Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

do (fetty) a co ma wspólnego Twoja pypowiedz z tym mematem ?? (cenzureczka) Drodzy Panowie to forum pośiwięcone jest małym biustom... 70 A, 75 A 70 B, 75 B chociaż B małym biustm nazwać nie mogę... No to by było chyba na tyle. (jeszcze 15 minut przed koputerkiem wiec jak toś się pojawi to odpiszę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamf
duże piersi sa jak poduszeczki, a od małych się żebra w głowe wrzynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fetty
więc to nie jest topik dla Ciebie. Odsyłam do tematów o dużych biustach. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Male Biusty ;), czyli moje siostry w niedoli :) ja mam 75b lub 80a (dla wygody lubie nosic to drugie, bo nie cisnie ;). jestem dosc wysoka i szczupla (choc do idealu figury mi daleko). faceci zawsze lubili mnie i moj biust ;) ale ja sama oczywiscie boleje, ze nie jest wiekszy. uwazam jednak, ze o wiele wazniejsza od wielkosci biustu jest ladna sylwetka, brak oponek tluszczu na brzuchu, umiescione posladki, ktore fajnie stercza, ogolna jedrnosc. szczegolnie po 30 ta jedrnosc leci na leb na szyje ;) osobne pozdrowienia dla Ktosia Nowego za to ze jest taki strasznie milutki i ze chce mu sie poswiecac czas na male biusty i ich klopoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona
dzieczyno naprawde przesadzasz,masz akureat roznice miedzy talia i biodrami a to jest wazniejsze niz wielkosc biustu i nie pisz ze masz za duzo w biodrach bo to nie prawda,a co do wielkosci biustu to chyba juz zawuwazylas ze faceci maja rozny gust i nie spodsziewaj sie ze kazdy facet tutaj powie male piersi sa super bo to nie bylopby normalne tak samo jak oczekiwanie ze na forum o duzych piersiach kazdy facet bedzie zachwycal sie duzym biustem,a naprawde sa takie pezypadki ze faceci tez tak pisza do dziewczyny z duzym biustem i one tak samo sie doluja ze za duzo obwisle itp.kazdy ma jakies plusy i minusy,jedna dziewczyna ma ladne wlosy ale za to np krzywe nogi a inna zgradne nogi ale bardzo kiepskie wlosy i to normalne bo nikt nie jest idealny.Ja co mowie szczerze ze wielu facetow lubi male piersi a np patrzy na brodawki albo cos tam jeszcze innego,mam kolezanke ktora tez ma 70 a i jej facetowi bardzo podobaja sie jej piersi.I przestan sie tak dolowac tym ze od czasu do czasu ktos tu napisze ze on to woli duze,to jest tylko jego zdanie a nie calej meskiej populacji wiec glowa do gory i skup sie na tym co lubisz w swoim wygladzie,a z zcasem sama zauwazysz ze biust to tylko jedna z wielu rzeczy na ktore moga zwracac uwage faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toster L
a moja dziewczyna ma niewielkie piersi i je uwielbiam, nie wiem czy chcialbym inne bo trafialy mi sie tylko niewielkie (max 75B), raz naprawde duuuuze i nie bylem zachwycony, byly takie MAMUŚKOWATE, jak wymiona, wogole nie seksowne, male piersi super "stają" (sorry za niefortunne określenie) jak sie podnieci kobiete, i to jest SUPER, piersi ie sa najwazniejsze, pomyslcie, czy polecicie na napakowanego faceta w BMW tylko dlatego ze ma 5o cm w bicepsie i drogie auto? mam nadzieje ze nie, gaceci tak samo, piersi nie sa najwazniejsze, a MALE SA SUPER, SĄ PIĘKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
