiszpana ..a który facet tak naprawdę uprawia taki sex...i będę teraz wulgarny-sorry a każdy dąży jak najszybciej do dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
wiesz sorki ze to powiem ale jesi chlopak krytykuje dziewczyne za cos co nie jest zalezne od Ciebie, np cialo i powie ci np. "a ja bym chcial zebys ty miala takie jak tamta...." to on nic nie jest wart... bo on nie szanuje cie, nie liczy sie z tym ze Cie to moze zranic, a przeciez zranil co sama mowisz i jego slowa odbily sie na Tobie. a poza tym gdyby Cie kochal... to by Cie kocham cala i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie nie wyczuli głupi holendrzy, a ten mnie wyczuł że mam kompleks że mam mały biust.... :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O i w ogóle wszyscy tutaj tak świetnie czują że doprawdy....same fenomeny emocjonalno-wrażliwe mnie otaczają... :O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
losiu zgadzam sie z Toba...dla facetow wazniejsze jest to czy kobieta ma poczucie humoru jest wesola, otwarta i akceptuje siebie taka jaka jest a nie chce sie bez przerwy upodobniac do obowiazujacego akurat kanonu piekna i wiecznie narzeka na swoje "niedoskonalosci" ...kocham swoje piersi...hehe....tez wam radze je pokochac i zaakceptowac...jak wy je zakceptujecie to kazdy tak zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
może to była raczej jego złośliwość bo mu marudziłaś...trudno stwierdzić mnie przy rozmowie nie było ,a może kłótni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
to nie tak ,wiemy ze źle sie z tym czujesz ale na litość mały biust to nie blizna na pół policzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
moim zdaniem facetow wkurza to jak on np kocha piersi sowjej dziewczyna a ona ciagle "male mam... no prawda ze male mam???". za drugim, dziesiaym razem moga wytzymac ale nie bede sie dziwic facetowi kiedy mu kiedys puszcza nerwy i powie w nerwach to co chciala tak bardzo uslyszec i ciagle marudzila choc wcale tak nie myslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
przestań sie zadręczać stara na pewno równa z ciebie babka a takie tu..eee przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
tu napewno jest wiele fajnych dziewczyn tylko ze tak marudza straszliwie ze czasami to nie wiadomo czy jest sens czytac czy nie.... :( bo ciagle tluka to samo tylko kazda po swojemu... mimo ze sie im setki razy mowi ze to ogol dziewczyny jest wazny. Na cy... leca wylacznie szczeniaki, nie znajacy wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
a poza tym ide na psychologa, i mowia mi ze mam podejscie wiec mam nadzieje ze komus moze pomoge juz teraz przez rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
przypominają mi sie od razu topiki facetów i kobiet piszących o rozmiarach penisów facet sie pyta czy 16 jest dobra czy nie:D kupa śmiechu..ćwiczenia na powiększanie ,papki...kłótnie..istna beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
dziękuję wam za wieczorek ..właśnie wypaliłem paczkę fajek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wierzycie w to co mówię to zajrzyjcie na ten topic: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3290551&start=0 możw to Was troche sprowadzi na ziemię. a jak jeszcze któś moze domniema ze brzydka jestem to mogę wysłac zdjęcie na maila. co do \'eks to myślałam że on właśnie akceptuje moje piersi dopóki nie przeczytałam na kafe co to znaczy \'na hiszpana\'..... :O:O:O:O:O:O no i wszczełam gadkę....bo niby dlaczego nie....?? ale niezły sk..wiel...4,5 miesiąca mnie oszukiwał i jak teraz pomyślę że on dotykał tych moich marnych drobnot i w ogóle że się z nim kochałam i że jeszcze go uczuciem darzyłam to się czuje jak naiwna dziwka :( że się tak dałam zrobić. jakby mnie znajomość męskich gustów niczego nie nauczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
solar.factor nie przejmuj sie tak opinia innych...po co ci facet ktory jest dla ciebie z powodu rozmiaru Twojego biustu....a zdjecie chetnie zobacze inkafu@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
ludzie zbyt bardzo chca sie przypodobac innym osoba, dlatego kazdy centymetr jest na wage zlota co dla niektorych... zbyt przesadnie sie przejmuja... wstydza sie siebie, chca byc byc lubiani i podziwiani, chca podobac sie innym, ale zamiast skupiac sie na wnetrzu skupiaja sie na metkach, sa kameleonami bo nie znaja wlasnej wartosci tylko wzoruja sie wzor modelek ktore czasto rowniez odbiegaja od pieknosci, i nie wiedza ze "idealnosc" czasami moze byc meczaca lub nudna... kazdy czlowiek powinien miec to "indywidualne cos". Malu biust nie jest zadna wada, ani przeoczeniem natury, gdyby byly same panie z obfitymi biustami myslicie ze byloby to takie super? Kazdy czlowiek powinien eksponowac swoje zalety a nie zwracac wszystkich uwagi na szczegoly ktore naszym zdaniem moga zaliczac sie do "wad". Cale zycie chcesz byc szara myszka i siedziec z kwaszona mina...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
przecież sa jeszcze normalni faceci i jest całkiem sporo tych którzy lubują sie wyłącznie w małych biustach.... jak będziesz się tak tym gryźć to naprawde nie poznasz nikogo wyjątkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
łosiu rzuc palenie bo to niezdrowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
solar.factor powodzenie u mezczyzn nie zalezy od rozmiaru biustu ...uwierz mi...na jakim Ty zadupiu mieszkasz że tam sami kretyni tylko sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
boze co za topik "czy ta pupa jest idealna"...ludzia odbija wszyscy chca byc idealni, a to by bylo nudne...ludzie wezcie sie w garsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
normalnie chyba zadzwonię do mojej kumpeli aby tu wpadla ona ma dar przekonywania..zresztą tu bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×