Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Moja dziewczyna ma male piersi, ale za to sliczne i ksztaltne. za nic bym ich nie zamienil. sa takie... poreczne. fajnie sie ukladaja w dloniach :D. echh rozmarzylem sie, a ona daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastien
JA Ci powiem tak: moja dziewczyna ma małe piersi, ale za to zajebscie jędrne i z fajnymi suteczkami, co prawde dekoltem nie świeci, bo i nie ma czym, ale ja kocham ją, a zatem także jej piersi! I ponieważ jestem typem faceta, dla którego znaczeni piersi jest niewielkie, a woli jędrne i małe niz duże i obwisłe to powiem Ci że takich jak ja jest jeszcze multum, wiec nie macie dziewczyny z tym problemu! I nie róbcie z tego problemu.. bo szkoda czasu, nerwow i kompleksow ;] Z drugiej strony to moj brat np musi miec kobiete z duzymi piersiami innego go nie interesuja i juz.. nic sie nie da z tym zrobic, ja wole jedrne on woli zwisaki ;] nie martw sie! czy kobiety tez leca tylko na tych z fajnym tyłkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria
dobrze powiedziane PS mam 70 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria
70 D oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki facet
Jak to piersi nie mają znaczenia??!! Mają i to wielkie znaczenia. Znaczenia nie ma aż tak bardzo wielkość piersi. Z mojego doświadczenia wynika że panie z mniejszym biustem są o wiele bardziej rozpalone sksualnie, a seks z nimi to odlot kompletny. Za to duży biust bardziej przyciąga uwagę na ulicy i rozbudowuje wyobraźnię. Generalnie: każdy biust jest piękny, trzeba tylko umieć odpowiednio zając się jego właścicielką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi byli faceci kochali duże biusty, zawsze się zachwycali moim D. Teraz jak juz nie jestem z nimi, widze ze ich ich nowe kobiety też mają duże piersi :) Mój obecny narzeczony uważa że za nic by nie zamienił moich piersi, bo jest za co złapać i do czego sie przytulić. Opowiadał mi też ze miał dwie kobiety z malym biuścikiem i mówi ze nic gorszego nie widział na świecie, ze ani złapać za co, z tyłu plecy z przodu plecy. Dlatego jak wiadomo jedni kochają małe a jedni duże i tu się nie ma co kłócić. jest tyle samo amatorow duzych co i malych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana ross
ja sie zgadzam z melisanom, co prawda ja mam sredni biust, ale jak rozmawialam z wieloma facetami na temat piersi (faceci czesto gadaja o tym miedzy soba) to w calym moim zyciu spotkalam tylko 1 kolesia, ktory wolal male piersi niz duze. wg mnie 80% facetow woli duze piersi, tylko niestety za malo jest takich kobiet, dlatego biora to co zostalo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Ech, i znowu dołują nas, małobiuściaste. Ludzie, czy wy nie rozumiecie, że my nie mamy żadnego wpływu na wielkość naszych piersi. To nie nasza wina (kobiet z małymi), że nam nie urosły!!!! melisana napisała: "miał dwie kobiety z malym biuścikiem i mówi ze nic gorszego nie widział na świecie, ze ani złapać za co, z tyłu plecy z przodu plecy." diana ross napisała: "wg mnie 80% facetow woli duze piersi, tylko niestety za malo jest takich kobiet, dlatego biora to co zostalo " Bardzo dziękuję w imieniu kobiet pokrzywdzonych przez naturę. Walę to wszystko, idę do zakonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona170A: po ciaży wszystko sie zmieni, zobaczysz będziesz mieć wieksze piersi i pozbędziesz się kompleksow. Widzisz ja się teraz ciesze ze swoich, ale z kolei modle sie o to zeby po ciazy mi się zmniejszyly, bo jakby mi jeszcze wieksze urosly to se w leb strzele. Nie chce wygladac jak Ewa Sonet. A lepiej mieć male piersi niż takie jak ma Ewa, fu. Ja sama osobiscie wolalabym mieć mniejsze, uwazam ze male piersi są śliczniejsze. Co prawda faceci szaleją za duzymi, spotykam sie z tym na kazdym kroku, ale to niewygodne cholerstwo jest. W sensie - sport to sobie moge z glowy wybić, a jak biegne np to tramwaju to trzymam sie za cycki, bo inaczej ludziom by gały wyszly z orbit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andoni
