Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość Jestem słowik
Oczywiście , że małe też jest piękne.Marzę o pięknej figurze, mam normalną, ale nie jest tak zle, nigdy nie miałam anoreksji, bo nie rozmyślam nad wyglądem, staram się dbać o siebie,dużo chodzić na spacery, zdrowo odżywiać, lubię warzywa i owoce.Podobam się taka jaka jestem, bo jestem miła, wesoła, życzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki19
DZIEWCZYNY NIE PRZEJMUJCIE SIE TYM JAKIE MACIE BIUSTY. JESLI FACET MA PATRZEC TYLKO NA TO JAKI MACIE BIUST TO NIE JEST JUZ WART WAS. PATRZY SIE NA TO CO SIE MA W SRODKU. BO WYGLAD KIEDYS PRZEMINIE A SERCE ZOSTANIE WCIAZ TE SAME:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki Miki
Za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanisko
Mi sie bardzo podobaja malutkie piersi! dziewczyny nie macie co sie wstydzic maly cycuszkow bo sa naprawde super!!!! nie jakies obwisłe wymiona mowiac wulgarnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa Kaska
moim zdaniem uzalanie się nad soba nic nie da....wiem to z własnego przypadku,gdyz sama nie mam duzego biustu....wręcz przeciwnie!jednak najważniejsze jest to że wiem że jestem kochana przez mojego skarba, dla którego jestem najpiękniejsza...tylko dzięki temu nabieram pewnosci siebie... bo w końcu gdybym mu sie nie podobała, to by ze mna nie był ponad rok...:) i nie kazdy jest taki, że jedyne na co patrzy- to cycki:) poprostu trzeba natrafić na tego odpowiedniego;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k u r e w s k i ...........
ja nie znam faceta, który lubi małe biusty - mam na myśli AA rozmiar! mój facet jest ze mną 5 lat i wiem że chciałby bym miała większe :( ale akceptuje mnie taką jaką jestem - lecz mimo to bardzo mi przykro, że nie mogę być w pełni kobieca :( marzę o 70 B takim pełnym... pięknym.... czego nigdy nie będę miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k u r e w s k i ...........
dokładnie tak czuje sie jakby amputowano mi dwie piersi .... jak pisał ktoś wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam mały biust
i już się z tym pogodziłam, wiem jedno że jeżeli facet Cie kocha to nie ma znaczenia dla niego Twój rozmiar biustu, i to jest prawdziwy dojrzały mężczyzna, a "chłopcy" dla których ogromne znaczenie ma duży rozmiar biustu są poprostu są nie dojrzali psychicznie i postrzegaja kobiete tylko poprzez jej seksualność. Co z tego że mam mały, ale w łóżku tylko rozmiar biustu się liczy, mając mały jestem bardziej zwinna..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam mały biust
i pozdrawiam wszystkie panie z małym i duzym biustem, nie ma co popadać w kompleksy bo życie jest za krótkie, a faceci dla których tylko rozmiary się liczą nie są Was warci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem no nie wiem
hm. tez mam male cycki, czy prawie w ogole ich nie mam, kiedys mialam z tego powodu wielki kompleks. mysle ze to byla przyczyna tego, ze bylam taka niesmiala i nadal zreszta troche jestem. ale teraz patrze na to inaczej. bylo kilka facetow w moim zyciu, widzieli mnie nago i nie uciekali, co wiecej wielu zalezalo na czyms wiecej niz jednym razie. nie jestem chyba jakos specjalnie ladna, ale adoratorow nie brakuje, chyba nawet mogloby byc ich troche mniej:/ tak wiec mam 24 lata i jestem zadowolna z zycia dziewczyna z rozmiarem AA :)) pozdrawiam i nie przemujcie sie biustem, bo nie ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............./
no w sumie nie ma czym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jam mam duze piersi
i mi sie nie podobaja:( Na małe piersi sa ładniejsze staniki, a na wielkie to tylko idzie znaleźc takie jak na 60 letnia babcie. MAŁE jest piekne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka 70A
Ja nie mam jeszcze 18nastki więc mam nadzieje, że urosną przynajmniej do B tak jak starszej siostrze ;) Mama ma takie jak ja teraz ale nie wiem:)) Mój chłopak, z którym jestem ponad pół roku mówi, że jemu wystarczają, jeden do jednej dłoni i już;) A poza tym pokażcie mi modelkę ma wybiegu, która ma większe niż B;) No ja w życiu nie widziałam:)) Więc nie dołować się głowa do góry biust do przodu... Ja nosze push-up i biust bardzo ładnie wygląda;) Ładne dwie półkule:)) Malutkie ale ładne:) Nie ma się co dołować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co z tymi rozmiarami
