Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość onaaaaaa70A
do misiępodobają: Fajnie, że komuś się podobają. Ta w woli ścisłości, pierwsze zdjęcie to rozmiar A, a drugie AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedouczony facet
a AA jest troche mniejsze od B rozumiem? mi sie tam podobaja male piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe piersi są piękne
i wielu facetów woli takie, ci co się tu wypwiadają że wolą duże to kolesie-prawiczki którzy walą konia ogladając playboya:)pozdrawiam wszystkie małe cycuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onaaaaaa70A
na zdjeciach z linkow ktore podalas na poprzedniej stronie sa bardzo fajne piersi i wcale nie sa za male sa w sam raz. Mi sie podobaja i male i duze piersi, bez roznicy jesli podoba mi sie ich wlascicielka to podoba mi sie cala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
🌻 no teraz bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczynka ma male piersi maxA albo minim. B Sa tak cudowne i piekne.... Tylko przy takich chce zasypiac i sie budzic. Chociaz jest ostro zakompleksiona antym punkcie ale kocham ja za to co ma... i co potrafi dac.. A piersi nigdy w zyciu nie zamienilbym na inne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do niedouczony facet: Nie, mylisz się. AA jest mniejsze od A. AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Coś mi się tekst uciął :) To jest tak: AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Ech, nie wstawia mi znaku "mniejsze od". To napiszę tak: najmniejszy to AA, potem jest A, po A jest B itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neveryn
ten link nie miał zdołować.Po prostu taki wymiar jest najlepszy jak sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do neveryn: w takim razie co zrobisz jak dziewczyna bedzie miala mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na to...
w zeszłym roku, w wakcje przytyłam troche, a plusem było to że powiekszył mi sie biuscik 75C , w tym czasie poznałam mojego aktualnego faceta- był tym biustem zachwycony! wychwała go pod niebiosa! od kilku miesiecy schudłam a biust zmniejszył sie na 75B pytałam seie mojego faceta- i co? podoba ci sie? a wiecie co on odp?- wiesz kochanie, mozesz jmmi wierzyc lub nie ale teraz sa piekniejsze....wczesniej miałas cudo ale te sa idealne.... cos czuje ze kreci :-((( nie wierze mu ze podobaja mu sie mniejsze.... mimo ze dbam o nie jak szalona- cwiczenia, masaże, kremy, zele itd itp to jednak to nie jest 75C z nostalgia patrze na zdjecia sprzed roku. miałam piekny, pełny biust ;-))) mogłam nosic taaaaaaaaaaaakie dekoldy! zaden stanik push up nie był mi potrzebny! moim marzeniem jest posiadanie znów sexownego C ale cóz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawłasnie
neveryn-tu miała być mowa o małych biustach, proste? nieee chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888889999999999
przepiekne sa te male piersi ze zdjec. Mniam mniam. Kocham takie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
hahahahahaha No tak, świetny przykład. Doda ma silikon (największą możliwą protezę) i z A powiększył sobie do DD. Taki biust od razu pozna się, że sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
A są tu jacyś panowie , którzy są naprawdę rozczarowani biustem swojej kobiety ??? A tak w ogóle czy są tu mężczyżni , którzy zawsze lubili tylko duże ( C, D , DD ) , a mają kobietę z rozmiarem A , AA , jak się przy niej czujecie i jak ją oceniacie ? Czy jest poprostu dla was jak jakiś egzemplarz zastępczy o gorszej jakości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
cza cza cza... zadałaś bardzo dobre pytanie... drozy Panowie prosimy o odpowieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
Pytanie dobre , ale nadal nie widzę odpowiedzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
ja też chciałabym się doczekać odpowiedzi na to pytanie... nie wiem czy czytałaś opic od początku cza cza cza więc zacytuje Ci kogoś: " Małe piersi podobają mi się. Jeśli kobieta jest ważna dla mężczyzny to nie liczy się przecież rozmiar piersi. Każde są seksowne." ja się poczułam lepiej po tej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
wiecie co.. ja mam kolege, ktorego laska miala takie ale B.. i twierdzil, ze sa super.. a pozniej poznal laske z takiem chyba C.. i teraz juz z malymi kreca go mniej.. mowi, ze jak cos tam jest, to na jezdzca, tylko na nie patrzy itd.... dol, no.. tez mam male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam B i mojemu chłopakowi się bardzo podobają. Jak piersi są ładne,jędrne i zadbane to wielkość nie ma takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Gdybym miała chociaz to B, to siedziałabym cicho, a nie narzekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam A do niedawna, wtedy też nie narzekałam. Były małe, ale ładne. Zawsze można założyć staniczek z wypychaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie potem
z tego wypychacza rozbierz......mam male jescze jedrne pomimo 30 na karku.....ale prawda jest taka ze choc facet mowi ze lubi to i tak mysli ze wolalby wieksze....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie uwierzę, że każdy. Moim zdaniem to my na siłę szukamy w sobie wad, wstydzimy się, nie czujemy pewnie. Jak mężczyzna kocha ciebie, to kocha i twoje piersi:) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiefacet
Te ze zdjec onaaa70A są całkiem fajne. Ja lubię takie które są jędrne i mają sutki sterczące jak kołki :D Zresztą małe piersi to nie jest taki wielki problem, można powiększyć ostatecznie. Ja natomiast nie znoszę obwisłych, a takich jest chyba więcej. Tego nie da się tak łatwo "naprawić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadius.
Moja dziewczyna ma małe pierści ale za to nadrabia wielką cipką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
Ponawiam pytanie ze strony nr 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadius- male piersi to urocze ale duza copka to chyba z toba cos nie tak,zazwyczaj kolesie lubia ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×