Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opka

KONIEC Z OPRYSZCZKĄ!!!!!

Polecane posty

Gość samerka
Ja na opryszczkę stosowałam lek hevipoint od grupy Adamed i musze przyznac, ze efekty rewelacyjne dlugo szukalam zlotego srodka i w koncu mi sie udalo!!! Polecam nabyc i zaczac stosowac jesli chcecie sie tego dziadostwa pozbyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiixxx
HeviPoint moja koleżanka zawsze ma w torebce. Ona ogólnie ma ciągłe problemy z opryszczką. Nawet kiedyś radziłam jej iść z tym do lekarza bo u zdrowego człowieka opryszczka tak często nie występuję. Ja jak mam 3 razy do roku to góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rewelacyjnie sprawdza się zestaw: maść lub żel Hascovir + balsam Tisane, wewnętrznie tabletki Zajavit i poczciwy Rurinoscorbin. Trzeci dzień kuracji i po opryszczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia51
Hevipoint u nas równiez podczas opryszczki spisuje się świetnie, Wcześniej miałam coś innego to niestety, bardzo długo opryszczka się trzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie całujcie się z facetami to na pewno nie będziecie tego miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym lekiem na opryszczke jest HerpesHelp, nie znalazłam jeszcze żadnego leku, który tak szybko radziłby sobie z opryszczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka33
Na opryszczkę polecam: http://wp-cosmetics.pl/spirularin-hs.html. Na rynku są też dostępne pomadki ochronne na opryszczkę, jeżeli jest tendencja do częstych nawrotów. W aptece można również kupić tabletki na opryszczkę, chociaż ja nie jestem zwolenniczką tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie żelu HerpesHelp! Kupiłam go w zeszłym tygodniu zaraz jak pojawiła się opryszczka i jestem pod wrażeniem, już po kilku godzinach czułam, że to coś znika z mojej twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultura34
też ostatnio pokonałam opryszczkę. bardzo szybko mi się to udało bo zastosowałam lek Heviran. tygodniowa kuracja i było po opryszczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opryszczka to beznadziejnie fatalna infekcja spowodowana wirusem , który mamy w naszym ciele ... szczególnie ta , której ja sam doświadczałem czyli opryszczka wargowa ... po prostu wstrętne i odrażające a przede wszystkim męczące a w szczególności jej ostatnie stadium ... Ta , która mnie dopadała to 3-4 razy w roku ... głównie po mocnym przemęczeniu organizmu ... to coś co mordowało mnie przez wiele lat ... stosowałem wszystkie maści o których piszecie oraz jakieś plastry przeźroczyste i powiem , że to jest tylko i wyłącznie naciąganie ludzi na kasę ... zawsze g... to pomagało .... Kilka lat temu poszedłem z tym problemem do apteki gdzie spotkałem farmaceutę , który tak od siebie postanowił mi pomóc (będę mu wdzięczny do końca życia) sprzedał mi lek do stosowania doustnie w tabletkach przez 30 dni ... lek obecnie jest na receptę ... od kliku lat nie spotkałem się ze swoją dawną opryszczką ... PO PROSTU TEMAT OPRYSZCZKI SIĘ SKOŃCZYŁ... nie dajcie się wpuszczać w kanał firmom farmaceutycznym produkującym jakieś gó....e maści i plastry oraz spraje czy jakiekolwiek inne d**erele , które i tak wam nie pomogą. Niestety nie pamiętam nazwy tego leku ... trzeba poszukać u dobrego specjalisty w temacie opryszczki . OPRYSZCZKA JEST CAŁKOWICIE DO WYLECZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z opryszczką mam od lat. Zawsze to był bolący i nieprzyjemny problem. Przetestowałam każdą maść i plasterki. Ale cóż nie były to rozwiązania idealne. Uznałam, że potrzebny jest lek, Hascovir control. Działa rewelacyjnie. Zawsze mam go w torebce. W razie jakby opryszczka miała mnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klatka33
dla mnie najlepszym sposobem na pozbycie się opryszczek było zastosowanie leku Heviran w tabletkach. po takiej kuracji wirus zostaje uśpiony i już nie wychodzi na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strangere
O ile oczywiście masz ten lek w posiadaniu. Sama mam zwykle w domowej apteczce ale nigdy nie sadzilam,ze opryszczka dopadnie mnie w najmniej spodziewanej chwili. Czyli na .... wakacjach zagranicznych. Nie mogłam się wybrać do apteki bo nie widziałam żadnej w pobliżu i raczej nie mogłabym sie dogadać ( w Hiszpanii nieestety ale są totalnymi ignorantami oraz niewiele osób potrafi mówić po angielsku....). Kilka domowych sposobów będziesz miała opisane na tej stronie: https://zdrowie.tvn.pl/a/sposoby-na-opryszczke-w-warunkach-domowych-masc***asta-do-zebow U mnie bardzo dobre dzialanie z tych domowych sposobów miała.... Pasta do zebów, która wysuszyła oraz odkaziła miejsce. Nie powinno się jednak z nią przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marewka
Też mam z opryszczką ogromne problemy, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdzie więcej bakterii krąży w powietrzu :( Na szczęście odkryłam, że plastry przeciw opryszczce: https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/plastry,808.html u mnie sprawdzają się znakomicie. Mam nadzieję, że moja skóra się do nich nie przyzwyczai, bo nic innego nie działa aż tak dobrze jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia111
nie ma co bawić się w domowe sposoby, maści, plastry itd. najlepiej radzi sobie z nią heviran w tabletkach. wypróbowałam na sobie i na mężu, że to najskuteczniejszy sposób by uśpić wirusa na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ostatniej opryszczce, poprzedzonej przeziębieniem (miesiąc temu) do tej pory mam czerwone ślady pod nosem i mały opryszczkowy strupek w nosie, którego trzeba się pozbyć - Postanowiłam zrobić kurację Hascovir control, dopiero 1szy dzień, więc nie wiem jak będzie, mam nadzieję, że się tego syfu pozbędę. Jeżeli chodzi o zewnętrzne smarowidła to polecam SONOL - płyn w sztyfcie z kulką - jest dużo lepszy niż gęste maści, szybko działa jak tylko zaswędzi - cholerstwo się nie roznosi, maści - miałam wrażenie tylko pogaraszały temat. (niestety podczas ostatniej opryszszczki zareagowałam za późno, zawsze mnie ten potwór dopada jak mam katar i używam dużo chusteczek - to powinien być sygnał, że trzeba natychmiast do apteki, co przegapiłam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie. Zovirax bo to lipa dalem 30 zl i drugi tydzien nic. Tylko masc cynkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko912
Jak dla mnie to najlepiej walczyć tabletkami heviran, bo działa na cały organizm i hamuje namnażanie wirusa, więc opryszczka szybciej się goi. A jak problem jest poważny i częsty to można zrobić dłuższą kurację heviranem i uśpić wirusa na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona56