Rozmiar rozmiarowi nie jest rowny-ja mam rozne staniki od b do c i tez wolalabym wieksze. Dajcie fotki samych piersi -wtedy mozna najlepiej ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuuuuuuuu
też mam małe i co mojemu facetowi się to akurat podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwedfwAEF
Nie rozmiar jest ważny, a temperament. Co z tego, że dziewczyna ma duże piersi jeśli jest kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijon_Tichy
Zawsze podobały mi się i nadal podobają dziewczyny o małych piersiach. Mam już swoje lata (po 30-tce) i doświadczenie - duży biust mnie obrzydza, mały - szalenie kręci. Moje kryterium - pierś musi zmieścić się w dłoni (nie mam dłoni jak bochny chleba, zaznaczam). Ale może być też zupełnie malutki, żeby tylko było "cokolwiek". Dziewczynom z małym biustem (mam nawet jedną koleżankę, która się tym ciągle przejmuje) powiadam: olać to! Nie kombinujcie, są faceci, którym się małe piersi podobają. A że być może nie są w większości - to co, od kiedy to większość ma rację? I nic nie powiększajcie, nie cudujcie - to jednak ingerencja w organizm, szkoda zdrowia - 100 razy bardziej wolę dziewczynę nawet z niewielkim biustem niż ze sztucznie powiększanym. Nie trawię sztuczności (makijażu też nie lubię). Jedynego fioła mam na punkcie nóg - muszą być długie, bardzo szczupłe, zgrabne i bez owłosienia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larousse
http://pokacycki.fotolog.pl/1585198,komentarze.html mój imponujący biust :D zapewniam was że nawet taki podoba sie facetom ,jeszcze żaden nie narzekał :P ,też miałam kompleksy ale już mi przechodzi ;) poza tym ,jak można patrzeć tylko i wylącznie na biust?Kobieta to nie tylko cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheee
mam podobne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jestem dziewczyna i sie zastanawiam po co my sobie takie kompleksy wbijamy w glowe, myslimy moze by wolal takie albo takie tez mam male i mam kompleksy ale musimy zmienic swoj tok myslenia co z tego ze niektore maja c d czy b co nas to obchodzi to nasz zycie nasze cialo i nasze A ZAAKCEPTUJMY TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sergej
Sprawa wygląda następująco ... jak się ma dziewczynę czy już żonę która ma małe piersi to wystarczy się zastanowić i zadać sobie pytanie "czy ja jestem z nią dla tego że ma małe czy duże piersi ?? " ... a większość z nasz "facetów" odpowie: "kurde stary ja nawet nie wiem jaki moja żona (dziewczyna) nosi rozmiar stanika... " ... może kobiety mają nas za prostych chłopów którym tylko cycki i dupcie w głowie ale tak naprawdę nie jest ... z mojego doświadczenia ... mam dziewczynę która ma małe piersi ale czy z tego powodu ja oglądam się za innymi dziewczynami które zostały hojnie przez naturę obdarzone ... NIE ... tylko ona sie liczy ... my naprawdę potrafimy kochać :) ... więc dziewczyny nawet nie zwracajcie uwagi na to jakie macie piersi my was kochamy za co innego ... naprawde nie myślimy tylko tą mniejszą głową ;) ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latka z malym biustem
q*wa!!!! dla mnie faceci, dla ktorych liczy sie wielkosc biustu sa zerem! ja ogolnie wole wieksze penisy,ale male sa rownie fajnie i mi nie przeszkadzaja.. mialam wielu partnerow (nie w lozku, tylko co do pieszczot) i wszystkim podobaly sie moje piersi momo, ze moje poprzedniczki mialy duzo wieksze:( jezeli facet nie mysli tylko fiutem to jest im bez roznicy rozmiar, nie mowie o ksztslcie, bo jest wazny. pozdro i gorace dla panienek z malym biustem. jestescie slicznotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
moja panienka ma male i mi sie podobają. jej w sumie tez. a poztym sama mówi ze przynajmniej na starosc nie bedzie miała cycków do pepka. tylko zawsze bedzie ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda14
Wiem,że są faceci, którzy lubią małe piersi, jak Oni to mówią "takie do ręki" są w sam raz:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcdxed
małe piersi lubią faceci z małymi wackami i razem leczą z kobietami kompleksy nie ma nic lepszego od seksu po królewsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasssssne
moj ma duzego ha (a ja jestem plaska jak nie wiem) jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×