Faceci z małymi penisami mają ten sam problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Mnie się wydaje, że taki idealny rozmiar to C. Ani mały jak moje A, ani ogromny jak E Ewy Sonnet. Zawsze marzyłam o C. Wcale nie ma pewności, że po ciąży urosną, a zresztą rosną nie tylko piersi :( A poza tym jak znaleźć faceta, któremy się takie A spodoba. Wszyscy, których znam chcą dziewczynę np. z D Do Andoni: Mnie mały penis u faceta nie przeszkadza. Przynajmniej wie, co ja czuję, tylko tak po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastien
dziewczyny, lepsze male jedrne niz Dzwisy :) a ja tam wole male i fajne. I nie sluchajcie waszych facetow bo kazdy ktory was kocha, albo i nie, a chce sie z wami bzykac powie wam ze takie jak macie to sa jego wymarzone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latek
Drogie dziewczyny, powiem Wam cos ze swojego doswiadczenia - mialem dziewczyne z duzymi piersiami, teraz mam zone z malutkimi i 100 razy wole te mniejsze - wazne zeby wyby jedrne - wiec cwiczcie jedrnosc swoich piersi; ugniatajcie je codziennie, sutki tez. pawel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
jako założycielka topicu, proszę dziweczyny z dużymi biustami, o nie dołujące posty. z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Dołączam się do tej prośby. Jesteśmy już wystarczająco zdołowane i pokrzywdzone. Nie dowalać nam już. Dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_24_____
jak dla mnie to najwazniejsze znaczenie ma twarz.co z tego ze kobieta ma duzy biiust jesli jest brzydka jak noc.gdzie sie z nia pokazac? kto sie za nia ogladnie na ulicy?:) aj dziekuje za taka babe. kobieta po pierwsze musi byc zgrabna, ladna i inteligentna.a jelsi ma przy tym ladny biust to juz jest ideall. ja sam mialem dziewczyne ktora miala c ale byla powiedzmy "przecietna",a teraz jestem z taka ktora ma "a" ale jest bardzo ladna i jak ubierze spodniczke,pokaze to i owo to "och":). i nie ueiwrze ze pierwsza rzecza na ktora patzra meczyzni na ulicy sa piersi. takze laseczki z malymi piersami nie przejmujcie sie. jesli oczywiscie jestescie ladne:) pierwsze na co sie patrzy to twarz , a potem wzrok najwzyzej zjedzdza w dol.:) taka jest the truth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdołowanych
ja tam was nie namawiam, jak nie potrzebujecie, ale po braniu tabletek antykoncepcyjnych często jest taki przyjemny efekt uboczny w postaci powiększenia biustu... Miałam A, teraz mam małe C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunda
prawda taka,ze kazdy biust znajdzie swojego amatora ;P i moim skromnym zdaniem najwazniejszy jest ksztalt..jedrne,zadbane(jak wiekszosc malych)to jest to!kogo zachwycaja biusty z pepkiem pomiedzy albo z sutkami gdzies tam na dole :> zreszta jesli dziewczyna jest drobna ...jak mialaby wygladac z biustem C czy D? znowu gdy nasza figura odbiega od idealnej(np.dobrze zbudowana czy jak to czesto sie mowi"meska")to nawet biust D niewiele pomoze zreszta kobitki z wiekszym biustem nie wszystkie kreacje moga nosic...zalozy top i beznadzieja,gorset-i wszystko sie wylewa a male biusty mozna do kreacji ulepszac. no i jeszcze jedna mini kwestia...jak facet rozmawia z dziewczyna posiadajaca pokazny biust..wiadomo co go najbardziej interesuje i gdzie skupia wzrok...mnie to irytuje a mam tylko i jak dla mnie wystarczajaco porzadne 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Nie zawsze biust rośnie po tabletkach anty. A jeśli tak się dzieje, to w większości wypadków po ich odstawieniu, biust wraca do poprzednich rozmiarów. Ale może spróbuję. Do "do zdołowanych": Słyszałam, że najczęściej biust rośnie po Diane35 i po Novanette (czy jakoś tak). Jakie tabletki anty bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys to nie bylo wazne