do jak dzieki za kolejna strone A wracajac do tematu,nie wiem,naprawde nie wiem czym sie tak przejmujecie dziewczyny,jestescie zgrabne,macie walory ,ktorych nie jedna wam zazdrosci,nie wiem czy rozmawiacie z kolezankami ktore maja duzy biust,mam kilka takich i nie raz rozmawialismy jak to jest naprawde,czy faceci wola duze?otoz nie,wielu moich meskich znajomych opowiada sie za malym biustem,maja takie kobiety i nie zmienili by ich na nic innego. sporo kobiet z duzym biustem wam po prostu zazdrosci,chcialy by miec male jedrne cycuszki i pewnie sie zastanawiacie dlaczego w takim badz razie faceci sie ogladaja za tymi z duzymi biustami? I tu jest bardzo proste wytłumaczenie:jak napisał ktos nowy,faceci sa wzrokowcami zas z drugiej strony słucham swoich kolegow i co mówia?Siedzac w gronie chcieli by miec duze cycki ale tylko do łózka i tu jest małe ALE.Jakie? To jest tylko gadanie,duze cycki tylko do łózka,napisałem cycki a nie dziewczyna z takimi cyckami i takie gadanie jest spowodowane przyjetym stereotypem ze faceci wola duże,nie chca a raczej nie chcieli sie wyłamywac bo jak zauwazyłem to juz sie zmienia,duze cycki nie sa obiekten westchnien facetów tylko małe zgrabne biusty co zauwazyla nawet taka gwiazdeczka jak Pamela Anderson która sobie zmniejszyła biust. Wiec głowa do gory,jestescie dziewczyny obiektami pozadania i westchnien tysiecy facetów,zebym nie napisał milionów,wystarczy troche wiary w siebie a nie bedziecie chodzic ze spuszczona głowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka
ja nie znam żadnego faceta któremu by sie podobał mały biust :| a za to tych co lubią duże znam ze stu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Ja też nie znam factea, któremu podobają się małe biusty, ale trudno. Do "do ona": Może gdybym była trochę wyższa, to te proporcje talia-biodra lepiej by się prezentowały. A tak poza tym. Dzisiaj wyjątkowo obudziłam się w dobrym humorze. Zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle cos mi się podoba w moim ciele. I tak patrzęc od góry. O dziwo, ostatnio zaczęły mi się podobać moje włosy, gdyż wreszcie zaczęły się ładnie układać. Mam ładne brwi i usta :) a także ramiona. Piersi - no małe, niestety, ale mają ładny kształt i są jędrne, gdyby były troszkę bliżej siebie osadzone, to pewnie lepiej by się prezentowały. A poza tym mam nadzieję, że np. po tabletkach anty "dociągnę" do rozmiaru przynajmniej B. No i co dla mnie najfajniejsze, mam śliczne wcięcie w talii, i małe śliczne stópki ;) No, na razie tyle w sobie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaskie baby
zamiłowanie facetów do kobiet z rodzynkami, to pierwszy etap do homoseksualizmu :) bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
i to co pisalem,na nasz topik wkrada sie pomału debilizm pospolity,wszystkich debili prosi sie o nie oisanie na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do płaskie baby
Nie tylko biust odróżnia kobietę od mężczyzny, jakbyś nie wiedział. Popatrz tam niżej. A potem walnij się w łeb, i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
poznałem dziewczyne ktora ma ogromne piersi, i sie zakochalem :) dopero teraz zrozumialem ze pociag do malych piersi prowadzil mnie wczesniej w strone heksualizmu bo zaczelem przytulać się do kolegow. Ale teraz nareszcie czuje się ze mam prawdziwa kobiete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
sorry mialo byc homoseksualizmu, wybazcie ale wlansie moja nowa kobieta bawi sie swoimi piersiami, i szybko do niej uciekam. Nie moge oderwac wz roku od jej duzych jedrnych piersi...jest taka kobieca, taka seksowna mmmm kwitensencja kobiecości. Nigdy więcej malych piersi! Pamietajmy kochanie sie w malych piersiach prowadzi do homoseksualizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
zarezerwowałem swoje pseudo i jakis debil pisze na mnie,ja sie włączam z topiku i wróce pod inna nazwa,pozdrowienia dla wszystkich,i krotko na koniec SPIERDALAC DEBILE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do prawdziwego centurychild27: nie matrw się, myśle, że każdy się domyślił, że to nie Ty się wypowiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