Ja polecam maść konopną. Ma na prawdę super działanie, można ją stosować nie tylko na opryszczkę ale też na inne problemy skórne. U mnie sprawdza się za każdym razem. Ja zamawiałam na www.konopnymarket.pl mają duży wybór i na prawdę atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachor

Ciągniecie brudne druty, całujecie zarażonych typów liżących takie same zarażone jak wy i następuje spirala zakażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivka

Ja już nie eksperymentuję z żadnymi wynalazkami i jak czuję, że zaczyna się mrowienie na wardze i pojawia się opryszczka, to biegnę do apteki po heviran comfort bez recepty. To mi pozwala szybko pozbyć się problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Fakt, ze wszystkich środków, którymi próbowałam się pozbyć opryszczki, to heviran jest najskueczniejszy. Działa szybko, a do tego ogranicza nawroty wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi

u mnie sprawdził się balsam erazaban protect jako ochrona przed opryszczką. ma fajny, wygodny aplikator. i usta są po nim miękkie, delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beśka

balsamy do ust są spoko, żeby usta nie pękały, bo wtedy wzrasta ryzyko powstania opryszczki. Ale jeśli już faktycznie pęcherzyk zaczyna się budować to wystarczy kilka dni z heviranem w tabletkach i po sprawie, a wirus nie atakuje zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

Próbowałam leczyć się z opryszczki na różne sposoby, niestety zawsze wracała. W końcu zdecydowałam się na ozonoterapię, która okazała się najskuteczniejsza. W gabinecie w którym podjęłam leczenie dowiedziałam się, że opryszczka już tak ma, że lubi nawracać. Dobrze wiedzieć po tylu latach, ktoś mnie w końcu uświadomił. A co najlepsze na taką placówkę trafiłam dzięki google, wpisałam: ozonoterapia katowice i znalazłam to czego szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja mam opryszczkę to zaczynam brac hevipoint w tabletkach, ja mam tendencje do pryszczami dlatego tez zawsze mam te tabletki i buore gdy tylko widzę pierwsze objawy. Po tym szybko mi mija i nie rozchodzi się na pol twarzy jak to było koedys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawkar

Miałem w szkole. Polecam nie ruszać specjalnie. Powinno przejść samo z czasem.

Pozdrawiam :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×