ale przez to co ludzie piszą na forum chyba zaczalem dyskryminowac kobiety z malymi piersiami, to w zamain za dyskryminacje facetów z małymi penisami. Te dwie rzeczy nie maja przeciez znaczenia... ale jak wy nam tak, to macie w zamian.... precz z małymi piersiami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski z małymi cyckami spuszczają z tonu i akceptują małe penisy. Posiadacze małych penisów odwazjemniają się tolerowaniem małych cycuszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Wykasuj te procenty na końcu, bo nie udało mi się dobrze wkleić linka. Jeszcze jedno: to, że mam kompleks nie znaczy, że muszę dowalać innym, i nie zamierzam tego robić. Szkoda tylko, że tak wielu dowala mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoczterolatek z W-wy
Może jestem inny niż wszyscy faceci, a może wielu facetów jest takich jak ja, ale się nie przyznają, w obawie przed presją męskiego środowiska. Ale dla mnie, przy ocenie atrakcyjności kobiety, wielkość piersi jest kompletnie, absolutnie, totalnie obojętna. Czy są duże i obwisłe, czy średnie i jędrne, czy prawie same sutki - dla mnie to bez różnicy. Co nie znaczy, że uważam, iż wygląd kobiety nie ma znaczenia i liczy się tylko osobowość - aż tak poj**any to nie jestem. Pozdrawiam wszystkie biusty na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoczterolatek z W-wy
co do wypowiedzi powyżej: myslę, że jest inaczej. Kobiety z małymi biustami, albo brzydkie, grube, zakompleksione - lubią podołować mężczyzn na forum i poczuc nad nimi wyższość, pie**ąc farmazony o wielkosci penisa. Tak samo odwrotnie - zakompleksieni faceci odreagowują na forum stres i kompleksy na kobietach. Głupi ludzie tworzą sobie nawzajem piekiełko, w którym rzeczy mało ważne urastają do fundamentalnych. Dla mnie osoba, dla której rozmiary są głównym kryterium doboru partnera życiowego, niezależnie od preferencji, jest wybrakowanym emocjonalnie ludzkim zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do 24-latka z wawy: Bardzo mądrze powiedziane. Szczególnie ostatnie zdanie każdy powinien sobie zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
może nie mam najmniejszego biustu ale też średnio jestem z niego zadowolona (75B) moj facet który miał przede moimi miseczki C a nawet D powiedzial, po moim brzeczeniu, ze mam kompleksy itp ze BIUST TO NIE WSZYSTKO - spodobalo mi sie i wystarczylo, żebym przestala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehhehehehehhee
własnie ten tekst z "ludzkim zerem" jest zajebisty. Wiekszosc ludzi to zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEC POWIEM CI TAK
MOJA LASKA MA PIERSI W SAM RAZ!MISECZKA C:) STARCZA MI Z ZUPEŁNOSCI:) TO JESZCZE ZALEZY CZY TY MASZ MAŁE I ŁADNE PIERSI CZY MAŁE I BRZYDKIE:) W KAZDYM BADZ RAZIE NIE POWIEDZIAŁBYM SWOJEJ DZIEWCZYNIE ZE MA MAŁE PIERSI BO BYŁO BY JEJ PRZYKRO A I TAK BY Z TYM NIC NIE ZROBIŁA:) MNIE OSOBISCIE POCIAGAJA DUZE PIERSI:) I POWIEM CI ZE WSZYSTKICH MOICH KOLEGOW TEZ:)to jest taki dodatkowy atrybut od ktorego jest mi bardzo trudno oczy oderwac:) majac małe piersi nie psrtykniesz palcem i nie urosna ci...ale jezeli dbasz o siebie... jestes w stanie małe piersi nadrobic zupełnie czyms innym!np. figura , ładna pupcia!nogami!:) w kazdym bardz razie jako facet powiem ci ze widzadz dziewczyne jak mam ocenic jej wyglad zewnetrzyn! najwieksza uwage przyciagaja piersi:) potem patrze na twarz:) nogi:) i tyłeczek:) aj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie C są małe
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×