jak ja tych podszywaczy nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co
ja mam piersi jeszcze mniejsze niz kolezanka onaaa70a bo ona ma 87 biust a ja 83 i wcale sie tym nie przjmuje mojemu chlopakowi sie podobaja mi tez i tyle mi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Kochana, ja mam 80cm biust. Źle przeczytałaś. To ja mam mniejsze. 87cm to biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny robaczek
czytam to forum od początku założenia, ale jeszcze się nie wypowiadałam... otóż jeszcze dwa tygodnie temu byłam zadowolona z mojego małego biustu 70A, mój chłopak zawsze podkreślał, że srtasznie mu się podoba, że jest piękny, kształtny i jędrny... dwa tygodnie temu ( wiem, że to świństwo i nie powinno się tak robić, ale strasznie mnie to męczyło) sprawdziłam jego grafiki na kompie i okazało się że ma niesamowicie dużo fotek dziewczyn szczupłych, pięknych i Z WIELKIMI PIERSIAMI :( to było dla mnie straszne... nie wiem co mam teraz z sobą zrobić... niechę żeby wiecej mnie dotykał... nie potrafie mu tego powiedzieć, ani zabronić... a gdy teylko zbliża ręce w stronę moich piersi powstaje w mojej głowie blokada, chce mi się płakać, wydaje mi się, że ja go nie podniecam... gdy całuje moje piersi wydaje mi się teraz że one wogule go nie podniecają, że musi sobie wyobrażać te dziewczyny, które ma na kompie... jestem załąmana... nie potrafie już tak dlużej... nie wiem co mam robić... że też byłam taka naiwna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoks-
To że ogląda to jeszcze nic nie znaczy , ale rozumiem cię też bym się czuła niedowartościowana , powiedz mu o tym . a kiedyś widziałam jak mój ogląda piersiat w gazecie , powiedziałam mu że czuje się szaro przy nich , on że to tylko wyretuszowane fotki , ale więcej tego nie robi - przynajmniej ja nic o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwie was laski
Male cycki sa do niczego. Kazdy chlopak na poczatku mowi, ze male piersi sa super, dopiero jak sobie porucha czy zaliczy dziewczyne, niesmialo narzeka. Kolesie lubia wielkie cycki i przykro mi dziewczyny, ale male cyce zmniejszaja wasze szanse. To tak jak z malym chujem, niby to nie ma znaczenia, ale wszyscy lubia wielkie kutasy. Lepiej jak laska ma wielkie bufory, bo jak chudnie to jej biust maleje i latwiej tez zmniejszyc a nie zwiekszyc mleczarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumtny robaczek
do spoks: mi się wydaje jednak, że to że ogląda, i to te z dużymi piersiami, świadczy o tym, że nie jest zadowolony z moich, że go nie podniecają, że musi sobie coś wyobrażać żeby sie podniecić, a mi mówi, że są piekne itp. bo mnie kocha i nieche sprawić przykrości... jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do smutny robaczek: Doskonale wiem, co czujesz. Ja też tak mam. Na samą myśl, że facet mogłby dotykać moich piersi, reaguję histerycznym płaczem. Naprawdę. Nawet nie chcę wiedzieć, co on sobie wtedy by pomyślał (np. "jakie to żałosne", "wygląda jak dziecko", "stac mnie przwdziwą kobietę" etc.). Dlatego dałam sobie spokój z facetami. do zmartwie was laski: Z ogromną przykrością muszę przyznać Ci rację. Ale zrób coś dla nas małobiuściastych: nie wypowiadaj się już więcej na tym topiku. Czemu wszyscy non stop uświadamiają, że kobiety z małym biustem są niepełnowartościowe? Kurde no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwie was laski
onaaaaa70A inaczej 70 wklesla. nie przejmuj sie, zawsze mozesz nadrobic maly biust dobrym ciagnieciem druta albo szybkim seksem analnym. przyjmujesz w tylek ? to rajcuje facetow i czest przymykaja oko na male cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
To, że mam mały biust nie znaczy, że jestem wklęsła. A to, w co przyjmuję to nie Twój interes. Ludzie, gdzie się podziali ktoś_nowy i prawdziwy centurychild27. Panowie, wracajcie, bo tutaj jak to kiedyś centurychild27 napisał: "debilizm pospolity wkrada się na nasz topik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam rozmiar SS (Same Sutki), a teraz mam pełneB/małeC po wszczepieniu implantów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik
Drogie dziewczyny z malymi piersiami. Cieszę się, że takie są również, co prawda nie chodzi mi o takie o jakich wspominał ciągle mój kolega (najlepsze to takie, jakby polożyć dwa guziki od płaszcza wojskowego na stole i przykryć prześcieradlem ;-))), ale zawsze podniecaly mnie male piersi. Na nic zapewne nie zdadzą się moje zapewnienia, że tak jest naprawdę - trzeba po prostu w to samodzielnie uwierzyć. Piersi są cudowne wtedy gdy pod dotykiem języka stają się wrażliwe, gdy czują ten dotyk, gdy go pragną, gdy się prężą aby poczuć język, gdy sutki stają się twarde, gdy dotyk suchym palcem boli - to są piersi. I wierzcie mi nie zawsze tak jest z dużymi. Bądźcie sobą będzie cudownie. pozdrawiam. g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za nie obecność. śle całuski całski do tych Pań które się stęskniły :-)) Do ona70A włśnie skończyłem odpiwrać podcztę i czytałem wypowiedzi i uważam że coś się nie dobrego zrobiło. No ale brakuje mi słów by opisywać czyjąś głupotę. Niezmiernie ciepło mi się zrobiło gdy przczytałem wiec zgóry pozdrawiam Panią któa skrywa się pod nikiem Pingwin a czeczej pigwinka :-)) bardzo pięknie to cytat \"osobne pozdrowienia dla Ktosia Nowego za to ze jest taki strasznie milutki i ze chce mu sie poswiecac czas na male biusty i ich klopoty :)\" Ktosia nowego... fajne i małe sporostowanie nie poświćam czasu waszym biustam tylko WAM bo dlmnie kobieta to kobieta i jeej kobiecość a nie jak dla niektórych kobieta to piersi i jej fizyczne kszałty. do tych wszystkich którzy pisali coś tam o ruchaniu... proszę wyszukać te słowo w słowiku poprawnej polszczyzny... jedne słowo jakie znalezłem na określeni tego co ktoś tam chciał napisać to stosunek... ale być może teraz mało kto zagląda do książek ;-)) no może zagląda ale nie czyta tylko te kolorowe obrazki przegląda... DA jakieś Pani nie pamiętam nicku za dużo było wypowiedzi nie będę eraz szukał pisała taka osoboa o tym jak u kolegi znalazła zdjęcie pań z dużym biustam (a lbo z zwiększym niż autorka wypowiedzi) uwierz mi ale na 1000 zdjęć w necie jakieś 900 to duży bius jakieś 90 to średni i jakieś 10 to właśnie taki piękny słodziutki mały wic naprawdę trudno coś takiego znaleść... i jeszcze jedno z reguły takie kobiety które właśnie uważają że nie mają co pokazać to się nie fotografują no tylko ja uważam e mają co pokazać porostu piękno a nie tylko biust jak to w tych 900 zdjęciach ;-)). Na razie nie wiem o czym pisać bo za dużo tutaj się pojawiło wypowiedzi...złośliwych to mało powiedziane beznadziejnych również mało powiedziene... nie mam pojęcia jak to skomentować... Dlaczego autorak tematu nie zawiera już głosu ?? Aha zarejestrujcie swoje nick\'i to nie będzie pseudo podszywaczy. jeszcze jedno czy ddziewczyna która ma 19 ~ 20 lat może wyglądać tak jak by miała 14 ~ 16 ?? nie chodzi mi tylko o biust bo czasmi spotyka się z wypowiedziam typu \"pomocy mam 19 lat a biust wygląda tak samo od 5 lat\" chodzi mi ogóle o całą budowa ciała talia biodra biust no i chyba tylkok wzrost... no ale nie wiem do kiedy wy dziewczyny rośniecie :-)) Mam nadzieje że pojawia się jakś wypowiedz którą będzie można pozytywnie skomentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×